Page 16 of 22 FirstFirst ... 6121314151617181920 ... LastLast
Results 376 to 400 of 540

Thread: Basketball Euroleague 2014/2015

  1. #376
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    @MrTwister znas i sam koliko ih se vuce kroz nba koji imaju bolesne fizikalije ali i bolesne navike, principe, razmisljanja, sto god bilo. Zato i mislim da bi Pargo u npr neki Milvoki moga dobit 10 min po mecu.
    Btw ne mogu da vjerujem da je OKC proslo ljeto ozbiljno htjela da dovede Rudija. Oslabio je, osim nekih flashbackova koji znaju trajat ne duze od 3-4 min po mecu spa' je na prosjek uticaja na igru.
    Sve je u NBA stvar kakvog agenta imas koji te moze progurati da redovno igras NBA bez obzira kolika si kesa.Ima masu zanimljivih igraca po D-league i Evropi koji nikad vjerovatno nece zaigrati u NBA iako mozda zasluzuju da se nadju nedje do 12-13 igrac u rosteru.Evo Lou Amundson igrao u 11 NBA timova dosad a ne vjerujem da ga se ijedan sjeca, a redovno je tu Ako ima neko da te izreklamira tokom offseasona kad ekipe prave rostere pa im treba par veterana, vjerovatno da bi mogao naci mjesto.

    Nije Rudy za NBA trenutno, dok je bio u NBA morao je masu da se napuca da bi igra ovo sto igra u Realu, sad je dosta smrsao i oslabio da bira utakmice kako bi donekle sacuvao te fizikalije da radi trademark baseline cut and dunk sa Rodrigezom.Ne bi on mogao igrati SF u NBA nikako a i na NBA nivou on je nikakav defanzivac.OKC ima Abrinesa kojeg su draftovali i on bi trebao da im dodje na ljeto, ni sa njim se nece usreciti jer je momak kesa, hoce silu na sramotu od njega da naprave novog Rudya a tip je u najboljem slucaju njegova poor man verzija.Zrtvuju napredak Hezonje i minute DeShaun Thomasa koji nije nista gori igrac od njega.Fernandez je u njegovim godinama bio lider jednog tima, osvajao MVP nagrade, dominirao u Eurocupu i otisao u NBA.Abrines je tip kojeg ce NBA atlete pojesti za dorucak dje nece moci da se toliko oslanja na atleticizam ko u Evropi.

  2. #377
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default Saša Obradović dočekan od Delija


  3. #378
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Gledah pomalo sve utakmice nocas.
    Makabi-Galatasaraj - Tacno sam znao kako ce se utakmica zavrsiti nakon onakvog chokea Ercega, cim je uzeo Pargo loptu u produzetku zadnji napad znao sam da ulazi jer mu se po govoru tijela vidjelo da i on sam zna da ce uci.I da jos jednom se pokazalo kolika je kesa Ohayon koji pri nerjesenom rezultatu promasuje komplet konstrukciju dok je sam kao duh na trojci i pravi faul kasnije za 2+1, sreca njegova pa ima vrhunske igrace oko sebe koji rjesavaju utakmice i nose najveci teret u ekipi pa on moze da se busa sa Gersonom kad da neki nebitan kos.

    Real-Barselona - Ukratko rutinirao ih je Real.Pogodili su svoje suteve u prvom dok Barselona nije mogla da pogodi nista za 3.Vrhunski su branili njihovu pik igru i Marselinja prakticno isfrustrirali da odavno ga nijesam gledao nemocnijeg i losijeg.Hezonja je jedini koji je pogadjao za 3 a usao je prvi put tek sredinom 2/4 i pogodio 2 suta.Kasnije kad se raspucao bilo je kasno jer je u prvom poluvremenu Abrines glumio Kobija i uzimao neke teske suteve a i one otvorene trojke nije umio da pogodi, klasican slucaj kad se hoce silu na sramotu od nekoga da napravi igrac poput Rudy Fernandeza a Abrines je jednostavno kesa koja se forsira iz gore pomenutih razloga.Sreca pa im se vracaju Navaro i Oleson ubrzo mada isto ostaje zal sto ce Hezonja ubuduce biti zakovan za klupu dok ce Abrines dobiti svoje minute svakako.

    Olympiacos-CSKA - Gledajuci utakmicu stekao sam utisak da u Atini nocas ni Spursi iz proslogodisnjeg finala ne bi dobili.Kriterijum sudjenja je bio takav da se na jednoj strani dozvoljavala tuca i odbrana rukama dje su igraci CSKA vjerovatno u modricama napustili dvoranu dok na drugoj strani najbolja defanzivna ekipa u EL dosad iznenada upadne u bonus nakon 3-4 minuta u cetvrtini.Dje se standardno najprecjenjenijem evropskom igracu sudi 10 faulova po utakmici da bi nekako uzeo te poene kad ne moze da nabode nista iz igre.Ekipa koja se inace muci da prebaci 60-70 poena po utakmici, najboljoj defanzivnoj ekipi u EL koja je sa razlogom bila neporazena dosad, sad odjednom postize 84 poena.

    Zalgiris-CZV - Za ovu utakmicu sam znao da ce biti odvratna za gledanje jer sam ocekivao i manje poena od ovoga ali da CZV nece pogoditi nijednu trojku za citavu utakmicu, e to nijesam ocekivao.Zakon prosjecnosti ti nalaze da i corava koka neko zrno nabode al eto demantovase me.Nije ni ovaj Zalgiris igrao nista specijalno, skupljao u reketu, pustao im sut sa distance a u napadu su ih dobili sa jednim raspolozenim igracem dok je CZV pogodila samo 3 suta van reketa.Ali uprkos tom losem sutu svo vrijeme su bili u igri i najveci problem ove ekipe pored te ofanzivne ogranicenosti je to da dok su Mitrovic/Kalinic na 4ci dozvoljavaju veliki broj ofanzivnih skokova sto ih je na kraju i kostalo utakmice, jos se Mitrovic posteno raspada u zadnje vrijeme i jedan od razloga je to sto nije nesta pretjerano dobar u odbranu zbod nedostatka fizikalija i visine a u napadu ima jedan pokret(roling) i promjenljiv sut sa distance.Imala je CZV prednost u skoku nocas, uzela vise suteva, i opet su nekako uspjeli da izgube.To se ne vidja svaki dan.

  4. #379
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    A dobro si primijetio Ohayona, kakva rupčaga od igrača. Koliko je gluposti pravio tokom cijelog meča, i non-stop ga drže u igri. Mada je i Pargo isto silovao i imao par šansi da ranije riješi utakmicu, ali vidi se da njega boli pimpek što je prije promašivao, odapeće preko ruke u 10 od 10 zadnjih napada.

    Zvezda da je igrala u Pioniru glatko bi dobili i pored toga što im se 80% igrača raspade noćas. Mitrović, Blažić, Jenkins, pa i Williams sramotne partije noćas. Onaj Anderson je zmija, i onaj mladi centar Žalgirisa Gudaitis dobar igrač.

  5. #380
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    A dobro si primijetio Ohayona, kakva rupčaga od igrača. Koliko je gluposti pravio tokom cijelog meča, i non-stop ga drže u igri. Mada je i Pargo isto silovao i imao par šansi da ranije riješi utakmicu, ali vidi se da njega boli pimpek što je prije promašivao, odapeće preko ruke u 10 od 10 zadnjih napada.

    Zvezda da je igrala u Pioniru glatko bi dobili i pored toga što im se 80% igrača raspade noćas. Mitrović, Blažić, Jenkins, pa i Williams sramotne partije noćas. Onaj Anderson je zmija, i onaj mladi centar Žalgirisa Gudaitis dobar igrač.
    On je vazda takav nego u Makabiju ima dosta igraca koji zahtjevaju veliku paznju od odbrana dok se on svjesno pusta i opet nadje nacin da ukopa ekipu.Pargo je takav po defaultu pa mu se i ne cudim al da sam znao za onaj zadnji sut da rjesava znao sam.Erceg je ono mogao rjesiti i ranije al je tip sisa i usro se kad je bitno bilo.

    Andersona sam ja gledao prosle sezone slucajno dok je igrao u Sixerse, bas je odskakao od one tamo grupe jer se vidjelo da je momak talentovan i da zna da igra.Bas sam se zacudio kad ga niko nije pokupio u NBA i od svih ekipa otisao u Zalgiris jos pocetkom sezone.Nije on u NBA bio neki bogznakakav poenter nego klasican 3 and D igrac ali za evropske prilike je igracina.Gudaitis se i meni svidja, primjetio sam ga kad je igrao jos u grupnoj fazi bas interesantan igrac tek 20 godina ima cini mi se.Dobar u odbrani, fino moze da isprati bekove, solidan raspon ruku, vjerovatno da nema one dvojice u NBA lagano bi bio materijal za nacionalni tim, svakako je buducnost njihova.

  6. #381
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja i dalje ne vjerujem da Zvezda nije uspjela da pogodi nijednu trojku nocas, 0/19. Mislim da ovo nikome nije uspjelo u istoriji EL.
    Inace je skroz propala i humanitarna akcija koju je Zvezda napravila u saradnji sa Ideom, jer je trebalo da za svaku trojku bude uplaceno 3000 dinara u humanitarne svrhe, ali ovako nece biti uplaceno nista.

  7. #382
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Sreca pa im se vracaju Navaro i Oleson ubrzo mada isto ostaje zal sto ce Hezonja ubuduce biti zakovan za klupu dok ce Abrines dobiti svoje minute svakako.
    E to ce biti grijeh protiv kosarke kakav odavno nije bio vidjen.
    Tj vidjen je na SP u Spaniji u reziji bosanskog blavora zvanog Dzazmin
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  8. #383
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaR10 View Post
    Ja i dalje ne vjerujem da Zvezda nije uspjela da pogodi nijednu trojku nocas, 0/19. Mislim da ovo nikome nije uspjelo u istoriji EL.
    Inace je skroz propala i humanitarna akcija koju je Zvezda napravila u saradnji sa Ideom, jer je trebalo da za svaku trojku bude uplaceno 3000 dinara u humanitarne svrhe, ali ovako nece biti uplaceno nista.
    Znam da je humanitarna akcija al ne mogadoh da se ne nasmijem Nije da je Zvezda neki Sassari ili Armani tip ekipe pa da sutiraju trojke u visokom procentu i velikom broju.Zar nijesu mogli nista drugo smisliti osim trojki kad je svima jasno da u CZV skoro da nema dobrog sutera za 3 i da su im svi suteri uglavnom zavisni ili od ritma ili od forme ako su vec zeljeli da daju nesta u humanitarne svrhe.Kontam da ovo niko nije mogao predvidjeti, ali lakse bi bilo da broje sva kucanja u utakmici i da se nakon toga uplacuju pare.Na ovaj nacin dobijes isti rezultat ko da npr posaljes Vitkovca,Dasica i Aleksu Popovica na takmicenje u sutiranju trojki
    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    E to ce biti grijeh protiv kosarke kakav odavno nije bio vidjen.
    Tj vidjen je na SP u Spaniji u reziji bosanskog blavora zvanog Dzazmin
    Evo za nedelju-dvije se vracaju njih dvojica pa cemo vidjeti sto ce biti.Hezonja nije bio ni u planovima da igra ove sezone ali da nije intervenisao onaj njegov americki agent Art Tellem, on i dalje ne bi gledao parket bez u garbage time.Dolazili ovi NBA skauti u Spaniju da ga gledaju a on svo vrijeme na klupi bio.Vjerovatno ce opet doci krajem mjeseca da isprate njega i jos neke moguce kandidate za draft ali ne ocekujem da on bude nesta visoko kotiran.Ocekujem da ode nedje u mid-late lottery nekom Denveru,Detroitu mozda i Atlanti sa Nets pikom.

  9. #384
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    MrTwister da nijesi gledao Fener sad? Kako objasniti neinteligentnost ovih legendi iz Unikahe, Adams, James, Bertrans. Kakvi silovatelji ovo je nezapamceno...

  10. #385
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    MrTwister da nijesi gledao Fener sad? Kako objasniti neinteligentnost ovih legendi iz Unikahe, Adams, James, Bertrans. Kakvi silovatelji ovo je nezapamceno...
    Na telefon sam pa me mrzi da kucam

    Gledah onu utakmicu I narodski receno ono je bilo samoubistvo.Odavno ne vidjoh neku grupu igraca u EL da igra ovako divlje I neinteligentno ko Laboral.Bertans ima I preveliku slobodu u napadu 1/10 za 2 ne umije da zagradi skok, baca airball za pobjedu iz dobre pozicije, ona 2 amera I on zajedno imaju manje kosarkaskog znanja nego jedan Bjelica koji je izdominirao nocas.

    Ajde sve to nego se I Milko Bjelica povampirio u Kevina Lovea

  11. #386
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Startna petorka i prvi kos mu je NBA kucanje, kako da ne podigne samopouzdanje poslije onoga.

  12. #387
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    ali ne ocekujem da on bude nesta visoko kotiran.Ocekujem da ode nedje u mid-late lottery nekom Denveru,Detroitu mozda i Atlanti sa Nets pikom.
    Ali zbog cega bi bio losije kotiran od recimo jednog Exuma koji nije igrao ozbiljnu kosarku do prije pola godine.
    Pratim obojicu, isto su godiste, slicne visine ... Meni izgleda Mario bolji od njega.
    Ovo pod uslovom da ne potpise neki novi ugovor sa Barsom prije drafta i poput Sarica izjavi da nece ici sljedece 3 godine u NBA

    Ne pratim mnogo NBA pa me intresuje zbog cega oni to tako biraju? Kako moze biti Exum bolji od Hezonje!
    http://www.draftexpress.com/nba-mock-draft/2015/
    po ovome ipak on tako lose ne stoji
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  13. #388
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Ali zbog cega bi bio losije kotiran od recimo jednog Exuma koji nije igrao ozbiljnu kosarku do prije pola godine.
    Pratim obojicu, isto su godiste, slicne visine ... Meni izgleda Mario bolji od njega.
    Ovo pod uslovom da ne potpise neki novi ugovor sa Barsom prije drafta i poput Sarica izjavi da nece ici sljedece 3 godine u NBA

    Ne pratim mnogo NBA pa me intresuje zbog cega oni to tako biraju? Kako moze biti Exum bolji od Hezonje!
    http://www.draftexpress.com/nba-mock-draft/2015/
    po ovome ipak on tako lose ne stoji
    Hezonja recimo po talentu zasluzuje da bude u top 5, ali okolnosti oko njega,trenutni status timova, ucinak na workoutu i potrebe timova uglavnom diktiraju ko ce gdje biti draftovan.Imas recimo igrace koje agenti proguraju koju poziciju naprijed na draftu za neku kompenzaciju u vidu da nekog free agenta njihovog poguraju u tom smjeru koji moze koristiti ekipi, sve na principu uradis mi/uradim ti.Ljetos je bila neka prica doduse nepotvrdjena da ko god draftuje Exuma, da ce dobiti i Joe Inglesa(obojica australijanci) koji je bio trazen od nekoliko timova izmedju ostalih Lakersi,Bucksi,Pacersi,Memphis,Clippersi,Utah,Horn etsi i Sacramento.Orlando je recimo preskocio da draftuje Exuma zato sto im nije trebao Ingles a i Exum je zbog toga tankovao taj workout kod njih.Dok je Utah pristala na taj dogovor.Hezonja ima dobrog agenta koji moze da ga isto tako progura ali sve zavisi od njega oce li se opt in sa Barsom na jos 4 godine ili ce otici u NBA sto bi mu bilo bolje da se ne cima oko minutaze i da ceka da se povrijedi pola rostera kako bi dobio sansu da igra.

    Problem kod Hezonje je sto ce ekipe u top 5 primarno traziti da draftuju visoke igrace ili 2 pleja koja su jedina na draftu koja nesta valjaju i mogu biti starteri.Nakon toga mu ostaju ekipe koje realno nijesu privlacne ni za njega a nemaju ni neku potrebu za SG/SF igracem.Sacramento je draftovao 2 SG prosle 2 godine, Utah ce traziti pleja jer imaju 4 igraca na spoljnim pozicijama, Orlando ce traziti neku cetvorku ili peticu koji moze da igra pored Vucevica i Boston nikad ne draftuje igrace van SAD.Tako da mu ostaju Denver(zbog veze sa Nurkicem a i zbog mogucnosti da ce trejdovati Afflala i Chandlera do kraja godine),Detroid kojem ocajnicki treba spoljni igrac da se ne bakcu sa poluproizvodima poput Singlera,Carona Butlera i Meeksa I Sixersi sa Majami pikom ili Atlanta sa Nets pikom dje bi mu mozda najbolje bilo, da igra u dobroj ekipi, sa dobrim trenerom i da uci od jednog od najboljih sutera svih vremena.A to su sve timovi iz mid-late lottery.

  14. #389
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Obožavam zvijezdu da gledam u ovu el.Vazda me ispustuju i srce mi bude puno

  15. #390
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ka sto se protiv nje us*ru u ABA, tako se oni us*ru protiv jacih ekipa u Eurolegaue..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  16. #391
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Efes -Fener, odlican mec!

  17. #392
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Steta vala sto Zvezda izgubi sinoc, ali i onaj ocajan pocetak, tj. furiozan pocetak Panatinaikosa je sigurno uticao.
    A Zvezda po ko zna koji put ove sezone dobija trecu cetvrtinu. Mada su sad taj prosjek malo pokvarili u ovom dijelu EL.

  18. #393
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Dobi Fener u Moskvi. Dobra utakmica.

  19. #394
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Kakvu odbranu igra Draper, nevjerovatno..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  20. #395
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    prvak evrope srušen u polupraznoj areni kakva zadnja četvrtina i serija od 20:o

    bravo zvezdo BRAVO !!!

    Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

  21. #396
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Kad te krene pa sve upada..



  22. #397
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Protiv Zalgirisa nijedna nije upala od 19, moralo je da se okrene u jednoj.

  23. #398
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Kakav ocaj od utakmice Mitrovica, ustvari "ocaj" je blaga rijec..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  24. #399
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako je Zvezda glupo odigrala kraj utakmice, a mogli su doci do pobjede. Mada je Barca imala vise skokova u ofanzivi i to u nekoliko presudnih momenata se to desavalo.
    Evo Pao razbio Real 15 razlike, tako da i pobjeda Zvezde ne bi puno promijenila situaciju sto se tice prolaska u narednu fazu. Ovako Pao mora sve da izgubi do kraja, a Zvezda sve da dobije ukljucujuci i medjusobni duel.

  25. #400
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Kako je los ovaj Mitrovic sto je ovo. "Katastrofo", ime ti je "Mitrovic"!
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

Page 16 of 22 FirstFirst ... 6121314151617181920 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aba liga 2014/2015
    By ekrem_drndar in forum Ostali sportovi
    Replies: 1043
    Last Post: 09-09-15, 23:05
  2. Work & travel 2014/2015
    By Pekmen in forum Putovanja
    Replies: 14
    Last Post: 01-09-14, 22:00
  3. Euroleague 2013/2014
    By Jakuza in forum Ostali sportovi
    Replies: 243
    Last Post: 10-07-14, 12:25
  4. Euroleague basketball - 2010/2011
    By BlackVelvet in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 17-04-11, 15:46
  5. Euroleague Basketball
    By MetallicA!!! in forum Ostali sportovi
    Replies: 79
    Last Post: 06-05-07, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •