Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 101 to 125 of 166

Thread: Football Manager 2015

  1. #101
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    novembar 2018.

    ne valjaju mi ti nista, ocu da nadjem neke talente od 15, 16 godina i ubacim ih u youth team.

  2. #102
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,116
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    novembar 2018.

    ne valjaju mi ti nista, ocu da nadjem neke talente od 15, 16 godina i ubacim ih u youth team.
    `

    To ti je jedino ostalo,da dovedes 10 klinaca i da ih stpas tu da provedu do 18 godine u klub. Vodio sam City jedno 5-6 sezona...upgreidovao sam i terene za trening i terene za mladje kategorije...doveo sabatinija za sportskog direktora,znaci sve u fulu...cak je i engleska kao zemlja u prve 4.po talentima i dzabaaa jedno veliko dzaba,preko 2 zvijezdice mi nemoze nac igraca...pa maknem sabatinija dovedem onog iz sautemptona,on je inace 4-5 po rejtingu tih s.d. inace najbolji u engleza,reko zna coek jezik mozda bude sto bolje medjutim ista stvar,jos gore je radio. Mada generalno nikad nisam imao srece da mi u klub iskoci talenat....sta znam nikad se na to nisam ni oslanjao...sad vodim viljareal i tamo sam napravio bazu pa cemo vidjet oce li mi sto iskocit od talenata tamo.

  3. #103
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je veliki Cjiki Begiristajn sportstki direktor i tu je odavno pa qrcina. vjerovatno se necu zadrzavat mnogo tu svakako. samo mi je cilj da uzmem ligu i probam u LS nesto vise, a onda idem za Italiju. nadam se da ce bit slobodan neko poput Viole ili Napolia. idealno bi bilo Juve ali Alegri svake sezone ligu uzme pa ga ne micu.

  4. #104
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,116
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    meni je veliki Cjiki Begiristajn sportstki direktor i tu je odavno pa qrcina. vjerovatno se necu zadrzavat mnogo tu svakako. samo mi je cilj da uzmem ligu i probam u LS nesto vise, a onda idem za Italiju. nadam se da ce bit slobodan neko poput Viole ili Napolia. idealno bi bilo Juve ali Alegri svake sezone ligu uzme pa ga ne micu.
    Begeristain tek ne moze nikog dovest,on nije ni u top 10 s.d. ...ne znam mozda je zbog mancestera kao grada...mozda su veci talenti u london...sto veci grad naravno vece sanse za tim talentima.

  5. #105
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta mu fali? Ocjene super a rep continental. Inače, od onih world class nece nijedan da mi dodje.

  6. #106
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,618
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    355
    Thanked in
    220 Posts

    Default

    Tek danas opet upalih FM i zavrsih tih 7-8 kola sa Svonsijem. 8. zavrsih iza svih jacih timova, ispadoh u 1/2 FA Cupa od Cardiffa, 20 i kusur suteva, 3-4 CCC, ali dzabe.. Tu je meni pao moral () i muka mi bilo igrat, igrah dva kola i stavih vacation.. Ugovor ne produzih jer mi nudise samo 1.1M za transfere za sledecu sezonu, a ja krstenog krila nemam, kako ne.. Te ja fino resign.

    Prvo intervju u Sautempton, nista, pa Inter, nista opet. Te dodje Lacio, odoh, ponudise mi posao ubrzo, zacudih se ja. Makoh Tarea, gledam transfere, prodao mi co'ek Kandrevu (31M u Man Utd), De Vrija (18.5M u Atletiko) i Lulica (2.8M u Lion), ja reko sto ucinje ovaj coek, moram sad trazit i krilo i AM i stopera, kad ja vidim oni Seria B. Tu se iscrnjacih, jos kad se sjetim da sam odbio Sevilju u sred sezone da bi ostao u Svonsi, pih.
    Sad se samo nadam da zadrzim to sto imam. Oce i Ederson da ide, moral svima ocajan, naravno.

    Taman cu onoga bjelorusa sto ste predlagali ovdje dovest iz Svonsija, tamo nije dobio WP..

  7. #107
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    PG
    Posts
    133
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zna li iko neki torrent da radi? eo ubih se od trazenja

  8. #108
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imate na serbian-fm da skinete database sa crnogorskom ligom, ako neko hoce da se nervira po nasim pasnjacima

  9. #109
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja Cekam YU . Bice za nekih par dana. To je krljanje ljudi Igrao sam je prosle godine. A ovaj autor najavljuje da ce ove godine biti savrsenstvo.

  10. #110
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    luzern switzerland
    Posts
    181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  11. #111
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad dodjem kuci stavicu link. Imam ga bookmarkovano na komp

    Sent via Note II using Tapatalk 4

  12. #112
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  13. #113
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima neki mali iz mladosti krilo igra cini mi se, nije Eden ali je bolji nego Torgan Hazard lagano ��

    edit: Vuk Orlandic, bio u CZV, vidim poznat mi nesto
    Last edited by dushancg; 26-02-15 at 01:25.

  14. #114
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,960
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    dajte mi torrent, da skinem vise ovo cudo
    Tu es mon héro!

  15. #115
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema torrent vise, ali mislim da ja imam ovo, kod mene sve full radi http://www.skidrowreloaded.com/footb...5-1-3-nosteam/

    Ali kako su mladi Hrvati i Srbi prebudzeni, postadose kao Skandinavci koji standardno nabudze svoje do granica ludila
    Last edited by dushancg; 26-02-15 at 01:27.

  16. #116
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,960
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Skinuo sam ovo i rar pak od 1,03gb je tezak ali u njemu nista nema, kao da su sakriveni fajlovi. pomoc?
    Tu es mon héro!

  17. #117
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,116
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dushancg View Post
    Nema torrent vise, ali mislim da ja imam ovo, kod mene sve full radi http://www.skidrowreloaded.com/footb...5-1-3-nosteam/

    Ali kako su mladi Hrvati i Srbi prebudzeni, postadose kao Skandinavci koji standardno nabudze svoje do granica ludila
    Koji to srbi? Imas Jovica I Zivkovica I to Im PA -+10 znaci variraju od sejva do sejva...a njima dvojici se opravdano predvidja blistava buducnost. Hrvati? Ima I tu 2-3 momcica Coric je kao talenat iz dinama ostali bzv...znaci sem ta 3 coveka nemas nikog...halilovic je u barsu njega ne racunam... Sto se tice Norvezana,oni standardno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #118
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,960
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Skinuo sam ovo i rar pak od 1,03gb je tezak ali u njemu nista nema, kao da su sakriveni fajlovi. pomoc?
    Cak sam i izbrisao av, reko da me on ne zajebava ali nece, kao prazan folder... ajmo pomoc manageri
    Tu es mon héro!

  19. #119
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gentleman View Post
    Koji to srbi? Imas Jovica I Zivkovica I to Im PA -+10 znaci variraju od sejva do sejva...a njima dvojici se opravdano predvidja blistava buducnost. Hrvati? Ima I tu 2-3 momcica Coric je kao talenat iz dinama ostali bzv...znaci sem ta 3 coveka nemas nikog...halilovic je u barsu njega ne racunam... Sto se tice Norvezana,oni standardno.
    Da su ostali u srpskim timovima i dalje tu su iz sledecih klubova:
    CZV - Rajkovic GK, Ristic MC, Grujic DM, Savicevic AM, Jovic ST, Lazic DC, Jovanovic DC
    PFC - Zivkovic AM, Saponjic ST, Pantic AM
    OFK - Drazic AM, Gajic D/AMr
    Vojvodina - Gacinovic AM, Babic DC, Nastic DC
    Rad - Denic MC, Mihajlovic(nisam siguran za ime, ali AML je), Stankovic (isto nisam siguran za ime isto tako golman)
    Jagodina - Filipovic DRLC
    Svi mogu da se brutalno nabudze iako je osim ove dvije -10 ostalima PA 135+ do nekih 155 max rekao bih, igrao sam ozbiljan save sa Zvezdom i furao politiku Bajern Minhena
    Da ne pricam kakvi su ovi sto su u medjuvremenu otisli iz Jelen super lige kao sto su Lukovic AML, Cavric AMR, Meleg koga Ajax skartira a postane ubica AML kao Tadic lagano. Na MCu Milinkovic-Savic i Mijailovic, zatim stoperi Uros Golubovic i mladji Gudelj, napadac Djurdjevic. Ja ne pamtim da je Srbija bila perspektivnija na FM

    Sto se Hrvata tice, nisam jos igrao na ovom FMu njih, ali vidio sam da je osim Corica iz Dinama Pjaca zver, kao i Marko Rog iz Splita, Rijeka i Hajduk imaju po defaultu ok mlade, tu su i neka dvojica iz Celzijevog podmlatka koji se lako mogu dovesti a nabudze se dobro, Josip Radosevic iz napolija, ali u odnosu na prosle FM, na ovom je Srbija bolja, a i Makedonci su solidni. Bosna nema neke igrace u svojoj ligi koliko sam vidio.

    Trenutno igram Spartu Prag, Cesi su isto prebudzeni u tehnickim i mentalnim atributima, ali zato djavolji ne valja fizicki

    Edit: Ipak mislim da su Jovic i Zivkovic -9 posto je izgleda samo Tielemans -10 na fm15
    Last edited by dushancg; 27-02-15 at 18:30.

  20. #120
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Cak sam i izbrisao av, reko da me on ne zajebava ali nece, kao prazan folder... ajmo pomoc manageri
    E ako znam je.. mi oca ali mogu ti na neku flesku stavit ovo sto ja imam, ako se mozemo kako iskombinovat, toliko mogu pomoci kolegi menadzeru u nevolji vala

    Preko kog si programa otvarao RAR? Probaj 7zip mozda ako win rar ne radi, a moguce da ti se interuptovao download bio i onda da se sve poremetilo i da ti nije skinuo sve fajlove, mada nisam siguran,
    Last edited by dushancg; 27-02-15 at 18:24.

  21. #121
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,960
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    7zip pokogao, ljubim mosnjice, uvalicu ti debeli rep kad udjem sa racunara.
    Tu es mon héro!

  22. #122
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,116
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dushancg View Post
    Da su ostali u srpskim timovima i dalje tu su iz sledecih klubova:
    CZV - Rajkovic GK, Ristic MC, Grujic DM, Savicevic AM, Jovic ST, Lazic DC, Jovanovic DC
    PFC - Zivkovic AM, Saponjic ST, Pantic AM
    OFK - Drazic AM, Gajic D/AMr
    Vojvodina - Gacinovic AM, Babic DC, Nastic DC
    Rad - Denic MC, Mihajlovic(nisam siguran za ime, ali AML je), Stankovic (isto nisam siguran za ime isto tako golman)
    Jagodina - Filipovic DRLC
    Svi mogu da se brutalno nabudze iako je osim ove dvije -10 ostalima PA 135+ do nekih 155 max rekao bih, igrao sam ozbiljan save sa Zvezdom i furao politiku Bajern Minhena
    Da ne pricam kakvi su ovi sto su u medjuvremenu otisli iz Jelen super lige kao sto su Lukovic AML, Cavric AMR, Meleg koga Ajax skartira a postane ubica AML kao Tadic lagano. Na MCu Milinkovic-Savic i Mijailovic, zatim stoperi Uros Golubovic i mladji Gudelj, napadac Djurdjevic. Ja ne pamtim da je Srbija bila perspektivnija na FM

    Sto se Hrvata tice, nisam jos igrao na ovom FMu njih, ali vidio sam da je osim Corica iz Dinama Pjaca zver, kao i Marko Rog iz Splita, Rijeka i Hajduk imaju po defaultu ok mlade, tu su i neka dvojica iz Celzijevog podmlatka koji se lako mogu dovesti a nabudze se dobro, Josip Radosevic iz napolija, ali u odnosu na prosle FM, na ovom je Srbija bolja, a i Makedonci su solidni. Bosna nema neke igrace u svojoj ligi koliko sam vidio.

    Trenutno igram Spartu Prag, Cesi su isto prebudzeni u tehnickim i mentalnim atributima, ali zato djavolji ne valja fizicki

    Edit: Ipak mislim da su Jovic i Zivkovic -9 posto je izgleda samo Tielemans -10 na fm15
    pola tih Srba sto si nabrojao su osvojili evropsko prije par godina i za je opravdan PA oko 145-155 sto je sasvim korektno,i ne bih upotrijebio izraz prenabudzeni, jer to nisu nego sasvim ok...taj Meleg je stigo kao tinejdzer u Ajax normalno je jer svi klinci ajaxa imaju PA oko 150 manje vise... Za ove lunje iz OFK-e Vose ne znam jer nisam jos palio sejv sa JSL a planiram naravno,pa cu onda imat komentar za njih. Uros Djurdjevic nista posebno ni taj Lukovic cesto sam ga srecao kao igraca na fee nikako ne napreduje po drugim klubovima (drugacije je kad ti vodis igraca naravno) ali ja sa njima nesto nisam odusevljen. Sta cemo sa Balantom? Evo su ga zimus nudili Sapdoriji i ostalima za 3 mil.niko nista prevarant...

  23. #123
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je ovo uspjeh



    Znaci godina je 2015...

  24. #124
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast, jesi uspio koga dovesti da valja sto?

  25. #125
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo ti ekipa na taj dan kad sam i ovo slikao.. Cmiljanica ne mogu prezalit ali ga nisam moga zadrzat,kad god sam mu dava novi ugovor menadzer mi je njegov zakljucava 1.1m fee za strane klubove ,i uze ga PSV...
    Eo vidji od tih 9 miliona sto su im uplacene nije htio da mi poveca transfer budzet. A wage mi je povecao sa 40k na 60k .

Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Football Manager 2014 za PC
    By TheClubber in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 12-11-13, 13:03
  2. Football Manager 2011
    By Alkatraz_hn in forum Game Server CG
    Replies: 184
    Last Post: 23-03-11, 18:53
  3. Football manager montenegro
    By milosmadzarovic in forum Game Server CG
    Replies: 71
    Last Post: 15-11-10, 20:38
  4. football manager 2008
    By El_NiNhO in forum Game Server CG
    Replies: 11
    Last Post: 13-06-08, 21:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •