Page 495 of 1402 FirstFirst ... 395445485491492493494495496497498499505545595995 ... LastLast
Results 12,351 to 12,375 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #12351
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih da pricam neku DPS pricu ali mi se cini da oni od pocetka stoje iza njih,ako kojim slucajem zajedno organizuju te proteste koje su danas najavili i na njima bude nereda onda je jasno da je sve to njihovo maslo.
    Mada ne bi mi smetalo ni to da stoje iza njih ako im je za cilj da stvarno vrate naknade majkama na prijasnji iznos.Ali ako za cilj imaju da preko njih podignu tenzije i ostvare neke svoje zamisli onda stvarno nemam rijeci..

  2. #12352
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Boga mi kad je Andrija dosa odje DPS se drzi na klocne a CG je u debelim problemima. Jos malo i ode DPS imam neki osjecaj ali i smanjenja penzija plata itd. Tako ce probat da se popune rupe a preduzeca sva urusena. Nema izlaza MMF-ko je tu. U pamet se kaze braco Crnogorci. Kako ne.

  3. #12353
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ceka se BS
    One Ring to Rule them all...

  4. #12354
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Samo se vi nadajte
    Podgorica Podgoricanima!

  5. #12355
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default




    Koliko je nas narod prepadnut da ce ostati bez posla, govori ovaj klip... Grehota
    One Ring to Rule them all...

  6. #12356
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,818
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,039
    Thanked in
    1,804 Posts

    Default

    Сад си Гнојкове пропагандне покушаје почео да рекламираш!?

    И што ти веле колеге из ДФ-а, на оно спрдање са њима ође на форуму и јутјубу прије нереда, или јел и то било по партијском задатку, јер си врло индикативно, готово преко, ноћи обрнуо ћурак?
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  7. #12357
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Bez obzira na sve ne podnosim ove splachine iz in4s... Naletio sam na video klip i podijelio ga..

    Mozes misliti koliko mrzim DPS i njegove metilje kad bih bio spreman na savez sa cjetnicima da ih maknem

    #SamoJako
    One Ring to Rule them all...

  8. #12358
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,818
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,039
    Thanked in
    1,804 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Bez obzira na sve ne podnosim ove splachine iz in4s... Naletio sam na video klip i podijelio ga..

    Mozes misliti koliko mrzim DPS i njegove metilje kad bih bio spreman na savez sa cjetnicima da ih maknem

    #SamoJako
    Е па људи моји.Ја са тим људима не би кафу попио, а не да идем у савез са њима, јер ићи у савез са њима није ништа мање опасно од држања торбе ДПС-у.
    Зна се што је редослијед и како се долази до уређеног друштва, а савез са непријатељем свакако није начин.

    Но добро нећу се убјеђиват, јер ко зна, можда поново обрнеш ћурак.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  9. #12359
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Znas kako misljenje je kao prkno.. svako ga ima...

    Radije cu cetnicima pokloniti povjerenje da ce na ulici skinuti jos vece cetnike nego gledao iste jos 4 godine.


    P.S.

    Ni ja nikad ne bih kavu popio sa nekim od njih ili pricao normalno. I poznat sam po tome koliki animozitet gajim prema Srbima SPC i njihovim sledbenicima. E mozes misliti dokle je doslo kad sam spreman rame uz rame sa njima

    #SamoJako
    Last edited by Gandalf_White; 19-03-17 at 09:59.
    One Ring to Rule them all...

  10. #12360
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Isto tako je veci broj ljudi koji koji bi radije sa dps-om nego sa df-om upravo iz tog razloga tj obrnutog.
    Tako da je samo pitanje ko pravi vece gadjenje kod druge grupe


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  11. #12361
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    E mozes mislit kolike smo splacine mi(Crnogorci), Albanci, Bosnjaci i ostali kad eo rijetki su sem Srba ti koji se bar nekako pokusavaju borit protiv ove olosi. Ili mozda Vi volite da nas obiljezite sve kao Srbe jer ce DPS tako lakse ostat na vlast. A Bar sto je to DPS u 25 godina uradio za Crnogorce. Sto je uradio za Crkvu kako nam se zove jezik itd? Pardon uradio je za crkvu. Napravio je hram za SPC i svecano ga otvorio. Toliko o njima.

  12. #12362
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Upravo tako Prijeki... Necu da srbi biju moje bitke i da me pita neko dje si bio kad se skidao DPS.


    A Boze fala nijesam glup da mi neko moze uvaljati pricu kako je DPS crnogorska partija. Veci su cetnici i Amfijevi sledbenici no pola DF-a... Toliko prikrivenih srba ima tu, splacina onih najgorih. I vele CG partija jes kad je Milu bilo u intresu da privatizuje drzavu i ds ukrade program Lscga i SDP-a. Prije toga DPS nije imao program osim da se sve proda

    #SamoJako
    Last edited by Gandalf_White; 19-03-17 at 10:25.
    One Ring to Rule them all...

  13. #12363
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Сад си Гнојкове пропагандне покушаје почео да рекламираш!?

    И што ти веле колеге из ДФ-а, на оно спрдање са њима ође на форуму и јутјубу прије нереда, или јел и то било по партијском задатку, јер си врло индикативно, готово преко, ноћи обрнуо ћурак?
    Zaboravimo propagandu na trenutak i pogledajmo siru sliku svega. Policajac nece da uzme od djeteta cvijet, jer razmislja kako to moze biti iskoristeno protiv njega ili nekoga na vlasti. Ovo dodje kao i komentari da ljudi nisu u oktobru smjeli da prepjesace od hotela preko mosta, ali su online bili heroji da u stvari krivica sto ne smiju da prodju, nije njihova nego eto nekoga ko lezi na ulici. Cojstvo i junstvo crnogoraca i pozivanje na vrijednosti predaka, jer ih ti nemas ni u naznakama.
    Kada malo pogledas vidis da nesto nije u redu, i da nije samo DF kriv. Uhapsise covjeka prekjuce jer snima. Znas sta je najgore. Vecini je to normalno. I treba jer ne nosi dokumenta a snima. Zamisli situaciju da sjutra vadis dijete iz zatvora jer je snimalo ponasanje policije. Niko ne vodi racuna o tome, vec je svima to je urednik Vijesti zasluzio je.
    Zapalise automobil DFa i vecina komentara koliko vidim je niste u skupstini a koristite sluzbeno vozilo. Nema veze sto je to vozlio zapaljeno iz ocigledno politickih razloga.
    Klizimo u haos, i mozes banalizovati situaciju koliko zelis i upirati koliko volis. Svaki novcic ima dvije strane....i tvoje(kao i vecine) banalizovanje situacije samo doprinosi tome.
    Znas sta je najgore. Sto se ti nikada neces osjecati makar djelimicno odgovornim za ovo danas. Smatraces da si bio u pravu i da su drugi bili izdajnici i da su slusali tebe i tebi slicne da bi bilo bolje
    Last edited by Hell Raiser; 19-03-17 at 10:32.

  14. #12364
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default



    #SamoJako
    One Ring to Rule them all...

  15. #12365
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Pa zato se i zove DPS ( da prodamo sve)

  16. #12366
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,818
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,039
    Thanked in
    1,804 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    E mozes mislit kolike smo splacine mi(Crnogorci), Albanci, Bosnjaci i ostali kad eo rijetki su sem Srba ti koji se bar nekako pokusavaju borit protiv ove olosi. Ili mozda Vi volite da nas obiljezite sve kao Srbe jer ce DPS tako lakse ostat na vlast. A Bar sto je to DPS u 25 godina uradio za Crnogorce. Sto je uradio za Crkvu kako nam se zove jezik itd? Pardon uradio je za crkvu. Napravio je hram za SPC i svecano ga otvorio. Toliko o njima.
    Они се не боре против ДПС због ДПС-ових радњи, јер с уосталом сви они били ДПС или испали из њиховог шињела, и функционишу по потпуно истом принципу.
    Они се буне против уласка Црне Горе у НАТО јер је то глогов колац у срце њиховим њиховим дугорочним плановима и газдама им.

    ДПС ће отићи, и отићи ће прије него што многи мисле.Што мислиш да ће се дешавати кад оде ДПС, кажем оде јер ће послије одласка у опозцијију доживјету судбину Слобовог СПС-а.
    Једнини заједнички садржалац који опозиција у ЦГ има је ДПС, што ће се десити када тога више не буде било?Кад не буде било више никога ко се на унутрашњем плану може оптужити да вјештачки сије подјеле, и кад све ове разлике између опозиције и опозиције држави постану мејнстрим? О чему имају да разговарају СДП и УРА са једне и ДФ са друге стране кад не буде ДПС-а?

    Зато ја прижељкујем да Црна Гора ту скору ситуацију дочека спремна, буде што више ојачана, јер то је природан и неизбјежан процес са којим се морамо суочити.
    Амнестирање ДФ-а за њихове злочине не иде нам у корист.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  17. #12367
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/svijet/rangira...na-gora-929644

    Lista je vjerovatno napravljena prema mjerilima konvencionalne vojne sile, dakle bez nuklearnog naoružanja koje bi ovu listu učinilo drugačijom.

    Nas nema na njoj, Hrvati vode u regionu, međutim Srbi imaju brojniju vojsku i više tenkova/aviona i druge vojne tehnike.. Vjerovatno je računato prema tome ko ima modernije opremljenu vojsku. Sad šta je zanimljivo, jedna Albanija je na listi i to ispred Slovenije..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  18. #12368
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

  19. #12369
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,818
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,039
    Thanked in
    1,804 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    http://www.vijesti.me/svijet/rangiranje-najmocnijih-vojnih-sila-sad-i-rusija-na-vrhu-a-crna-gora-929644

    Lista je vjerovatno napravljena prema mjerilima konvencionalne vojne sile, dakle bez nuklearnog naoružanja koje bi ovu listu učinilo drugačijom.

    Nas nema na njoj, Hrvati vode u regionu, međutim Srbi imaju brojniju vojsku i više tenkova/aviona i druge vojne tehnike.. Vjerovatno je računato prema tome ko ima modernije opremljenu vojsku. Sad šta je zanimljivo, jedna Albanija je na listi i to ispred Slovenije..
    Барем за регион, ово је тотално измишљање.Хрватска има нешто преко 16.000 активних војника потпуно реформисане војске, а Србија око 30.000 с тим што је у Србији тек једва 2/3 у борбеним јединицама или тек мање од половине у копненој Војсци.Остало су запослени у разним центрима и заводима, који су оставштина ЈНА.
    Мислим да наша КоВ нема много мање активних војника од једне и друге земље, гледано по глави становника.

    Што се технике тиче, КоВ-а, по опремљености, модернизацији и степену оперативности свакако је значајно напреднија Хрватска, док Србија има више тенкова, артиљерије, транспортера итд. но степен исправности и оперативности је итекако упитан.
    Што се Ваздухопловстава тиче, Србија уз нова појачања ће у наредном периоду, а то значи барем четрири године имати предност, у авионима и системима ПВО, док Хрвати не прибаве нове авионе западних произвођача, врло вјероватно шведске Грипене и норвешке системе ПВО.Са друге стране Хрвати потпуно доминирају са преко 50 хеликоптера од транспортних, до извиђачких и јуришних, као у у противпожарној авијацији.

    Уз то Хрвати имају и морнарицу.

    Што се резерви тиче Србија свакако има предност на папиру, но ту се никад не зна.И једна и друга земља су то питање веома запоставиле.Мислим да у овом тренутку нису у стању да дигну више од по 30.000 људи.

    Што се буџета тиче Хрватска која је популацијски једно 40% мања од Србије, има преко 100 милиона еура већи буџет од онога који има Србија.Нисам гледао за ову годину али нислим да је однос 550-450 милиона у корист Хрватске.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  20. #12370
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje je Iva ...."heroj" onih demonstracija....bas je HOT
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  21. #12371
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Dje je Iva ...."heroj" onih demonstracija....bas je HOT
    Koja Iva?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. #12372
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Они се не боре против ДПС због ДПС-ових радњи, јер с уосталом сви они били ДПС или испали из њиховог шињела, и функционишу по потпуно истом принципу.
    Они се буне против уласка Црне Горе у НАТО јер је то глогов колац у срце њиховим њиховим дугорочним плановима и газдама им.

    ДПС ће отићи, и отићи ће прије него што многи мисле.Што мислиш да ће се дешавати кад оде ДПС, кажем оде јер ће послије одласка у опозцијију доживјету судбину Слобовог СПС-а.
    Једнини заједнички садржалац који опозиција у ЦГ има је ДПС, што ће се десити када тога више не буде било?Кад не буде било више никога ко се на унутрашњем плану може оптужити да вјештачки сије подјеле, и кад све ове разлике између опозиције и опозиције држави постану мејнстрим? О чему имају да разговарају СДП и УРА са једне и ДФ са друге стране кад не буде ДПС-а?

    Зато ја прижељкујем да Црна Гора ту скору ситуацију дочека спремна, буде што више ојачана, јер то је природан и неизбјежан процес са којим се морамо суочити.
    Амнестирање ДФ-а за њихове злочине не иде нам у корист.
    Je li Slobov SPS sam otišao ili ga je neko otjerao?



    Evo meni prvom ođe se redovno zakači etiketa četnika od pojedinih čim pomenem kakve proteste, iako svako ko me poznaje zna da ih ne mogu smislit. Ako đe pomenem da sam protiv ulaska u nato, opet sam četnik, a evo od kad imam glasačko pravo glasao sam za opozicione partije koje se zalažu za ulazak u nato(ne pzp).
    Mislim, zabolje mene za etikete dokonih ljudi, nego dok god tobož "protivnici vlasti" koji baš i ne bi da se bore protiv vlasti, budu etiketiralii ove druge koji bi da se bore, nema ođe sreće
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  23. #12373
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    A dje, sve ti je jasno kad je doslo do toga da "protivnici vlasti" koji bi da se vlast smijeni ali ne bash, mene lijepe etiketu da sam cjetnik, samo zbog toga sto bih najradije sve glasace i funkcionere DPS-a vidio na odjeljenje Onkologije u KBC i sto kritikujem dje stignem i koga stignem.

    A da ima dje Cronogoracmjer usha bih u crveno

    #SamoJako
    One Ring to Rule them all...

  24. #12374
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Bar samo ti mogu rec da ako je 97 mogla narodna sloga u mnogo grdje vrijeme da se okupi i pobijedi ove lopove koji su ih opljackali onda to 2017 godine moze i ova opozicija lakse samo da hoce. Koga da cekamo? Dps Crnogorce da se odluce da glasaju URU, SDP ili Demokrate? Nikad vise gradjanskih opcija a nikad manje glasova. Samo se traze izgovori da se glasa izvorni prosrpski DPS.

  25. #12375
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/demokr...prevaru-929669
    Neka ih još, pa nisu oni toliko štetni :lolblue:

Page 495 of 1402 FirstFirst ... 395445485491492493494495496497498499505545595995 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •