Page 48 of 57 FirstFirst ... 38444546474849505152 ... LastLast
Results 1,176 to 1,200 of 1425

Thread: Islamska država

  1. #1176
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zamisljam sta bi se desilo ako bi neki Crnogorac ili Srbin rekli da ce pobiti svakoga ko ne voli Putina ili Hriscanstvo? Danima bi se na ovom forumu "cuvala drzava od pravoslavnih neprijatelja","zaludjenih crkvenjaka" i anticrnogorskih elemenata.

  2. #1177
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,242
    Thanks Thanks Given 
    417
    Thanks Thanks Received 
    2,568
    Thanked in
    1,251 Posts

    Default

    Domaci retard. I on ovi koji su mu lajkovali status. Sad su pod konstantnom prismotrom. Idioti
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  3. #1178
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Harry_Kane View Post
    Zamisljam sta bi se desilo ako bi neki Crnogorac ili Srbin rekli da ce pobiti svakoga ko ne voli Putina ili Hriscanstvo? Danima bi se na ovom forumu "cuvala drzava od pravoslavnih neprijatelja","zaludjenih crkvenjaka" i anticrnogorskih elemenata.
    ja koliko vidim ovaj se obraca muslimanima a ne hriscanima.ko zna ko je ovoga platio da daje ovakve izjave,boranija obicna...mogu i ja sad napravit snimak da cu izves' teroristicki napad na bijelu kucu...

  4. #1179
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    ja koliko vidim ovaj se obraca muslimanima a ne hriscanima.ko zna ko je ovoga platio da daje ovakve izjave,boranija obicna...mogu i ja sad napravit snimak da cu izves' teroristicki napad na bijelu kucu...
    Kako se obraca Muslimanima ako kaze- "da ce ISIL doci u Bar?"

    Kapiram ja da je on boranija.Samo hocu isti status za Hriscane(Srbe i Crnogorce) u Crnoj Gori. Muslimani i Bosnjaci su odje vlast.Vladaju skoro dvije decenije i kroje kapu ostalim narodima.Opozicioni narod prezivljava torturu od ovog rezima a ni govora nema o ovakvim izjavama.Pitam se samo sta bi nam te radili Krivokapic i Djukanovic da neki Srbin ili Crnogorac ovo izjave za Hriscanstvo.

  5. #1180
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    ako umijes citati,on se obraca muslimanima "nevjernicima".ta mi je prica odavno poznata,cuo sam je od nekih "vehabija" koje poznajem,ali koji nisu ni nalik ovom ispranom mozgu.
    to sto je bar vecinski hriscanski grad druga je stvar.isto tako je i evro
    pa hriscanska pa se ovi isil-ovci obracaju uglavnom muslimanima.na nasu srecu,ima ljudi koji se tamo nedje bore protiv tih ekstremista i ja ih svesrdno podrzavam u tome,da ih uniste do zadnjeg.

  6. #1181
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    ako umijes citati,on se obraca muslimanima "nevjernicima".ta mi je prica odavno poznata,cuo sam je od nekih "vehabija" koje poznajem,ali koji nisu ni nalik ovom ispranom mozgu.
    to sto je bar vecinski hriscanski grad druga je stvar.isto tako je i evro
    pa hriscanska pa se ovi isil-ovci obracaju uglavnom muslimanima.na nasu srecu,ima ljudi koji se tamo nedje bore protiv tih ekstremista i ja ih svesrdno podrzavam u tome,da ih uniste do zadnjeg.
    Uf,sad si se bas nalupao.Pocevsi od toga da je Bar vecinski hriscanski grad pa do zanemarivanja dolaska ISIL-a u Bar.Ako nijesi procitao,momak se bori da ISIL zauzme grad Bar.

    Bar ni izbliza nije vecinski hriscanski grad u vjerskom pogledu,Hriscana tamo nema vise od 10%.Ljudi sa crnogorskim i srpskim imenima ima vise,ali vjernika nema.Oni su vecinom ateisti ili agnostici koji ne idu u crkvu i na liturgije.I ne slave krsnu slavu.Vise puta sam bio u crkvi sv. Jovana Vladimira u Baru i nedjeljom na liturgiji maksimalno bude stotinjak ljudi. U Baru su ubjedljivo na vlasti partije koje su proistekle iz Saveza Komunista,DPS i SDP. U citavoj Crnoj Gori nema vise od 20% Hriscana,racunajuci pravoslavce i katolike.

  7. #1182
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    http://sh.wikipedia.org/wiki/Bar,_Crna_Gora

    brate,nemam snage da pisem o tome.eto ti gore podaci,prema kojima se vecina izjasnila da su pravoslavci/katolici tj. hriscani,a to jesu li oni vjernici ne znam niti me zanima.nisam ni ja neki vjernik ali sam se izjasnio kao musliman po vjerskoj osnovi.
    sto ne znaci da ne
    postujem ljude poput tebe,koji su pobozni,bez obzira koje su vjere.aj uzdravlje

  8. #1183
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,734
    Thanks Thanks Given 
    651
    Thanks Thanks Received 
    2,923
    Thanked in
    1,740 Posts

    Default

    Што се тиче овога што пријети, мислим да ће нагло промијенити мишљење када падне у руке Пешмергама или Шитским милицијама (читај Иранцима), а ако им и утекне овамо га чека робија.

    А што се тиче града Бара, то је генерално град људи, који никад нису били оптерећени вјером, било Хришћани било Муслимани.Наравно није све идеално зато што је Бар задњих 15 година предмет масовног досељавања разних људи који имају јако другачије свјетоназоре.
    Бар је једини град у ЦГ који су одупро великосрпској АБ револуцији и једини град у ЦГ у којем јединствени ДПС никад није добио изборе.
    Last edited by BAR; 03-05-15 at 15:20.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  9. #1184
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    I Sarajevo nekada je bilo simbol bratstva i jedinstva i grad u bivsoj Jugoslaviji sa najvise mjesovitih brakova.

    And we all know how that story ended
    One Ring to Rule them all...

  10. #1185
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,734
    Thanks Thanks Given 
    651
    Thanks Thanks Received 
    2,923
    Thanked in
    1,740 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    I Sarajevo nekada je bilo simbol bratstva i jedinstva i grad u bivsoj Jugoslaviji sa najvise mjesovitih brakova.

    And we all know how that story ended
    Обзиром колико су неке снаге деведесетих и двијехиљадитих улагале да то јединство разбију, Бар је одлично прошао.
    За будућност нисам сигуран зато што се у Бар доселио велики број људи са стране и некако се ствари ремете.
    Ипак код нас старих Барана никад неће бити дилеме.
    Занимљив је податак, и једиствени примјер да се барски муслимани листом изјашњавају као Црногорци исламске вјере, мањи дио као Муслимани по народнисти,а никако као Бошњаци.
    Чак то многи од њих сматрају за увреду.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  11. #1186
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,388
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Sad su svi njegovi pod prismotrom. Svi koji su ikad komunicirali sa njim na fb ce biti predmet obrade... o ovima koji mu na fb lajkuju iz cg da ne pricam... bice pune betonjerke ovih dana...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  12. #1187
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  13. #1188
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,241
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flexbux View Post

    Slaković je istovremeno prijetio i poslanicima Rifatu Rastoderu (SDP), Dritanu Abazoviću (URA) i Azri Jasavić (Pozitivna).
    a ovima iz dpsa ništa? udbaš neki vidi se odma
    She is only here to annoy herself!

  14. #1189
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a ovima iz dpsa ništa? udbaš neki vidi se odma
    neka de,ovi iz dps-a su pravi muslimani

    rekoh ja gore,moguce da mu je neko dao dnevnicu da malo skrene
    paznju s nekih drugih stvari.odje se nista slucajno ne desava kunem ti se...

  15. #1190
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  16. #1191
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mislim da sam na globalnim promjenama postavio članak o tome zašto zapad ne zanimaju ovi ljudi i zašto ih nema više u medijima. Nekakvi Seeker Daily sa feminističkim uglom, X mjeseci kasnije, to je malo. Turska je saveznik SAD, zato je teško mać PKK sa liste terorista. A kada kaže "bilo kakvu pomoć", zanimjivo je što to znači u SAD. Bukvalno ne smiješ ni razgovarati sa njima. Tako je odlučio vrhovni sud "najdemokratskije i najslobodnije zemlje na svijetu".

    Za njih je ovo izbor između dva zla, zato se ne piše o njima. Da bi Zapad podržao demokratski socijalistički pokret, izgleda da je potrebno da alternativa bude ISIL.
    Last edited by RoNN|3; 04-05-15 at 14:22.

  17. #1192
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  18. #1193
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    "Na osnovu svog istraživanja na terenu smatram da postoji razlog da se vjeruje kako ISIL-ovim borcima u Qalamounu upravlja sirijska obavještajna služba. Prethodnih mjeseci su ISIL-ove snage na frontu Qalamoun preraspoređene duboko u sirijskoj teritoriji i Iraku. Glavni ISIL-ov prioritet trenutno je odbraniti područja koja kontroliše, posebno nakon gubitka Kobanija na sjeveru Sirije i Tikrita u Iraku.
    Ukoliko se prate njihovi korijeni, oni su dio grupe zatvorenika, koje su sirijske obavještajne službe oslobodile iz zatvora sirijskog režima 2011. godine u pokušaju da sruše opoziciju. Operativci sirijske obavještajne službe su, navodno, usmjerili njihove postupke, iskoristivši ih da podijele opoziciju iznutra, što je taktika koja je, također, upotrijebljena u Qalamounu. Assadov režim, čijim vojnicima je pao moral, također je koristio slične početne poteze da oslabi opoziciju."

    http://balkans.aljazeera.net/vijesti...sljednja-bitka
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  19. #1194
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,241
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    aljazeerine gluposti opet i skretanje pažnje sa toga da je isil ubačen kako bi se lakše srušio Asad a ne obrnuto
    She is only here to annoy herself!

  20. #1195
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  21. #1196
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kosovski Albanac Lavrdim Muhadžeri, ubija jednog sirijskog borca koristeći bazuku...UZNEMIRUJUCI SADRZAJ !

    <span style="color: rgb(85, 85, 85); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14.3999996185303px; font-weight: bold; line-height: 20.1599998474121px;">

  22. #1197
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Jad i tuga, valjda je i ovaj svijet pravedni oguglao vise pa ka da se i nije desilo:


    MILITANTI Islamske države pobili su najmanje 400 ljudi u sirijskoj Palmiri, a među ubijenima su uglavnom žene i djeca, prenosi Reuters.


    Članovi opozicije za CNN svjedoče kako su ulice grada pune leševa nakon što je IS zauzeo jednu od kolijevki civilizacije.

  23. #1198
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    The Wire
    Posts
    912
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koga boli patka, bitno je da ne umre neko u Pariz, London ili NY

    Balkan, Afrika, bliski istok... same shit

  24. #1199
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  25. #1200
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    U Siriji ratuje šest državljana Crne Gore


    Na ratištu u Siriji trenutno se nalazi šest crnogorskih državljana muslimanske vjeroispovijesti, potvrđeno je Danu iz više izvora. Na spisku stranih plaćenika u toj zemlji su O.R iz Plava, A.M. i D.S. iz Bara, E.K. iz Bijelog Polja i S.F. i A.F. iz Rožaja. Granicu sa Sirijom u dva navrata je bezuspješno pokušao da pređe i H.K. iz Bara. Uprava policije ne raspolaže podacima gdje se on sada nalazi i da li je u međuvremenu uspio da se prebaci u tu ratom zahvaćenu zemlju.
    Ilustracija


    Policija sumnja da iza svega stoji S.R iz Ulcinja, koji je povezan sa vehabijskim pokretom u zemljama okruženja, prvenstveno u BiH, gdje je jedno vrijeme živio.
    "Raspolažemo podacima da se šestorica crnogorskih državljana bore u Siriji. Dvojica su ranije nastradala, a za jednog ne znamo da li je uspio da se prebaci u tu državu jer je dva puta vraćen sa granice", rečeno je Danu u policiji.
    Sumnja se da je centar za regrutaciju stranih plaćenika u Sarajevu, gdje postoji Islamski centar za vehabijsku braću. Vlasnik tog objekta donedavno je bio crnogorski državljanin S.R. iz Ulcinja, a potom ga je prodao vođi vehabija u BiH.

    http://www.cdm.me/drustvo/hronika/u-...jana-crne-gore

Page 48 of 57 FirstFirst ... 38444546474849505152 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Islamska zajednica CG ide pod upeavu Sarajeva?!
    By Dobrusky in forum CdM Arhiva
    Replies: 2
    Last Post: 29-09-14, 11:46
  2. islamska sekta hara Bijelim Poljem
    By monteboy in forum Politika generalno
    Replies: 2
    Last Post: 07-06-05, 09:40
  3. Islamska Deklaracija - bošnjački imperijalizam
    By Carski in forum Politika generalno
    Replies: 18
    Last Post: 12-05-05, 08:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •