Page 17 of 112 FirstFirst ... 71314151617181920212767 ... LastLast
Results 401 to 425 of 2786

Thread: Republika Srbija - unutrašnja i spoljna politika

  1. #401
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Samo što je od toga "Italo-Amerikanac" to "Amerikanac" državljanstvo, a ne nacija.
    Ja ne mogu da vjerujem koliko se prosipa coek.. aj provjeri i to gradivo malo bolje...


  2. #402
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ja ne mogu da vjerujem koliko se prosipa coek.. aj provjeri i to gradivo malo bolje...
    Nema potrebe da provjeravam kada si ti tu da me naučiš.



    Osim toga i da je tvoje lupanje po tastaturi tačno Italo-Amerikanci su RODOM IZ ITALIJE, a CRBI NA ŽALOST NIKAD SRBIJE NISU GLEDALI
    Last edited by Rakun; 25-11-14 at 17:49.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #403
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    684
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    А шта ако је особа родом из Италије која живи у Америци у ствари етнички Мароканац имигрант друге генерације ?

  4. #404
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Дирижабл View Post
    А шта ако је особа родом из Италије која живи у Америци у ствари етнички Мароканац имигрант друге генерације ?
    Vjerovatno je Amerikanac možda oženjen/udata za nekoga ko je 60% porijeklom sa suprotne strane planete i kojega nije briga ni za Italiju ni za Makedoniju i mogu se opkladiti da ne zna na karti ni pokazati đe je Makedonija ili država iz koje potiče njegova/njen supružnik.

  5. #405
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    684
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Три појма

    Етничка припадност/националност - може се утврдити културно, лингвистички, географски, евентуално религијски, уколико су сви ови извори непоуздани (особа има слабо утврђено породично стабло, матерњи језик му је страни језик као нпр Ирцима, налази се у трећој држави и промијенио је вјеру) онда му једноставно морамо вјеровати на ријеч

    Државност (У страним језицима појам националност и држављанство су исто, али не и код нас. Код нас је националност једнако што и у енглеском Ethnicity) - утврђује се држављанством, нема нужно везе са појмом горе. Држављанин Русије може бити етнички Татар.

    Мјесто пребивалишта - Утврђује се према вашој тренутној географској локацији која се може прецизно одредити ГПС уређајима, и такође не мора да буде у посебној вези са ова два горе појма.

  6. #406
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,738
    Thanks Thanks Given 
    652
    Thanks Thanks Received 
    2,926
    Thanked in
    1,742 Posts

    Default

    Црногорце је одржало црногорско срце.

  7. #407
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,738
    Thanks Thanks Given 
    652
    Thanks Thanks Received 
    2,926
    Thanked in
    1,742 Posts

    Default

    Хрвати вс Шешељ:
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  8. #408
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    684
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Требао си поставит пуну верзију. Овај што је у студију што се смије је робијао заједно са Шешељем у СФРЈ (у суштини задојени усташа) и они се знају, али су на дијаметрално супротним странама.

  9. #409
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lični utisak je da samo 10% onoga što Šešelj javno izgovara pripada racionalnom i razložnom političkom mišljenju. Ozbiljan političar i inteligentna osoba sa državnom i političkom ambicijom nikada ne bi sami sebi zatvorili vrata mejnstrim mas-medija krajnje nepristojnom izjavom da se i ‘danas raduje ubistvu Đinđića‘. Ko bi ozbiljan sebi pucao u stopalo?
    A oni koji takvoga uzimaju ozbiljno, svejedno da li su s njim saglasni ili su ogorčeno protivni - Šešelja koriste kao izgovor za opasne namjere.

    “Najzamljivija stvar dogodila se sa SRS. Istraživači su izmerili da su radikali pre povratka Vojislava Šešelja iz Haga imali oko 3 odsto podrške. A onda su pred sam njegov povratak i nekoliko dana pošto je stigao u Srbiju SRS je zabeležila veliki rast i podršku od blizu 8 odsto! Međutim, posle prvih izjava Šešelja popularnost SRS krajem novembra ponovo je 3 odsto.“
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  10. #410
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,205
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Šešelj može biti interesantan u Hagu, u sudnici... van nje je klovn.

  11. #411
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    684
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Не очекујете ваљда да ће Блиц, званични билтен ДС-а, дати позитивну прогнозу о Шешељу и СРС.

  12. #412
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Дирижабл View Post
    Не очекујете ваљда да ће Блиц, званични билтен ДС-а, дати позитивну прогнозу о Шешељу и СРС.
    šta je to "pozitivna prognoza" u vezi sa Šešeljem ? Svaka pozitivna prognoza u vezi te budale je negativna prognoza za Srbiju. Što se Blic-a tiče da je kako ti reče "bilten DS-a" - nekad bilo. Samocenzura na dijelu
    Last edited by Rakun; 30-11-14 at 02:45.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #413
    Join Date
    May 2011
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Proslost ,ne ponovilo se.....

  14. #414
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    684
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    šta je to "pozitivna prognoza" u vezi sa Šešeljem ? Svaka pozitivna prognoza u vezi te budale je negativna prognoza za Srbiju. Što se Blic-a tiče da je kako ti reče "bilten DS-a" - nekad bilo. Samocenzura na dijelu
    Блиц, лист који подржава једну партију (и то превише и не скрива) је дао прогнозу да Шешељ неће прећи 3% и то како су они експертски закључили "након последњих изјава" као да су му последње изјаве спустиле а не подигле популарност. О томе причам. Ако неко томе вјерује, његова ствар.

    Уосталом, што сте тако суморни. Па није Шешељ изузетак. Много патија сарадника СРС је у ЕУ прешло цензус. Можда ће и СРС. То неће бити ништа по чему се Србија издваја него по чему се утапа у ЕУ политику. И те партије такође дају контроверзне изјаве.

    Али као што ми добро знамо, за Србију увјек важи спец третман

  15. #415
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default



    "Traditional... historical goal... Serbian... Republic of Serbia and Serbian state in the past - direct access to the sea. That strategic is naš goal... our goal." - Ivica Dačić, ministar spoljnih poslova Srbije
    Last edited by ASC; 30-11-14 at 17:48.

  16. #416
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Дирижабл View Post
    Блиц, лист који подржава једну партију (и то превише и не скрива) је дао прогнозу да Шешељ неће прећи 3% и то како су они експертски закључили "након последњих изјава" као да су му последње изјаве спустиле а не подигле популарност. О томе причам. Ако неко томе вјерује, његова ствар.
    Dok listovi koji su otvoreno Vučićevi (Kurir, Informer, Naše Novine...) još više gaze po Šešelju
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #417
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Sluša li ko u svijet šta ovaj priča !! I onda je nekome čudno zašto je Srbija na "dobrom glasu"
    Ne čuh ni onog Albanca da priča o pripajanju Kosova Albaniji
    Last edited by Rakun; 30-11-14 at 17:34.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #418
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    EKSKLUZIVNO: dr Vojislav Šešelj izneo zastrašujuću istinu o kriminalcima iz SPS!





    Transkript sa snimka:


    Krajem januara, sad jedna poslastica, pošto sam vas rastužio sa ovim zaista teškim i ozbiljnim informacijama, evo i jedna poslastica, da se malo nasmejete. Krajem januara i početkom februara 2010. godine, prilikom službenog puta Ivice Dačića, kao ministra unutrašnjih poslova i prvog potpredsednika Vlade u Ukrajinu, u okviru zvanične delegacije nalazili su se, pogodite... Ivica Tončev, savetnik Dačića u vladi, ’ajde, Mile Brezančić i njegova supruga, hajde i to nekako da podnesemo, ali i četiri devojke iz plesne škole „Flaj“, koja je vlasništvo supruge Mileta Brezančića. Zvanična delegacija u Ukrajini. Te devojke su zaista bile članovi zvanične delegacije. i tamo su valjda vođene kao zabavljačice. Kako je ta delegacija odsela u hotelu, tamo je organizovala i zabave. Tom prilikom Ivica Tončev je zahtevao da mu jedna od tih devojaka, po imenu Mina, igra u hotelskoj sobi i da bude u toku noći sama u sobi, što se i dogodilo. Posle provedenog vremena od oko dva sata, devojka Mina je istrčala uplakana i sva pocepana u gornjem delu odeće iz njegove sobe. I tada je rekla, plačući, da je silovana od manijaka Tončeva. To je rekla u prisustvu policijskog službenika Bojčića, koji je takođe bio u zvaničnoj delegaciji na zahtev Ivice Dačića, kao i u prisustvu Brezančića i njegove supruge i ostalih devojaka iz delegacije. Ovaj slučaj niti je negde prijavljen u Ukrajini, niti u Srbiji. To je zataškano. Zbog navedenog incidenta, Ana, supruga Mileta Brezančića, iznervirana incidentom i u šoku, napravila je verbalni incident i rekla da oni nisu došli u Ukrajinu da se time bave. Brezančić je tada kupio, kao član delegacije, brod u Ukrajini, u vrednosti od dva i po miliona evra. Taj brod je doplovio u Srbiju i sada se nalazi na reci Dunav u Beogradu. Brod Brezančić koristi za švercovanje gasa, ali po nekim podacima i droge, koja jednim delom završava u Padinskoj Skeli, a veći deo kod kriminalca Šakala, kriminalca pod nazivom Šakal, na Dorćolu, gde on ima štek. Tako se kaže skrovište u kriminalnim krugovima – štek. Dokazi o ovim događajima postoje u Vladi Republike Srbije, a uvidom u pasoše navedenih osoba može se i utvrditi da su zaista u to vreme bili u delegaciji koja je išla za Ukrajinu.


    Inače, kada je Ivica Dačić 2008. godine postao ministar unutrašnjih poslova, kao kadar Socijalističke partije (mi na ovaj način podržavamo kandidaturu Ivice Dačića za ponovnog predsednika Socijalističke partije na skupštini koju uskoro drže), doveo je specijalnog savetnika, izvesnog Premovića, u Ministarstvo unutrašnjih poslova. Pomenuti Premović je uzeo mito od 60.000 evra od Mileta Brezančića da bi se na mesto komandira Policijske stanice Mladenovac postavio izvesni Šćekić, što je Dačić sa Premovićem i završio u cilju da se Brezančić zaštiti i da mu se omogući nesmetano bavljenje švercom i kriminalnom trgovinom na benzinskoj pumpi „MB Gas“ na teritoriji opštine Mladenovac i drugim mestima. Po kazivanju policijskog službenika po prezimenu Bojičić iz Policijske stanice Borča (odmah možete proveriti da li taj službenik radi u Borči ili je možda već suspendovan), on je bacio tri mobilna telefona u Dunav sa Pančevačkog mosta, koje su koristili Ivica Dačić, Ivica Tončev i Premović, savetnik Dačića. Navedene telefone pozivnih brojeva 061 koristili su za komunikaciju sa Darkom Šarićem. I taj Mile Brezančić je u čestoj komunikaciji sa Mirjanom Stanišić, čiji je mobilni telefon, koji još uvek koristi ili je donedavno koristila 069 132-563, a ta Marija je sestra od tetke Darka Šarića. Ona je prijavljena u Ulici Igora Vasiljeva broj 2 u Vinči.


    Firma „Džip-komerc“, koja se nalazi na Pančevačkom mostu nedaleko od Krnjače i čiji je vlasnik izvesni Dejan, s kojim takođe posluje Mile Brezančić. U više navrata pripadnik policijske službe, Bojčić, kao poverljivi čovek Ivice Dačića i Brezančić Mileta, prenosio je novac od Mileta Brezančića u „Džip-komerc“ i davao vlasniku Dejanu. Postoje komentari u policijskim krugovima da je Ivica Dačić suvlasnik navedene firme, što sve ove činjenice u izvesnoj meri i potvrđuju. Inače, u odnosu na onu poznatu aferu „Koferče“, koje se sećate, u koju je umešan Ivica Dačić, aktuelni direktor policije Veljović poseduje dokument – transkript presretnutih razgovora Dejana Mihajlova i Dačića i iz njega se vidi da je izbačen deo koji se odnosi na Ivicu Dačića da bi on bio zaštićen. To su, dakle, najsvežiji podaci koje smo dobili preko radikalske informativne službe, popularno poznate u javnosti kao Laufer, a ja sam vam već objasnio da Laufer nikada nije bio samo jedan čovek, nego čitava mreža ljudi koji sa nama sarađuju iz čisto patriotskih razloga. Mi nikakve mogućnosti nemamo da bilo šta kome platimo. Oni to rade iz patriotskih razloga, uvereni da ćemo mi s tim nastupiti u javnosti i da nas ništa u tome ne može sprečiti. Biće toga još, dame i gospodo. Ta mreža se tek obnavlja. Ja ne mogu sa svima njima da odmah uspostavim kontakte. Neki kontakti se uspostavljaju preko posrednika. Mi ćemo sve učiniti da ta mreža ne bude provaljena u policiji.


    Izvolite, žao mi je što sam vas ovako dugo zadržao. Mislim da su vam ove informacije ipak bile interesantne. Izvolite sada vi, ako imate neko pitanje. Izvolite.

  19. #419
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    EKSKLUZIVNO: Konferencija za javnost dr Vojislava Šešelja (04.12.2014)





    Predsjednik Srpske radikalne stranke dr Vojislav Šešelj izjavio je danas da se ništa u njegovom stavu o eventualnom povratku u Haag nije promijenilo, da on tamo dobrovoljno neće otići i da ga na aerodrom mogu samo odnijeti na ramenima.


    "Ako hoće, mogu da iznajme i teretni avion", rekao je Šešelj, komanatarišući najave Tužilaštva da će tražiti njegov povratak u pritvor.


    Šešelj je na konferenciji za novinare u Beogradu upoznao javnost o tome da nekadašnji predsjednik Republike Srpske Krajine Goran Hadžić ima težak oblik tumora na mozgu i naglasio da bi državni organi trebalo da iskažu solidarnost i humanost da mu pomognu.


    Lider SRS-a je dodao da je dobio zvaničnu potvrdu da su epileptični napadi kod Gorana Hadžića "isprovocirani tumorom na mozgu", da javnost obavještava o tome jer "Hadžić, kao zatočenik savjesti, više nije sposoban ni za kakvo suđenje i u jako je lošem stanju".


    "U njegovom slučaju sve je neizvjesno i država bi trebala da iskaže solidarnost i humanost", istakao je Šešelj.


    Šešelj je rekao da radikali počinju akciju potpisivanja peticije za smjenu aktuelnog predsjednika Srbije Tomislava Nikolića, "jer je u više navrata prekršio Ustav Srbije".


    "Nažalost, ne raspolažemo poslanicima koji bi pokrenuli inicijativu u parlamentu. Prikupićemo najmanje 30.000 potpisa i u parlamentu pokrenuti bar raspravu o smjeni", dodao je Šešelj.


    Prema njegovim riječima, Nikolić je prekršio Ustav ne samo lažiranjem diplome, već što je svoju funkciju pretpostavio ulozi portparola u Fondaciji Dragica Nikolić.


    "Ustav je prekršen jer je mnoge donacije preusmjerio u Fondaciju i dozvolio da se Fondacija useli u Predsjedništvo. Dragica, kao supruga, po novom Zakonu ima pravo na jednu prostoriju, ali ne na više njih. Da je bila hotelijer bi li Predsjedništvo postalo hotel", zapitao je Šešelj.


    Šešelj je za prvog potpredsjednika Vlade Srbije Ivicu Dačića rekao da je kao ministar unutrašnjih poslova Srbije 2009. godine bio u bliskim vezama sa biznismenom Milom Brezančićem, koji je upleten u niz krivičnih dijela, uključujući i silovanje.


    Govoreći o teškoj situaciji u kojoj su se našli građani Bora i Majdanpeka, Šešelj je rekao da poreznici aktuelne vlasti vlasnicima malih radnji naplaćuju kazne jer ne izdaju fiskalne račune "i pri tom se uopšte ne osvrću na to što tamo danima nema struje i što se ljudi smrzavaju".

  20. #420
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    EKSKLUZIVNO: Intervju dr Vojislava Šešelja albanskim novinarima (05.12.2014)




    Srpski radikali i njihov lider dr Vojislav Šešelj primili su albanske novinare televizije Klan Kosova. Vojislav Šešelj je snimio i ekskluzivni intervju za tu televiziju. Pogledajte kako je Vojislav Šešelj odgovarao na pitanja albanskih novinara.




    EKSKLUZIVNO: dr Vojislav Šešelj - Intervju u emisiji "Nema bez veze" (TV kanal 9 - 04.12.2014)





    Lider Radikala dr Vojislav Šešelj u emisiji "Nema bez veze" na TV kanalu 9 pričao je o povratku iz Haga, Ovčari, Srebrenici, Sarajevu, velikoj Srbiji, stanju u zemlji, planovima SRS u narednom periodu i još o mnogo čemu, razgovarali smo sa predsednikom SRS dr Vojislavom Šešelj. - Voditelj: Boro Lazukić




    EKSKLUZIVNO: dr Vojislav Šešelj dao intervju za makedonsku televiziju!





    Lider Srpske radikalne stranke dr Vojislav Šešelj dao je ekskluzivni intervju za makedonsku televiziju. Šešelj u ovom intervjuu govori o političkoj situaciji u Srbiji i regionu, o svom boravku u Haškom tribunalu i mnogim drugim zanimljivim i aktuelnim temama.

  21. #421
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Lider SRS dr Vojislav Šešelj u Lazarevcu (10.12.2014) - ceo snimak



    Lider Srpske radikalne stranke dr Vojislav Šešelj je u Lazarevcu na promociji svoje knjige govorio okupljenim građanima i simpatizerima Srpske radikalne stranke o aktuelnoj vlasti, političkoj situaciji u regionu, o tome kako Radikali vide Srbiju nakon što zbace izdajnički režim sa vlasti, a osvrnuo se opet i na njegove izjave o ubistvu Zorana Đinđića i rekao: "Eto ja sam se vratio, Đinđić se sigurno neće vratiti!"

  22. #422
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    EKSKLUZIVNO: Majkl Devenport - Nema novih uslova za pregovore sa Srbijom! (Intervju na TV N1)




  23. #423
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    dr Vojislav Šešelj u poseti Somboru i gostovanje na lokalnoj TV K54





    Gostujući večeras na somborskoj lokalnoj televiziji K 54 Vojislav Šešelj, lider radikala, rekao je da on predstavlja "simbol borbe protiv globalizma".
    "Tri puta sam u Haškom sudu osuđivan za nepoštovanje suda i zato sam dobio pet godina zatvora", kazao je Šešelj i dodao "uspeo sam da sudu zagorčam život, ali i da zabavim naš narod".


    Govoreći o Haškom sudu lider radikala je rekao da je Haški sud imao zadatak da ga osudi, ali nije znao zbog čega.


    Upitan zašto nije imao advokata Šešelj je ponovio da tamo nema boljeg advokata od njega.


    "Nisam imao adekvatnu medicinsku pomoć i to je dovelo do problema sa srcem gde su prognoze lekara bile 50 da ostanem živ, a 50 odsto da umrem", rekao je predsednik Srpske radikalne stranke.


    Govoreći o svojoj bolesti, Šešelj je ponovio da je rak koji ima metastazirao na jetru ali da se nada da će pobediti.


    "Posle mene, Haški sud trebalo bi da sasluša i Nikolića i Vučića o svemu što mu se stavlja na teret jer su ’’njih dvojica bili moji najbliži saradnici", kazao je Šešelj.


    Pričajući o prilikama pre odlaska u Hag, pre 12 godina, lider radikala je kazao da je očekivao krvavije proleće od onoga koje se desilo, a ubijenog premijera Đinđića nazvao je "glavnim mafijaškim bosom".

  24. #424
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

  25. #425
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zanimljivosti... ono kad komemorativna ploča neodoljivo podsjeća na nadgrbnu ploču...

    Ovdje počiva blagopočivši most Mihajla Pupina!

    Slava mu!
    PS. Topalovići upućuju telegrame podrške i saučešća!




    Đe je evo, razumljivo, odma i miču...
    http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/520...robni-spomenik
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

Page 17 of 112 FirstFirst ... 71314151617181920212767 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Republika Hrvatska - unutrašnja i vanjska politika
    By starwalker in forum Politika generalno
    Replies: 186
    Last Post: 09-03-24, 08:59
  2. Spoljna politika Crne Gore
    By Jal Cargo in forum Politika generalno
    Replies: 6
    Last Post: 05-03-20, 11:52
  3. Spoljna politika Crne Gore
    By Jal Cargo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 10-06-14, 13:20
  4. P: PSP 1000 - 90 eura. PS3 igre, cijene unutra
    By chatnick in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 28-08-11, 12:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •