View Poll Results: Ko osvaja SuperBowl XLIX ?

Voters
16. You may not vote on this poll
  • Denver Broncos

    3 18.75%
  • Seattle Seahawks

    3 18.75%
  • New England Patriots

    4 25.00%
  • San Francisco 49ers

    0 0%
  • Green Bay Packers

    2 12.50%
  • Indianapolis Colts

    1 6.25%
  • New Orleans Saints

    2 12.50%
  • Philadelphia Eagles

    0 0%
  • Pittsburgh Steelers

    1 6.25%
  • Kansas City Chiefs

    0 0%
  • San Diego Chargers

    0 0%
  • Arizona Cardinals

    0 0%
Page 3 of 11 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 268

Thread: Nfl 2014/15

  1. #51
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kakva setnja kroz jadne Vikingse..42-0 nakon tri cetvrtine,..pfff.. Eddie Lacy sabio

  2. #52
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Totalno ludilo u NFC East, Giantsi nastavljaju sjajan niz, ali i Dalas, od Filadelfije se koliko-toliko i očekivao odličan start.
    I veliko Bravo za Klivlend, opet. U naredna četiri meča imaju priliku da izvuku makar tri pobjede, ako pruže partije kao do sad.

    Nadamo se prvom porazu Sinsija večeras.
    Last edited by [kinetic]; 05-10-14 at 21:42.

  3. #53
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ne znam sto ce biti sa Patriotsima nocas ako izgube..Bas je veliki pritisak na njih..

    Cutler aka Mr Interception nastavlja da posrce sa svojim Bears-ima..Vode 14 protiv Panthersa i to prosipaju..Isto tako Detroit daje mizernih 14 poena Buffalu na svoj stadion..Tim bolje po nas jer su sad oboje kiksali zestoko i eo se otvara put da uzmemo diviziju i lakse nego sto se ocekivalo..Tradicija je postalo da Detroit i Chicago useru sebi put od playoffa i Packers na kraju vazda zavrse prvi..

    Saints se provlace opet..San Diego nastavlja da odusevljava..Kao sto rekoh, obratite paznju na njih ..Mislim da ce tesko dje oni kiksat do kraja reg sezone...Sada su izgledni favoriti za AFC

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Moram pohvaliti Giantse.. sada su na 3-2, Vise nego sto su im mnogi predvidjali... Vidjecemo u ostatku sezone, ali ako se malo odbrana popravi moze tu jos svasta da se desi.

    Znaci Patsi su sinoc demolirali Bengalse.. Brady je radio sto je htio, poceo je i Gronk da igra kako zna.. Stari dobri recept sa dva t enda i dalje funkcionise
    Please alowe me to introduce myself.......

  5. #55
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Revis Island isto za svaku pohvalu, ali lijepo je vidjet opuštanje u napadu, i to protiv neporaženog tima.
    Možda su isuviše pritiska stavili na sebe u ranoj fazi prvenstva, iako je jasno da nije sve štimalo kako treba.

    Brejdi takođe previše javno kritikovao neke stvari u vezi ekipe i trenerskog osoblja, iako je sasvim u pravu što se tiče risivera - Beličik do sad nije draftovao apsolutno ni jedno jedino ime vrijedno pažnje na toj poziciji. Tačnije, jedina dvojica 'velikih' koje je ikad doveo u tim jesu Mos i Velker.
    Čak su evo pustili i Tompkinsa koji je bio hit prošle sezone.
    Last edited by [kinetic]; 06-10-14 at 12:06.

  6. #56
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Jedini kojem Brady vjeruje su Edleman i Gronk..Zato ide i na njih stalno..

  7. #57
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Deseta pobjeda Koltsa u nizu protiv divizijskih rivala, impresivno.
    Kako su Hjuston i Vat krenuli sa odbranom, moglo je da završi loše za Laka, ali je iskusno riješio neke situacije i opet imao vrhunsko veče.
    Vat ipak uspio da zabilježi već treći TD u sezoni.

  8. #58
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Loša secondary Houstona namrtvo.. Luck je birao dje će da je pošalje a TY Hilton je sve hvatao..
    nego okrenimo se sjutrašnjim mečevima..

    Poklon mi je H2 na Broncose.. Ne vjerujem da su dale kladionice jednocifreni hendikep..

    ne znam mogu li Cowboys do iznenadjenja protiv Seattla.. Green Bay i New England treba ispoštovati..fine kvote ali opet nije toliko lako .. Ne znam što će bit Eagles vs Giants.. Domaći favoriti ali ovi su se probudili posle očajnog starta sezone..

  9. #59
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne javljah se na temu malo duze, samo jer nisam mogao da vjerujem da su giantsi sposobni da vezu 3 pobjede zaredom. Nesto se valjda prelomilo u timu i konacno su momci poceli da igraju i da trce kako znaju i da igraju jeb*nu odbranu za promjenu. Ako ovako nastave. Hm... Sjutra protiv eaglesa sad kad se javih odje trpajte na 1. Tacno vidim da ce opet da lice na skup momaka koji su dosli u turisticku posjetu.

    Steta sto nemam neko omanje imanje (slucajna rima :P) da stavim na broncose sjutra. Suva 2 - 1.25, hendikep na 7, o cemu se radi tu? Gledah Jetse malo protiv chargersa ono je mozda jedna od najgorih stvari koje sam gledao ikad.

    Od ostalih parova izdvajam mec dolphins/packers gdje mislim da moze doci 1 a buffalo protiv patriotsa - taj buffalo bas ima problem kad je posjed kod njih, mada su nazad stvarno kao svajcarski sir ponekad, mislim da ide to under sjutra. I dvojka na chargerse koji igraju ludo ove godine i volio bih da ih vidim daleko.
    Last edited by desert de Lleó; 12-10-14 at 00:52.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  10. #60
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post

    Steta sto nemam neko omanje imanje (slucajna rima :P) da stavim na broncose sjutra. Suva 2 - 1.25, hendikep na 7, o cemu se radi tu? Gledah Jetse malo protiv chargersa ono je mozda jedna od najgorih stvari koje sam gledao ikad.

    Od ostalih parova izdvajam mec dolphins/packers gdje mislim da moze doci 1 a buffalo protiv patriotsa - taj buffalo bas ima problem kad je posjed kod njih, mada su nazad stvarno kao svajcarski sir ponekad, mislim da ide to under sjutra. I dvojka na chargerse koji igraju ludo ove godine i volio bih da ih vidim daleko.
    Buffalo je na prvom mjestu u ligi kada su u pitanju sacks, tako da ce Brady biti pod pritiskom ali mislim da je vrijeme da krenu malo na strani da igraju..Dosta su se zajebavali..

    Chargers kao sto rekoh..mogu do Superbowla..Sjutra ce Knowshon Moreno da nas gazi malo sa rushing jer smo najgora ekipa u ligi protiv rush offense ali nadomjestice to Rodgers i Nelson u napadu..

    Trebalo bi pozajmit nedje 5-10 hiljada i gazit Broncose hp2, h2 i 2 ..Raznijece ih sjutra..Jetsi se raspadaju (mala je i ta rijec )..Ne zna se ni ko ce sjutra bit na quarterbacka..Vick nikad goru utakmicu u karijeri nije imao od one kakvu je imao prosle nedelje..imali su ukupno 150 yardi hahaha..Pa jbt, tolko prosjecni receiver sam napravi..

  11. #61
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pejton je doživio tri najveća poraza u karijeri na stadionu na kojem igra sjutra.
    Dva puta protiv Džetsa (41-0, 44-6) i posljednji u ovogodišnjem Superbolu protiv Sijetla,43-8.

    Naravno, očekuje se pobjeda Denvera.

  12. #62
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ne znam koje cudo se moze desit sjutra pa da Denver ne dobije...

  13. #63
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Gledate li sto napravise Ravensi od mrcene Tampe..Sto je najjace, moglo je jos vise bit..Broncos vode 10 na poluvrijeme..Mucili su se ali sad ce da krene rapsodija

    Green Bay i New England po planu trenutno..

  14. #64
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aaron Rodgers is a baaad, baaad man.
    Kakav potez.

    Lijepo gostovanje za Patriotse, nadam se da je Gronk u redu, priveo je meč kraju bez problema i pauzirao samo dvije akcije.

  15. #65
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    How 'bout them Cowboys?!!?!

    Dominirali su juce u Seattle..Kako su ih rutinski dobili..Konacno neko da spusti na zemlju one Seahawks, jer su se malo previse ufurali da su nepobjedivi posle Superbowl-a...Nisu mi ni Cowboys pri srcu ali mi je milo sto dobise sinoc...Demarco Murry opet preko 100 rushing yards

    Eo catch koji je odlucio utakmicu..




  16. #66
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    šta je napravila odbrana Filadelfije sinoć protiv Meninga, nikakvu zaštitu nije imao od prvog minuta, pojeli su ih.
    i to odbrana koja je sve samo ne dominantna, puštaju 20+ poena protiv bilo koga da igraju.

  17. #67
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Giantsi su se uhvatili na mamac medija da su dobri posle 3 vezane pobjede a sinoc ka da nisu na teren bili..Victor Cruz out for the season.

  18. #68
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisu ni oni loše odigrali odbranu, imali dvije presječene lopte, protiv Filadelfije će svako da primi minimum ta tri touchdowna.
    U napadu nisu imali šanse zbog te kriminalne zaštite za Meninga, čitav meč mu je odbrana Filadelfije bila pred nosem i nije imao šanse da baci loptu bilo kome.
    Odsustvo Kruza, nažalost, znači vjerovatno i kraj njihovih nada za plej-of, ako su ikad i imali realne šanse.

    Filadelfija već ima ubitačan napad, ako uspiju da konsoliduju odbranu kao u tom meču, biće ovo više nego zanimljiva sezona za njih.
    Teško ipak da će ponovit tako dobru partiju u defanzivi, i dalje će da igraju na touchdown viška.

  19. #69
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Bice klanice izmedju Cowboysa i Eaglesa oko prvog mjesta u diviziji..Tek treba da se sretnu..Gotovo je izvjesno da ce dva tima iz te divizije ici u playoff (jedan u wild-card)..

    Sledece nedelje Dallas docekuje Giants..Ne znam mogu li gosti do iznenadjenja tu..Bice dobrih meceva u week 7..

    Patriots-Jets u cetvrtak vece..Brady i kompanija ce lagano 40+ poena dat tu..

    Eo nekih dobrih meceva u nedelju:
    Lions-Saints (New Orleans pod pritiskom jer moraju da dobiju ali Lions dobro igraju tako da bas ne znam kako ce to zavrsit)
    Colts-Bengals

    derbi kola igra se u Denveru..Broncos vs 49ers

  20. #70
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    čupavo, čupavo Patsi sinoć, i to na domaćem terenu. previše lako su prepuštali protivniku teren, iako su na kraju primali poene uglavnom preko šuteva.
    Ivory imao utakmicu sezone za Jetse, mnogo mi se dopada (no homo) ili makar samo kriziram sad kad je Ridley aut.

    završni Amendolin TD - ljepotica.

  21. #71
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Vaistinu čupavo..gazili su ih Jetsi sve vrijeme u rushing ali ne mogaše dobit... Ljepotica je bio onaj prvi td, skoro 50 yardi

  22. #72
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Seahawks trade Percy Harvin to Jets for a conditional draft pick, reports say.

  23. #73
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Saints nastavljaju da posrcu. Prosuli pobjedu protiv Detroita..Green Bay, ocitana lekcija Panthersima...

    Indianapolis i Baltimore ocekivano dobili...

    Dallas Cowboys nastavljaju da ruse protivnike..Moze se reci jedna rutinska pobjeda protiv Giantsa, koji su se drzali samo do poluvremena,..Dez Bryant imao par sjajnih akcija sa Romom..
    Seahawks izgubise na gostovanju u St.Louis..Kako lose igraju..Kao da im se vrace za ovaj trade i micanja Percy Harvina iz ekipe, a vazan im je igrac u napadu bio..Sad nisu ni u playoff poziciji..

    Iznenadjenje kola Chiefs i Jacksonville ..

  24. #74
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    samo naprijed, do jos jedne 8-8 sezone!

    najbolji WR lige poceo i da baca tacdaune.

  25. #75
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vau, to se zove povjerenje

    još se ne nakanih da odgledam snimke mečeva, ali - San Dijego razočarao debelo, od Čikaga već ništa ne čudi, bolidi.

Page 3 of 11 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. Prodajem pes 2014 ps3
    By miovrag in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 6
    Last Post: 18-10-13, 07:40
  5. Prodajem Pes 2014 ps3
    By Dresovi_Prodaja in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 27-09-13, 16:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •