Page 84 of 182 FirstFirst ... 347480818283848586878894134 ... LastLast
Results 2,076 to 2,100 of 4536

Thread: Zalbe/prijedlozi/kritike na rad admina svih igrica na G-Serveru

  1. #2076
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sosedov Pepe View Post
    pozzz

    Ljudi sta ako bi dali kick na serveru onim koji sereju (kick ovog, ban ovog,...) ovde po forumu to bi bilo odma dosta mjesta da se igra a ne da se ceka ))

    malo da razmislite

    POZZ
    hahahah u pravu si pepe

  2. #2077
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    115
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lol, popih i treci ban. Ovog puta mi je nick bio "ah zoo" i ip je 195.252.88.61 (skidajte). Sa tim nickom mi je cesto score 1-10 jer ne mogu normalno da igram u software modu, mada sam danas izbijao prvi na tabeli (e ako ja uspijevam da izbijam prvi na tabeli u ovakvim uslovima onda stvarno...). Lik koji se dva put pozalio na mene je PraGsoN. Doticni je dosta puta vrijedjao i izazivao igrace na serveru pa je jednom na cbble dobio lamu jer je isprozivao Zonera. A kad ga neko ubije onda... Prvi slucaj - provirim na aztecu kroz vrata i vidim doticnog, kako stoji na jednom mjestu, ne mice se i puca. Ja fino skocih na one stijene ili sta vec (bio sam ct), ispraznim sarzer u vrata i jedan metak zaluta nasem PraGsoNu u glavu (kako i nece kad samo stoji u jednom mjestu). Uslijedio je komentar "ah zoo, ti imas aimbota". Maloprije smo igrali dust2 i T su bili mnogo jaci od CT (ja sam igrao bio u CT). Od boljih igraca je tu bio uNique ali nam ni on nije mogao mnogo pomoci (doduse imao je dobar score i bio optuzivan od doticnog PraGsoNa za cheat iako nisam primjetio da uNique cheatuje). I tako ja zapoceh partiju sa scoreom 0-10 ustekam se desno od ulaza na B. Trci pragson i ne provjeravajuci stek i dobije jedan metak u glavu. Sledecu rundu sam im napravio show na b, mislim da sam jednog ili dvojicu ubio pistoljem (i to s ledja) a onda sam sredio jos dvojicu (ukljucujuci i pragsona). Moj score je tada bio 5-10 i primio sam poruku od PraGsoNa - "ah zoo slijedi tebi ban". I banovan sam... Ako doticni ima admin onda je to katastrofa. Btw mislim da je od admina tu bio i Nantecut (u terorima). Sve u svemu opet se odluke o banu prilicno olako donose. A inace PraGsoNu i Azwreiu (ili tako nesto) treba cesto stavljati Llamu jer momci puno pricaju, a pri tom su sasvim osredji igraci i, po meni, tesko da mogu da provale prave cheatere.

  3. #2078
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Necromancer View Post
    Lol, popih i treci ban. Ovog puta mi je nick bio "ah zoo" i ip je 195.252.88.61 (skidajte). Sa tim nickom mi je cesto score 1-10 jer ne mogu normalno da igram u software modu, mada sam danas izbijao prvi na tabeli (e ako ja uspijevam da izbijam prvi na tabeli u ovakvim uslovima onda stvarno...). Lik koji se dva put pozalio na mene je PraGsoN. Doticni je dosta puta vrijedjao i izazivao igrace na serveru pa je jednom na cbble dobio lamu jer je isprozivao Zonera. A kad ga neko ubije onda... Prvi slucaj - provirim na aztecu kroz vrata i vidim doticnog, kako stoji na jednom mjestu, ne mice se i puca. Ja fino skocih na one stijene ili sta vec (bio sam ct), ispraznim sarzer u vrata i jedan metak zaluta nasem PraGsoNu u glavu (kako i nece kad samo stoji u jednom mjestu). Uslijedio je komentar "ah zoo, ti imas aimbota". Maloprije smo igrali dust2 i T su bili mnogo jaci od CT (ja sam igrao bio u CT). Od boljih igraca je tu bio uNique ali nam ni on nije mogao mnogo pomoci (doduse imao je dobar score i bio optuzivan od doticnog PraGsoNa za cheat iako nisam primjetio da uNique cheatuje). I tako ja zapoceh partiju sa scoreom 0-10 ustekam se desno od ulaza na B. Trci pragson i ne provjeravajuci stek i dobije jedan metak u glavu. Sledecu rundu sam im napravio show na b, mislim da sam jednog ili dvojicu ubio pistoljem (i to s ledja) a onda sam sredio jos dvojicu (ukljucujuci i pragsona). Moj score je tada bio 5-10 i primio sam poruku od PraGsoNa - "ah zoo slijedi tebi ban". I banovan sam... Ako doticni ima admin onda je to katastrofa. Btw mislim da je od admina tu bio i Nantecut (u terorima). Sve u svemu opet se odluke o banu prilicno olako donose. A inace PraGsoNu i Azwreiu (ili tako nesto) treba cesto stavljati Llamu jer momci puno pricaju, a pri tom su sasvim osredji igraci i, po meni, tesko da mogu da provale prave cheatere.
    i ja se slazem za ovo sto si rekao! (T.B.A. or TBA or RedhaT BoY69 All SAme )

  4. #2079
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bijela-HN
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam isto nekad imao Ping 150 i vise, pa me nije niko nikad kickovao sa servera, ne vidim razloga zasto bi ja to radio..Znam kako bi meni bilo i kako bi se ja osjecao..da je mene neko tada bez rijeci sutnuo sa servera. Slazem se s time da se pojedini likovi koji ne da nezaju da igraju, tj. ne postuju pravila koja obavezuju Ct i T kickuju...a ostatak da pustimo neka se uci sa vecinom najboljih igraca u CG.
    Sizofrenia i Zoner..protiv vas nemam nista... ALi toliko zajebancije oko tvog admina...stvarno previsee.. Bio ti ili ZOner sa tvojim passom..svjednom ti si admin..i ne treba da tu prednost koristis tako sto ces podjebavati ostale tj. Born-a i ometati rad ostalih admina na serveru..time sto je tebi zabavno..
    Prvenstveno u markisu imam PUNOO povjerenja... i postujem njegovo misljenje..takodje i Loverovo i Bornovo.. Njihovo misljenje cu podrazati..ma kakvo ono bilo!

    P.S. Born.. drugi put Resize i Convert to JPG..please
    Last edited by fishman; 24-10-06 at 10:37.

  5. #2080
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Igraonica
    Posts
    565
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jbga fishman ja ti to ne znam , ja ti jedino znam da igram coynter nishta vishe

  6. #2081
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Heheheeh

    Quote Originally Posted by MetallicA!!! View Post
    Jbga fishman ja ti to ne znam , ja ti jedino znam da igram coynter nishta vishe
    Znas znas, da gledas u te monitore oko sebe, oci ti ispale kakav si!!! :eek:

    E ko sve drzi igraonicu danas! Ne zna da prebaci sliku u jpg, a zna je sve chitove da skine i ugradi! ahahahah

    Koji ste vi loodaci dolje!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  7. #2082
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj server je pun chitera..
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  8. #2083
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MetallicA!!! View Post
    Jbga fishman ja ti to ne znam , ja ti jedino znam da igram coynter nishta vishe
    Ni to neznas radit ali ok...

  9. #2084
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    unknown
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RedhaT_Boy69 View Post
    Ako si ti Admin AlienzZ onda si preslab i mogo se *****s!!!
    muahahahahahha
    Ja nisam admin, i da jesam ne bi igrao
    Cuj ja se *****m hahahhahahahahahahahahahaha
    Ja vam mogu davat lekcija iz "administracije" i "chiteracije"


    rock
    [SIGPIC][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AlienzZ/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]Your Current Signature Picture[/SIGPIC]

  10. #2085
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Na zalost server je o5 oboren

  11. #2086
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    unknown
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m@Rk!$@ View Post
    Na zalost server je o5 oboren
    evo sad sam gledao na HLSW i pise da server radi!


    markisa das mi msn?? posalji preko pm
    [SIGPIC][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AlienzZ/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]Your Current Signature Picture[/SIGPIC]

  12. #2087
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bijela-HN
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Born samo za tebe mogu napraviti video tutorial, resize,convert..a i Ctrl+Alt+Delete

  13. #2088
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Igraonica
    Posts
    565
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ahahaha a zajebavam se ljydi chysh drzhim igraonicy a da ne znam nishta o kompovima e bila bi finta

  14. #2089
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Sombor
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da vam pojasnim oko DHCP ili dinamichke dodele ip adresa.
    Poshto alienzz ima dial-up konekciju kad god je pokrene server provajdera mu dodeli novi zadnji broj u celoj ip adresi ,znachi da moze da menja najvishe 255 puta(teoretski),ali to mije bash tako u praksi nekad se desi da nece da mu odma izmeni ip nego mora par puta da se konektuje.
    Alienzz shto se tiche tvog smaranja stvarno smarash i to previshe ako si doshao na G-server da igrash onda igraj, ako cesh da chatujesh idi na KRSTARICU.
    To shto kazesh da neznamo da prepoznamo chit tu se grdno varash .Juche kad si promenio nik na AZTEC-u i ubio mene istog momenta sam znao da si upalio chit.Nisam te banovao jer sam te bash posmatrao da vidim shta hocesh da postignesh sa tim.Ispostavilo se da ocesh da budesh FACA pa si i sam trazio da te banujem (izashao sam ti u susret i banova te ),da bi mi pokazao kako ti mozesh da se vratish brzo menjajuci ip.
    I ja imam takvu konekciju i znam sve o tome.
    Ali postoji josh jedna stvar:moze se staviti ban na opseg ip iz doboja ili kompletnu bosnu u serverov firewall i nikad vishe necesh videti G-server ni iz HLWS programa (koji i ja koristim) niti iz HL


    Toliko od mene

    poz vidimo se preko nishana

  15. #2090
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Aloooo Stop Stop

    nije vam ovo mjesto za chatovanje i spamovanje! Pobrisao sam sve one postove koji nemaju veze sa temom, koji su chisto spamovanje, i uvrede!

    @markisa
    kao admin G-servera bi trebalo malo ljepshe da se postavish, manje spamujesh, i pokazhesh ozbiljnost. Poshto sam ja ovdje iznad vas, ove sve kiritke bi trebalo da su upucene meni, pa tako bi ja trebalo na njih da odgovaram. Vi, admini, mozhete da date komentar, ne da se raspravljate sa njima.

    @Alienzz
    Za tvoje ponashanje na serveru isto nemam rijechi. Ja sam bio online kad si prijetio i, precutno, pominjao obaranje. Na serveru smo da igramo (vishe ce zidovi ono nauchiti napamet), kome se ne igra nego raspravlja, mozhe slobodno da izadje.

    Ako imate konkretno primjednu na nekog od admina onda ovdje postujte! Svi postovi puni mrzhnje i uvreda ce biti obrisani.

    Samo da znate da time shto obarate server sebi chinite gore. Kad jednom svima nama dojadi, server cu zatvoriti za sve ljude iz inostranstva. Bice server samo za ljude iz CG. Ako vam je zhelja da vishe ne zaigate... Samo naprijed
    Last edited by Balsa; 24-10-06 at 21:17.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  16. #2091
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bijela-HN
    Posts
    645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahaha Masa se smiruje
    Alienz ti si onaj Daftinez.mp3 (kako vec)... Imao sam tu cast da vidim kako ti profesionalno rusis server..
    Stvarno ne znam po kojoj logici bi ti trebao da dobijes admina pored ovolike frke koju si napravio?!
    Ajde igraj i uzivaj na G-server i pusti ostale da uzivaju!

    Pozdrav za tebe i sve ostale!

    Sorry Balsa sto sam se oglasio..opet sa istom glupom temom..ali nisam se mogao suzdrzati

    I zamolio bi da vise ne nazivate ove sto ruse server "hakerima" time pokazujete koliko ste sami vi slabo informisani..i time dizete njih u nebesa.. Neko ce uci na ovaj Topic pa ce da vam se smije

  17. #2092
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    unknown
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fishman View Post
    Hahaha Masa se smiruje
    Alienz ti si onaj Daftinez.mp3 (kako vec)... Imao sam tu cast da vidim kako ti profesionalno rusis server..
    Stvarno ne znam po kojoj logici bi ti trebao da dobijes admina pored ovolike frke koju si napravio?!
    Ajde igraj i uzivaj na G-server i pusti ostale da uzivaju!

    Pozdrav za tebe i sve ostale!

    Sorry Balsa sto sam se oglasio..opet sa istom glupom temom..ali nisam se mogao suzdrzati

    I zamolio bi da vise ne nazivate ove sto ruse server "hakerima" time pokazujete koliko ste sami vi slabo informisani..i time dizete njih u nebesa.. Neko ce uci na ovaj Topic pa ce da vam se smije
    Ja sam to i pokusao al' stash kad ima admina, (pored kojih nesmijes ni fles bacit < hebo igru :hammer
    Ja kad igram volim puno da pricam (to jest da pisem) jer ja sam dosao na server da se zabavim, da malo vidim ljudi popricam sa njima nasalim se itd.. a markisa neda pisnut
    [SIGPIC][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AlienzZ/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]Your Current Signature Picture[/SIGPIC]

  18. #2093
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Balsa deaktiviraj admin immunity i namjesti autoslay!

  19. #2094
    Join Date
    May 2006
    Location
    bu2-montenegro
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znaci na serveru je toliko citera da je to sprdnja....
    eo malo prije sam usao...skor 1:5
    odma sam izasao nisam moga ubit mrtvu babu a kamo li ove sa wall hackom i spead hakom
    a sto se tice admina njih nema nidje!!!
    U raju je lijepo ali u paklu je ekipa :D

  20. #2095
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    shto je ovo sa serverom, ja ne mogu uc' danas cio dan ?!?!?!

  21. #2096
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    e ja imam problem igra sam sad maloprije na server i odjednom kad me ubi neko pojavilo mi se ovo

    http://img209.imageshack.us/img209/6...rstrikesj9.jpg

    i ne mogu mrdnut... -_-

  22. #2097
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    448
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ne treba ti vishe Cheating Death nesreco Samo startujes CS play online i igras

  23. #2098
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    25,000
    Thanks Thanks Given 
    1,377
    Thanks Thanks Received 
    1,690
    Thanked in
    961 Posts

    Default

    ZoNeR dje nisi bio sad na inferno da vidiš što napravismo ja i siza

  24. #2099
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    unknown
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    e ja imam problem igra sam sad maloprije na server i odjednom kad me ubi neko pojavilo mi se ovo

    http://img209.imageshack.us/img209/6...rstrikesj9.jpg

    i ne mogu mrdnut... -_-
    nije ti to do cd-a.. to se meni uvijek prije u klubu nesto zajebavalo, ti neki codovi
    Instal ponovo cs nebi trebalo da vise zeza!
    [SIGPIC][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AlienzZ/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]Your Current Signature Picture[/SIGPIC]

  25. #2100
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Heheheeh

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    e ja imam problem igra sam sad maloprije na server i odjednom kad me ubi neko pojavilo mi se ovo

    http://img209.imageshack.us/img209/6...rstrikesj9.jpg

    i ne mogu mrdnut... -_-

    Izbrisi chitove i radice!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

Page 84 of 182 FirstFirst ... 347480818283848586878894134 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ujedinjenje Svih Liberala- Buducnost liberala?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 113
    Last Post: 09-10-06, 15:57
  2. "SRPSKIJI OD SVIH SRBA"-STRANCI PROSLOGA VIJEKA O
    By seerotheenya in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 16-02-05, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •