Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 52

Thread: Odlazak u Amsterdam

  1. #26
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    I ja i Bugi smo koristili navigaciju sa putevima dje se zaobilaze putarine . Put je duzi mozda nekih 20km i tacnonse vidi dje skreces sa puta da bi zaobisao putarinu

    Tako da ja ni jednu nisam platio. A iskreno nisam ni osjetio da sam silazio sa auto puta.

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk 2
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  2. #27
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,787
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Kako ces osjetiti kad u Holandiji ne postoje putarine
    Koliko ja znam osim za par tunela upotreba autoputeva u Holandiji je besplatna.

  3. #28
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    dobra fora, zato ja nisam ni osjetio da silazim sa autoputa (jer vjerovatno nisam ni silazio )

    vidim tek sad na sajt (inace dobar site sto se tice putarina http://www.autoportal.rs/str/cene-putarina-u-evropi/ , http://www.amss.org.rs/index.php?opt...339&Itemid=186 ) da ima jedino neki tunel sto se placa 4.70e.
    Last edited by Stivi; 28-10-14 at 06:57.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  4. #29
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Od sljedece sezone Easyjet vozi iz Dubrovnika za Amsterdam. Povratne od 80 do 100 ladno...

  5. #30
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Vec me par ljudi pitalo sa koliko se moze proci put ... evo ovako

    - Avio karta PG - Brisel 50-60e sa Rayan airom (ako je na vrijeme kupite kartu mozete uzeti vec od 40e pa sto se blizi datumu putovanja to je skuplja , na kraju je bila 250e)
    - Rentacar za 4 dana - 120e (ako ide vise vas ovo je neosjetno po 30-40e, preporuka je uzeti vece auto)
    - Smjestaj je od 20-120e za nocenje (mi smo 3 mj. ranije rezervisali hostel i ispao nas je 120-130e po osobi za 4 nocenja)

    sto se tice dzeparca mislim da je neki minimum-minimuma 250e za te 4-5 dana (sve zavisi koliko stvari zelite da posjetite, nacin ishrane, koliko veceri da izlazite u grad i sl....) ali racunajte da bilo dje da udjete placate ~20e ulaz (bilo muzej, voznja kanalima,nocni klub,...) .
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  6. #31
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Samo bih doda ono sto se mora vidjeti, ako ste vise za kulturne obilaske, od muzeja su:

    1. Rajks muzej, dovoljno je samo ime reci, mozete sve naci na googleu.

    2. Nacionalni Pomorski muzej, prelijep muzej. U svakoj prostoriji imate projekcije, pored pomorskih eksponaata slika itd. koje vam pricaju i predocavaju sve vezano za ovu nekadasnju kolonijalnu silu. Pored njega imate usidrenu repliku gusarskog broda, gdje vam je dobro docaran zivot mornara, pirata.

    3. Muzej grada Amsterdama, na slicnom principu uradjen ka Pomorski, opisana geneza Amsterdama, i sta sve jos nema, bas bas dobro docaran grad.

    Mi smo jos posjetili i Zooloski vrt, ne toliko radi gledanja zivotinja koliko radi Planetarijuma i Akvarijuma, naravno usput smo preletjeli i "egzibicje" zivotinja. Planetarijum je na holandskom, ali ne smeta toliko, ima dosta njemackoenglesko razumljivih rijeci tako da cete ukapirat 95%. Akvarijum je prelijep, samo nema ajkula i delfina.


    Za skoro sve muzeje postoji audio vodic, e sa tim se pripremite da po muzeju ostavite minimum 4h.

    Preporucujem, da ako ste u muzej-raspolozenju, imate petak u Amsterdamu. Svi muzeji se otvaraju u 9-10h a zatvaraju u 17-18h rijetko koji 19h, ali Van Gogov muzej radi petkom do 22h.
    Budite bezobrazni ka ostali turisti, i racunajte na izlazak iz muzeja u vrijemeZatvaranja+1h, dakle ako se Rajks zatvara u 17 vi slobodno obilazite do 18h, ako ne i vise. Jer ima dosta ljudi i treba im dosta vremena da se isprazne.,

    Sve smo posjetili sto je Bugi naveo osim Kucu Ane Frank, Ajax stadion i Madam Tiso.

    Vjerovatno smo bili u avionu sa Bugijem, pa mi je za sto se ranije ne ukljucih u raspravu da podijelim iskustva koja bi vjerovatno bila korisna Stiviju. Radi se o I Amsterdam City Card http://www.iamsterdam.com/en-GB/expe...rdam-city-card
    Na sajtu imate sve i svasta da saznate o Amsterdamu, preporuke, ma odlican sajt za start istrazivanja oko Amsterdama.
    Ne isplati se uzimat ispod 2dana, dakle 2 ili 3 dana, sto je 57 ili 67 eura. Sa njom su vam svi muzeji besplatni, osim Rajksa na kojeg dobijate popust 2.5e, (nama je bila cijena karte 15 eura (inace varira od 15 do 25 eura), za studente je 50%, a za mladje od 18 besplatan, obicno vazi i za sve muzeje),
    besplatnu voznju brodicem (koliko se sjecam mi smo uzeli Holand International, koji vam obilazi dio novog Amsterdama, luku, i stari dio Amsterdama ( i birajte predvece voznju, tada imate da vidite divan zalazak sunca, i plus se sva svjetla na mostovima i ulicama upale..))
    besplatna i neogranicena voznja, autobusima, tramvajima i metroom...
    ...
    i mnogo toga... Dobijete prospekte, gdje sta mozete uzeti besplatno, na snizenju popiti pojesti 20 - 30%, uzeti poklon itd itd. E daa mapu Amsterdama sa ucrtanim znamenitostima i linijima grdskog prevoza.
    Nama se vec prvog dana isplatila.

    Edit: zaboravih da doam i Staru crkvu, ali cete je svakako posjetit "ako" budete isli u Red light D. To je najstarija crkva u Amsterdamu, i ironija je da je okruzena bludom i nemoralom Oko nje su qurva shopovi, sexi shopovi, marihuana shopovi i tako ti shopovi.Sledeci put idemo sve isto Samo da se doda na listi Hajniken muzej, Tropen, skrivenu katolicku crkvu i mozda Stedlik i kuca Ane Frank.

    Jos jedan savjet sto koji se tice audio vodica, uzmite sa sobom slusalice, tako da vam mramor glasova ne smeta. I, posto vazda ima organizovanih tura sa vodicem, prikljucite im se, blend in i dobijete besplatnog vodica.
    Last edited by St.Dzonny; 28-10-14 at 18:10.

  7. The Following User Says Thank You to St.Dzonny For This Useful Post:


  8. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Da, u pravu si, bez slušalica posebno u muzeje nema se što iči. Džaba ti gledaš one slike, tek kada se objasni kada i kako su natsale dobije sve neki smisao..
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #33
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve pohvale za tekst Bugi. Samo jedna stvar mi je kvarila utisak. Znajuci da je Djuka bio jedan od 4 putnika cijelo vrijele sam se pitao kako je on sve ovo dozivio, pogotovo kulturne znamenitosti

  10. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Došla mi je i jedna kazna u Januaru, tako da znate da niste bezbjedni ni par mjeseci poslije putovanja...
    Ova je došla na kućnu adresu od strane holandske policije..
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #35
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Bugi vi mora da ste bas ludovali

    nama ni jedna nije dosla i vratili su nam one 200e depizita, tj. vratili su 195e, neka taksa klinac palac 5e .

    mada ja sam stvarno pazio, gdje god sam vidjeo onu kucicu visoko postavljenu tu sam smanjivao brzinu, a i ovaj jedan lik sto je stalno po evropi rekao mi je da ti nece stic kazna ako te kamera jednom uhvati ali ako te 2-3 kamere zaredom sinime da pravis prekrsaj kazna ti je zagarantovana . Tako da u sustini moze se vozit ali s svremena na vrijeme se mora smanjivati brzina.

    mada ja sam ocekivao makar jedna da mi stigne jer u povratku je to bila uglavnom brzina 150-160km/h jer za malo nismo na avion zakasnili
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  12. #36
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,539
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    997
    Thanked in
    439 Posts

    Default

    Imam nekih slika iz red disticta sto sam krijuci slikava pa dako ih izbacim posle

  13. #37
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Imam nekih slika iz red disticta sto sam krijuci slikava pa dako ih izbacim posle
    Oće li te slike
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  14. #38
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Grad koji ima svačega za sve, nikad kraja zanimljivostima. Arhitektura, umjetnost, kultura, ljudi, običaji, samo takav provod, vutre/pečurke/kolača, prelijepih holanđanki, uvijek će biti ispred svih ostalih gradova kao destinacija no.1. Beč je prelijep ali tih kao Sutomore zimi, bez omladine, jalov, Brisel lijep da se obiđe to što ima zanimljivo za dan-dva kao i Minhen. Bio sam u Amsterdam prošle godine 7 dana, ove 4, ali džabe, morao bi još mnogo da bi osjetio prave čari toga grada. Bruka koliko muzeja i galerija, mjeseci su potrebni da se sve to obiđe makar ostajao po sat vremena, i to u gradu koji je sam po sebi muzej. Lud sam za njim.
    Volio bih da ostanem barem 3 mjeseca tamo da živim...
    -Prvi mjesec svaka vrsta trave i pečurki
    -Drugi mjesec muzeji i galerije
    -Treći da ispucam 50-tak filmova i ispunim 10-tak memorijskih
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  15. #39
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko kosta u amsterdamu PUHANJE?

  16. #40
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Grad koji ima svačega za sve, nikad kraja zanimljivostima. Arhitektura, umjetnost, kultura, ljudi, običaji, samo takav provod, vutre/pečurke/kolača, prelijepih holanđanki, uvijek će biti ispred svih ostalih gradova kao destinacija no.1. Beč je prelijep ali tih kao Sutomore zimi, bez omladine, jalov, Brisel lijep da se obiđe to što ima zanimljivo za dan-dva kao i Minhen. Bio sam u Amsterdam prošle godine 7 dana, ove 4, ali džabe, morao bi još mnogo da bi osjetio prave čari toga grada. Bruka koliko muzeja i galerija, mjeseci su potrebni da se sve to obiđe makar ostajao po sat vremena, i to u gradu koji je sam po sebi muzej. Lud sam za njim.
    Volio bih da ostanem barem 3 mjeseca tamo da živim...
    -Prvi mjesec svaka vrsta trave i pečurki
    -Drugi mjesec muzeji i galerije
    -Treći da ispucam 50-tak filmova i ispunim 10-tak memorijskih
    pa neke posebne arhitekture i nema. Ni primac recimo Parizu,Becu pa i Londonu..Ako cemo o Red Light Districtu i Dam Square(i okolini), postao je toliko izgliban jer prolaze milioni ljudi dnevno i samo se smece ostavlja..Muzeja ima ali kao u svaki "veci i poznati grad" tu su prevelike guzve i treba da cekas masu da bi usao (npr red za Madame Tussaud je kilometarski)
    Ljudi svakakvih ima, to jest..Od ludaka pa do turista obicnih, iz svih krajeva svijeta..To mu je i najveca privlacnost, po meni. Provoda vazda ima

    Bio sam masu puta ali da nikad ne bi mogao ostat tamo na duze da zivim (to kao sto rece 3 mjeseca)..Jednostavno bi poludio

    Quote Originally Posted by gorandavid1 View Post
    Koliko kosta u amsterdamu PUHANJE?
    zavisi dje i zavisi koja vrsta..1-2g se krece tu 10-12e, u coffe shop...

    Ako se uzima od street dilera cijene i kolicina isto variraju..
    Last edited by miha; 03-03-15 at 09:15.

  17. #41
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gorandavid1 View Post
    Koliko kosta u amsterdamu PUHANJE?
    imas jednu stranu nazad sve fino objasnjeno

    ps. kenneth odavno nisi napisao normalniji post :P

    nadovezao bih se na tvoj post , Bec, Brisel, Minhen... su sve gradovi mirnog tipa, vise su da se proseta,iskulira, gleda arhitektura i kultura , nisu za neko ludilo i provod. al to je sve kako ko voli, ima ljudi koji podju u Amsterdam a u sustini samo pogledaju muzeje i prosetaju i to je to , dok mislim da je pravi dojam Amsterdama kad se sklopi sve u jedno i setnja , razgledanje muzeja, opijati , nocni provod ... jer greota je sve to ne probati i ousiti kad si vec tu.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  18. #42
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,539
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    997
    Thanked in
    439 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Oće li te slike

    Neke druge bi bile previse eksplicitne


    Edit:Što se mene lično tiče neki drugi gradovi su po EU su mi neuporedo ljepši od Amsterdama,a imao sam crknut dok nisam pošao da vidim..
    Last edited by METZ; 03-03-15 at 11:11.

  19. #43
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Mene recimo ne privlači arhitektura tog tipa (Beč, Prag, Budimpešta), iako su to prava umjetnička djela, za divljenje, gracioznost. Kada vidim ko su bile arhitekte, kako su oni živjeli (i buržoazija koja je živjela tu), koliko su mučili i ubijali ljude na građevini, pa su i sebe ubijali ako se ne svidi zgrada kralju/princu, onda sve to posmatram sa velikom rezervom.

    One krive zgradice u Amsterdamu su prelijepe na svoj način, svaka druge boje, imaju svoj šmek, i odslikavaju atmosferu ribarskog grada, više to cijenim nego ajfelov toranj, leopoldov muzej ili big ben...

    Inače za madam tiso si mogao da platiš kartu par eura više i da uđeš preko reda, odmah pored u turističku agenciju....
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  20. #44
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    slazem se , samo sto Budimpesta i Prag su isto top gradovi. U Prag isto ima sta da se vidi, isto je trava legalna (ako neko ide vec zbog toga) i nocni provod je vrhunski (josh uz to ima vrhunskog piva koje je 1-2e za razliku od Amsterdama dje ga ne moze popit ispod 5e)


    dodao bih josh da je u Holandiju generalno standard bas visok, vidi se po zivotu, kolima, i narodu ... a sa nasim standardnom kad podjes tamo to je muka, jer ti treba 80-100e dnevno za troskove i to da se ne bahatish.

    mozda sam drugim dijelom posta skrenuo sa teme , pominjuci cijene i standard, ali me je povuklo poredjenje praga sa amsterdamom, jer je ceska daleko bliza nama standardom, i moze da se provede zvek , za dosta manje para, ali definitivno treba poc i osjetit Amsterdam.
    Last edited by Stivi; 03-03-15 at 11:17.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  21. #45
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Mene recimo ne privlači arhitektura tog tipa (Beč, Prag, Budimpešta), iako su to prava umjetnička djela, za divljenje, gracioznost. Kada vidim ko su bile arhitekte, kako su oni živjeli (i buržoazija koja je živjela tu), koliko su mučili i ubijali ljude na građevini, pa su i sebe ubijali ako se ne svidi zgrada kralju/princu, onda sve to posmatram sa velikom rezervom.

    One krive zgradice u Amsterdamu su prelijepe na svoj način, svaka druge boje, imaju svoj šmek, i odslikavaju atmosferu ribarskog grada, više to cijenim nego ajfelov toranj, leopoldov muzej ili big ben...

    Inače za madam tiso si mogao da platiš kartu par eura više i da uđeš preko reda, odmah pored u turističku agenciju....
    Ukusi su razliciti,naravno..Ono je samo moje vidjenje..

    Pored svega recenog stoji da je Amsterdam grad definitivno za "bucket list" i da se mora posjetiti..Posebno za one koji vole dobar provod i opijate, i droce

    Za muzeje samo onako povrsno pricam..Inace nisam previse znatizeljan da posjecujem muzeje u bilo koji grad bez poneke sto me bas interesuje...Najvise volim da prosetam,gledam narod i iskuliram nedje jer smatram da tako spoznam pravu,da kazem, dusu grada..kao Pariz npr..Mogao bih da setam 24h i ne bi mi dosadilo..

  22. #46
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,539
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    997
    Thanked in
    439 Posts

    Default

    Ko voli razno-razne opijate(droca ima svuda kome je to interesantno)vjerovatno ce mu se rado vracati a ko ne uziva u tim stvarima poci ce jednom kao ja i gledati neke druge destinacije
    Ukusi su razliciti svakako, jer bih ja trenutno najradije obilazio neke divlje i ono sto se kaze banana drzave
    Last edited by METZ; 03-03-15 at 11:43.

  23. #47
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Ukusi su razliciti svakako, jer bih ja trenutno najradije obilazio neke divlje i ono sto se kaze banana drzave
    I ja bih isto isao u banana drzave nego i one udaraju po dzepu u zadnje vrijeme zbog tog njihovog statusa

  24. #48
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mislim, poci u Amsterdam a ne osjetit cari neke od dama sumnjivog morala istovremeno nadrogiran pecurkama, onda nije to to.
    Ad astra.

  25. #49
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakve su cijene?

  26. #50
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gorandavid1 View Post
    Kakve su cijene?
    Posto vidim razmisljas se izmedju Nikaragve i Holandije,i da si se pripremio za put,evo da ti pomognem.

    Here are the prostitution prices in Amsterdam Red light District.

    15 minute with a Caucasian Prostitute cost 50€
    15 minute with a African or South American Prostitute cost 30-40€
    15 minute with a Transexual Prostitute cost 30-50€ and sometimes nothing if they like you.

    30 minute with a Caucasian Prostitute cost 100€
    30 minute with a African or South American Prostitute cost 50-80€
    30 minute with a Transexual Prostitute cost 50-80€ and sometimes nothing if they like you.

    1 hour with a Caucasian Prostitute cost 200€
    1 hour with a African or South American Prostitute cost 100-150€
    1 hour with a Transexual Prostitute cost 100-200€ and sometimes nothing if they like you.

    Pimps are not openly involved and you do not need to negotiate with them. You negotiate directly with the prostitute.

    You can read much more about Amsterdam Red Light http://International World Sex Guide

    I dobro pazi ima svega,kazu

    Došao Mujo u Amsterdam i prva stvar mu je bila da posjeti javnu kuću. Kad je došao do jedne, pita glavnu šta može da dobije za 1€ a ona mu kaže da može da mu da jednu kokošku koju drži u jednoj sobi sa staklima, i to na sat vremena. Mujo razmisli malo i pristane. Ode u tu sobu i izjebe tu kokošku. Kad se vratio u hotel Mujo odluči da se opet vrati sledeći dan. Digne se on ujutro i opet pravac - javna kuća. Pita glavnu šta moze da dobije za 2€ a ona mu kaže da može da ide u specijalnu prostoriju sa staklima i da gleda dve lezbejke kako se ljube. On opet razmisli i pristane. Ode u specijalnu prostoriju i tamo sretne jednoga Holandjanina koji već gleda lezbejke kroz stakla. Sjedne Mujo kraj njega i posle nekoliko minuta kaže:
    • Ovo nije loše!A Amerikanac mu kaže:
    • Trebao si doći juče, neki tip jebao kokošku!
    Last edited by Oliver Nedeljkovic; 03-03-15 at 15:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Amsterdam
    By notinaf in forum Putovanja
    Replies: 20
    Last Post: 04-09-14, 07:58
  2. Amsterdam
    By albers in forum Putovanja
    Replies: 2
    Last Post: 17-05-14, 19:49
  3. Amsterdam
    By Lion in forum Putovanja
    Replies: 18
    Last Post: 31-03-14, 17:03
  4. Amsterdam - sto posjetiti?
    By bo8an in forum Putovanja
    Replies: 39
    Last Post: 16-01-14, 20:02
  5. Amsterdam
    By kIkICa in forum Putovanja
    Replies: 25
    Last Post: 19-09-13, 10:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •