Page 6 of 38 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 939

Thread: SDP - Socijaldemokrate

  1. #126
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    424
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Kako da se pocijepa SDP kad su svakako na funkcijama!? Sto gubi Brajovic ako izgubi od Krivokapica? I dalje ostaje ministar. Ovi oko njega su takodje sa funkcijama.
    Bez obzira na ishod kongresa SDP-a nece biti vecih posljedica.
    Jedino sto se moze desiti je da pobjedom Brajovica SDP u potpunosti pocne misliti Milovom glavom. Nece vise glumiti opoziciju u vlasti.
    Ne budi siguran da ce svi ostati na funkcijama...mozda Brajovic kao ministar hoce ali znacajan broj Brajovicevih (Lazovicevih) ljudi moze izgubiti sekretarske, pomocnicke pozicije... ako Ranko pobijedi vjerovatno ce biti znacajnih promjena u pg odboru...

  2. #127
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Kako da se pocijepa SDP kad su svakako na funkcijama!? Sto gubi Brajovic ako izgubi od Krivokapica? I dalje ostaje ministar. Ovi oko njega su takodje sa funkcijama.
    Bez obzira na ishod kongresa SDP-a nece biti vecih posljedica.
    Jedino sto se moze desiti je da pobjedom Brajovica SDP u potpunosti pocne misliti Milovom glavom. Nece vise glumiti opoziciju u vlasti.
    Ne bih se složio da u slučaju pobjede Brajovića sve može ostati isto. Evo o čemu se radi. Svi znaju da je status quo u poziciji SDP-a prema DPS-u ubuduće nemoguć. Sve i da SDP to želi DPS (čitaj: Đukanović) to više neće dozvoliti. SDP će u svim budućim aranžmanima ili prihvatiti mnogo skromniju participaciju u vlasti i pritom se obavezati na bezpogovornu poslušnost (pa gotovo nevidljivost), poput one kakvu demonstrira Bošnjačka stranka, ili će ga DPS eliminisati iz svojih planova. A, imajući u vidu resurse kojima raspolaže i koje godinama vješto zloupotrebljava - eliminisati i sa političke scene.
    Brajović zapravo predstavlja politiku ponovnog osnaživanja odnosa sa DPS-om unaprijed spreman da plati, pa gotovo svaku cijenu koju DPS bude ispostavio za glavobolje i nervoze koje im je SDP (čitaj: Krivokapić i oni koji su ga slijedili) u posljednjih dvije godine napravio.

    Krivokapić predstavlja politiku otklona od DPS-a. Ta politika je dugo bila pravi put, ali su se u posljednjih godinu dana prosto dogodili mnogi spoljni i unutrašnji faktori koji su čitav plan zakomplikovali do neizvodljivosti. Dobar dio krivice za situaciju u kojoj je SDP sada snosi i sam Krivokapić. Prosto, bila bi laž tvrditi drugačije. Već sam rekao, ne razumijem kako je ovo sebi mogao dozvoliti. Jednostavno kao da je ignorisao sve što se dešava i samo posmatrao DPS. Sada je partija u zastrašujućem raskoraku sa onim što političko tržište želi i traži. Pa još kad se uzme u obzir degutantna kampanja koju DPS preko državnih, a opozicija preko ostalih medija, vodi protiv SDP-a, pa šta reći...jako, jako loša situacija.
    Sada imaju otvoreno neprijateljstvo DPS-a, a pokreti SDP-a i najvećeg dijela opozicije jednih drugima u susret - više nijesu mogući. Tom približavanju protive se i birači SDP-a i birači te opozicije.

    I sad dolazim do ključnog. Ukoliko Brajović izgubi, posebno uzevši u obzir način na koji (ne)vodi kampanju, izgleda mi sasvim očekivano da on bez glasa prihvati poraz (vjerovatno i održi prikladan govor u kom će čestitati suparniku) i sjutra ponovo pođe na posao kao svaki drugi dan.
    S druge strane Krivokapić takav luksuz nema. Njegov poraz značio bi da mu je otkazano povjerenje za nastavak vođenja partije smjerom koji je, u priličnoj mjeri sam, odabrao Krivokapić. Ne bi to bilo NE toliko njemu lično koliko partijskoj politici koju je vodio. On će, u slučaju takvog ishoda, biti pod takvim pritiskom i svojih partijskih drugova, ali i javnosti, da se povuče sa svih ključnih funkcija u partiji. Onako kako je to učinio svojevremeno Rakčević, iako pritiska na Rakčevića tada gotovo i nije bilo.
    Dakle, ukoliko se to desi, a još je rano za te kalkulacije (mada je mogućnost realna) ono što je neka satisfakcija Krivokapiću jeste da bi njegovim porazom njegova politička zvijezda jako malo ili nimalo izgubila, a eventualnim odlaskom iz partije Krivokapić bi čak dobio na političkoj težini. Naravno pod uslovom da se nakon toga na političkoj sceni CG promišljeno pozicionira.
    Sve u svemu, za Krivokapića ovi izbori predstavljaju preloman trenutak u karijeri. Gotovo su u nivou "biti ili ne biti". Za Brajovića pak partijski izbori mu u bilo kom epilogu neće mnogo donijeti. On na kratak rok može biti neko oko koga će se okupiti svi oni koji su se uplašili nemirnih ili nepoznatih voda i mogućnosti izgube privilegije, ali na duže staze on nema autoritet da se nametne kao jak lider u partiji. Tim više što će ga novi odnosi sa DPS-om učiniti lutkom i tako izazvati opšte razočarenje među onim biračima SDP-a koji podršku partiji, za razliku od partijskog rukovodstva, nijesu valorizovali krupnijim ili sitnijim privilegijama.
    Last edited by El Re; 26-04-15 at 20:14.

  3. #128
    Join Date
    May 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakovi kadrovi sve podrzavaju Brajovića, blago njemu. Ponajmanje mi je tu jasan Šehović, ali... Inače, sve da nije bilo ovoga unutarpartijskog prestrojavanja (namjerno ne kazem raskola, jer mislim da do njega nece doci, a i da dodje - kolika je politicka moć Vujice i Braja, zalosno je racunati), trebalo bi ga izmisliti.
    Ma šta da stvorim, i ma kako voleo ono što stvorim – ubrzo moram da postanem protivnikom tome..

  4. #129
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Krivokapic umjesto da je prihvatio vladu sa DF-om i sjeo u fotelju premijera CG on se jadan pokoleba. E jbg proso brzi voz.
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  5. #130
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nebitno sasvim hoce li pobijediti Brajovic ili Krivokapic jer politika SDP-a se nece mijenjati.Dozivotna koalicija sa DPS-om je izvjesna.Ja te partije ionako smatram jednom strankom.

    SDP i Pozitivna su napravile odlican manevar i usle u biracko tijelo opozicije.Tako je DPS sacuvao Podgoricu i Niksic.Posto je Pozitivna propala sad je izmisljena URA koja ce uraditi isto.

  6. #131
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ipak Krivokapic je imao sansu da bude premijer CG ali usla mu je voda u usi. Biti premijer CG je sansa koja se ne pruza svakog dana. :/
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    precenuh se





    E na ovoj slici su tipovi koji su kocili SDP sve ove godine. Prijetili da ce pocijepati stranku ako Ranja izadje iz koalicije i tako te price. Nego se Ajvan preracunao, pa nece dobiti ni cetvrtinu glasova.

    Nadam se da ce se partija preporoditi posle kongresa.
    Last edited by Gandalf_White; 30-04-15 at 16:31.
    One Ring to Rule them all...

  8. #133
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    precenuh se




    Samo da potvrdim da ga ovaj V.I.P. izgleda dobro poznaje.

  9. #134
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo što rade Mićo&Co, a sve ispred Barana, nije pametno. Na ovim izborima je uzeto oko 5 000 glasova u Baru, na sljedećim može se desiti 5 00...

    Članstvo i glasači u Baru su velikim dijelom za Ranka, ne zato što volimo i što smo zaljubljeni u Ranka, nego ne želimo da budemo DPS2... Ovo što oni rade i ljude koje namjestiše za Kongres, nije baš pametno.
    Teže da SDP postane DPS2, u pravom smislu te riječi.

    Na slici iznad ima dosta ljudi koji imaju veoma zvučne funkcije, a kladim se da ne doprinesu ni sa 10 glasova... Ukoliko Ranko ovo izgura, a nadam se da hoće, trebao bi ukloniti parazite.

    Šehoviću, lijepo društvo, nema šta... Mada obzirom da si se sakrio u zadnje redove, znam da nisi tu zato što ti merak.

    Ukoliko pobijedi Vujica, hoću reći DPS, pardon, Brajović, vraćam im člansku kartu. Ne zato što je Ranko perfektan i što je nizao odlične poteze, nego zato jer mislim da SDP treba da ide na sasvim drugu stranu. A sa navedenom ekipom postaje DPS2.
    I ako pobijedi Brajović, radovaću se danu kada će DPS tu ekipu iskoristiti, i nakon toga izbaciti iz koalicije.

  10. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ne moras nista vracati, ranja uzima preko 2/3 glasova...

    Kako je ekipa oko brajovica sebi zube slomila... Znaci bukvalno su se ljudi natrtili da ih neko naguzi.

    Do Septembra ce se zavrsiti ciscenje partije, ako je kvalitetno ociste od ovih crva i parazita, clanstvo moze samo da raste. Ja cu prvi zaokruziti SDP otklonili se Ranja od DPS-a, pa makar cenzus ne presli
    One Ring to Rule them all...

  11. #136
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I sad ja treba da povjerujem kako Ranko nije Milov igrac.

    GASI

  12. #137
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Bio je 26 april 2014 kada sam ovo iznad napisao...Upozoravao sam, ali nijesam imao koga...Nije bilo nikog da čuje moj skromni glas.
    Što si to ti pisao, upozoravao, što prosipaš vrhunsku mudrost svuda po forumu. Sve što je trebalo viđeti i na što je trebalo upozoriti prije prošlogodišnjih lokalnih izbora u Podgorici jeste ono što sam ja vidio i na što sam tada upozorio (a odnosi se na donji link). A ta jedna (i ključna) stvar, na koju se sve svodi i u koju staju sva objašnjenja oko SDP-a i van koje je sve ostalo šareno-lažno zamajavanje, odnosi se na prevarantsko biće SDP-a, ali ti i takvi kao ti (i oni na koje priča kao vaša djeluje) nisu "čuli moj skromni glas". Taj jedan detalj je konkretan pokazatelj prevarantske taktike SDP-a prije i nakon izbora u Podgorici i taj detalj, pored milion drugih kojih je bilo, dovoljan je da ta partija ne zaslužuje ni da se pomene, a kamoli da joj se daju glasovi.
    Ovđe su se prosipale teorije o opozicionarstvu SDP-a i spremnosti da se ukloni DPS, a prije lokalnih izbora u Podgorici svi su mogli da ukapiraju da će SDP i posle izbora nastaviti sa DPS-om i da je sva ona predstava sa ELP i Bogojevićem bila zamajavanje naroda. Nakon izbora ELP (čitaj: SDP) toboš ostavlja mogućnost da se udruži sa opozicijom, pa se čeka mjesecima i nešto se prese*ava, a SDP je još i prije izbora odlučio što će uraditi i to je konkretno izjavio prvi čovjek SDP-a za Podgoricu:

    http://www.vijesti.me/tv/mogu-sa-svi...5/galerija?p=2

    Ova izjava je bila dokaz lažnog opozicionarstva SDP-a prema DPS-u pred lokalne izbore. Ovo je izjava još iz januara/februara -data je prije nego što je DPS odlučio ko će im biti kandidat za gradonačelnika. U ovoj izjavi Suhih kaže da SDP nakon izbora neće koaliciono sarađivati sa DPS-om jedino u slučaju da Mugoša bude kandidat, a da nema razloga da se ne sarađuje ako Stijepović bude kandidat. Dakle sve je bilo jasno ...ali trebala je sva ona predizborna i postizborna predstava da se sprovede, da izgleda da se nešto dešava/sprema. Trebalo se izboriti za svaki potencijalno opozicioni glas, pa se krenulo u koaliciju sa Pozitivnom i sa nemuštim "opozicioniranjem", koje je bilo mučno i više nego smiješno, jer kako kritikovati vlast u kojoj si preko 15 godina, a da paziš da ne nagrdiš i sebe.

    Ali zato su tu znalci i dobronamjernici poput tebe El Re, da nam sve objasne i da (i dalje) peru SDP -ti koji si prije izbora u Podgorici savjetovao da je jedna od dvije opcije SDP-a da zavlada Podgoricom da "antizapadna" opozicija (pri čemu si mislio na DF i vjerovatno SNP) podrži manjinsku vlast ELP-a (to si napisao baš u postu na koji si se sam pozvao). I onda "antizapadnjaci" nakon izbora upravo to ponude SDP-u, ali SDP naravno neće, nego se vraća DPS-u, ali ni to tebi ne smeta i ne navodi te da tu partiju prekrižiš, ili makar da zadržiš za sebe svoje mišljenje o njoj, da ne daviš više po forumu.

    Još kad bi se znalo što bi ti htio ustvari što se tiče SDP-a ...i Crne Gore generalno ...mada je ovđe SDP tema (ustvari znam, ne moraš mi odgovoriti, jer pretpostavljam da bi rekao da ti je cilj dobrobit Crne Gore). U ovoj forsiranoj i farsičnoj predstavi u SDP-u (još jedna u nizu SDP-ovskog pokretanja "opozicionarstva", ovog puta na temu Brajović/Krivokapić) ti si na stranu Krivokapića, ali ti se ne sviđa što se on "distancira" od DPS-a. Sa druge strane, Brajović je za čvrsti suživot partije sa DPS-om i to ti se sviđa, ali ti se on i ekipa oko njega ne sviđaju (jer su srasli sa funkcijama?). Ne znam da li su Krivokapić i njegovi srasli sa funkcijama, od vrhovnih državnih, do sitnih opštinskih i privrednih, ali znam da što god da je i kako god da bude, tebi je na kraju samo važno da ...... (nastavak rečenice izaberi sam ako želiš, a ja bih napisao "DPSDP ostane na vlasti, koliko god se ti trudio da se drugačije predstaviš").

    Nego ne čudi me tvoj način razmišljanja i nastupa. Sve mi je bilo jasno na temi o Ukrajini, kada nisi ni htio ni umio da mi odgovoriš nakon što sam ti pokazao tvoju dvoličnost, citirajuće tvoje izjave, pa si se bio izgubio na duže vrijeme (mada je drugi nick tada nastavio istu priču), tako da ni sada od tebe ne očekujem ništa specijalno ...nego eto, samo sam imao želju da ti se glasnem.

    I ne čudi me što ti i neki kao ti, posle svega, uopšte mogu ponovo da se oglase na ovim političkim temama. Evo vidim i 11/11/11 se polako zahuktava sa pričom na temu svoje stare i nikad prekinute ljubavi, tj. na temu SDP-a (a opet sa napomenom da ne želi da mu SDP bude DPS2 -mada smo tu priču već od njega čuli i u ranijim prilikama ...nego je on izgleda trpeljiv).
    Last edited by hop; 30-04-15 at 19:11.

  13. #138
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da SDP kao stranka ne zasluzuje vise da joj se pridaje vaznost ali u svakom slucaju po mom nekom skromnom misljenju smatram da su na zadnjim izborima sebi kao partija zadali zadnji udarac. Mislim da im slijedi raspad na sledecim izborima, a mozda se stranka vec od sad rekonstruise pa ili se ocekuje neki veliki racjep ili ce se prikloniti DPS-u. Mozda i sam DPS tj Milo ima neki plan B u kojem ce ocistiti DPS i napraviti neku svoju stranku jer znamo svi da nece ni oni takvi kakvi su dogurati daleko znajuci kakvih je sve kombinacija u toj vladajucoj partiji.

    11/11/11 tebi brate srecno u svakom slucaju, ja sam licno ovu partiju glasao u par navrata (otkad se Dinosha povukao) jer sam procrnogorski orjentisan ali jedno je sigurno ako budem izlazio vise na izbore, prije cu glasati DPS nego SDP u prevodu, adio.

  14. #139
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Mislim da SDP kao stranka ne zasluzuje vise da joj se pridaje vaznost ali u svakom slucaju po mom nekom skromnom misljenju smatram da su na zadnjim izborima sebi kao partija zadali zadnji udarac. Mislim da im slijedi raspad na sledecim izborima, a mozda se stranka vec od sad rekonstruise pa ili se ocekuje neki veliki racjep ili ce se prikloniti DPS-u. Mozda i sam DPS tj Milo ima neki plan B u kojem ce ocistiti DPS i napraviti neku svoju stranku jer znamo svi da nece ni oni takvi kakvi su dogurati daleko znajuci kakvih je sve kombinacija u toj vladajucoj partiji.
    A ja bih rekao, kako god da bude što se tiče kombinatorike u vladajućim partijama, bitno je da se evo godinama vještački potura i najavljuje priča o nekakvim unutrašnjim pročišćavanjima vladajuće strukture i sve se nešto predviđa i iščekuje preuzimanje vlasti od "zdravog tkiva" vladajućih partija i onda će sve biti super i narod treba iste da glasa, jer su se "pročistili".

  15. #140
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Je li ja ovo vidju neke recenice nezahvalnosti prema njinom besmrtnome dijelu, ima li ovaj forum moderatore, cujes moderatore ma za ovakve stvari se na kucu ide i iz zivota banuje !!!

  16. #141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pricate li opet o zdravim tkivima dps-a i sdp-a ?

  17. #142
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Ma ne, ta je prica prezvakana 97-me

  18. #143
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Toliko priče, ko da je neka velika partija.
    Last edited by Trendsetter1; 30-04-15 at 22:29.

  19. #144
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E'o vele pada Ranja 1/1...

  20. #145
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sdp

    R.I.P.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #146
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    E'o vele pada Ranja 1/1...
    Nije valjda.
    A kako mi ga je žaaaa

  22. #147
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    2,401
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    E'o vele pada Ranja 1/1...
    Ranko dobija preko 75% glasova na kongresu to je sigurno. Čitav sjever( među kojima i Petnjica iz koje ima bas dosta delegata),Boka,Tuzi,Cetinje svi su uz Ranka. Jedino je većina delegata iz Podgorice i Bara za Ivana (većina ali ne svi). Očekujem da posle kongresa očisti stranku od Vujice i ostalih parazita i da se krene u otklon od DPS-a(što će se po svemu sudeći i desit).

  23. #148
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The Godfather View Post
    Ranko dobija preko 75% glasova na kongresu to je sigurno. Čitav sjever( među kojima i Petnjica iz koje ima bas dosta delegata),Boka,Tuzi,Cetinje svi su uz Ranka. Jedino je većina delegata iz Podgorice i Bara za Ivana (većina ali ne svi). Očekujem da posle kongresa očisti stranku od Vujice i ostalih parazita i da se krene u otklon od DPS-a(što će se po svemu sudeći i desit).
    I Momo je imao ubjedljivu većinu u DPS-u,pa je preko noći izgubi. Svašta se dešava kod nas kad ljudi zaspu pa ih more teški snovi, ujutru se probude ka drugi. Ne izostavljaj tu varijablu

  24. #149
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Priča se da je Raško "prikupio" dosta dokumentacije o protivničkoj grupaciji, pa je kod nekih splasnuo elan.

  25. #150
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Priča se da je Raško "prikupio" dosta dokumentacije o protivničkoj grupaciji, pa je kod nekih splasnuo elan.
    A Raško drži leđa Ranku ? Malo sam van tokova unutarstranačkih trvenja ove minorne interesne grupacije.

Page 6 of 38 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •