Page 351 of 373 FirstFirst ... 251301341347348349350351352353354355361 ... LastLast
Results 8,751 to 8,775 of 9320

Thread: Najava demonstracija i pokusaja drzavnog udara!

  1. #8751
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Rekao je Katnic mnogo toga. I da postoji osnovana sumnja a i da jos rade na prikupljanju dokaza. Znamo svi da covjek nije mnogo elokventan. Nije mu prvi put da prica zbunjujuce stvari. Sad ti meni reci, mislis li da se ta dilema nece rijesiti u narednih mjesec dana ako ne i manje?
    vise me zanima i okrenut sam tome zasto su kamere bile na granicu ugasene u trenutku kad su dvije grupe usle iz hrvatske pod patronatom hrvatske obavestajne sluzbe oces li o poligrafu da te edukujem na privatnoj poruci pa ti lepetanca

  2. #8752
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    vise me zanima i okrenut sam tome zasto su kamere bile na granicu ugasene u trenutku kad su dvije grupe usle iz hrvatske pod patronatom hrvatske obavestajne sluzbe oces li o poligrafu da te edukujem na privatnoj poruci pa ti lepetanca
    Postavi ovdje. Mozda je vazna informacija a svi treba da budu upoznati sa sto vise cinjenica. Nemoj samo da bude neka informacija koja moze na Google da se nadje.

  3. #8753
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Mozes i javno i mene i njega, mozda jos nesto naucim u zivotu. Ne bjezim od toga, jos kad bi ti odgovorio na ponesto.


    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #8754
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post

    u principu on sluzi da daje neke smjernice u istrazi nista vise, ja i ti ga ne bi znali prevariti to je sigurno
    Pa o smernicama u istrazi je ovde i reč. Jer, ovo je još uvek istražni postupak.

  5. #8755
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Pa o smernicama u istrazi je ovde i reč. Jer, ovo je još uvek istražni postupak.
    Dikic je navodno bolestan i ne mogu da obave ni normalan razgovor sa njim bez prekida. Ako je toliko bolestan to je veci indikator da nesto nije u redu.
    A uz to, tuzilastvo tvrdi da imaju dokaze da je Dikic kriv. Dikic hoce poligraf da bi dokazao svoju nevinost, ne da bi im pomogao u istrazi. U svakom slucaju, ako je Dikic kriv poligraf mu nece pomoci, ako neko hoce da on bude kriv ni bog mu nece pomoci

  6. #8756
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Postavi ovdje. Mozda je vazna informacija a svi treba da budu upoznati sa sto vise cinjenica. Nemoj samo da bude neka informacija koja moze na Google da se nadje.
    sto se tice poligrafa evo da ti objasnim prvo sto je poligraf u smislu tehnickog sredstva
    Segmenti poligrafa su kardiosfigmogra, ( registruje pad i porast krvnog pritiska, frekvencija srcanih orkucaja i sistolni volumen preko manzete koja se stavlja na nadlakticu ispitanika) pletizmograf( za ispitivanje regulisanja krvotoka tj. djelatnosti srca i krvnog pritiska sluze pletizmografi a rijec je o registraciji stanja ispunjenosti ekstremiteta krvlju nakon psihostimulasa) oksimograf, galvanograf (registruje promjene u galvansko-refleksnoj aktivnosti ljudske koze) pneumograf (registruje promjene u respiratornom volumenu odnos uzdisaja izdisaja i frekvenciju disanja ispitanika) egrograf.
    Razlozi poligrafa mogu biti visestruki eliminisanje nevinih osoba iz kruga osumnjicenih, zatim otkrivanje materijalnih (stvarnih) izvora informacija u boliku tragova i predmeta krivicnog djela, dokumenata i tehnickih snimaka i personalnih izvora informacija i otkrivanje tkz. paralelnih dokaza.
    Priznanje dobijeno na pligrafu je samo nus produkt poligrafskog ispitivanja. Veoma bitna je saradnja sa operativnim radnicima koji rade na rasvetljavanju krivicmog djela. ta saradnja znaci upoznavanje pligrafskog ispitivaca sa svim prikupljenim cinjenicamakako oko samog slucaja tako i oko licnosti ispitanika-osumnjicenog. To znaci da se prezentuje do tada cjelokupni pisani materijal kao i izradjeni foto materijal i video zapis te pri tome operativci ne smiju tajiti nijednu cinjenicu.
    Psihicko djestvo krivicnog djela na izvrsioca posledica je psihickog odnosa prema izvrsenom krivicnom djelu. Ovakvo stanje uzrokuju tri elementa:svijest od izvrsenom krivicnom djelu , osjecaj krivice, strah od kazne.
    sto se tice simptomatske slike prije poligrafskog ispitivanja ispitanik cim udje u poligrafsku laboratoriju ne moze se osloboditi osjecaja ugrozenosti od pitanja koje ce ispitivac postavit. organizam mu se nalazi u psiholoskoj pripravnosti za borbu iako on pokusava da ostavi utisak smirene osobe. Strah se ispoljava na specifican nacin kroz simptomatsko ponasanje kako psihicko tako i tjelesno. Prvi simptomi drhtavice uocavaju se na usnama rukama posebno saci odnosno prstima. Intonacija u govoru je takodje jedan od simptoma. ako zadrzava odredjenu visiu glasaa na irelevatnim pitanjima pojacava lgas to je siguran simpotm prikirvanja. osumnjiceni moze kontrolisati verbalne odgovore ali neverbalne reakcije i fizioloske promjene ne. poligrafski ispitanik mora biti posebno obucen jer je tesko razlikovati stah nevinog od staha razotkrivanja. medju najosetljivije mjere tjelenih promjena za vrijeme dozivljavanja emocija spadaju promjene u srcanom radu, krvotoku, razmjeni kiseonika u plucima, varijacama galvanskog refleksa brzini protoka krvi promjene boje krvi pa se mora poznavati fiziologija navedenih promjena. Testovi koji se koriste na poligrafsko ispitivanje su testovi asocijacija. testovi sa kontrolnim pitanjima (CQT) test sa provjeru vjerodostojnosti iskaza (CQV) indirektna poligrafska metoda (testovi vrhucna napetosti POT) tehnika tihog testa identifikacioni testovi grupni testovi.
    u japanu i u izraelu se poligraf koristi kao dokak u japanu su doveli do perfekcije poligrafsko ispitivanje u kojem pri sastavljanju pitanja ucestvuje nekoliko eksperata koji do najstinijih detalja razradjuju slucaj i licnost osumnjicenog.
    ovo je ukratko o poligrafu ako ces mogu ja jos nije problem ali iz ovoga mozes zakljucit zasto mu nije omoguceno poligrafsko ispitivanje

  7. #8757
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Dikic je navodno bolestan i ne mogu da obave ni normalan razgovor sa njim bez prekida. Ako je toliko bolestan to je veci indikator da nesto nije u redu.
    A uz to, tuzilastvo tvrdi da imaju dokaze da je Dikic kriv. Dikic hoce poligraf da bi dokazao svoju nevinost, ne da bi im pomogao u istrazi. U svakom slucaju, ako je Dikic kriv poligraf mu nece pomoci, ako neko hoce da on bude kriv ni bog mu nece pomoci
    E pa da...to je to.
    Poligraf u normalnoj istrazi može pomoći i policiji i osumnjičenom.
    Ali mi već znamo da ovo nije normalna istraga, od trenutka pompeznog hapšenja na dan izbora Dikića i kompanije.
    On je od starta žigosan u javnosti kao kolovodja terorista, jer je za razliku od ostalih poznato lice sa nekim pedigreom.

    Tužilaštvo navodno još samo za njega, slikarku i Sindjelića ima dokaze za terorizam u pokušaju.
    Znači, dokazivaće na sudu da je njih troje trebalo ceo kuršlus da naprave.
    To je već poraz i istrage i tužilaštva.

    Ali to ne smeta nesrećnom Katniću da u medijima širi priču i ispreda misaone konstrukcije o široj zaveri, bez ikakvih dokaza.
    Sam je rekao da na sudu neće biti u mogućnosti prezentovati dokaze o nekakvim ruskim nacionalistima.
    Pa zašto onda priča o tome?
    Vrlo neozbiljno od jednog specijalnog tužilaštva, sem ako cela priča nije prožeta najobičnijim politikanstvom.

  8. #8758
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    iz ovoga mozes zakljucit zasto mu nije omoguceno poligrafsko ispitivanje
    Zaboravljas da je bolestan.

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    snip
    Ne bih Katnica povezivao sa zavjerama. Covjek je previse prostodusan. Ipak ne dolazi on licno do dokaza. A pitanje je kakvim ljudima je okruzen.
    Last edited by VanjaTheMan; 07-11-16 at 14:01.

  9. #8759
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    znas li u kojim se drzavama poligraf koristi kao dokaz upravo zbog toga sto je vrlo tesko prevarit poligraf ako je osoba koje sprovodi ispitavanje strucna i ako u sastavljanju pitanja ucestvuje niz eksperata.
    Poligraf se ni u jednoj zemlji ne koristi kao dokaz, zato što je neprecizan
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #8760
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Pa o smernicama u istrazi je ovde i reč. Jer, ovo je još uvek istražni postupak.
    Samo sto je on pod terapijama valjda, ako je bolesan a i bivsi specijalac pretpostavljam obucen za to.

    Ja ne sumnjam da je Dikic pokusao nesto samo je pitanje ko je organizovao. DPS ili opozicija. Njega su samo.navukli

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #8761
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Poligraf se ni u jednoj zemlji ne koristi kao dokaz, zato što je neprecizan
    sad bi ja trebalo da kazem da lazes kao pas jer se ti tako ophodis prema drugima ali ja cu biti kulturan pa cu ti reci da je u japanu poligraf dokaz na sudu

  12. #8762
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zaboravljas da je bolestan.


    Ne bih Katnica povezivao sa zavjerama. Covjek je previse prostodusan. Ipak ne dolazi on licno do dokaza. A pitanje je kakvim ljudima je okruzen.
    on je sam trazio da bude podvrgnut ispitivanjima a kao sto vidis ispitivanje podrazumijeva saradnju ispitivaca i operativnih radnika koji treba da mu dostave sve informacije a kad vidis da je prica puna rupa i nelogicnosti kako ce da sprovedu poligrafsko ispitivanje?
    a katnica ne znam ali znam za onoga sto je sedio pored stankovica kakve reference ima vrlo fin tuzioc kad sam cuo da je on vodio potpuak protiv marovica i grupe sve mi je jasno bilo a da ne govorim kakav status imao kod policajaca dok je radio u osnovnom tuzliastvu

  13. #8763
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo Milo kaže da nije do njega, nego smo mi g**na.

    Đukanović je kazao da je cilj napada bilo preuzimanje vlasti."Sve se ovo događalo zbog politike. Ne vjerujem da je neko van političkog prostora Crne Gore i van političkih subjekata iz Crne Gore osmišljavao kako će im pomoći da dođu na vlast. Nego su to radili u ovoj ili onoj vrsti dosluha sa političkim akterima na političkoj sceni Crne Gore," rekao je novinarima poslije konstitutivne sjednice Skupštine Crne Gore.
    On je optužio i medije i NVO sektor za destabilizaciju države.
    izvor Vijesti
    Last edited by Ulix; 07-11-16 at 15:04. Reason: izvor
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  14. #8764
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    DF poručuje: "Katnić je član kriminalne grupe Djukanovića, Subotića i Dahlana!"

    Mandić prijeti: "Ne igrajte se stabilnošću Crne Gore!"



    Treba otvorit' Grmožur, jer izgleda da se ovi neće smirivat' dok tamo ne završe ili dok im ne uspije ono što su oni iz bombaške i kolašinske afere namjeravali.

  15. #8765
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa što će bit, prvo je bila Srbija, pa ruski nacionalisti, sad opet opozicija zajedno sa medijima i nvo. Ostade li iko da nije umiješan?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  16. #8766
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Jedino Milasa tamo da zatocimo jer dok je on na vlast takvi ka ti se nece smirivat i bataljivat da vucete ovaj narod na svjetsko dno dna sto se tice bilo kakvog napretka.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  17. #8767
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Jedino Milasa tamo da zatocimo jer dok je on na vlast takvi ka ti se nece smirivat i bataljivat da vucete ovaj narod na svjetsko dno dna sto se tice bilo kakvog napretka.
    A ne nego smo trebali zajedno s Rusijom u Evroazijsku Uniju, a standard i "napredak" o kojem pričaš bi bio na nivou Srbije ili Bjelorusije. Vjerovatno si u pravu, da nije Milaš na vlast bio vjerovatno bi tako i bilo. No, nikad nije kasno dok god ne udjemo u NATO. Nada zadnja umire.

  18. #8768
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Eto vidis. Sda je makar jasno ko misli da samo od Mila zavisi ocemo li uc u NATO i nas standard. Interesantno.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  19. #8769
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Zivimo u vrijeme kad su ovakve lazne predstave potpuno legalne i legitimne ako vode visim ciljevima a ti ciljevi su u ovom slucaju odrzavanje postojece garniture na vlasti koja ce dzato cvrsto prozapadni i NATO kurs.
    Ni prvi ni zadnji put da se ovakve predstave igraju po bijelom svijetu.
    Najbolja je bila ona djevocica iz Kuvajta koja je svjedocila o upadu irackih vojnika u porodiliste i kako su pogasili aparate i pobili bebe u inkubatorima.
    Saslusana je ta tuzna prica u raznim komitetima,sa svim zivim najmocnijim americkim stanicama,predsjednik SAD-a je sto puta pominjao to pa vojnici svjedocili ma Brodvej live i sad kad se otkrilo da djevojcica nije ni bila tada u Kuvajtu nego je cerka kuvajtskog ambasadora u Americi sto se desilo?
    Nista!
    Isto i ovo kad budu svi ovi pricali kako su pravili ovu predstavu bice izio vuk magarca,cilj je postignut a za drugo se ne pita.
    Vec vidim dokumetarac koji pravi Darko Sukovic tipa Kako je spasena Crna Gora a Beba Popovic i ostali akteri opisuju kako su spremali ovaj pozorisni dogadjaj.
    Ko ce im zamjeriti ista?

  20. #8770
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    A poslije toga vjerovatno ce se snimit dokumentarac o zadnjem diktatoru u Evropi, kako je prevario zapad laznom ugrozenoscu od Srbije, Rusije...uglavnom, tad nedje ocekujem da se stanje u CG normalizuje, otprilike kad 90% Crnogoraca bude imalo isto misljenje o Rilu.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  21. #8771
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Zivimo u vrijeme kad su ovakve lazne predstave potpuno legalne i legitimne ako vode visim ciljevima a ti ciljevi su u ovom slucaju odrzavanje postojece garniture na vlasti koja ce dzato cvrsto prozapadni i NATO kurs.
    Ni prvi ni zadnji put da se ovakve predstave igraju po bijelom svijetu.
    Najbolja je bila ona djevocica iz Kuvajta koja je svjedocila o upadu irackih vojnika u porodiliste i kako su pogasili aparate i pobili bebe u inkubatorima.
    Saslusana je ta tuzna prica u raznim komitetima,sa svim zivim najmocnijim americkim stanicama,predsjednik SAD-a je sto puta pominjao to pa vojnici svjedocili ma Brodvej live i sad kad se otkrilo da djevojcica nije ni bila tada u Kuvajtu nego je cerka kuvajtskog ambasadora u Americi sto se desilo?
    Nista!
    Isto i ovo kad budu svi ovi pricali kako su pravili ovu predstavu bice izio vuk magarca,cilj je postignut a za drugo se ne pita.
    Vec vidim dokumetarac koji pravi Darko Sukovic tipa Kako je spasena Crna Gora a Beba Popovic i ostali akteri opisuju kako su spremali ovaj pozorisni dogadjaj.
    Ko ce im zamjeriti ista?
    Stvarno je ova crnogorska vlast prevršila svaku mjeru izmišljanjem nekog "pokušaja državnog udara" kad svi znamo da ljubitelj mira, Putin, i srpski nacionalisti, kojima je moto "make love not war", nikad ne bi pomislili da nešto tako organizuju, a pogotovo ne u vezi nekog trivijalnog dogadjaja kao širenja NATO na CG... i to na dan kad je četnički vojvoda Andrija Mandić pozvao simpatizere da se okupe, obećao im "vruću noć" i da "čekaju instrukcije".


    P.S. "Četnički vojvoda" znači "član hipi pokreta".
    Last edited by Marcus Aurelius; 07-11-16 at 16:18.

  22. #8772
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    sad bi ja trebalo da kazem da lazes kao pas jer se ti tako ophodis prema drugima ali ja cu biti kulturan pa cu ti reci da je u japanu poligraf dokaz na sudu
    Naravno da bi trebalo da mi kažeš da lažem jer bez obzira da li sam lagao namjerno ili ne iznio sam tvrdnju koja je neistinita. Zaista provjerio sam i poligraf se osim u Japanu koristi kao dokaz i u Izraelu( doduše samo u civilnim tužbama)
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #8773
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Marcus Aurelius View Post
    Mandić prijeti: "Ne igrajte se stabilnošću Crne Gore!"

    Da MANDIĆ kaže da se neko igra sa stabilnošću Crne Gore !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #8774
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Pa što će bit, prvo je bila Srbija, pa ruski nacionalisti, sad opet opozicija zajedno sa medijima i nvo. Ostade li iko da nije umiješan?
    Koliko sam ja pratio Srbija nikad nije pomenuta
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #8775
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Da MANDIĆ kaže da se neko igra sa stabilnošću Crne Gore !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Okuražen je izbornim rezultatom pa prijeti kako će 80,000 njegovih glasača biti oni koji će ga braniti ako sud krene na njega:

    "Poručujemo mu da se nikoga ne plašimo i da iza nas stoji gotovo 80.000 građana Crne Gore!"

    Uglavnom, prijeti anarhijom ako se krene na njega.


    Kako drugačije protumačit' ove ispade
    Last edited by Marcus Aurelius; 07-11-16 at 16:33.

Page 351 of 373 FirstFirst ... 251301341347348349350351352353354355361 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najava zaokreta?
    By Here To Help in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 03-09-13, 16:38
  2. Demonstracija viještine - praistorijske reklame
    By funestis in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 08-05-13, 21:22
  3. Informacije o polaganju drzavnog ispita?
    By Gogi in forum Nauka generalno
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-12, 18:28
  4. Replies: 5
    Last Post: 08-04-08, 22:35
  5. drzavni sluzbenici protiv drzavnog budzeta
    By zippy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 25-04-07, 17:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •