Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 76 to 100 of 129

Thread: SNP - novi ili strari preśednik?

  1. #76
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema sto da umislja, nego momak ima snagu, a posebno znacaj za ovu usnulu CG...

  2. #77
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,424
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Sad zapamtite sto vam lucke kaze, ovoga momka do do sledecih bitnijih izbora nece biti ni na jednoj funkciji ili listi snp-a i bice sklonjen iz bilo kakvog imalo uticajnog polozaja. Zapamtite pa me napomenite ako slazem.
    Zalim zbog toga, dobar je momak i djelovao mi je da ima potencijala za velike stvari. Na zalost lekcije iz diplomatije i politickog diskursa i retorike nije najbolje savladao ili ih je zaboravio... zbog toga svega ce ga sklonit njegove partijske kolege...
    Khm, khm... eto tako.

  3. #78
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B A R
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bitno je da su se suljo i dzevad dobro uvalili,ali bodu oci i komentarisu se ovi posteni.cudo jedno
    -Ba® ®uLe§-

  4. #79
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa uvjek je tako bilo kod nas, posten i castan covjek je nesto apstraktno i nemoguce, nepojmljivo.Odmah se trazi nesto sto bi pokazalo da takav covjek u nasoj politici ne postoji.Sad smeta sto je dao ostavke na sve funkcije ne zeleci pritom da ima vise bilo sta sa lopovima iz lazne opozicije koji godinama glume vrle opozicionare.Shvatio je i vidio da nece da se mijenjaju, da nece da se povuku i da su im mile pare i normalno odlazak je bio jedino razumsko rjesenje.Jer ako se druzis sa bitangama i ti si onda jedan od njih bio ti to ili ne. Da, vjerovatno je trebao da ostane sa njima, uzima pare i cuti, tada bi bio ok.
    Problem jeste sto je jos mlad, i sto nema veliko politicko iskustvo ali je castan i posten i to ce narod prepoznati i prepoznaje.Tokom poslednjih izbora udarna vijest je bio upravo on i njegov rezultat u glavnom gradu.
    Uz jos tu par mladih ljudi za koju godinu pokret okupljen oko ovog covjeka ce uraditi krupne promjene na nasoj politickoj sceni.A to ekipa DPS-SDP zna, i tu je problem, lako je bilo kupiti Milica, Jonicu, Lalosevica i ostale prodane duse ali izgleda da ima neko ko nije na prodaju i ko stvarno zeli boljitak drustva i drzave.

    A sto se tice SNP-a, nije Becic sam, mnogi zajedno sa njim odlaze, tako da ce ova stranka ostati bez dobrog broja ljudi a samim tim i glasaca.Nije narod bas toliko sisao vesla pa da ne vidi sta se desava.Sa odlaskom ovog bloka rusi im se citava koncepcija zasnovana na mladosti i platforma na kojoj su zasnivali prosle izbore.Sledece izbore ocekujem potpuni fijasko.
    Last edited by mok4; 01-02-15 at 23:49.
    Ad astra.

  5. #80
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B A R
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mok4 View Post
    Pa uvjek je tako bilo kod nas, posten i castan covjek je nesto apstraktno i nemoguce, nepojmljivo.Odmah se trazi nesto sto bi pokazalo da takav covjek u nasoj politici ne postoji.Sad smeta sto je dao ostavke na sve funkcije ne zeleci pritom da ima vise bilo sta sa lopovima iz lazne opozicije koji godinama glume vrle opozicionare.Shvatio je i vidio da nece da se mijenjaju, da nece da se povuku i da su im mile pare i normalno odlazak je bio jedino razumsko rjesenje.Jer ako se druzis sa bitangama i ti si onda jedan od njih bio ti to ili ne. Da, vjerovatno je trebao da ostane sa njima, uzima pare i cuti, tada bi bio ok.
    Problem jeste sto je jos mlad, i sto nema veliko politicko iskustvo ali je castan i posten i to ce narod prepoznati i prepoznaje.Tokom poslednjih izbora udarna vijest je bio upravo on i njegov rezultat u glavnom gradu.
    Uz jos tu par mladih ljudi za koju godinu pokret okupljen oko ovog covjeka ce uraditi krupne promjene na nasoj politickoj sceni.A to ekipa DPS-SDP zna, i tu je problem, lako je bilo kupiti Milica, Jonicu, Lalosevica i ostale prodane duse ali izgleda da ima neko ko nije na prodaju i ko stvarno zeli boljitak drustva i drzave.
    Slazem se za sve osim da su kupljeni (to je doslo kasnije) ucijenjeni su svi odreda, nasa sluzba ne spava,ima tu snimaka pede*rastije ,bahanlija ,droge kradje, korupcije .nekome je dijete ovo uradilo nekome je zena uvacena sa...uglavnom sve se svodi da je stvarna opozicija u c.g 5-10 postenih politicara (becic,lekic i jos par njih mora da postoje )pod ostalim ne podrazumijevam medojevica mandica i ine,ali je to malo i kako vidim nema nam pomoci bez ulice.kad dignemo ruke od opozicije i shvatimo da samo narod ima moc da mijenja nesto.sjetite se najaceg borca protiv vlasti vanje calovic kojoj cim nisu mogli nista izmislili aferu s psima.zalosno ali tako je...
    ZAKLJUCAK opozicija ne stanuje kod nas!!!
    -Ba® ®uLe§-

  6. #81
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,818
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,039
    Thanked in
    1,804 Posts

    Default

    Полако али сигурно од СНП-а неће остати ништа.Дио ће се вратити ДПС-у (Крушо ефекат) и наставити какав такав политички живот, а остатак разбјежати по крњој опозицији.
    Генерално опозиција је у тешком расулу, не знају ђе ударају, а избори су за мање од двије године.
    СНП се распада, ДФ се распада, Позитивна се распала, Друга Фамилија нешто покушава, но то је јако јадно.
    Опозиција је у никад слабијем положају у историји вишестраначја у ЦГ.Опозиција је показала сву своју безидејност и тотално одсуство програма, откад им мозак није у Београду.

    СДП цвили под чизмом ДПС-а који је једна велика мистерија.Ако се дпсовци у међувремену не порокају међусобно ево нама јопет двотрећински ДПС у скупштини (са сателитима).
    Трећи пут у који сам чврсто вјеровао је и даље могућ.Нажалост он се гради на гласовима ДПС-а и СДП-а а не на гласовима кукавне опозиције држави.О томе би Ракчевић требао добро да размисли.

    Што се конкретно Бечића тиче он сада има само двије опције.Једна је да се заједно са подгоричким одбором СНП-а прикључи Пеђи или Војводи, а друга много боља тиче се неке локалне приче типа Избор тј. опозициони Избор.
    Last edited by BAR; 02-02-15 at 00:21.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  7. #82
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Bečić nije mogao bolji potez napraviti.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  8. #83
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Kakve bih pare namlatio sa mojim dojavama da postoji kladionica za politiku....
    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Milic ce opet predsjednik SNP-a da bude. Provjereno sinoc.
    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    A okle ne prodajem se ja tako lako u svakom slucaju ovo nije bitna informacija, ali reko kad je vec znam da podijeim sa mojim forumasima da ne razmisljaju previse.... mada sve dok mi sinoc nisu javili ko ce biti izabran mislio sam da postoje sanse za Becica.....
    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Sad zapamtite sto vam lucke kaze, ovoga momka do do sledecih bitnijih izbora nece biti ni na jednoj funkciji ili listi snp-a i bice sklonjen iz bilo kakvog imalo uticajnog polozaja. Zapamtite pa me napomenite ako slazem.
    Zalim zbog toga, dobar je momak i djelovao mi je da ima potencijala za velike stvari. Na zalost lekcije iz diplomatije i politickog diskursa i retorike nije najbolje savladao ili ih je zaboravio... zbog toga svega ce ga sklonit njegove partijske kolege...
    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Upravo to. Samo sto ce to njegove kolege seniori da ubrzaju malo.

    A meni se cisto svidjeo potencijal koji je momak imao, ali kao i mnogi potencijali i talenti u svim oblastima zivota prebrzo se zaletio i izgorio u zelji za strmoglavim usponom. Kazu ko preskace stepenike obicno zavrsi sapleten razbijenog nosa i na dnu.
    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Momak je riješio da se bori za svoje principe a to potvrdjuje ova izjava !!! Ako neko misli da će ostvarit prevlast u partiji tako što će podilaziti šefu stranke ( kao što je slučaj u DPS ) onda je to podmuklo !!! Nije odje stvar u tome da želi cijepanje partije ili da pokazuje neposlušnost partijskim ciljevima već baš suprotno a koliko se može zaključit prilično je siguran da ima veću podršku u članstvu !!! Krenuo je u otvorenu borbu protiv kreditno zaduženog predsjednika i ja mu želim svaku sreću u ostvarenju tog cilja !!! Dosta je bilo nadušenih stručnjaka za svoju goozicu ...
    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Bas zato ce biti sklonjen...
    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    E moj druze, ne radi se to preko noci i senzacionalisticki, ima to svoj proces rako da to prodje neosjetno i bez posljedica cak uz blagi rast... snp zna taj posao da radi odlicno, pogledajte procjene njihovog glasackog tijela sad u odnosu na procjenu prije nego su se oslobodili bulatovica, knezevica i ostale frakcije koja je priala frontu... znaju oni to...
    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Becicu bi bilo najpametnije da sa Abazovicem isforsira onaj gradjanski pokret... mislim da bi bas ozbiljnu pricu napravili...
    Svaka cast na bliskom ucescu u informativnoj "bazi" podataka.
    Hvala na info.
    Izgleda da prije DPS zna kad se ikome u "opoziciji" tj. DPS kumovskim filijalama priforca da odu do toaleta, nego oni sami sto dobiju poriv. Genijalno.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 02-02-15 at 12:31.

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    One Ring to Rule them all...

  10. #85
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,424
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Dje becic tu i njegov tetak kaludjerovic.,
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Eo ode i neka Zdenka(nikad cuo) i cijela omladina...
    One Ring to Rule them all...

  12. #87
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Dje becic tu i njegov tetak kaludjerovic.,
    A što će biti sa Damjanovićem, hoćete li ga uvaliti ovim odmetnicima ?

  13. #88
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Djeca rastu i hoce moc, sve bolje znaju...i kao sto su rasli i skojevci pa su cak brutalno skinuli ucitelje... Sto kazu stari "sto si radio - ocekuj"..
    Brzo ce ove nove generacije da srede sve, a cini mi se da ce biti nemilosrdniji prema svojim prethodnicima nego oni sami sto su bili.. Godina- dvije- tri... Nije to daleko.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 02-02-15 at 18:54.

  14. #89
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,424
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    A što će biti sa Damjanovićem, hoćete li ga uvaliti ovim odmetnicima ?
    Veze ti nemam nisam u toku
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Khm, khm... eto tako.
    Niko ga nije sklonio, nego se sam makao.
    Lijep pokušaj :-)

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #91
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Djeca rastu i hoce moc, sve bolje znaju...i kao sto su rasli i skojevci pa su cak brutalno skinuli ucitelje... Sto kazu stari "sto si radio - ocekuj"..
    Brzo ce ove nove generacije da srede sve, a cini mi se da ce biti nemilosrdniji prema svojim prethodnicima nego oni sami sto su bili.. Godina- dvije- tri... Nije to daleko.

    Hvala Lepo
    Zanimljivo...

    Zadovoljstvo je moje.


  17. #92
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Niko ga nije sklonio, nego se sam makao.
    Lijep pokušaj :-)

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    G. lucke91 je fino objasnio i unaprijed je sve slozio ... mobbing od strane starijih mahera u partiji i da se natjera da sam izadje tj. da se skloni sa svih funkcija..
    Poznata tehnika..
    Pope Milo u poeziji .. i kongresi kpj u prozi...
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 02-02-15 at 20:14.

  18. #93
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,424
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Niko ga nije sklonio, nego se sam makao.
    Lijep pokušaj :-)

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    jes bice da je bas tako ako se tebi crtat mora drugima ne mora... nemam ti kad

  19. #94
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Zanimljivo...

    Zadovoljstvo je moje.

    Niste valjda mislili da ce ovi dosadasnji "decenijski" zivjet' i radit' na isti nacin 150 godina? Ili, da ih njihovi puleni gledaju sa nekim postovanjem za vijek vjekova? Samo cekaju svoj trenutak da se organizuju u svim partijama, i da sklone prethodnike.. Tako su i ovi nekad kontali, organizovali se po grupicama i izmanipulisali starije dok ih nisu kompletno sklonili sa scene.. Sad imamo "decu" bivsih komunistickih politicara (koji su isto mislili vladati i zivjeti 150 godina) sada novinare, vlasnike kafica, po neki partijski direktorcic, ministric (unaprijed im srede biografije podobne za ucjenjivanje i da sluze kako moraju). mnoge gurnute na margine partije i koriste kao ucijenjeni poslusnici stranke.. Penzionere su castili laskavim penzijama, po neku Akademsko-cutolosku poziciju, da cute jer ih imaju i za "revers" sto su uzimali od drzavne imovine.. Eto..
    No, kako sve tece, i tako to, bice manje za skidanje kajmaka od naroda i kredita, pa ce onda i svoje bogatune u penziji oporezovati jer su im nekad i zavidjeli do mrznje ali iz pragmaticnih osnova ponizno cutali - do svog trenutka... Cisto sumnjam da ce raditi za "sluzbene" cifre i neaktivno posmatrati metuzaleme u bogastvu i njihovoj mirnoj starosti.. Ne ide to tako..
    Partijsko metuzalemisanje na ovakvim temeljima ... boh...
    p.s. Vjerovatno primjecujete koliko su jako mlade generacije drcnije, bahatije, oholije i samoglavije od svih prethodnih u drustvu tokom decenijske vladavine ovih poziciono-opozicijskih faraona? Vidi se po kriminalu i teroru ulicnog tipa.. Nista drugaciji nisu ni oni koji su trenutno upisani na fakultetima.. Tu generaciju ce tesko ovi stariji uklopiti u kalup koji je prevazidjen i otrcan na x drugih koji su ionako ubijeni u pojam.. Sa razmazenima taj efekat 'strahopostovanja' i postovanja hijerarhije bez civilizacijskog sistema jake drzave - ne moze.


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 02-02-15 at 22:07.

  20. #95
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    tacno fali tema oko novih partija u najavi.. osim ovog mladica koji najavljuje svoju partiju, pa ona pred-predsjednicka sa bivsim ministrom ino poslova g. Vlahovicem, nedavno oformljena od buntovnika iz pozitivne, pa danas objavljene info o osnivanju ljevicarske sa g. Vucinicem... iha.. svi hoce svoj dio kolaca iz budzeta... Narod placa, pa uz neke "nove" klince, i iskustvo trazi svoj dio...

    Hvala Lepo

  21. #96
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da je DFu sada srce na mjestu.Ako nijesu uspjeli srusiti rezim makar je snp razbijen.Medojevicu i Danilovicu se zelja ispunila pa neka otvore sampanjac.

  22. #97
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zdravo Berane je uz Milića
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  23. #98
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zanimljiv je Kaludjerovic koji navodno podrzava mlade a on sam od skoro 1991. godine zivi od politike.Ako je vec izasao iz SNP neka vrati poslanicko mjesto,sto sumnjam da ce uraditi taj partijski uhljeb.Mislim da podrzava mlade jer je provalio da mu Milic zeli uzeti poslanicko mjesto.

    Drugi dinosaurus Gosovic se ne oglasava jer ga je bas briga.Njemu je cilj poslanicko mjesto koje ima vec decenijama.

  24. #99
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako Vijesti raskobusavaju SNP u korist DF i GP. Zna vlast odakle jos prijeti opasnost....ne prijeti joj sigurno od cetnicine sa dna kace Danilovica i anarho-liberala Medojevica.

    LSCG su uz tesku muku toljagama zatukli.A SNP se batrgao nekako,ali sad im je definitivni kraj.Opozicije vise i zvanicno nema.

  25. #100
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Becic dao ostavku i na odbornicku funkciju.
    Svaka cast mali.
    http://www.cdm.me/politika/becic-pod...ciju-odbornika
    Ad astra.

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem zvucnike BOSTON ACOUSTIC CS226/potpuno novi/...DYNAUDIO AUDIENCE 72/kao novi/
    By daki772 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 13
    Last Post: 02-11-12, 22:39
  2. Prodajem zvucnike BOSTON ACOUSTIC CS226/potpuno novi/...DYNAUDIO AUDIENCE 72/kao novi/
    By daki772 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 27-10-12, 15:32
  3. Pred$ednik Filip Vujanovic -intervju sa Petrom Komnenicem
    By Tattoo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 104
    Last Post: 05-11-11, 19:40
  4. premijer + preśednik pitanja
    By Beztebezove in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 19-01-08, 15:32
  5. Svi Pre$ednici ,a pre$ednik 1.
    By Dzindzo Za Vazda in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 15-04-04, 06:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •