Page 6 of 27 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 671

Thread: Evropesma/Europjesma :)

  1. #126
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je ova pjesma od FLAMINGOSa vishe nego ochajna. PIIIIIIHHHHH!!!!!!
    Never Complain, Never Explain

  2. #127
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A vi ste i pored toga dobrodosli u Beograd sa svojih >100.000 studenata i rodjaka .
    Drago mi je da ima dosta normalnih ljudi koji na ovo gledaju kao cistu politicku propagandu ali mi je isto tako zao sto pojedinci gledaju na sve ove stvari kao veliku zaveru protiv "male" CG-e. Totalno pogresno misljenje imate citajuci druge forume, pogotovu SerbianCafe koji posecuje 99% Srba u inostranstvu koji nemaju pojma sta se ovde stvarno desava i koji su pod sticajem okolnosti postali nacionalisti i pljuju sve ne Srpsko. Tako da oladite malo sa pricama da vas Srbi mrze jer tom logikom mozemo i mi da idemo pa da pricamo kako vi nas mrzite pa aj onda se poubijamo jer smo svi zajedno kreteni.
    Pozdrav

  3. #128
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Post

    Quote Originally Posted by Mirage
    Politika je mogla bar ovo da zaobidje!!!
    slažem se...:-(

  4. #129
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Nesretni momci iz NN su najmanje krivi za ono sinoc...
    A clanovi zirija i jednog i drugog treba da se stide,pogotovo ovi nasi...
    Koji glasase mirne savjesti...Pogotovo Bajramovic koji je jos jednom odradio posa za NASU stvar...A kako je glasa tako i zivio...Clan naseg zirija sa CT je usa uspanicen i tako je i izasa sa bine...Bitno je da je zna da procita sto su mu napisali...
    Igy je u pravu za ono sto je gore napisa...

    Poceli smo da se inatimo...Politika se umijesala i u muziku...
    Vidjecemo sto ce bit dalje...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  5. #130
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Exclamation eeeeeeeeeeeeeee...

    eeeeeeeeeeeee...leleKKKKKKKKKKKKKKKK...sve vas jaT zna...ucukrili mi se sa pa posle na kishu topili!!! ...o pjesmi kao o pjesmi mislim da je suvishno polemizovat...ova ne valja....ona je bolja...sve je to stvar ukusa...s tim da treba razmishljati o tome...koja je komercijalanija i koja bi bolje kod publike proshla!!mene lichno shto se tiche...no-nameowa pjesma kao pjesma je lijepa...prava NASHA...ali je ona koju su "mjeshoviti brak"ili ti Flamingosi imali...mnogo bolja za"prodati se" publici...te stoga ja Lichno(znachi podvlachim moje lichno mishljenje!)mislim da su ih trebali poslat da "kupe" Jevropuuu...Ono o chemu se treba zapitati odje je chast i obraz...ali i to je individualno shto je ovI topic pokazao...te se netjemo ni oko toga prepucava...no kad nema neko obraza bar neka se g00zice stidi!!!:mrgreen: :twisted:

  6. #131
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "nesrecni momci iz No Nejma" odoshe opet na Eurosong :P

    Ja lichno ne vidim nachin na koji jedna pjesma moze poshteno da pobijedi na izboru za nasheg predstavnika. Sva tri izbora do sad su bila namjestena u smislu, svaki cigo svoga konja hvali...

    Prema tome, ovo je bio jedini nachin da najbolja pjesma zaista ode u Atinu. Ispalo je da su Crnogorci lopovi, a Srbi poshteni, iako je nachin glasanja gotovo identichan. No, sve ce to proci. No Name ove godine ima za klasu bolju pjesmu od proshlogodishnje, a isto tako za klasu bolju od svih ostalih ucesnika na ovogodishnjem takmichenju...

    I, nemojte mi o moralnoj pobjedi Fedija ili Flamingosa, da vas ko ne chuje

  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja pretpostavljam da ti nikad nisi bio u Srbiji i da nikad neces ic (ono iz principa), no ces se drzat svoje lijepe, gospodske i vaspitane Crne Gore...

    Quote Originally Posted by intruder
    Srbija je opet pokazala svoje pravo (prostachko i nevaspitano) lice.Ono sinoc je bio znak da se to DA za dva mjeseca zaokruzi bez razmisljanja.Cak je i poznati "Sava Centar" uprlja svoje lice Pink primitivizmom i porstaklukom pulena debelog Aleksandra Tijanica.Momcima iz No Name-a cestitam a drugima vise srece u narednom izvlacenju :mrgreen:
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  8. #133
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    South side
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajmo cela hala, ajmo cela hala, ajmo cela hala

    otcepi se, otcepi se, otcepi se, otceeeeepiii seeeeee... mozda ce me DIDI banovat zbog ovoga, jer se ne znamo ali ono sto procitah gore kod pojedinaca (koji nisu banovani) je bruka i sramota i ne da su zasluzili ban no i zatvor!!!

    zalosno je sto se politika jos jednom surovo poigrala sa zabavom za obican plebs. ali kad se vec umijesala svjesno, onda se ne moze tek tako preskocit. ne bih crne slutnje da navlacim, ali uvertira za sva sranja koja se na balkanu desavaju bila ako se sjetite kojkakve myuzicke, sportske, filmske manifesytcije... mada mislim da nismo toliko nenormalni da zakrvimo izmedju sebe, no da sacekamo taj maj i da se razilazimo ka ljudi.

    svi nesto serinjaju, a onda na kraj kazu - ja ne gledam pjesmu evrovizije
    e pa oni koji gledaju - znaju da na takvim mfestivalima pobjedjuju pjesme kao sto je pjesma flamingosa - sto manje rijeci, veseli tonovi, pamtljiva i uz finu koreografiju (a one seke svakako jesu). sjecate se ruslanine pjesme - hej hej, hej hej cijela pjesma hej hej (imali ste prilike u budvu da je gledate pa ste isto komentarisali).

    crnogorac sam ( i nazalost toga se ne stidim, no vazda to ponosno isticem), ali ono su stvari zbog kojih pozelim da nisam ( i zbog kojih me je sramota od mojih drugova i svih koji me iole poznaju)!

    za 3 "strucna" clana zirija nikad cuo, a Bojan Bajramovic...vec ga je rak izio (i neka je) pa da pustimo da istrune na miru (ako moze)! :mad:
    ...k'o mnogo puta do sada - on sanja
    kako beskrajno pada...

  9. #134
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tricky_kid
    Ja pretpostavljam da ti nikad nisi bio u Srbiji i da nikad neces ic (ono iz principa), no ces se drzat svoje lijepe, gospodske i vaspitane Crne Gore...
    lijepa,gospodska i vaspitana crna gora je isposhtovala zeljka joksimovica prije dvije godine tako shto nije dovodila njegovu pobjedu u pitanje,nije ga nazivala lopovom,nije pricala kako je velikosrpska propaganda umijesana kad je diza tri prsta i zastavu sa 4 C...takve crne gore cu se vazda drzat

    kad je zeljko pobijedio na crnogorskom forumu nidje nisi moga procitat da je iko za srbe reka da su ovakvi ili onakvi a sad podji na RTS forum ili jos gore na serbian cafe forum i mozes vidjeti izlive bratske "ljubavi"
    Last edited by intruder; 12-03-06 at 10:58.

  10. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Igi
    Siguran sam da ni No Name-u ova pobjeda ne prija niti ce im pomoci u daljoj karijeri...
    Ada jes, kako ne... Ne znaju oni za to, niti razumiju. Njih uljuljkaju sa nekim pricicama kako su pored grba i zastave oni zapravo najsjajniji simboli Crne Gore i sepure se. To im je i svrha postojanja, iako oni silno vjeruju da iza svega toga ustvari stoji njihova muzika.

    P.S. I 16 puta za redom da pobijede i predstavljaju nas na Eurosongu, nikad nece biti ni blizu drugog mjesta koje je Zeljko na nefer i neposten nacin postigao prije dvije godine. E'o vidjecete. 8)

  11. #136
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja cu samo da kazem da me je sramota sto sam crnogorac,a sretnem li bajramovica ili no nejmovce ima da ih izmrshikam i ako pisnu sto da ih slomim majku im potkupljivu...e sad neznam samo da li ce me moderator obrisat...
    ali stvarno sramota,svi me zovu i ne mogu da vjeruju sta su uradili ovi debili od zirija
    zar ovakve signale saljemo iz CG?
    dje je chojstvo i junashtvo ?
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  12. #137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    P.S. I 16 puta za redom da pobijede i predstavljaju nas na Eurosongu, nikad nece biti ni blizu drugog mjesta koje je Zeljko na nefer i neposten nacin postigao prije dvije godine. E'o vidjecete. 8)
    ipak je bio moralni pobjednik

  13. #138
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najnovija vijest na RTS-u glasi da je glasanje zirija ponisteno jer su dva clana zirija iz Srbije povukli svoje glasanje, tako da ce danas u 15h biti odluceno da li ce se uzeti u obzir samo glasovi publike.
    Last edited by Tha_Maddog; 12-03-06 at 15:18.

  14. #139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Glasase ka da je Milo pjeva na glavnom odboru DPS. :lolblue:
    vidim li jos jednom da si spomenuo dps/snp/mila/pedju mimo politickih foruma bices banovan za stalno, jer mis e smucilo vise da brisem tvoje politicke postove dje im nije mjesto!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #140
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisam gledao ali znam sto i kako sinoc na elmag radiju je bio nocni program i svaka cast voditelju koji je odlicno odbranio no name od zagrizenih osoba koje su zvale i blatile po njima i cg
    a predstavljaju se crnogorcima... ajes.

    chu, flamingosi...pa jos i luis s njima. leontina ima bolje pjesme na cd-u za djecu
    Last edited by Tha_Maddog; 12-03-06 at 15:19.
    Sve se vremenom ofuca.



  16. #141
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zna li ko kako se zove ona pevachica u ljubichastom shto je bila trecja po redu sinocj,neka pesma neshto "Zhiva saaam bla bla"?

    imala je najjachi glas.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  17. #142
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Miss_Lucifer - Zove se Milena Vucic.

    Nego, Flamingosi su zaista bili losi, i No Name bi i trebalo da odnesu pobjedu - ali steta sto se ne raduju svi toj pobjedi.

    A ako vec ne moze neko iz CG, onda je bolje da nas predstavlja Ana Nikolic iz... hmm... jednog ali vrijednog razloga :-) Samo sto bi je mnogi od nas radije pridrzali nego podrzali

  18. #143
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srbi ove godine vec imaju dva predstavnika: Severinu (Srpkinja) i Harija kome je Joksimovic pisao pjesmu.

  19. #144
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    tnx.Mala je odlichna bila...odushevio me njen glas pored onoliko zavijacha i falshova

    kad smo kod Ane...
    http://www.miss-una.com/ana_nikolic_02.jpg
    http://www.miss-una.com/ana_nikolic_01.jpg
    http://www.balkanmedia.com/m2/sl/3436-1-1.jpg

    ona bi dosta toga postigla,shto jes jes :]
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  20. #145
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milena vucic je perSu
    Sve se vremenom ofuca.



  21. #146
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk-bgd
    Posts
    688
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    btw. glasanje je definitivno ponishteno - zvanicna vijest na rts-u prije par minuta
    I'm coming out of my cage...

  22. #147
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    nk-bg
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eeeeee..procitala sam 5 strana,a sestu i sedmu stvarno nisam mogla!ono sinoc je bruka i sramota!je li se no name pretplatio na evroviziju!?!ajde da im pjesma valja nesto nego je najobicnije njeSra!!!Flamingosi su realno bili najbolji..pjesma je simpaticna,ritmicna,ima fin scenski nastup...a i Marinko je iz cg,ali to izgleda nije vazno...I neko rece da je pjesma Flamingosa plagijat-sam Ognjen je rekao da je muzika iz filma Chikago.
    Trebalo je uzeti samo glasove publike pa neka vide ko je najbolji po njihovom misljenju!Ali vise nema postenog glasanja...nista vise ne moze da prodje bez politike! :mad:
    I posle svega ja te cekam
    to me ubija polako
    moja jedina...

  23. #148
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    nk-bg
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by {-_-}
    btw. glasanje je definitivno ponishteno - zvanicna vijest na rts-u prije par minuta
    e neka je svaka im cast!
    I posle svega ja te cekam
    to me ubija polako
    moja jedina...

  24. #149
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Toliko o cojstvu i obrazu crnogoraca u koji se toliko zaklinju. U zemlju sam propadao od bruke i sramote koju su nam priredili nasi clanovi zirija. Kakva smo muzicka velesila govori i sastav tog poltronskog zirija u kome jedino struka nije bila zastupljena.

    Pa dokle ce vise Bojan Bajramovic da zastidjuje svakog postenog Crnogorca i da nas predstavlja u raznim ulogama. Imamo li mi nekog boljeg od njega ili je on najbolji? Kako ga nije sramota i njega i ono troje drugih poltrona koji su dobili naredjenje i sproveli ga bez pogovora?

  25. #150
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Far&Away
    Posts
    412
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ovo ponistenje glasanja - to je u redu?
    It's my way or the highway

Page 6 of 27 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •