Page 15 of 25 FirstFirst ... 5111213141516171819 ... LastLast
Results 351 to 375 of 613

Thread: Zavjere [ moguće i nemoguće ]

  1. #351
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hop View Post
    ...Ili je ovđe u pitanju stav forumskih komentatora da sve što kompromituje američku vlast/politiku nije istina?
    bice da je ovaj dio vrlo bitan.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  2. #352
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    A ne nego su bruce lee, marlin monroe, michael jackson itd. Da ih ne nabrajam sve sad svi umrli na isti nacin slucajno a?

    poslato paukom
    Što se Bruce Lee-a tiče ako ga je neko i ubio to nisu bili Amerikanci već Kinezi zbog učenja nekineza kineskim borilačkim vještinama. Po mom mišljenju toj teoriji najviše ide u prilog činjenica da je Lee-jev sin (Brandon ) ubijen pod u najmanju ruku čudnim okolnostima (iz pištolja sa ćorcima na snimanju filma).

    Što se tiče Jackson-a s'obzirom na stil života bilo je samo pitanje dana kada će da umre na način na koji je umro.

    Ali Merlinka je bila ljubavnica obojici Kenedijevih (što se nikada nije krilo), samim tim je predstavljala potencijalnu opasnost po državnu bezbjednost. U najmanju ruku je čudno to da najpoznatija glumica kojoj je život čisto uživanje izvrši samoubistvo
    Last edited by Rakun; 22-04-15 at 17:17.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #353
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Što se Bruce Lee-a tiče ako ga je neko i ubio to nisu bili Amerikanci već Kinezi zbog učenja nekineza kineskim borilačkim vještinama. Po mom mišljenju toj teoriji najviše ide u prilog činjenica da je Lee-jev sin (Brandon ) ubijen pod u najmanju ruku čudnim okolnostima (iz pištolja sa ćorcima na snimanju filma).

    Što se tiče Jackson-a s'obzirom na stil života bilo je samo pitanje dana kada će da umre na način na koji je umro.

    Ali Merlinka je bila ljubavnica obojici Kenedijevih (što se nikada nije krilo), samim tim je predstavljala potencijalnu opasnost po državnu bezbjednost. U najmanju ruku je čudno to da najpoznatija glumica kojoj je život čisto uživanje izvrši samoubistvo
    Brandona su po tvojoj logici isto mozda kinezi ubili, imas na youtube kako lik obrazlaze citav film vrana I bukvalno masu bekih stvsri govori da su ga ulravo iluminati lisili zivota, ili taj sto ga je lisio je htio da ucuni da to izgleda kao da su iluminati uradili, jedno od toga dvoje, a taj klip nadam se da je idalje na youtube.

    poslato paukom
    istrajan budi.

  4. #354
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    Brandona su po tvojoj logici isto mozda kinezi ubili, imas na youtube kako lik obrazlaze citav film vrana I bukvalno masu bekih stvsri govori da su ga ulravo iluminati lisili zivota
    Kakave dodirne tačke mogu da imaju Kinezi sa Iluminatima ("Tajnom društvu" katolika ) ?? I nije po mojoj logici već su zaista Kinezi bili bijesni na Bruce Lee-a zbog njegovog podučavanja stranaca tajnama kineskih borilačkih vještina, a Trijade su vrlo zajebani kad su ljuti
    Last edited by Rakun; 22-04-15 at 21:44.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #355
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    KapirasI da su bruca I brandona ubili isti ljudi, a nikakve su sanse da su to bili kinezi, njima je islo u prilog da ih bruce lee prestavlja u svijetu, a amerima mozda nije da jedan kinez bude dominantna licnost u ameriku, pa su u vise navrata pokusavali da ga obstruiraju I ko zna stasve ne, I vjerovstno ga na kraju I ubili greote.

    poslato paukom
    istrajan budi.

  6. #356
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    KapirasI da su bruca I brandona ubili isti ljudi, a nikakve su sanse da su to bili kinezi, njima je islo u prilog da ih bruce lee prestavlja u svijetu, a amerima mozda nije da jedan kinez bude dominantna licnost u ameriku, pa su u vise navrata pokusavali da ga obstruiraju I ko zna stasve ne, I vjerovstno ga na kraju I ubili greote.

    poslato paukom
    Bruce Lee bio dominantna ličnost u Americi !!!!!!! Odkud ti to ? Čak ga nisu uzeli ni za seriju "Kung Fu", već su izabrali bijelca koji veze sa borilačkim vještinama nema (Dejvida Karadina) da igra kineza
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #357
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad su izasli njegovi filmovi to su redovi bili po 100 metara u bioskope, svi su masovno posle poceli da se bave kung fuom, karateom I ostalim borilackim vjestinama, cak je I kreator mma-a on I bio je mnogo popularan, nego ne znam sto pricam stobom, to veze nemas.

    poslato paukom
    istrajan budi.

  8. #358
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  9. #359
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    nego ne znam sto pricam stobom, to veze nemas.
    Jeste, u pravu si ti. Katoličko tajno društvo je ubilo Bruce Lee-a zbog toga što je bio popularan
    Last edited by Rakun; 24-04-15 at 15:59.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #360
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  11. #361
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Sta se ovo desava - (hocu da se zna da ovo sto sam napisao nije politicka prpaganda)

    Prije nego krenete da citate hocu da znaju moderatori foruma da nemam nikakvu politicku namjeru ili propagandu da samo sagledavam cinjenice zajedno sa vama!

    Vidio sam slicnu temu ali ne i istu...

    Sto se tice "teorije zavjere" , samo ime "teorija zavjere" zvuci nekako mitski i budi nam mastu ali i nista vise od toga...
    Ja sam imao priliku da me obuzme groznica teorije zavjere pa sam svaki dan gledao razne teme koje ljudi koriste da bi profitirali kao i da bi lazno edukovali ljude...Od 100% emisija i procitanih tekstova nekih 5 posto je pod znakom pitanja a 1% je sigurno tacan...
    E sad zasto sam otvorio temu...?
    Vec neko vrijeme sam svjestan sta se desava svudje u svijetu a bogami i kod nas...naravno kad kazem "svjestan" ne mislim da znam 100% sve nego vec da znam od prilike kako to ide i da ne mogu da mi mazu oci.
    Vec je poznato da postoje odredjeni ljudi,drustva kao i organizacije koje vuku konce.Potpuno je logicno da postoje ljudi koji u svom interesu na neki nacin upravljaju nasom planetom.U pitanju nisu pare...jer su njihovi izvori ne iscrpni...U pitanju je moc!!!
    Jedna od organizacija koja je religiskoga tipa je Vatikan...Svi znamo za jesuite...Ali isto tako vatikan nije na vrhu ljestvice...
    Svaki dogadjaj (Rat,ekonomske krize,tragedije poput 9/11,padovi raznih aviona,...) su isplanirane cak i vise decenija unaprijed kako bi se doslo do odredjenih izvora ili profita(moci)...ovo nije teorija vec cinjenica...Jedan od tih planova kao sto i svi znamo je bio neutralisanje najjace i najzdravije rastuce sile YUGOSLAVIE!!!! Kako je bilo i sto je bilo necu ulazit u detalje ali smo svi svjesni da smo predstavljali prijetnju silama.I tako je zadnjih vec nekoliko godina TITO-vog zivota to i pocelo da se desava.E sad...da bi se sila kao jugoslavija razbilo to je potrebno odraditi iznutra...i zato su pravljeni planovi okojima sam maloprije pricao jer je to na neki nacin hladni rat...Preskacem sad detalje i dolazim do poente...
    Slobodan Milosevic kao i nas MILO DJUKANOVIC su radili za Ameriku i doprinijeli su njihovome planu...Sve ovo trenutno sta se desava kao i to da imamo jednu te istu vlast 20 godina je detaljno isplanirano i sprema se nesto veliko...Nas MILO DJUKANOVIC je jedan od piona tih sila o kojima sam pricao kao i clan nekog drustva...Jer ovu moc koju on ima ne moze da postigne sam, vec mora da ima pomoc i od spolja...evropska unija je takodje dio novog pokreta i njom upravlja Amerika...Samo jedan u ogromnom nizu dokaza za to je desavanje u ukrajini koje je bukvalno kopiran plan unistenja jugoslavije koji naravno podrzava EVROPSKA UNIJA...Milo je pametan coek i na jako efikasan nacin dobija iznova i iznova simpatije naroda koji je vec navikao da bude pod njegovom vlascu...Naravno za neke stvari nije sposoban bez gledanja kroz prste od strane EU i USD sto je i logicno...Tako da smo mi moji prijatelji ovce kojima se obecava psenica ali te psenice nidje nema...Mogao bih sad da pricam i pricam o desavanjima i zavjerama kod nas ali nema potrebe...Pomenut cu samo ovaj auto put koji radimo a za koji nema nikakve potrebe...Vec imamo potrebu za brzom magistralom koja je definitivno isplativija i koja treba da prati stari put kralja Nikole dje im je dobar dio posla vec zavrsen alli naravno auto put je milijarderski projekat i moze dobro da se ogrebe...Sve u svemu htio sam da kazem da smo mi osjetili ogroman uticaj unaprijed planiranih desavanja kojih ni sami nismo svjesni(Bar sto se tice vecine) a nas Milo Nas hrabro vodi i ne odustaje...
    Svetske sile de dijele i to rade Otvoreno i javno sto dovodi do oredjene zabrinutosti jer moze doci do svacega...Htio sam sa vama da podijelim ovo i rado bih cuo komentare i vase misljenje...Trenutno nemam vremena da pisem jos na ovu temu pa su neki djelovi i nepotpuni...a i iskreno tekst je i ovako velik a da je veci sigurno bi vecina odustala od citanja

  12. #362
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by a4man View Post
    Prije nego krenete da citate hocu da znaju moderatori foruma da nemam nikakvu politicku namjeru ili propagandu da samo sagledavam cinjenice zajedno sa vama!
    Ti ne navede nijednu u donjem tekstu.

    Quote Originally Posted by a4man View Post
    Svaki dogadjaj (Rat,ekonomske krize,tragedije poput 9/11,padovi raznih aviona,...) su isplanirane cak i vise decenija unaprijed kako bi se doslo do odredjenih izvora ili profita(moci)...ovo nije teorija vec cinjenica
    Ene bogoti?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. #363
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam o nečemu sličnome bio pokrenuo topik i dao svoje mišljenje o tome, odnosno zašto mislim da je većina tih zavjera nemoguća za izvesti (ne tvrdim da neko ne pokušava ali izričito tvrdim da je osuđen na neuspjeh iako on to ne zna).


    http://www.forum.cdm.me/showthread.p...35#post3832235


    U principu čak i da postoje takve zavjere, one su toliko nestabilni konstrukti da se ne razlikuju od standardnog istoriskog šuma uzročno posljedične sprege koja uvjek postoji.

  14. #364
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da bi takve operacije bile sigurne i uspjesne naravno postoji sigurno i plan b ali realnije shvatanje takvoga necega je tek kad uzmes u obzir cjelokupnu stvar...ti pojedinci o kojima pricam koji vuku konce su na sami vrh piramide i oni ne mrdaju prstom za sve ostalo se brinu tajne sluzbe,tajna drustva i ostale kompanije koje su specijalizovane za uspjeh takvih operacija...i za sve sto se radi , radi se u koracima nikad direktno ka cilju i za sve moguce ishode oni imaju scenario tako da nesto tako i ne uspije (sto je mala vjerovatnoca pored ne ogranicenog budzeta) mi to ni ne znamo da nije proslo jer su opet neke organizacije ukljucene koje se bave iskljucivo izvrcanja realnosti i upucuju na pogresan pravac i laznim informacijama...pa nijedan rat modernoga doba nije krenuo slucajno...bas su te "ekipice" zasluzne za to...to ti je citav spektar zanimanja i mogucnosti koje sudjeluju a obicno nisu ni svjesni toga...to ti je onaj hitlerov sistem, a i NASIN kad su radili apolo projekat,svako zanimanje se bavi iskljucivo svojim zadatkom i sto je moguce minimalnija upucenost na ostala zanimanja a da ne pricam tek o cijelome projektu...
    PS:a slijetanje na mjesec je definitivno lezirano...Cak vise ima dokaza da nije bilo slijetanja...bar sto se tice video podataka skoji su dati u javnost...a sta je bilo i sta nije to samo znaju astronauti i par njih sa strane bas tih o kojima sam ti rekao prije...
    Last edited by a4man; 30-05-15 at 14:09.

  15. #365
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ko sve danas ima pravo da koristi internet. Tužno.
    Bako, jebeš li što?

  16. #366
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,570
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    386
    Thanked in
    261 Posts

    Default

    Brat je gledo puno špijunskih filmova.
    James Tiberius Kirk

  17. #367
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jeste tako je...

  18. #368
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,876
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    jeli moguce da su lazhirali slijetanje na mjesec? ne wjerujem...
    look right through me

  19. #369
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Čuvena naučnica i istraživač Dr. Stefani Senef: Probudite se, čovečanstvo je napadnuto!

    Ona je hrabro razotkrila jednu od najvećih zavera u čovečanstvu – a to je da su ljudi širom sveta napadnuti otrovima. Puno se govori o kemtreilsima i GMO hrani, no nekako potplaćene i nameštene istraživačke studije koje su uvek na strani korporacija imaju prednost u mainstream medijima pa glas ovakvih naučnika uglavnom ne stigne daleko. Bude ućutkan ili diskreditovan u samom početku.

  20. #370
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Jel' to nešto što nismo već znali ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #371
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    one of many

    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  22. #372
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  23. #373
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Ovome liku dokaz da su ljudi bili na mjesec je to sto na mjesec postoji neki metal, kao da ga je morao direktno covjek postavit tamo..

    poslato paukom
    istrajan budi.

  24. #374
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    Ovome liku dokaz da su ljudi bili na mjesec je to sto na mjesec postoji neki metal, kao da ga je morao direktno covjek postavit tamo..
    Jeste, upravo to, zamisli! Čak su u nastavku i oni likovi iz "mythbusters" imali u nekoj emisiji neke slične zaključke. Nisam gledao ovaj video sad, pogledaću ga kasnije.

    Kakav mjesec, kakvi bakrači, što se tiče makar taj prvi put, nema trika da su bili tamo onomad, makar po internetu kolaju gomile dokaza da je to nemoguće, čak i danas vrlo teško. Naravno ljudi su skloni da vjeruju u ono što im neko ponavlja, ponavlja, ponavlja, ponavlja..........
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  25. #375
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene je samo smijesno kako ovaj lik govori, "it happened, trust me" bez i grama dokaza..
    istrajan budi.

Page 15 of 25 FirstFirst ... 5111213141516171819 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Misterije svijeta i zavjere
    By _HokutoNoKen_ in forum Religija i filozofija
    Replies: 22
    Last Post: 26-07-15, 16:14
  2. excel je nemoguć. hitno mi treba pomoć
    By Koma[MFHN] in forum Software
    Replies: 4
    Last Post: 28-06-13, 07:43
  3. Replies: 16
    Last Post: 20-03-08, 12:07
  4. LOOK na nemoguće ili pak moguće...Hm
    By makica-pakica in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 29-11-07, 06:25
  5. Teorija zavjere u literaturi
    By duschmann in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 6
    Last Post: 08-05-05, 21:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •