Page 60 of 373 FirstFirst ... 105056575859606162636470110160 ... LastLast
Results 1,476 to 1,500 of 9320

Thread: Najava demonstracija i pokusaja drzavnog udara!

  1. #1476
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ministarstvo unutrašnjih poslova i Uprava policije nijesu odobrili proteste Demokratskog fronta, koji su najavljeni za sjutra u 15 crnogorskih gradova
    Sinoć su čelnici Demokratskog fronta između ostalog najavili da će od ponedjeljka, 5. oktobra, organizovati protetstne šetnje u 15 gradova, u kojima je DPS na vlasti.
    Jesu li "Barani srpski cetnici" htjeli s kokardama i trobojkama i na CT?
    Last edited by A+A; 04-10-15 at 11:49.

  2. #1477
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default








    Materijal za razmišljanje.

  3. #1478
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,814
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,035
    Thanked in
    1,800 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ERAALEK View Post
    Pozdravljam hrabar narod. Najgori su mi oni koji mrze nekog a drže lekcije o svemu i svačemu. Tužno je kada ti neko nametne bitnoću a ti znaš da je nemaš. Ubjeđen sam da bi u regularnim , normalnim uslovima ta grupa ponovo se vratila na marginu, gdje je uvijek i bila. Kao u fabrici kada najnekvalifikovaniji radnici imaju samo 2 manuelna koraka u svom dijelu posla, tako i oni konstantno ponavljaju 2 riječi. četnici, ********..a neki naučili, vidim, i treću riječ-Velika Srbija. Bravo.
    Samo malo obuke za neke...velika se piše velikim slovom jer si htio da kažeš ime države. Bilo bi interesantno da se na 2-3 dana zabrane te 2-3 riječi..mislim da niko od ,,velikocrnogoraca" ne bi dolazio na sajt.

    Што од вас можемо од вас добити осим политике деведесетих, политике која не признаје Црну Гору, Црногорце, црногорски језик, ЦПЦ.Чак нас и на овим скуповима што отворено, што између редова, вријеђате.
    Треба ли ја да се борим да би вама дали неке полуге власти, са којих би осим рада за ваш лични интерес, што сте одавно показали да вам је једина намјера, радили против тековина 21. маја!? Што можемо очекивати од те прелазне владе новог јединственог ДПС-а!?

    Први корак ка даљем развоју овог друштва биће кад ДФ и конституенти, нестану испод цензус линије.Што прије то боље.
    Last edited by BAR; 04-10-15 at 12:18.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  4. #1479
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ERAALEK View Post
    Bio sam u pravu, vi ste ,upravo, ono što sam i mislio! Zakon o narodnijem školama 1911, Zemljopis knjaževine Crne Gore 1899,Zakon o ustrojstvu gimnazija u knjaževini Crnoj Gori 1890, Srpski bukvar 1836, srpska gramatika 1838...sve imas originalna dokumenta u državnom arhivu CG(da ne kažeš kako je ovo četnička propaganda ili da je poslije 1918g)...sve će te uputiti na samo jedan jedini termin koji je tebi blizak ...rasrbica!
    Jeste uzmimo 5 dokumenata u obzir a zaboravimo ustave, sve riječi velikana crnogorske istorije, 90% starih spisa, 90% spisa stranih država . .Koncentrišimo se na dokumenta u kojima se pominje Srpstvo od kojih su pola dokazani falsifikati . Dača to fantastično reče "što bi se srpska istorija slagala sa istorijom, vi učite neku svoju specijalnu"
    Pjevajte vi "od Topole", mašite kokardama, navijajte protivreprezentacije, borite se za Crnu Goru izbornu jedinicu i serite po precima koliko možete . Pa se i dalje i pitajte se zašto nema Crnogoraca.


    SRBADIJO SIKTER IZ CRNE GORE

    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 04-10-15 at 12:49.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #1480
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    A sto ste ga napali, on i ne zna drugačije da razmišlja.
    Milovi ljudi koji ga održavaju tu dje je, dok je takvih biće i Mila
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #1481
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,814
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,035
    Thanked in
    1,800 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    A sto ste ga napali, on i ne zna drugačije da razmišlja.
    Milovi ljudi koji ga održavaju tu dje je, dok je takvih biće i Mila
    То је то.Пази поруку са овог транспарента:

    Црногорце је одржало црногорско срце.

  7. #1482
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Uzgred, je li Mandic jos uvijek posjeduje drzavljanstvo druge drzave? http://www.rts.rs/page/stories/sr/st...anstvo%3F.html
    Ako jest, onda je prisustvo srpskih barjaka potpuno opravdano.

  8. #1483
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    На ове протесте не идем јер не подржавам ДФ. Али видим овдје је главни проблем јер се тамо налазе Срби. Морате схватити да у овој држави живе Срби, и тробојка је национални симбол. Појављују се и друге заставе по ЦГ па нико не драми и не говори да је напад на државу. Сви помињу некакву В.Србију а овамо друге државе отворено траже територије Црне Горе. Не правите од Срба непријатеље без потребе јер свако од нас има брата,рођака,друга итд. Србина или Црногорца.

  9. #1484
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    На ове протесте не идем јер не подржавам ДФ. Али видим овдје је главни проблем јер се тамо налазе Срби. Морате схватити да у овој држави живе Срби, и тробојка је национални симбол. Појављују се и друге заставе по ЦГ па нико не драми и не говори да је напад на државу. Сви помињу некакву В.Србију а овамо друге државе отворено траже територије Црне Горе. Не правите од Срба непријатеље без потребе јер свако од нас има брата,рођака,друга итд. Србина или Црногорца.

    Nacionalni simbol srbije a nikako Crne Gore i Crnogoraca.

    Vi sto sanjate vlazne snove o Velikoj srbiji lagano mozete da zaboravite jer ste manjina, a manjina se ne pita.

    Poslije ovih protesta srpski nacionalizam bice zanemarljiv. A kuci svojoj isticite zastave koje god zemlje.


    Milo KRALJU NAPRIJED DO POBJEDE !
    Last edited by Gandalf_White; 04-10-15 at 13:15.
    One Ring to Rule them all...

  10. #1485
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ma kakve veze to ima uopste sa Srbima iz CG... Problem na koji svi ukazuju jeste - sto im je to barjacenje i ode sopstvenoj partiji trebalo. Podrazumjevalo bi se.. Ovdje otvoreno i dobronamjerno svi skrecu paznju na to. Mislim da bi i najveci laik u organizaciji to trebao da pretpostavi i u startu zabrani, ali nije... sto li....
    Hvala Lepo

  11. #1486
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Materijal za razmišljanje.
    Ovdje je masa naroda

    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #1487
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,814
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,035
    Thanked in
    1,800 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    На ове протесте не идем јер не подржавам ДФ. Али видим овдје је главни проблем јер се тамо налазе Срби. Морате схватити да у овој држави живе Срби, и тробојка је национални симбол. Појављују се и друге заставе по ЦГ па нико не драми и не говори да је напад на државу. Сви помињу некакву В.Србију а овамо друге државе отворено траже територије Црне Горе. Не правите од Срба непријатеље без потребе јер свако од нас има брата,рођака,друга итд. Србина или Црногорца.
    Није проблем што се тамо налазе Срби, проблем је што се тамо заступа великосрпска политика, која негира Црногорце.Ја поново питам под каквим је условима нестало 100.000 Црногораца!? Које су то партије ишле по свом бирачком тијелу и убјеђивали их да нису Црногорци!?Ситуација није баш тако једноставна.Мало је овдје Срба, а највише бивших Црногораца.

    Данас би Пеђа Булатовић и Ухоња из Зете да ми заборавимо, што су они радили на пописима 2003. и 2011....може господо, и први ћу то урадити, али тек кад обиђете све оне које сте убјеђивали да нису Црногорци и барем дјелимично исправите издају.

    Мадићева партија је посебна прича.Отворено баштине равногорску идеологију, гдје се тачно зна какво је мјесто и улога Црне Горе и Црногораца.

    Сви ми имамо браћу, рођаке, пријатеље који се изјашњавају другачије и то ми није никад био лимитирајући фактор за дружење, јер ја своје пријатеље не бирам на основу националног, условно речено, опредијељења, већ на онову поштења и поузданости.

    Али кад дођемо на терен политике, онда ме немојте увлачити да радим против својих убјеђења.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  13. #1488
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    На ове протесте не идем јер не подржавам ДФ. Али видим овдје је главни проблем јер се тамо налазе Срби. Морате схватити да у овој држави живе Срби, и тробојка је национални симбол. Појављују се и друге заставе по ЦГ па нико не драми и не говори да је напад на државу. Сви помињу некакву В.Србију а овамо друге државе отворено траже територије Црне Горе. Не правите од Срба непријатеље без потребе јер свако од нас има брата,рођака,друга итд. Србина или Црногорца.
    Srpska trobojka s grbom Srbije je nacionalni simbol drzave zvane Republika Srbija. Pri cemu je tu neovisna drzava Crna Gora?
    PS Samo sad vidim da mi je Gandi unaprijedio

  14. #1489
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Па не видим да се заступа како се заступа то В.Србија када у ДФ има итекако националних Црногораца. Само немојте ми рећи да рецимо Бранко Радуловић заступа политику В.Србије.
    @Gandalf Тробојке и орлови су симбол народа који живи ЦГ, а рецимо не сметају симболи других народа и држава које отворено траже велики дио Црне Горе.Такође Срби никако не могу бити мањиња из простог разлога јер нема већине.
    Такође сви ми волимо ову Црну Гору и нема потреба стварати непријатеље од неког ко то није. У ЦГ живе и Црногорци и Срби и то сви треба да прихватимо.

  15. #1490
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    Па не видим да се заступа како се заступа то В.Србија када у ДФ има итекако националних Црногораца. Само немојте ми рећи да рецимо Бранко Радуловић заступа политику В.Србије.
    Jeste, to je prilepak zvani PzP koji ne služi ničemu do da da nekakav građanski legitimitet četnicima
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #1491
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    На ове протесте не идем јер не подржавам ДФ. Али видим овдје је главни проблем јер се тамо налазе Срби. Морате схватити да у овој држави живе Срби, и тробојка је национални симбол. Појављују се и друге заставе по ЦГ па нико не драми и не говори да је напад на државу. Сви помињу некакву В.Србију а овамо друге државе отворено траже територије Црне Горе. Не правите од Срба непријатеље без потребе јер свако од нас има брата,рођака,друга итд. Србина или Црногорца.
    Meni Srbi ne predstavljaju apsolutno nikakav problem, poosrbice (većina srba u Crnoj Gori) su ti kojih se gadim.

    Šta misliš da li postoje Srbi koji se osjećaju hrvatima i laju protiv svega što je srpsko ?
    Misliš li da ima Srba koji su toliki idioti da laju kako je dio Vojvodine hrvatski ?
    Misliš li da bi u slučaju da takva ***** postoje i u Srbiji kao što postoje kod nas smjeli da razviju hrvatsku zastavu i pjevaju ustaške pjesme ?


    Naravno da ne bi smjeli jer to može samo kod nas pošto nam je vlast bez grama muda i gleda kako što duže da ostane na vlasti pa makar to značilo i takvo ponašanje dijela Crne Gore
    Last edited by Rakun; 04-10-15 at 14:14.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #1492
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Онај које у ЦГ које водио политику В.Србије је и даље на власти изгледа то сви заборавили. Сама ова дискусија на овом форуму је доказ што и Црногорци и Срби у Црној Гори имају истог господара 26 година.

  18. #1493
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    Онај које у ЦГ које водио политику В.Србије је и даље на власти изгледа то сви заборавили.
    Niko to nije zaboravio, a pogotovo ne Crnogorci. Ljudi jednostavno od dva zla biraju manje, vidjećemo kakvi će rezultati biti sad kad imamo krštene građanske partije. Ja se nadam da bi koalicija URA + DEMOS + POZITIVNA + SDP + MANJINSKE imali većinu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #1494
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,814
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,035
    Thanked in
    1,800 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    Онај које у ЦГ које водио политику В.Србије је и даље на власти изгледа то сви заборавили. Сама ова дискусија на овом форуму је доказ што и Црногорци и Срби у Црној Гори имају истог господара 26 година.
    Наравно и то нисмо заборавили.Али тај је направио двије ствари кључне за постојање Црне Горе, а исто тако кључне за слом пројекта Велике Србије.
    Само сваком по заслузи.За оно што си добро урадио за државу ево медаља, за оно лоше, по закону.

    За разлику од њега ови опозиционари су остали заробљени у деведесетима када су заједно са њим владали, а у та два кључна момента били су на супротној страни интересима Црне Горе.

    Стога мијењати садашњег Мила, са Милом из деведесетих није корисна промјена.Али мијењати Мила са политиком која је деведесетих дизала глас против њих свих заједно, и њиховог уништавања Црне Горе, јесте корисна односно пријеко потребна промјена.
    Last edited by BAR; 04-10-15 at 14:36.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  20. #1495
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ко гарантује да господар ЦГ за 10 година опет неће водити политику за В.Србију?
    Прихватимо једни други и да ова држава буде коначно каква треба или ће нас јахати овај још оволико.

  21. #1496
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Који отров и мржња ово је нереално.

    Ово тек човек на овакве теме види каквих болесника има.

    Неки горе вели бирамо мање од два зла јаооооо:banghead::banghead::banghead:

    Мило му је мање зло хахахах , ово ће да се укоричи фино доље чим времена нађем, е па јбт, да не повјерујеш



    Sent from my HTC One_M8
    Sate sate sate

  22. #1497
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,814
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,035
    Thanked in
    1,800 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Који отров и мржња ово је нереално.

    Ово тек човек на овакве теме види каквих болесника има.

    Неки горе вели бирамо мање од два зла јаооооо:banghead::banghead::banghead:

    Мило му је мање зло хахахах , ово ће да се укоричи фино доље чим времена нађем, е па јбт, да не повјерујеш



    Sent from my HTC One_M8
    Али цијели задњи пасус, да не буде да си извадио реченицу из контекста.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  23. #1498
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ne treba pretjerivati, od ovog protesta ne moze biti nikakve stete, doduse pitanje da li ce biti ikakve koristi. Redarska sluzba im radi za sada dobro, sprecavaju incidente, nenasilni su, mozda kada se vrate u Skupstinu i dobiju neke ustupke za buduce izbore. Posao opozicije je da pokusava da promijeni vlast, posao vlasti da ne dozvoli da se to dogodi na ulici vec na izborima itd. Ne treba potcjenjivati ni ucesnike protesta, te odavde su te odande su, te ovakvi su te onakvi su… Sve su to gradjani Crne Gore sa birackim pravom kao i svi ostali. Nemaju snagu da se izbore za postavljene uslove ali koliko toliko su istrajni u svom protestu. Retorika im je malo napadna, vrte jedno te isto, ikonografija samo na momente podsjeca na davno prosla vremena, ali takvi su protesti svuda u demokratskom svijetu. Stranke moraju da prave kompromise sa krajnjom desnicom i uzmu nesto njihovih glasova. Ne treba likovati ni kada se protesti zavrse, tek ce izbori pokazati da li su stranke ucesnice izvukle neki benefit iz svega ovoga.
    Ovo naravno sve govorim pod pretpostavkom da se sve zavrsi mirno kako je i pocelo, drugaciji scenario mislim da ne bi odgovarao ni vlasti ni opoziciji.

  24. #1499
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Који отров и мржња ово је нереално.

    Ово тек човек на овакве теме види каквих болесника има.

    Неки горе вели бирамо мање од два зла јаооооо:banghead::banghead::banghead:

    Мило му је мање зло хахахах , ово ће да се укоричи фино доље чим времена нађем, е па јбт, да не повјерујеш



    Sent from my HTC One_M8
    Apsolutno svaka opcija je manje zlo od četnika (mada smo do nedavno imali samo četnike)
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #1500
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default



    Sjećam se da je dobar dio forumaša i za vrijeme ovog protesta govorio o nekoj brojci 2000-3000 hiljade četnika na trgu predvođenih Vanjom Ćalović
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

Page 60 of 373 FirstFirst ... 105056575859606162636470110160 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najava zaokreta?
    By Here To Help in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 03-09-13, 16:38
  2. Demonstracija viještine - praistorijske reklame
    By funestis in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 08-05-13, 21:22
  3. Informacije o polaganju drzavnog ispita?
    By Gogi in forum Nauka generalno
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-12, 18:28
  4. Replies: 5
    Last Post: 08-04-08, 22:35
  5. drzavni sluzbenici protiv drzavnog budzeta
    By zippy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 25-04-07, 17:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •