Page 3 of 13 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 307

Thread: Parada ponosa Pg - drugi put

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ko nece u grad veceras neka u 20 : 00 bude kraj malih ekrana ocekujem ludnicu klasicnu


    U prvoj emisiji „Petkom u 8“ biće riječ o Paradi ponosa u Podgorici. Gosti koji će raspravljati na tu temu su: Danijel Kalezić (Kvir Montenegro), Ivana Vujović (Juventas), Blanka Radošević Marović (Ministarstvo za ljudska i manjinska prava) i Velibor Džomić (Mitropolija crnogorsko-primorska).Svakog narednog petka očekuju nas novi gosti i interesantne teme.\


    Kakvo ce klanje da nastane kad uzme Dzomki da kune. Stara olinjala primacica para. Koliko je kladionica osvestao po Podgorici zadnje 10 godina za po 100e kukala mu majka...
    One Ring to Rule them all...

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,948
    Thanks Thanks Given 
    4,792
    Thanks Thanks Received 
    9,829
    Thanked in
    3,727 Posts

    Default

    Ao mogu mislit sto ce to bit. Na slavu sam nocas ali cu definitivno stavit to da se snima

  3. #53
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Čuješ, nije naviklo. Nismo mi navikli na dosta toga, to što si napisao je bio argument južnih država SAD oko ropstva. i oni su govorili, "nije to za nas mi nismo navikli da nemamo robove."

    Sloboda se gradi onamo gdje je nema i gdje ljudi nisu "navikli" na slobodu. A što se tiče provociranja, ja ne vidim da oni provociraju ikoga. Tebi samo smeta njihov pristup ljubavi i zajedništvu jer su te vaspitali drugačije i prisilili te u ranoj mladosti da postaneš licemjer (ovo nije uvreda jer i sebe smatram licemjerom po tom pitanju i ja sam krcat predrasuda koje su mi usadili patrijarhalnim odgojem).

    Nekada je na jugu SAD malo prije građanskog rata bilo uvrijedljivo bijelcima vidjeti crnca bez okova i tu suštinski nema neke razlike sa mojim ličnim osjećanjem nelagode kada vidim dvoje muškaraca kako se ljube u usta i flertuju jedan drugog na javnom mjestu.

    Prvi korak u pobijedi nad svojim predrasudama je priznati da ih imaš i da prihvatiš da su ti osjećaji pogrešni i na tvoju ličnu štetu.
    Malo preterujes sa komparacijom. Poredis *****luk i jedno izivljavanje nad tamnoputim narodom. Homosi nit su brali pamuk nit su ih maltretirali i prodavali ka stoku nit ista od onoga sto su ovi dozivljavali, no su vecinom to tatini sinovi koji su svoju buducnost debelo osigurali. Svi imaju najskuplju odjecu, nove automobile i sve ostalo opremljeno. Koliko normalnog naroda gladuje i nema krov nad glavom za svoju porodicu i za obican zivot jer su im ukinuli socijale, fizicki ih unakaradili da nit mogu da se zaposle od slabosti a nit imaju dje da se zaposle. Uzimam ti primjer samo direktor vrtica prima sebi 5 plata od svojih radnika i vecinom su takvom djeca homo. Nidje ne vidjoh od onog siromaha da je dijete derpe il da trazi prava, uglavnom traze nesto da jedu. Sjutra da taj narod koji nema dje da se zaposli bude htio da odrzi paradu/protestnu setnju sta mislis dal bi im drzava dala? Vi koji sad branite homoseksualnost dal bi sjutra podrzali taj narod? Mnogo se ispira mozak od strane Iluminata. Idu korak po korak, ka u San Francisko dje sad ljudi traze prava da homosi ne rade to sto rade ( potrazi na internet pa vidi ). A sto se tice odgoja, tvoje je misljenje da smo licemjerni i ja ga smatram neispravnim jer sam prije svega mnogo vezan za religiju i postujem sve sto se veze za nju i samim tim ih ne podrzavam. Svako ima pravo na svoje misljenje naravno.
    Evo ti sam dokaz kome pripadaju

    A zbog ovoga nam se sad oni u ciju cast treba da se odrzavaju parade, prevrcu u grobu


    hatece em 8
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jedikupus View Post
    Malo preterujes sa komparacijom. Poredis *****luk i jedno izivljavanje nad tamnoputim narodom. Homosi nit su brali pamuk nit su ih maltretirali i prodavali ka stoku nit ista od onoga sto su ovi dozivljavali, no su vecinom to tatini sinovi koji su svoju buducnost debelo osigurali. Svi imaju najskuplju odjecu, nove automobile i sve ostalo opremljeno. Koliko normalnog naroda gladuje i nema krov nad glavom za svoju porodicu i za obican zivot jer su im ukinuli socijale, fizicki ih unakaradili da nit mogu da se zaposle od slabosti a nit imaju dje da se zaposle. Uzimam ti primjer samo direktor vrtica prima sebi 5 plata od svojih radnika i vecinom su takvom djeca homo. Nidje ne vidjoh od onog siromaha da je dijete derpe il da trazi prava, uglavnom traze nesto da jedu. Sjutra da taj narod koji nema dje da se zaposli bude htio da odrzi paradu/protestnu setnju sta mislis dal bi im drzava dala? Vi koji sad branite homoseksualnost dal bi sjutra podrzali taj narod? Mnogo se ispira mozak od strane Iluminata. Idu korak po korak, ka u San Francisko dje sad ljudi traze prava da homosi ne rade to sto rade ( potrazi na internet pa vidi ). A sto se tice odgoja, tvoje je misljenje da smo licemjerni i ja ga smatram neispravnim jer sam prije svega mnogo vezan za religiju i postujem sve sto se veze za nju i samim tim ih ne podrzavam. Svako ima pravo na svoje misljenje naravno.
    Evo ti sam dokaz kome pripadaju

    A zbog ovoga nam se sad oni u ciju cast treba da se odrzavaju parade, prevrcu u grobu


    hatece em 8

    Sve to su samo izgovori i govore više o tebi nego o njima, ti mrziš samo da bi mrzio pa je svaki izgovor dobar uključujući i nekakva oka što zaokružuješ (u opće ne poznavajući tu simboliku) itd.

  5. #55
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    da ova nasa crkva ne sije ovoliku mrznju oko toga mnogo bi to mirnije kod nas prolazilo, nego ova nasa crkva kao i mnogo puta do sada zajedno sa Ristom sotonom prij eje tu da sije mrznju i podijele nego da miri.
    a sto se parade tice meni licno ne smetaju, neka paradiraju sto neko gore rece prstojno samo. nijesu oni krivi sto su im hormoni malo poremeceni, na to ne mogu uticati. meni ih je licno zao.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Znači nikako nisam na strani gej populacije, al dvije stvari su mi totalno nenormalne i ne razumijem koliko tele moraš da budeš da to kažeš:

    1. Gejevi su sami izabrali da budu pe.de.ri - Aman ljudi ko je luuuuud da izabere da bude gej, da ga cijeli svijet mrzi i prezire, da sebi uskrati šansu da bude roditelj?! KOOOO??!!!

    2. Sve je ok dok to rade u 4 zida - Znači nek digne dva prsta Crnogorac koji je mimo svoje volje vidio dva ili više tipa kako se yebu i ja ću ga častiti sa 100 jevrića

    Mlatite brate mnogo i ostajete živi.

    Tesko da ce ti iko idje u svijetu reci da je vidio dva homosa kako se prcaju. Da se ljubU drzhU za ruke da, ali da imaju sex nedje u javnosti tesko. To je opet njihov izbor, kao sto je neciji izbor da se brije do glave, ili nosi krS oko vrata ili vozi audija umjesto mercedesa. Ljude treba pustiti da biraju.
    Sto se tice parade, to je malo napumpavanje. Ali isto bih ja tako mogao da istupim i da kazem da mi smetaju litije i shetnje popova i sodomita, Amfilohijevih sledbenika.


    @jedikupus

    Posto mrzis *****e jesi siguran da nijesi latentni gej ?
    One Ring to Rule them all...

  7. #57
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Sve to su samo izgovori i govore više o tebi nego o njima, ti mrziš samo da bi mrzio pa je svaki izgovor dobar uključujući i nekakva oka što zaokružuješ (u opće ne poznavajući tu simboliku) itd.
    Ja ne mrzim, ja samo ne prihvatam to. Svaki covjek sam sebi bira sto ce bit, samo sto mi ne paradiramo sto imamo devojke a oni sto imaju momke paradiraju? Cemu ? Nek radi sta hoce al nek to javno ne eksponira jer vecinu naroda ne zanima. A ti prvo optuzujes mene za licemjernost pa onda za mrznju, moja prava iskazivanja misljenja su potisnuta sjutra cu da paradiram za moja prava 😥😢

    hatece em 8
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prijatelj iz Splita kaze da je kod njih prethodne godine bila frka i trista cuda a ove godine: Setalo oko 300 ucesnika obezbjedjivalo ih duplo vise policajaca, a na ulici bilo mozda stotinak gradjana. Umjesto da su korzirali kako najavljivali njima dosadilo i skratili setnju na desetak minuta. Doći će civilizacija i kod nas pa neka seta ko 'oće i kako oće. Za oko bi bilo ljepse da setaju one sisate iz Femen i zivo me interesuje da li bi njih gadjali krsima i da li se Amfiju steskilo i od njih.

  9. #59
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Doći će civilizacija .
    Ovoga se bojim najvise. Civilizacija, sama rijec je u danasnje vrijeme jedan obican vic

  10. #60
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Prije će biti da Risto treba da dobije ban nego mu je društvo na vlast u CG pa mu je lako radit to što radi. Ako ćemo pravo i SPC treba da pošalje predstavnika na paradu.
    kako bi reagovali Risto i co kad bi bila parada pedofila, bilo bi zanimljivo bili onda Crna Gora postala sodomska drzava posto vidim da oni nisu postali sodomska crkva sa obzirom koliko ih je takvih tamo.

    i poslije ja treba da dobijem bana on uporan:
    On je u izjavi dostavljenoj medijima naveo da se "ne zna šta će biti slavnije na "Paradi ponosa", za praznik Svetog Petra Cetinjskog i Svetog Petra Drugog Lovćenskog Tajnovidca".
    „Ili to što je Crna Gora u opasnosti da, od ekološke, postane sodomska država, ili to što će Evropa, ona antihristovska, uspjeti napokon da Crnu Goru metne poda se, kao znak njenog punog ispunjenja uslova za integracije i njene pune afirmacije ljudskih prava i sloboda“, kazao je Amfilohije.
    Prema njegovim riječima, bilo kako bilo jedno je sigurno, tog dana, iz tog jednopolnog braka, od Njegoševe slavne Crne Gore svi su preduslovi da se rodi Jadogora, prenosi agencija Mina.
    "Od ponosnih Crnogoraca će početi da se rađaju – jadogorci“, zaključio je Amfilohije.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #61
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jedikupus View Post
    Ja ne mrzim, ja samo ne prihvatam to. Svaki covjek sam sebi bira sto ce bit, samo sto mi ne paradiramo sto imamo devojke a oni sto imaju momke paradiraju? Cemu ? Nek radi sta hoce al nek to javno ne eksponira jer vecinu naroda ne zanima. A ti prvo optuzujes mene za licemjernost pa onda za mrznju, moja prava iskazivanja misljenja su potisnuta sjutra cu da paradiram za moja prava 

    hatece em 8
    Da ljude ne zanima ne bi bilo potrebe za ovim topikom i gej parada bi se održala bez incidenata, jer, fakat nikoga ne zanima. Govoriti da "nikoga ne zanima" kao zamjensku retoriku je licemjerno. Da te ne zanima ti nebi ostavljao postove na ovom topiku isto kao što ja ne ostavljan na fudbalu ili formuli 1.

    A što se tiče tvoje mržje ona je jasno vidljiva iz tvog izbora riječi kojima opisujes LGBT populaciju:


    *****luk, *****cina

    Da mi dijete sjutra bude ***** ja bi se ubio.

    ITD, ITD, ITD

  12. #62
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Nisam u toku je li Risto rekao za Srbiju, poslije skorašnje parade u BG, da je Jadosrbija ili je to samo rezervisano za CG?

  13. #63
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Nisam u toku je li Risto rekao za Srbiju, poslije skorašnje parade u BG, da je Jadosrbija ili je to samo rezervisano za CG?
    samo za nas, kako bi on rekao on to iz milosti kaze jer nas voli.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #64
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Da ljude ne zanima ne bi bilo potrebe za ovim topikom i gej parada bi se održala bez incidenata, jer, fakat nikoga ne zanima. Govoriti da "nikoga ne zanima" kao zamjensku retoriku je licemjerno. Da te ne zanima ti nebi ostavljao postove na ovom topiku isto kao što ja ne ostavljan na fudbalu ili formuli 1.

    A što se tiče tvoje mržje ona je jasno vidljiva iz tvog izbora riječi kojima opisujes LGBT populaciju:
    Vecinu odraslih ljudi ne zanima. Ali si zaboravio da sam reka da se javno ne eksponiraju da nikog zanimalo nebi. Izvlacis iz mog govora ono sto nije smisao samo da bi meni nesto odgovorio 😵 imam svoje misljenje i iskazujem ga , ne namecem ga tebi nit tvoje misnjenje kritikujem dok ti sve to radis? I sto si tice tih mojih izraza, oni ne nazivaju nas seljoberima, zaostalim ljudima itd itd. Ti im ugadjaj ka sto ugadjas ja necu . 😉

    hatece em 8
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  15. #65
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jedikupus View Post
    Vecinu odraslih ljudi ne zanima. Ali si zaboravio da sam reka da se javno ne eksponiraju da nikog zanimalo nebi. Izvlacis iz mog govora ono sto nije smisao samo da bi meni nesto odgovorio  imam svoje misljenje i iskazujem ga , ne namecem ga tebi nit tvoje misnjenje kritikujem dok ti sve to radis? I sto si tice tih mojih izraza, oni ne nazivaju nas seljoberima, zaostalim ljudima itd itd. Ti im ugadjaj ka sto ugadjas ja necu . 

    hatece em 8

    Sve su to samo tvoji izgovori da opravdaš samoga sebe. Činjenica je da si jasno napisao što misliš. Ja ne vidjeh ovdje nikoga da tebe naziva pogrdnim imenima ali vidim tebe da ti njih upravo nazivaš. Znači prvo ti njih nazivaš pogrdno i onda čekaš da ti neko uvredom vrati (nije izgleda čak ni bitno ko, samo da se začne sukob).

    To je definicija mržne.

    Čovijek koji mrzi, instinktivno nekoga naziva nekog pogrdnim imenima nebi li izazvao sukob. Ti si samo školski primjer takvog odnosa.

    Što se tiče tvoga mišljenja, naravno da imaš pravo da ga iskažeš, tim bolje jer onda nama ostalima na taj način daješ do znanja sa kim imamo posla. Ja to cijenim.

  16. #66
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U nastavku ću samo pomenuti kritične tačke o kojima treba razmisliti, a napisane su detaljnije u Ustavu CG, koga zanima neka detaljnije provjeri, nisam pisao sve jer ovo je ipak forum:

    Član 6: ... svako je obavezan da poštuje prava i slobode drugih ...
    Član 7: ... zabranjeno je izazivanje i podsticanje mržnje i netrpeljivosti po bilo kom osnovu ...
    Član 10: ... u CG je slobodno sve što Ustavom i zakonom nije zabranjeno ...
    Član 47: ... pravo na slobodu izražavanje se može ograničiti samo pravom drugoga na dostojanstvo, ugled i čast i ako se ugrožava javni moral ...
    Član 52: ... sloboda okupljanja se može ograničiti zbog ugrožavanja morala ...
    Član 55: ... zabranjeno je djelovanje ... i drugih organizacija koje je usmjereno na nasilno rušenje ustavnog poretka ... zajamčenih sloboda i prava ili izazivanja ... mržnje i netrpeljivosti
    Član 69: ... svako ima pravo na zdrastvenu zaštitu ...
    Član 71: ... brak se može zaključiti samo uz slobodan pristanak žene i muškarca ...
    Član 73: ... majka i dijete uživaju posebnu zaštitu. Država stvara uslove kojima se podstiče rađanje djece ...
    Član 74: ... djetetu se jamči posebna zaštita od ... svakog drugog iskorišćavanja i zloupotrebe ...

    Prije nego se ugledamo na neke globalne zakone, deklaracije i slične bjelosvjetske gluposti, trebalo bi da znamo kako funkcionišu stvari u našoj CG. Iz gore pomenutih, a vjerovatno ih ima još, članova se vidi, odnosno očigledno je da ovi paraderi krše Ustav CG, a time i podzakonske akte CG. Nemojmo zaboraviti da podzakonski akt ne može biti stariji od Ustava.

    Ovo likovi neka što svoje ideje upražnjavaju i odobravaju, nego svojim ponašanjem oće da ih nametnu drugima što je evidentno u suprotnosti sa Ustavom CG, a to je nezamislivo, dalje, oni namjerno svojim postupcima izazivaju netrpeljivost u odnosu na sugrađane, podstiču mržnju odnosno time opet krše Ustav CG.

    Neka su mi oni zdravo, neka oni rade što ih je volja, ali samo onda i na onakav način da to ne ugrožava Ustav CG, kao najviši pravni akt CG, osnosno moja ustavom zagarantovana prava. Nepobitno je da oni, možda, ostvaruju jedno ili dva prava iz Ustava, ali zato krše gomilu drugih!

    Da ne pominjem gaženje moralnih normi (isprdivanje sa brkovima) i gaženje religijskih osjećanja vjerinika u CG (ruganje ikonama, zapisima i sl.)

    Maksimalno je nejasno, zašto smo pošli na univerzalne i globalne ove i one, a ne poštujemo sopstveni Ustav. Ili ćemo kao i većina zemalja koja je urnisala svoj društveni sistem i porodicu kao cjelinu, da imamo zakone, a neka ih zakoni mi ćemo da radimo što nas volja?

    Ovo civilizovani i oni koji imaju dva grama mozga ne rade!
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  17. #67
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Ti *****i i lezbejke ne shvataju da nemamo nista protiv njih dok sve te fantazije rade kao i mi ostali kod svoje kuce i sami se sa time zadovoljavamo,zasto nemamo mi neku paradu i da se kao nekome dokazujemo kako se voli momak i cura ili muz i zena,kome da se dokazujemo i zasto....znas sta si i sta volis i dobro je..a oni se dokazuju i najgore od svega sto na svakoj paradi pocnu urlikat pobjeda pobjeda...kakva pobjeda jadni bili,koga su pobjedili i kako ????
    ne volim ih ni malo vidjet,zasto moram slusat i gledat o njima svudje i gledat kako se zvale dva covjeka ili slicno...gadi mi se od svega toga...ali bi se bolje osjecao da znam da ih ima i kod nas ali da ne znam i ne gledam ih po tv-u...sta ce im za koji to...
    katastrofa

  18. #68
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Ti *****i i lezbejke ne shvataju da nemamo nista protiv njih dok sve te fantazije rade kao i mi ostali kod svoje kuce i sami se sa time zadovoljavamo,zasto nemamo mi neku paradu i da se kao nekome dokazujemo kako se voli momak i cura ili muz i zena,kome da se dokazujemo i zasto....znas sta si i sta volis i dobro je..a oni se dokazuju i najgore od svega sto na svakoj paradi pocnu urlikat pobjeda pobjeda...kakva pobjeda jadni bili,koga su pobjedili i kako ????
    ne volim ih ni malo vidjet,zasto moram slusat i gledat o njima svudje i gledat kako se zvale dva covjeka ili slicno...gadi mi se od svega toga...ali bi se bolje osjecao da znam da ih ima i kod nas ali da ne znam i ne gledam ih po tv-u...sta ce im za koji to...
    katastrofa
    1. Da. imate nesto protiv njih. mislim...hm vidi se. A fantazije svakako rade kod svoje kuce kao i vi ostali.
    2. Zato sto muskarca i zenu niko nece gadjat krsima ako se cmoknu na ulicu.
    3. Crnjak mi objasnjavat' logicne stvari. a eto...
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kakav je Dzomic - Satan's little helper. Kakva Agresiva... Sad je crkva ta koja je ugrozena kakvi licimjeri majko rodjena
    One Ring to Rule them all...

  20. #70
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kakav je Dzomic - Satan's little helper. Kakva Agresiva... Sad je crkva ta koja je ugrozena kakvi licimjeri majko rodjena
    Kakav fukarluk odradi hahahaha

  21. #71
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Sve su to samo tvoji izgovori da opravdaš samoga sebe. Činjenica je da si jasno napisao što misliš. Ja ne vidjeh ovdje nikoga da tebe naziva pogrdnim imenima ali vidim tebe da ti njih upravo nazivaš. Znači prvo ti njih nazivaš pogrdno i onda čekaš da ti neko uvredom vrati (nije izgleda čak ni bitno ko, samo da se začne sukob).

    To je definicija mržne.

    Čovijek koji mrzi, instinktivno nekoga naziva nekog pogrdnim imenima nebi li izazvao sukob. Ti si samo školski primjer takvog odnosa.

    Što se tiče tvoga mišljenja, naravno da imaš pravo da ga iskažeš, tim bolje jer onda nama ostalima na taj način daješ do znanja sa kim imamo posla. Ja to cijenim.
    Daleko bilo da se pravdam. Stojim iza svojih rijeci vazda, ti ih definises ka mrznju ja ka drugacije i zavrsena prica.



    Sto se tice ove emisije, ponovo pranje mozga sa ovim splacinama preko medija. Beogradski Sindikat je dobro reka "Iskljuci tv ukljuci mozak".

    hatece em 8
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  22. #72
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Damascus
    Posts
    340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakav show Džomić napravi ccc kako ce vijesti tek ovo da ispeglaju i pakuju...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #73
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    I Kalezica i Dzomica bih u zatvorenu prostoriju na nedelju dana da se dobro ispricaju

  24. #74
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ovaj Kalezic je tupav ne umije progovorit nista van nekih zvanicnih stvari,ova mala Vujovicka istraumirana ne umije prozborit.Gospodju iz ministarstva boli ona stvar a Dzomic vodi emisiju dok voditeljka pokusava da dodje do rijeci.Vrati se Cimba.

  25. #75
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    ko je ova nevjesta...?

Page 3 of 13 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parada Ponosa 2009 - Srbija
    By makach in forum Sve i svašta
    Replies: 898
    Last Post: 21-09-09, 06:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •