Page 25 of 38 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast
Results 601 to 625 of 939

Thread: SDP - Socijaldemokrate

  1. #601
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Da nije onog g. Lazovica, zaista se ne bih mislila za prikljucenje SDP-u, pa je to je jedina ozbiljna zamjerka toj partiji. A ono "dete" od Luksica (DPS?) suvise trose za ono sto nije. Ne moze "dete" da kopira vise, i to sve sto nema blage veze sa ekonomijom CG. Totalno bez strategije.

    Hvala Lepo
    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Trula jabuka je izraz koji se koristi da su te osobe toliko lose da mogu "zaraziti" i ostale. U ovom slucaju to uopste ne stoji za g. Luksica, a g. Lazovic na osnovu "prezentovanog" je sasvim drugi profil osobe koji samo zna plivati u grupi za svoj interes. Takve osobe ni ono najgore ne mogu da prenesu na ostale jer im i to veliko jer je njihovo. Tipican komunistichki kadar kojem su politichke beneficije uvijek na ruci. Vi to zovete profiterstvom, a ja imam izraz koji sam vec upotrijebila - tipican "parazitski" politicar spreman na sve. Sad sam jasnija?
    Postoji mogucnost za vece donacije politickim strankama koje se takodje zakonski odredjuju u %. Znachi, ne mora da bude samo u iznosu predvidjene clanarine. Ne znam zasto Vas to cudi? Ja tu ne vidim nikakav problem, jer vladajuce partije i koalicije na vlasti postavljaju svoje ljude na kljuchna mjesta. Vi imate nekoliko partija i one to odredjuju. Tako ce biti uvijek, sa ovom koalicijom na celu i sa bilo kojom drugom narednom.


    Hvala Lepo
    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Evo Majo, ja da zamolim tebe ili Vas, kako ti je milije da ne iznosiš neistine, i ako imaš već neko mišljenje (očigledno vrlo negativno) o drugu Lazoviću da ga pokušaš potkrijepit činjenicama, pogotovo jer je ovo mala zajednica i ođe se skoro svi manje ili više znamo.

    Ministar Lazović ima 3 pomoćnika ministra i potparola, a ne 7 kako si navela.
    Od ovo 4, 2 ljudi koje ja znam, spadaju u sam vrh u svojim oblastima.

    Mr Adis Balota je rođen 29.12.1974. godine u Beranama.
    Osnovnu školu završio je u Baću, Opština Rožaje. Srednju školu (prirodno – matematički smjer) završio je 1992. godine u Rožajama i dobio nagradu Luča 1, a 1999. godine završava Elektrotehnički fakultet u Podgorici, gdje na diplomskom ispitu sa ocjenom 10 brani rad na temu: Analiza pouzdanosti elektro energetskih izvora.
    Na istom fakultetu stiče i zvanje magistra gdje takođe sa ocjenom 10 brani rad na temu “Procjena pouzdanosti složenih (proizvodnja/prenos) elektroenergetskih sistema”. Doktorske studije upisao je 2006.godine na Elektrotehničkom fakultetu u Sarajevu. Tema disertacije je “Sigurnost elektroenergetskih informacionih sistema”.
    Posjeduje više sertifikata iz oblasti Oracle razvojnih alata, a takođe je i ECDL Autorized Tester.
    U svom dosadašnjem naučno – istraživačkom radu kao autor ili koautor objavio je 15 radova, kako u domaćim časopisima tako i u referentnim međunarodnim.
    Takođe, bio je učesnik u 21 informatičkom projektu, na pozicijama od člana projektnog tima do projekt menadžera, u zavisnosti od projekta. Aktivno govori ruski jezik, a služi se i engleskim jezikom.
    Oženjen je i otac je dvoje djece.


    Andrija Petković koji je potparol je doktorant na Fakultetu političkih nauka u Beogradu, na kojem je magistrirao prije 3 godine, do sad je objavio nekoliko stručnih radova u CG i u inostranstvu. I ostavio je na tom fakultetu neki trag jer to mogu lično potvrdit.

    Ovo drugo dvoje, barem po biografijama, ne djeluju ka neki zaludnjaci ili mamini i tatini sinovi. A priča o tome, da tamo ama baš svi strecaju od toga da će se pojavit neki stručnjak neviđenih mogućnosti, pa da će ostat bez posla je postala pomalo neozbiljna, bez uvrede...
    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Ona neće tamo zbog Vujice, a evo sad i zbog mene, pa ima dva jaka (racionalno utemeljena) razloga. A i ja i on planiramo da budemo malo duže tamo, pa treba razmislit o nekoj drugoj partiji oko tog učlanjenja.

    A za šaramantnost, što će crno čeljade...
    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Ma evo sad smo sazvali hitnu sjednicu radnih tijela da se nekako obranimo od "urnisanja", a trudit ćemo se da ne pravimo više greške u prijemu "članova" kakve su napravljene sa mnom i Vujicom, ma se bojim da je stanje takvo da "takvih" ima još

    Vaspitan sam u vrlo patrijahalnoj porodici, đe je obaveza da se priča istina i pokaže kad nije u redu kad neko iznosi neistine. I naravno držat ću se toga i dalje.

    I opet ponavljam, nema potrebe za nervozom, prirodno je da čojek nekad nije u pravu.
    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Bogami, polako uvidjam da su neki sagovornici bili u pravu u startu ove teme, i hvala im na iskrenosti, jer nakon ovoliko vremena pracenja korisnika politickih partija za funkcije njih i njihove rodbine preko drzavnog budzeta koji pune gradjani i za koji se zaduzuju njihova djeca i unuci, vrijednost te iskrenosti je sve veca.
    Sve mi je puno jasnije, i da su njima potrebni glasaci, a clanove imaju u svojim familijama. A toliko sam imala lijepog mishljenja o SDP-u, srecom g. OSCAR je u startu objasnio da te simpatije treba da eliminisem.
    Ne zamjerite na startnom nepoznavanju politicke scene CG jer dijaspori je to dosta netransparentno pa se greske u procjeni desavaju. Moj oprez je bio na mjestu.


    Hvala Lepo
    itd itd..
    februar 2010.......
    Bjese fina tema..Kojoj partiji da pristupim/o...
    S kim je ono sad vas Oscar-ovac?

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 03-07-15 at 23:55.

  2. #602
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    OSCAR i dalje na pravoj strani, samo je Vujica opasno mutirao od tada.

  3. #603
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Bio je isti.. opisan i od mene iz inostranstva - na prvu procjenu i prije 5 ipo god...
    No, takvom g. Oscaru je tada odgovarao i takav g. Lazovic, a sad kao ne odgovara mu, kao sto mu nece odgovarati ni g. Krivokapic kad sljegne sa "San Djovanija"...
    Tipicno...
    Da, nije se izvinio ni tada, niti ce sad.. Toliko o vaspitanju, "cojstvu" i bla bla... istini.
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 04-07-15 at 00:47.

  4. #604
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    OSCAR i dalje na pravoj strani, samo je Vujica opasno mutirao od tada.
    jes ušao je u pubertet pa je uticalo loše društvo na njega...
    She is only here to annoy herself!

  5. #605
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Znaci... kontam iz pozicije DPS-a i ove nastale zezancije..
    Sad je loptica kod g. Djukanovica.. Ako mu odgovara opcija sa "lovcima na funkcije" tj sa Aerodromskom Ligom, jednostavno ce oformiti za g. Lazovica partiju, osmisliti joj ime sa demos ovo ono, DPS ce pomoci oko "programa" i voila - raskinuti koaliciju sa dosadasnjim SDP-om. Ako na to cilja, sledeci korak je izglasavanje u Parlamentu smjenu g. Krivokapica sa cela iste... I tu ce iz "Lige" dobiti pokornu osobu za DPS politiku.
    To mi je onako - najblize njihovoj formuli balkanskog vodjenja politike..
    Postoji i druga opcija, ali je suvise sofisticirano za ovdasnje prilike, pa cu zadrzati sa sebe.

    Hvala Lepo

  6. #606
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Nije vezeno direktno samo za SDP , ali čitam sad njihove članove koji su ih napustili dje niko nije dao ostavke na funkcije, mjesta itd. Sto na lokalnom sto republičkom nivou.
    Lako li je i brzo ostati bez obraza.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #607
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Loptica je i dalje kod Ranka...ima sa opozicijom vecinu u Parlamentu, zar ne?
    Naravno, to nije sigurno, uvijek neko iz opozicije ,,iznenadi'' i pruzi podrsku DPS-u Parlamentu. Nagledali smo se toga u lokalnim parlamentima koliko hocete.
    P r i m o r a c

  8. #608
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Loptica je i dalje kod Ranka...ima sa opozicijom vecinu u Parlamentu, zar ne?
    Naravno, to nije sigurno, uvijek neko iz opozicije ,,iznenadi'' i pruzi podrsku DPS-u Parlamentu. Nagledali smo se toga u lokalnim parlamentima koliko hocete.
    Sumnjam. Pajović i Jasavić sa NATO pričom u rukavu sasvim dovoljni za DPS, da ne moraju cimat Milića & co. Mada, možda i DPS-u odgovaraju izbori što prije, ko će im ga znati.

  9. #609
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    raspisao bi ih DPS sad da mogu, ali ne dozvoljava EU po starom izbornom zakonu. Provalili i oni da kradu svake izbore. Prije 2 godine su dobili opremu i jos nista postavili i umrezili nijesu. Po novom zakonu ne mogu vise mrtvi da glasaju, ne moze 1 tip biti upisan na 5 izbornih mjesta i vrlo je lako iskontrolisati neke stvari. Isto tako ne vjerujem da se moze letjeti vise o trosku drzave iz Njujorka kako bi se glasalo
    Last edited by Gandalf_White; 04-07-15 at 11:57.
    One Ring to Rule them all...

  10. #610
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nije vezeno direktno samo za SDP , ali čitam sad njihove članove koji su ih napustili dje niko nije dao ostavke na funkcije, mjesta itd. Sto na lokalnom sto republičkom nivou.
    Lako li je i brzo ostati bez obraza.
    Nije lako jer ne moze ostati bez obraza onaj koji to nije ni imao. Sad se plasira prica kako je Ranko htio koaliciju sa cetovodjama..... a ovi fini i posteni to odbranili i preko njih zivih i njihovih funkcija nije moglo. Nekako bas slucajno, kao sto je kod nas sve kao slucajno, izvjesni analiticar objavi da je doslo vrijeme za postreferendum koalicije.... Za divno cudo planira to DPS
    Ovu sprnju jedino moze prekinuti Ranko izvodeći na cistac da li je Milu potrebniji Vujica, Brajan i jos par krtica sa kojima nema većinu ili mu je potrebna koalicija dje će se postovati nekakvi dogovori. Vujici i Brajoviću je potrebna jos funkcija koju obavljaju jer se sad sredjuju debele pare i oni bi i guzice dali da ostanu jos mjesec dana.
    Ranka nemaju cime ucjenjivati i sad ima priliku da rascisti sve mutljavine i da sve to ispliva na povrsinu sve sto (ne)uradi sad radi u korist sopstvene stete.

  11. #611
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kotor i Tivat su nevjerovatno vazne opstine za DPS. A bogami i Bar dje Ranja sad ima sansu da poobaljuje vlast.

    Da se ide samo na obaljivanje ove 3 opstine pa je dosta. Pored PG - ekonomski i investiciono najjace opstine. Dosta trange/frange korupcija, ja tebi ti meni, drzavne firme, mjesta itd.

    A cim se stolicica zatrese, zatresu se i glasovi
    One Ring to Rule them all...

  12. #612
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,341
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    raspisao bi ih DPS sad da mogu, ali ne dozvoljava EU po starom izbornom zakonu. Provalili i oni da kradu svake izbore. Prije 2 godine su dobili opremu i jos nista postavili i umrezili nijesu. Po novom zakonu ne mogu vise mrtvi da glasaju, ne moze 1 tip biti upisan na 5 izbornih mjesta i vrlo je lako iskontrolisati neke stvari. Isto tako ne vjerujem da se moze letjeti vise o trosku drzave iz Njujorka kako bi se glasalo

    Dakle za građanje CG više nema izbora jel

  13. #613
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ne, nego nema vise povratne karte za 1000 rozajaca Boston - Podgorica - Boston i Njujork - Podgorica - Njujork o nasem trosku. Ako mu se glasa neka glasa u ambasadi ili sam neka dodje
    One Ring to Rule them all...

  14. #614
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kotor i Tivat su nevjerovatno vazne opstine za DPS. A bogami i Bar dje Ranja sad ima sansu da poobaljuje vlast.

    Da se ide samo na obaljivanje ove 3 opstine pa je dosta. Pored PG - ekonomski i investiciono najjace opstine. Dosta trange/frange korupcija, ja tebi ti meni, drzavne firme, mjesta itd.

    A cim se stolicica zatrese, zatresu se i glasovi
    Lokalne vlade mali lokalni interesi, a tu vladu drzavna stalno ima u saci. Ranko mora ici na jasnu deklaraciju - da li je Vlada drzave koaliciona ili marifetluci i interesna sfere dps-a i grupe poslusnih. Lazović i Brajović aut ili novi izbori, mada nije iskljuceno i ono o cemu je pisao Cataro da se vazda moze desiti neki "nezavisni preletac". Svako oklijevanje će SDP dovoditi u situaciju slicnu onoj koju sad ima Pajović kad na vrijeme nije znao sta će i kako će.

  15. #615
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kotor i Tivat su nevjerovatno vazne opstine za DPS. A bogami i Bar dje Ranja sad ima sansu da poobaljuje vlast.

    Da se ide samo na obaljivanje ove 3 opstine pa je dosta. Pored PG - ekonomski i investiciono najjace opstine. Dosta trange/frange korupcija, ja tebi ti meni, drzavne firme, mjesta itd.

    A cim se stolicica zatrese, zatresu se i glasovi
    U Kotor je DPS-u ostalo samo da proda Luku Kotor i moze da stavi katanac kod tunela. Tivat je zbog Porto Montenegra i dijela Lustice koji pripada opstini Tivat (pocelo je sa Lustica Bay-om) vec drugacija prica.
    Ipak, svi gradovi skupa danas u CG nisu bitni koliko Pg. Svakako nijedna opstina ne smije da proda nista od zemlje bez saglasnosti vlade.
    P r i m o r a c

  16. #616
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nije vezeno direktno samo za SDP , ali čitam sad njihove članove koji su ih napustili dje niko nije dao ostavke na funkcije, mjesta itd. Sto na lokalnom sto republičkom nivou.
    Lako li je i brzo ostati bez obraza.
    A ovo mi je najbolji izgovor. Glasao nas je narod. Mislim da i lucke91 pitam zna li ko je bio na listi DPS za podgoricu na npr 27 poziciji, sto ne bi pogledao nedje, ne bi znao da odgovori

  17. #617
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A ovo mi je najbolji izgovor. Glasao nas je narod. Mislim da i lucke91 pitam zna li ko je bio na listi DPS za podgoricu na npr 27 poziciji, sto ne bi pogledao nedje, ne bi znao da odgovori
    Odavno je prestalo biti bitno ko je na listi. U Tivat vrh SDPa katastrofa, mislim da bi imali više glasova da ih maknu ili pri dnu stave.
    Nego ih aerodrom izvlači, tu povuku dosta glasova.
    Ovo važi i za Dritana, Lekića i Becica i sl.
    Otiso si iz partije , vrati joj sto ti je dala ako nećeš više da je predstavljas.
    Primjer ovog SDPovca iz Bara, potpredsjednik opštine, čisto političko mjesto ali on to ne napušta.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  18. #618
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lazovic i Brajovic osnivaju novu partiju.

    Komedija

  19. #619
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Sto se napravi od onolike ljubavi i tobosnjeg drugarstva i jedinstva u SDP-u sad se tacno vidi koliko je to bila trula i vjestacka stranka dje je vecina ljudi bila samo zbog funkcija a ne zbog ideologije ili vjerovanja bar da su se razisli kao ljudi a oni se prepucavaju kao klasicne zenturace.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  20. #620
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Sto se napravi od onolike ljubavi i tobosnjeg drugarstva i jedinstva u SDP-u sad se tacno vidi koliko je to bila trula i vjestacka stranka dje je vecina ljudi bila samo zbog funkcija a ne zbog ideologije ili vjerovanja bar da su se razisli kao ljudi a oni se prepucavaju kao klasicne zenturace.

    Nadajmo se da ce nesto iz toga prepucavanja izici na vidjelo, pa neka stoka vidi koga je glasala, no nije stoka glasala njih, njih su glasali razni mudolizi i guzolizi radi benificija. U svakom slucaju ocekivati od njih da se razidju ko ljudi je suvisno, kad su djelovali kao kurve tako ce se i razici . . .

  21. #621
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Odavno je prestalo biti bitno ko je na listi. U Tivat vrh SDPa katastrofa, mislim da bi imali više glasova da ih maknu ili pri dnu stave.
    Nego ih aerodrom izvlači, tu povuku dosta glasova.
    Ovo važi i za Dritana, Lekića i Becica i sl.
    Otiso si iz partije , vrati joj sto ti je dala ako nećeš više da je predstavljas.
    Primjer ovog SDPovca iz Bara, potpredsjednik opštine, čisto političko mjesto ali on to ne napušta.
    Ajde da nekako i shvatis to za mandat. U bilo kakvom neposrednom biranju od strane glasaca, a i to nas je EU natjerala, ali za cisto politicke funkcije davati ovakva objasnjenja. Je li moguce da se toliko osililo da te jednostavno boli tuki sta ces da izjavis

  22. #622
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nije mi jasno kako neko ocekuje da ona dvojica odstupe sa ministarskih mjesta? Sva ministarstva su toliko upetljana u kriminal/korupciju da kad se jednom sjedne na ministarsko mjesto - bez velike se ne silazi sa njega. Pogotovo kad si na vlast 16 godina.
    Ako Ranko ne reaguje, vec drzi ovu, ovakvu poziciju/situaciju onda je jasno da on nema ni moc, a ni petlju da bilo sto mijenja u CG. To sto on i ova njegova stranka postaju istorija meni je manje bitno.
    P r i m o r a c

  23. #623
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ajde da nekako i shvatis to za mandat. U bilo kakvom neposrednom biranju od strane glasaca, a i to nas je EU natjerala, ali za cisto politicke funkcije davati ovakva objasnjenja. Je li moguce da se toliko osililo da te jednostavno boli tuki sta ces da izjavis
    Upravo to, osililo se. Varijanta je šta mi možete, još imaju podršku DPSa u ovoj situaciji. Bahato kako drugačije, nijesu naučili drugačije.
    Ako ikad dodje do smjene vlasti nadam se da će da radi specijalni tuzioc svoj pisao kako treba, nego je i opozicija stara sa njima pod ruku.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #624
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Ada ljudi smjehoteka je vidjeti koliko nezavisnih odbornika, poslanika,ministara, partijski postavljenih direktora itd, imamo, pa pogledajte skoro niko ne napusta svoj polozaj bio da je bivsi SNP,SDP,DF,Pozitivna ili ne znam ni ja vise ko se podijelio razbio i slicno.To je ta famozna politicka scena dje ljudi gledaju posao odbornika, poslanika, ministra kao kancelarijski posao iz kojeg treba da izvucu sto vise materijalne korisiti i druge benificije i kao na standardnom poslu zarade penziju.Puca njima k**** za sudbinu Crne Gore i za narod.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  25. #625
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ada ljudi smjehoteka je vidjeti koliko nezavisnih odbornika, poslanika,ministara, partijski postavljenih direktora itd, imamo, pa pogledajte skoro niko ne napusta svoj polozaj bio da je bivsi SNP,SDP,DF,Pozitivna ili ne znam ni ja vise ko se podijelio razbio i slicno.To je ta famozna politicka scena dje ljudi gledaju posao odbornika, poslanika, ministra kao kancelarijski posao iz kojeg treba da izvucu sto vise materijalne korisiti i druge benificije i kao na standardnom poslu zarade penziju.Puca njima k**** za sudbinu Crne Gore i za narod.
    kad shvatimo da je to njima POSAO,bice nam bolje.sto da se oni $ekiraju za gradjane,ako su zadovoljni svojim trenutnim polozajima(a jesu(izgleda)).

    kad neko pokaze da je stvarno tu zbog gradjana,imace moj glas.ova dosadasnja opozicija se pokazala kao nesposobna i neodgovorna,mada izgleda da to ide na bolje,vidjecemo.

Page 25 of 38 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •