Page 4 of 36 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 884

Thread: Women's EHF EURO 2014.

  1. #76
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast curama, iako igra nije bila basa najbolja.
    Ali najvise mi ide na zivce drvo od Andjele Bulatovic u napadu. Oooooo ona ni loptu do beka ne umije da doda.

  2. #77
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    mene pozitivno iznenadile Barjaktarevic i mala Lazovic(iznenadih se kad vidjeh da ima 22 godine, mada am znao to)
    Kaca losa , nije se 5 puta digla na sut i to je nesto mlako radila, dok je Milena kao po obicaju od ocaja do sjaja i opet u ocaj. da tri gola za redom a onda 2 puta napravi probijanje ili sutne na pocetku napada.
    ali ono sto me najvise odusevilo je odbrana, na momente je bas bila extremno dobra. mada j ei bilo padova u igri ali ce to doci na svoje samo da sudjenj ebude ovakvo. da se pusti grublja igra.
    ali me Cvijicka odusevila, eh da je imamo sprdali bi se sa svima. ne znam jeste li primjetile da su je konstatno dvije cuvale, zato smo i primili par golova sa 9 m. jer igracica ostane na njoj a pusti sut/
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #78
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by grmalj View Post
    Navija sam za Srbiju zbog Damnjanovic.Miss svijeta.
    ma jesi, sve si navija za njih zbog toga :joyous:
    ima crna gora ljepših igračica, bolje su svakako od srbije i naše su pa ne vidim razloga da se navija za neku drugu reprezentaciju

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    mene pozitivno iznenadile Barjaktarevic i mala Lazovic(iznenadih se kad vidjeh da ima 22 godine, mada am znao to)/
    i ja isto, čini mi se da cijelu vječnost igra za reprezentaciju i Budućnost, sa svim pehovima koji su joj pratili karijeru. mislim da bi adžo morao malo više da je razigrava u napad za Budućnost, jer nije samo džudista, već fino umije da se sakrije odbarmbenim igračima i iskoči u pravo vrijeme za reprezentaciju
    Last edited by glup_ka_t0cak; 09-12-14 at 10:37.

  4. #79
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa zato je i bio problem kad je i Lekicka usla. Cuvas Cvijicc, ona ima slobodu, izadjes jednom na nju, Cvijic da go. To je bilo desetak minuta, onda smo ih zatvorili.

  5. #80
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    ma jesi, sve si navija za njih zbog toga :joyous:

    i ja isto, čini mi se da cijelu vječnost igra za reprezentaciju i Budućnost, sa svim pehovima koji su joj pratili karijeru. mislim da bi adžo morao malo više da je razigrava u napad za Budućnost, jer nije samo džudista, već fino umije da se sakrije odbarmbenim igračima i iskoči u pravo vrijeme za reprezentaciju
    realno pored Cvijicke ne bi ni meni igrala, jedino u neke odlucene utakmice da ulazi vise. odlicno se krece a iskoristila je "momentum" (sto bi rekli nasi komentatori) jer su iz Srbije nju malo zanemarili. racunali su nemamo Sila naseg pa su vise obratili paznju na bekove.

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Pa zato je i bio problem kad je i Lekicka usla. Cuvas Cvijicc, ona ima slobodu, izadjes jednom na nju, Cvijic da go. To je bilo desetak minuta, onda smo ih zatvorili.
    to ce biti problem kod svake reprezentacije jer na nju bez dva cuvara se tesko moze. e sad kad imas odlicnu bekovsku liniju to se tesko brani.
    zato kazem e da nam je ona, niko ne bi protiv nas igrao duboku odbranu. tako bi Kaca i Milena dosle jos vise do izrazaja.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #81
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Oćete li se manuti politike odje i prebrojavanja i stranačkih prepucavanja i mjerenja patriotizma. Ovo je evropsko prvenstvo za žene i valjda treba da se pričao ovim djevojkama našim i njihovim igrama a nikako dnevno politička dešavanja,imate dio za to predvidjen na forumu pa izvolite tamo iznosite ostalo što nema veze sa ovom temom ovdje. Zašto admin dozvoljava da se uopšte piše nešto takvo odje nije mi jasno,puštite nas partiote i ljubitelje da uživamo u sportu u kojem nas ove djevojke više nego dobro predstavljaju bez obzira na pobjede ili ne.

  7. #82
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ja neću mjerit ko je koliki patriota, ali ovima koji nemaju što da kažu o rukometu ću dati infrakciju momentalno!

    P.S. ovo što je napisao Montenegrino važi, da ne ponavljam!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #83
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    realno pored Cvijicke ne bi ni meni igrala, jedino u neke odlucene utakmice da ulazi vise. odlicno se krece a iskoristila je "momentum" (sto bi rekli nasi komentatori) jer su iz Srbije nju malo zanemarili. racunali su nemamo Sila naseg pa su vise obratili paznju na bekove.
    Treba reći i da je Lazović dobijala vrhunske lopte od Mare Jovanović, tako da je ona i te kako zaslužna za odlično izdanje pivota u napadu.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  9. #84
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    naravno, uvijek mi je ljepse vidjeti maru na lijevog ili srednjeg nego Milenu i Andjelu. gledam dankinje koje su u odbranu katastrofa, golmanke bas lose. ali u napad pivot ubica kao i njihova igra, tj tranzicija lopte koja ide bas brzo.
    a lijepe su brrrrrr
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rumunija danska strasan mec. PIh nema nidje na tv da se gleda bez na mrtvu rtcg samo kad nase igraju..
    sent from tabure

  11. #86
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    E kako izgubismo od ove Danske prošle godine nije mi jasno ni dan danas. I dali smo im jedva 21 gol tada, zahvaljujući našem katastrofalnom napadu. Goru odbranu nisam gledao odavno, posebno na peticu i šesticu.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  12. #87
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Da je nama njihova tranzicija i igra u napadu a da igramo odbranu k'o što igramo, ne bi nam se znalo kraja.

  13. #88
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemamo mi pivota, doci ce nam neku utakmicu pivot od 2 metra al pokretniji no cvija 3 puta, pa ce nas napunit. Ne kazem da je cvija losa, ona m ije vrh, pravi tenk, al mi u odbrani na pivota imamo nisku suzanu (za tu poziciju) koja igra na snagu i za 15 min ispuca sve faulove. (+ sto 6 min imamo igraca manje..) Ovamo na bekove, Kaca igra dobro, Mika iznenadila, Mara na zalost i dalje ne moze da pogodi gol (ne znam sta se s njom desava evo godinama inace je bila strasan potencijal), krila standardno dobro, Sonja na golu pu pu pu..da je ne ureknem.. Jos da ce ubacit malo djurdjice da ih razigra malo, valjace.

    Inace ko je gledao ove neke utakmice, vjerovatno je vidio da je trend danas da ako imas igraca manje a ne igras protiv slabijeg protivnika, umjesto golmana ulazi dzoker kao 6ti.. ne znam gleda li adzo te utakmice i trenira li nase za takvu igru?
    sent from tabure

  14. #89
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    meni je palo na pamet taj napad sa igracicom manje ali to kod nasih nece proci, uz dobru odbranu probijanje i sl eto lakih i prelakih golova sa nasih 9 metara.
    to moze protiv onakvih odbrana
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #90
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisam bas siguran protiv jacih reprezentacija. Mislim da ova Srbija nece goru utakmicu odigradi na prvenstvu od ove s nama, bice sve bolji i bolji, jos ako im lekicka standardno zaigra. PS Kakva je ona bandera sta je ono..Ka' Vranes
    sent from tabure

  16. #91
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,623
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Z600 View Post

    Inace ko je gledao ove neke utakmice, vjerovatno je vidio da je trend danas da ako imas igraca manje a ne igras protiv slabijeg protivnika, umjesto golmana ulazi dzoker kao 6ti.. ne znam gleda li adzo te utakmice i trenira li nase za takvu igru?
    Ovo sam odavno vidjeo u klupski muski rukomet.. Dobra fora.. Cak sam gledao i kad su 6. na 6. pa ulazi sedmi ka dzoker, i igra se sa dva pivota..

  17. #92
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa da odavno je to u muskom kad igras protiv jaceg, al je nama selektor jos u 90tim pa jos nemamo ovakav napad u repertoaru..

    Cak se ponekad pitam, ono kad trazi timeout 20 sek pred istek poluvremena ili meca da uigra zadnji napad, zasto taj zadnji napad kad je bitan ne prodje ?????? No cekaju zadnjih 5 sek, da napadnu, ovi naprave faul i cao..nikad taj napad niej prosao..
    sent from tabure

  18. #93
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    To se gleda u danskom i muškom i ženskom rukometu još od devedesetih. A zašto mi to ne radimo, e to je već pitanje za selektora. Mada, preduslov za tog džoker igrača je dobar plejmejker, prije svega brz i pokretljiv, koga mi nemamo.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  19. #94
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Z600 View Post
    nisam bas siguran protiv jacih reprezentacija. Mislim da ova Srbija nece goru utakmicu odigradi na prvenstvu od ove s nama, bice sve bolji i bolji, jos ako im lekicka standardno zaigra. PS Kakva je ona bandera sta je ono..Ka' Vranes
    Ja pomenuh vec Vranesa i Pekovica u srpsku reprezentaciju Valjda previse gledam kosarku pa mi lako porediti.Recimo Suza Lazovic sinoc klasicna Tyson Chandler partija, odbrana na nivou a u napadu sto se uradi i to uglavnom sigurne situacije dje se prakticno ne moze promasiti.Lekic kao Deron Williams iz Utah dana,Milena Knezevic sa svojim od sjaja do ocaja ritmom J.R Smith sve mi se cini da bih mogao ovako do sjutra
    Last edited by MrTwister; 09-12-14 at 22:29.

  20. #95
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Ovo sam odavno vidjeo u klupski muski rukomet.. Dobra fora.. Cak sam gledao i kad su 6. na 6. pa ulazi sedmi ka dzoker, i igra se sa dva pivota..
    ovo su pokušavale rukometašice tiringera protiv budućnosti, pa je bilo prilike i za klaru voltering da se upiše

  21. #96
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    ovo su pokušavale rukometašice tiringera protiv budućnosti, pa je bilo prilike i za klaru voltering da se upiše
    o ovome i pricam, ne moze se to protiv svakoga igrati. posebno protiv nase odbarane. to jedino moze sa igracem manje kad su da se malo dobije na vremenu , onda se tesko moze presing uraditi. obrne se dva puta okolo, bar zabadanje neki faul i bjez na klupu kad treba zavrsavati napad.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,809
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Nocas bi trebalo lagano odradit ovu Slovacku, mislim da ce cak i doc ovaj hendikep od +6.5

  23. #98
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro su dankinje igrale sa dzokerom, cim dzoker doda loptu na beka odma bjez nazad.. slazem se, dobro je da se ispuca igrac manje.
    sent from tabure

  24. #99
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Nocas bi trebalo lagano odradit ovu Slovacku, mislim da ce cak i doc ovaj hendikep od +6.5
    gledao sam ih protiv francuske, ni malo lose nisu bile. odbrana im je odlicna bila. mada opet mislim da sami ja precijenio francuskinje, ne znam sa kojim sastavom su dosle ali ono sto sam vidio je bas lose.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #100
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Gleda li ko najave meca Crne Gore dopsinika Vijesti iz Osijeka?

    Lik prica kao ds cita umrlice neki kako nejasan lik gdje gaa nadjose .
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

Page 4 of 36 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. Balkan women are more than good looks
    By iain_prijatelj in forum English only
    Replies: 7
    Last Post: 24-04-14, 23:18
  5. Samouvjerenost (men vs women)
    By Kliker17 in forum Sve i svašta
    Replies: 65
    Last Post: 31-07-12, 05:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •