Page 24 of 38 FirstFirst ... 1420212223242526272834 ... LastLast
Results 576 to 600 of 939

Thread: SDP - Socijaldemokrate

  1. #576
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moraju predati te stranice... I ne znam zašto pišu u ime Mladih SDP-a. Evo ja sam i dalje član Mladih, pa se ne slažem sa njihovim pisanjem...

    Dakle, ako pišu, a ne treba da pišu, neka se potpišu.

  2. #577
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Haker Vujica će vazda moci pisati
    Da Brajović i Vujica nemaju ni "o" od obraza sad je evidentno, ali u njihovu pricu kako funkcije zadrzavaju zbog podrske gradjana..... ne vjeruju ni pitomci one ustanove u Dobroti. Da nije zalosno bilo bi smijesno kao ono kad ih na vraćanje mandata podśećaju Caki i Danilović koji se takodje pozivaju na gradjane
    Apel SDP na obraz ove dvojice je budalastina a da li Radza ima hrabrosti i da ide do kraja vidjeće se brzo. Koalicioni ugovor je precizan i zna se koja ministarstve pokriva manji koalicijant, pośetiti Milojicu na to pa ili novi ministri iz SDP ili glasanje o povjerenju Vladi. Mozda će zaista Skupstina prepoznati strucnost, a prije svega postenje ove dvojice i jednostavno im izglasati povjerenje. Prozivanje preko stampe i apeli su humoreska.

  3. #578
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ahahahah kakav sou,kakav smo mi narod,svakim danom sve veca sramota
    Podgorica Podgoricanima!

  4. #579
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Premijer i predsjednik DPS-a Milo Đukanović najvjerovatnije će odbiti zahtjev lidera SDP-a Ranka Krivokapića za smjenu ministara Vujice Lazovića i Ivana Brajovića, saznaje Pobjeda. Na prekjučerašnjoj konferenciji za novinare, Krivokapić je kazao da ,,mandati pripadaju partiji“ i najavio da će zatražiti izjašnjenje na organima SDP-a o ,,slučaju Brajović i Lazović“, što podrazumijeva i formalno isključenje iz stranke doskorašnjih najviših funkcionera partije. Politički analitičar Ivan Vuković komentarišući aktuelnu političku situaciju u Crnoj Gori za Radio Antena M kaže da je očigledno došlo vrijeme da se od referedumske podjele u Crnoj Gori odstupi, te vjeruje da će u nekoj narednoj vlasti biti stranke koje su na referendumu bile na suprotnim stranama..................
    .........
    koja bi to bila stranka


  5. #580
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ne znam kako sad samo vuica i ivan losi, citava partija je ista, mogu se dijeliti koliko im drago ista su govanca. Ako je ranjova frakcija postena bila i radila u korist drzave sto to nije dokazala recimo prilikom glasanja o nekim garancijama koje jos ovaj narod placa, da ne pominjemo privatizacije.

  6. #581
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Suhih napustio SDP

    FACEBOOK TWITTER


    Komentari (6)
    Jedan od osnivača Socijaldemokratske partije i predsjednik Skupštine Glavnog grada dr Đorđije Suhih napustio je SDP.
    Ovu informaciju je Dnevnim novinama potvrdio i sam Suhih.

    "Zbog razlika u viđenju daljeg razvoja partije podnosim ostavku na članstvo u SDP-u", kratko je obrazložio svoj potez predsjednik Skupštine Glavnog grada.
    Hvala Lepo

  7. #582
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    For the Watch...
    #fakenews

  8. #583
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    BAR: Zoran Pajović i još 100 članova napustilo SDP

    FACEBOOK TWITTER


    Komentari (38)
    Član predsjedništva Opštinskog odbora SDP, koordinator SDP-a za Mjesni odbor Crmnica i predsjednik Mjesnog odbora Polje, aktuelni potpredsjednik Opštine Bar Zoran Pajović, podnio je ostavku na članstvo u ovoj partiji.
    «Svojim radom i zalaganjem trudio sam se da ideja Socijaldemokratske partije bude dominantna u mjesnim zajednicama, gdje sam u ime partije bio zadužen, i o tome govore rezultati sa posljednjih lokalnih izbora, kao i broj članova partije u tim mjesnim odborima. Nakon odlaska Mića Orlandića iz SDP, čovjeka koji je bio osnivač ove partije u Baru i koji je svih ovih godina čvrsto branio principe SDP-a, koji je izdržao sve, pa čak i to da se zajednički ideali ruše zarad interesa pojedinaca, kao neko ko je čitav svoj lični i profesionalni angažman posvetio borbi za očuvanje principa za koje smo se ovih godina borili, želim da ostanem sa njim, da dijelim i branim ove principe sa svima kojima su upravo ovi principi važniji od lične promocije i ličnih ambicija. Uz moju ostavku, ostavke na članstvo u Socijaldemokratskoj partiji SDP podnijelo je još 100 članova» – kazao je Pajović.
    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    For the Watch...
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 03-07-15 at 19:01.

  9. #584
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako su dosadni, po cijeli dan zovu članove i mole ih i vrše pritisak da napuste partiju... Haha, show, Ostroga mi.

  10. #585
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,027
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    je li sve ovo taj dugo najavljivani zemljotres?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #586
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne...ja vjerujem da je zemljotres trebalo da bude pad Ranka Krivokapica i apsolutna kontrola DPS-a.
    Ali, malo su se zaje*ali.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  12. #587
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Poznajuci nas narod koliko-toliko, pitam se ko bi uopste glasao za g. Brajovica, Lazovica i sve ostale sto su izasli iz sdp? Do sad su mogli glasati po "folderu" zbog "trajnosti brenda partije" i partijskih funkcija, jer su uvijek imali tu sigurnost sa DPS koalicijom, ali sad i da osnuju svoju partiju uz obecanje da ce se slicno nastaviti sa DPS-om, ko bi im takvima vjerovao uopste - a od toga se ne zivi, kaoo sto rece g. Lazovic? Odnosno, sto bi oni takvi trebali DPS-u, ionako ih nisu podnosili..

    Hvala Lepo

  13. #588
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj profil kontroliše Vujica... Ali ga ''istorija uređivanja kopa''...

    [IMG][/IMG]

  14. #589
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cim sam vidio kome se veliki internet guru Vujica priklonio sve mi je jasno. Ako se desi da Vujica izgubi funkciju ministra, to vidim kao dobru stvar za njega, jer kako je krenuo postoji velika vjerovatnoca da ce zavrsiti kao lik iz monty python-a.


  15. #590
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ne...ja vjerujem da je zemljotres trebalo da bude pad Ranka Krivokapica i apsolutna kontrola DPS-a.
    Ali, malo su se zaje*ali.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Umjesto zemljotresa Radza ih otresa, a sad će biti smjehotres kad ove ne budu htjeli ne samo dps već ni Rakcevićevi " ko nema dje neka dodje"

  16. #591
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    AERODROMI ZAPOŠLJAVAJU
    3.7.2015 18:52

    Orlandić mlađi savjetnik Đuričkovića

    Danilo Orlandić kaže da se prijavio na više konkursa
    1624PREGLEDA
    20KOMENTARA

    Danilo OrlandićFOTO: SAVO PRELEVIĆAUTOR: Ana Komatina








    Doskorašnji funkcioner SDP-a Danilo Orlandić, sin poslanika Mića Orlandića, najvjerovatnije će biti savjetnik dugogodišnjeg izvršnog direktora “Aerodroma Crne Gore” Milovana Đuričkovića.
    Prema nezvaničnim informacijama “Vijesti”, Orlandić bi trebalo da bude primljen na osnovu oglasa raspisanog krajem prethodne sedmice, a kojim se traži savjetnika na neodređeno vrijeme, sa radnim iskustvom od godinu.
    Izvori iz vlasti tvrde da je to radno mjesto za Orlandića, donedavnog šefa kabineta ministra unutrašnjih poslova Raška Konjevića (SDP).
    Na pitanje “Vijesti” da li će biti zaposlen u “Aerodromima Crne Gore” i na osnovu čega dobija posao, Orlandić je odgovorio da na konkretna pitanja ne može odgovoriti, jer su “svi postupci u toku”.
    Đuričković je, pak, kazao da nema informacije da će na mjesto savjetnika doći Orlandić:
    "Nije donesena nikakva odluka. Nije mi stigao papir i ništa nijesam potpisivao”, kazao je on, pojasnivši da će, kada “pravna forma bude zadovoljena”, moći da kaže ko je primljen.
    Orlandić je rekao da je 15. juna iz ličnih razloga podnio zahtjev za sporazumni prestanak radnog odnosa u MUP-u, koji mu je potpisan sedam dana kasnije:
    "Od tog trenutka, kao i svaki građanin Crne Gore, iskoristio sam priliku da se prijavim na konkurse koji su bili raspisani”.
    On je ocijenio da ispunjava sve tražene uslove koji su bili predviđeni konkursima i da njegove stručne reference nijesu bile upitne ni prethodnom poslodavcu.
    Orlandić je naveo da je zahvalan na interesovanju o njegovoj karijeri i da se nada da to nije “u svijetlu priče o nedavno završenom Kongresu SDP-a i postkongresnih dešavanja”.
    Izvršni direktor ”Aerodroma” nije želio da odgovori na pitanje “Vijesti” da li uskoro odlazi u penziju, uz komentar da je to privatna stvar i da će “svaki čovjek nekada otići u penziju”.
    On početkom 2016. mora u penziju po Zakonu o radu. Đuričković je na nadavnom kongresu SDP-a podržao Ivana Brajovića, protivkandidata predsjednika SDP-a Ranka Krivokapića.

    Oduvijek leglo nepotizma

    Prema posljednjim dostupnim imovinskim kartonima, u “Aerodromima Crne Gore” zaposlene su supruge Ivana Brajovića, koji je prije tri dana napustio SDP, ali i Rifata Rastodera (SDP) i doskorašnjeg funkcionera SDP-a Đorđa Suhiha.
    U toj kompaniji posao su dobijali brojni funkcioneri SDP-a, ali i njihova djeca, a iz dijela nevladinog sektora su u više navrata ocijenili da su “Aerodromi” leglo nepotizma i partijskoj zapošljavanja.
    • Legiša 3.7.2015 22:51Savjetnik sa godinu radnog iskustva - ruganje zdravom razumu. Ovi od 45 odsto grabe dok ih ne raskantaju...
      • 0
      • 0

    • čitalac 3.7.2015 22:23Raspade se SDP zbog tebe, sine tatin.


    • optrt 3.7.2015 21:33ovo isto kao da gledam neku komediju....
      • 2
      • 0

    • brooklyn 3.7.2015 21:17A oće li se moć đe letjeti aeroplanima ako se ovaj SDP raspane totalno?
      • endi 3.7.2015 20:28Hmmm savjetnik sa jednom jedinom godinom staza?! A ja sa 30 god staza???? A da, ja nisam ni u dps ni u sdp ni u snp ni .....
        • 7
        • 0

      • Zmajcek 3.7.2015 20:21Ne znam zato je obrisan moj komentar u kojem kazem da Orlandicu tamo radi i sestra i da nastoja je da dobije posao famo trajalo 10 mjeseci. Takodje, nije fer da ne nabrojite koliko je clanova svoje sire familije zapislio Djurickovic
        • 9
        • 0

      • Mikelle 3.7.2015 20:12aerodromi su privatna firma . sdp rodbine i kumova . znam ljude koji cekaju po 2 god da upadnu ali nisu clanovi sdp . a zato Djurickovic moze da ubaci sina , pa kumove , rodjake ... e uzasa .. zemljo digni se vise na noge . pokradose sve . vazda im je malo . jeste li se najeli Djurickovici vise ??!!! da pustite da se jos neko omrsi majku mu ...
      • obicni gradjanin 3.7.2015 20:10konkurs je objavljen u petak a vazio je do nedelje. znaci kako direktor i kaze, obezbijedjen je puna legitimnost. uostalom vazda su na aerodromima zaposljavani strucnjaci a ne najjaci clanovi sdp-a, direktor marketinga se preziva djuricic, djuraskovic ili mozda djurickovic. pomocnik brajuskovic ili brajkovic ili mozda, eventualno brajovic. sve to tako ide dok ne stane. a kad stane...





      itd...itd...
    Sto se cini.
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 03-07-15 at 22:00.

  17. #592
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Je li ovo ta izvorna politika SDP-a?

  18. #593
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Meni sve lici da je Drzavna firma - Aerodromi, poslednji bastion interesa Lige Brajovica & Co..
    Hoce li pasti?
    p.s. Ako ne jave za vanredni konkurs sa subote na nedelju - za sekretaricu gen. direktora - jedini kandidat g. Lazovic.. K'o da ga nista nisu radili.
    p.p.s. Vec zamisljam Premijera gdje place od smijeha i vice "dajte seceranu vodicu ovo se ne moze izdrzat"...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 03-07-15 at 22:15.

  19. #594
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    E sad prelistajte topic i vidite kad je nash drugar forumash rekao da Dachone vec radi na aerodromima... To je ta izvorna politika, dje nijesu bitni lichni interesi...

    I dalje se zloupotrebljava stranica FOM-a... Samo treba pratiti koliko pojedini mogu nisko pasti... Nije Lomi lud da takvima vjeruje, mislim da cemo i mi ostali ubrzi imati napad smijeha kakav imaju trenutno u dps-u...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  20. #595
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad obicni co'jek laze on je fukara, lazovcina... ali kad lazu ovi bivsi SDP onda je to politika ito ona izvorna politika Bio jednom jedan takodje iz SDP vazda ulazio u Vladu kad trebalo nesto srediti

  21. #596
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    I opet se otvaraju karte dps-u kao namjestene. Evo 20ta godina. Ima li ista od opozicije kroz novine bez medo mrcni neke proteste pominje evo cetri mjeseca
    f6

  22. #597
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ako se DF ujedini sa Aerodromskom Ligom i izadje na CG proteste.. mozda DPS u kompletu rikne od smijeha.. To je jedina opcija za neku promjenu u CG...
    Top lista Aerodromista - nova humoristicka hit serija za izvoz - umjesto "Budva na pjeni od mora".


    Hvala Lepo

  23. #598
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    I opet se otvaraju karte dps-u kao namjestene. Evo 20ta godina. Ima li ista od opozicije kroz novine bez medo mrcni neke proteste pominje evo cetri mjeseca
    kad je medo pored ovakve vlasti najjaca opozija onda znas kakva nas buducnost ocekuje
    She is only here to annoy herself!

  24. #599
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    DPS će sam napraviti opoziciju jer ova je neozbiljna. Na primjer ime "Vujica i leteća ekipa" nije evropski ali "Vujica & Cargo" bas evropski zvuci

  25. #600
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,782
    Thanks Thanks Given 
    667
    Thanks Thanks Received 
    2,994
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    DPS će sam napraviti opoziciju jer ova je neozbiljna. Na primjer ime "Vujica i leteća ekipa" nije evropski ali "Vujica & Cargo" bas evropski zvuci
    Знали какав је па га стависте за вицепремијера испред ваших редова.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

Page 24 of 38 FirstFirst ... 1420212223242526272834 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •