Page 441 of 1402 FirstFirst ... 341391431437438439440441442443444445451491541941 ... LastLast
Results 11,001 to 11,025 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #11001
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Klasican izdajnik, podrepna muva.

  2. #11002
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    E moj lucke,ne bi nikad pomislio da bi izgorio ovako kao nocas.
    Podgorica Podgoricanima!

  3. #11003
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,433
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    E moj lucke,ne bi nikad pomislio da bi izgorio ovako kao nocas.
    Ne podnosim nasilje nad ljepsim polom u bilo kom obliku pa se na to lako iznerviram, sta cu takav sam, a narocito kada se to podrzava od strane muskaraca kao sto je sad uradio Radunovic, mada ne moze se onaj vepar nazvati muskarcem
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #11004
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ne podnosim nasilje nad ljepsim polom u bilo kom obliku pa se na to lako iznerviram, sta cu takav sam, a narocito kada se to podrzava od strane muskaraca kao sto je sad uradio Radunovic, mada ne moze se onaj vepar nazvati muskarcem
    To je osoba koja ne moze da kontrolise masu.

  5. #11005
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nije lako, ali je jako rođaci.

  6. #11006
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,981
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,522
    Thanked in
    2,273 Posts

    Default

    Eto sad, fino ustvrdi da je Marta ljepši pol, što znači ja ova što je tukla ružnija od nje. Ili muškobanjasta, odnosno predstavnica jačeg pola.

    EDIT: Što se tiče Nikolića, svakakav li njunjavac umisli da ima harizmu samo zbog toga što je jednom zasjeo na funkciju zahvaljujući partiji kojoj pripada. Ovako je i Koštunica mislio da je harizmatičan.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #11007
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,890
    Thanks Thanks Given 
    1,657
    Thanks Thanks Received 
    2,847
    Thanked in
    1,228 Posts

    Default

    Kako ce nam se stari liberal navranit na forum
    f6

  8. #11008
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,433
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Eto sad, fino ustvrdi da je Marta ljepši pol, što znači ja ova što je tukla ružnija od nje. Ili muškobanjasta, odnosno predstavnica jačeg pola.
    ruku na srce ova iz fronta vise na musko vuce hahahahhahahha
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  9. #11009
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,981
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,522
    Thanked in
    2,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Kako ce nam se stari liberal navranit na forum
    Što se mene tiče, dobrodošao. Ođe makar ne može blokirat nikoga. U stvari, možda i može. Ko zna, možda svi ovi problemi sa forumom nisu bez nekog ljudskog uzroka...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #11010
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,823
    Thanks Thanks Given 
    1,494
    Thanks Thanks Received 
    4,989
    Thanked in
    2,334 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Eto pola Crne Gore zna, što znači da je velika šansa da, ako ti ne znaš, prvi čovjek kojeg sretneš zna.
    Evo ima čak i tema https://forum.cdm.me/showthread.php?t=173816

    Sent from my Motorola 8400

  11. #11011
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,981
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,522
    Thanked in
    2,273 Posts

    Default

    A da, vidio sam je tek kad se zaključala, ali je nisam pažljivo iščitao. Onda ovo moja priča odozgo djeluje tupavo. My bad.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #11012
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kako je nasilje nad ljepshim polom kad je shklepila zhena ?

    Ajde da je pipun udario, nego je zhena shklepila


    Zamisli institucije sistema i DPS dje ti biju poslanike u sred skupstine a ti im ne smijes nesto

    DF drzi DPSovce kao taoce i izviljavaju se hahahahahahhahahha


    Da mi je neko pricao ovo e pa...
    One Ring to Rule them all...

  13. #11013
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,433
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kako je nasilje nad ljepshim polom kad je shklepila zhena ?

    Ajde da je pipun udario, nego je zhena shklepila


    Zamisli institucije sistema i DPS dje ti biju poslanike u sred skupstine a ti im ne smijes nesto

    DF drzi DPSovce kao taoce i izviljavaju se hahahahahahhahahha


    Da mi je neko pricao ovo e pa...
    Nisam ja nista rekao brate gore kad sam prenio da je doslo do udaranja osim da ce sudjenje nocas biti, ali me je iznerviralo ovo govedo od radunovica sa ovom izjavom koja je klasicna za podsticanje nasilja nad zenama, cus vaspitno je osamarila, da njegovu zenu ili cerku neko vaspitno osamari proteste bi ispred skupstine on napravio zbog toga....

    a ovo je u smislu politickih poena totalna win situacija za dps, kako medju glasacima tako i pred medjunarodnom zajednicom koja ce sve ovo da vidi, ovime je df izgubio mnogo, kako u svom glasackom tijelu tako i u smislu podrske gradjanske opozicije....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  14. #11014
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Od kad su smijenili Krivokapića parlament je suštinski postao fabrika laži i najvećeg gadluka pa će trebat godine kako bi opet bio mjesto dje se okupljaju ugledni ljudi ... to svako vidi i bojkot takvog parlamenta je gradjanska obaveza ...
    deuscroix

  15. #11015
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Eto sad, fino ustvrdi da je Marta ljepši pol, što znači ja ova što je tukla ružnija od nje. Ili muškobanjasta, odnosno predstavnica jačeg pola.

    EDIT: Što se tiče Nikolića, svakakav li njunjavac umisli da ima harizmu samo zbog toga što je jednom zasjeo na funkciju zahvaljujući partiji kojoj pripada. Ovako je i Koštunica mislio da je harizmatičan.
    Pa je završio sa mačkama.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  16. #11016
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,280
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    2,640
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Kako ce nam se stari liberal navranit na forum
    99% je već član, ili je bar bio pa je banovan
    She is only here to annoy herself!

  17. #11017
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mislis ugledni kao Knezevic? Ne lupetaj budalastine da te zamolim. Gradjanska obaveza, ma ne velis. U BD i u KO je sve ok, ali kad realnost nije po volji onda se to odbacuje sa raznoraznim nebuloznim izgovorima. Pa 90-tih za vrijeme ludila i povampirenih cetnika postojao je veci stepen razumijevanja i tolerancije, a nije da nije bilo zategutih situacija. Ovo sto DF predstavlja nije vise ni politicka ideja koliko jedno prostacko ponasanje, ulicarski djilkosi imaju vise stila od njih. Civilizacijski su tek tocak otkrili, a njega su im Rusi zavrceli pa od srece ne znaju sto ce. Oni ovakvi najvise idu u prilog dps-u a najmanje ostaloj opoziciji. Kad bi bio na margini dje mu je i mjesto a ojacale ura i demokrate sa demosom, sdp-om i sto ne reci i crnogorskom. Onda bi se ozdravila opoziciona scena i tu dps ne bi mogao nista. A sa ovakvim bravima, preostaje nam samo da se gnusamo, stidimo i gledamo bagru nekulturnu...

  18. #11018
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Nisam ja nista rekao brate gore kad sam prenio da je doslo do udaranja osim da ce sudjenje nocas biti, ali me je iznerviralo ovo govedo od radunovica sa ovom izjavom koja je klasicna za podsticanje nasilja nad zenama, cus vaspitno je osamarila, da njegovu zenu ili cerku neko vaspitno osamari proteste bi ispred skupstine on napravio zbog toga....

    a ovo je u smislu politickih poena totalna win situacija za dps, kako medju glasacima tako i pred medjunarodnom zajednicom koja ce sve ovo da vidi, ovime je df izgubio mnogo, kako u svom glasackom tijelu tako i u smislu podrske gradjanske opozicije....

    Chu Radunovic... Ne zaebai ko slusa sta ona ameba prica...


    Win win je mozda u ocima DPS... Eo vjeruj mi opozicija sva i gradjanska i negradjanska prska na ova ponizavanja
    One Ring to Rule them all...

  19. #11019
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,433
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    99% je već član, ili je bar bio pa je banovan
    Oboje su clanovi i nisu banovani... jednom se cak mnogo toga tolerise.... ali kako je protiv pravila foruma da se identitet clanova saopstava necu dalje na tu temu pa neka se sami jave mangupi.... vecina nas ovdje starih clanova znamo medjusobno ko smo i poznajemo se, ali evo neka se ni oni ne kriju....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  20. #11020
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,433
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Chu Radunovic... Ne zaebai ko slusa sta ona ameba prica...


    Win win je mozda u ocima DPS... Eo vjeruj mi opozicija sva i gradjanska i negradjanska prska na ova ponizavanja
    A dobro, mozda nece imati uticaja sto on prica nego eto mene iznervira ta prica, isto bih reagovao bilo koja zena da je u pitanju....

    A sto znam, nekakvo politicko iskustvo koje imam od ranije iz teorije i prakse kontrole javnog mnjenja mi govori ovo mora donijeti politicke poene iskljucivo vlasti a direktno oslabiti df prije svega a i ukupno opoziciju.... kako u ocima naroda tako i u ocima zapada.... nemoj mi reci da mislis da ce strane diplomate i zvanicnici eu i sad na ove scene iz hodnika skupstine danasnje reagovati sa podrskom df-u.....

    a sto se ostale opozicije tice narocito gradjanske, podrska ovakvim ispadima df-a bi bili autogolovi, kao sto vidis cijeli dan prodje apsolutno niko iz drugih partija nije ni prokomentarisao ovo sto se desilo a kamo li da podrze df-ov ispad danas jer je to prosto nenormalno ponasanje.... niko ni tvit ili status da baci a kamo li izjavu za medije.... vidjeces da ni u buduce niko iz gradjanske opozicije ovome podrsku dati nece sto se danas desilo, prosto nekulturi i nasilju niko podrsku dati nece...,
    Last edited by lucke91; 15-02-17 at 22:33.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  21. #11021
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Mislis ugledni kao Knezevic? Ne lupetaj budalastine da te zamolim. Gradjanska obaveza, ma ne velis. U BD i u KO je sve ok, ali kad realnost nije po volji onda se to odbacuje sa raznoraznim nebuloznim izgovorima. Pa 90-tih za vrijeme ludila i povampirenih cetnika postojao je veci stepen razumijevanja i tolerancije, a nije da nije bilo zategutih situacija. Ovo sto DF predstavlja nije vise ni politicka ideja koliko jedno prostacko ponasanje, ulicarski djilkosi imaju vise stila od njih. Civilizacijski su tek tocak otkrili, a njega su im Rusi zavrceli pa od srece ne znaju sto ce. Oni ovakvi najvise idu u prilog dps-u a najmanje ostaloj opoziciji. Kad bi bio na margini dje mu je i mjesto a ojacale ura i demokrate sa demosom, sdp-om i sto ne reci i crnogorskom. Onda bi se ozdravila opoziciona scena i tu dps ne bi mogao nista. A sa ovakvim bravima, preostaje nam samo da se gnusamo, stidimo i gledamo bagru nekulturnu...
    Ja Kneževića doživljavam kao osobu koja samo pokazuje kakvi sve "ljudi" tamo sjede i odlučuju o sudbini ovog naroda ... on svoju nezahvalnu misiju obavlja prilično korektno a na nama je da se zapitamo zašto idemo nizbrdo ako to nekoga uopšte zanima ...
    deuscroix

  22. #11022
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Ja Kneževića doživljavam kao osobu koja samo pokazuje kakvi sve "ljudi" tamo sjede i odlučuju o sudbini ovog naroda ... on svoju nezahvalnu misiju obavlja prilično korektno a na nama je da se zapitamo zašto idemo nizbrdo ako to nekoga uopšte zanima ...
    To je to.

  23. #11023
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    A dobro, mozda nece imati uticaja sto on prica nego eto mene iznervira ta prica, isto bih reagovao bilo koja zena da je u pitanju....

    A sto znam, nekakvo politicko iskustvo koje imam od ranije iz teorije i prakse kontrole javnog mnjenja mi govori ovo mora donijeti politicke poene iskljucivo vlasti a direktno oslabiti df prije svega a i ukupno opoziciju.... kako u ocima naroda tako i u ocima zapada.... nemoj mi reci da mislis da ce strane diplomate i zvanicnici eu i sad na ove scene iz hodnika skupstine danasnje reagovati sa podrskom df-u.....

    a sto se ostale opozicije tice narocito gradjanske, podrska ovakvim ispadima df-a bi bili autogolovi, kao sto vidis cijeli dan prodje apsolutno niko iz drugih partija nije ni prokomentarisao ovo sto se desilo a kamo li da podrze df-ov ispad danas jer je to prosto nenormalno ponasanje.... niko ni tvit ili status da baci a kamo li izjavu za medije.... vidjeces da ni u buduce niko iz gradjanske opozicije ovome podrsku dati nece sto se danas desilo, prosto nekulturi i nasilju niko podrsku dati nece...,
    Ipak budimo malo realni, niko se nije glasnuo jer su svi znali da je ovo test koji je sproveden na DFu. Po principu ja te udarim a ti ne smiješ da reaguješ. Kako god da su reagovali izgubili bi. To je projektovano još od novembra od strane pm.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  24. #11024
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Boze kako vi ne gledate ili ne zelite da vidite.
    Knezevic i svi oni,to su glumci. Oni ne mogu nikako da izgube svoje biracko tijelo,mogu samo da dobiju ovime.
    Ovo biracko tijelo voli njih i one glave,one govore i ovakav haos
    Podgorica Podgoricanima!

  25. #11025
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    To je to.
    Zamisli parlament koji skida imunitet poslaniku a da predhodno od tužilaštva nisu dobili ni jedan valjani dokaz da su ti ljudi umiješani u neko krivično djelo ... pa da su makar tražili objašnjenje od tužilaštva nego se skupili da izglasaju ... takve budale nama sjede u parlament a dok je Krivokapić bio jedino je Pinjatić bio taj slučaj posle 2 godine prozivanja i to na lični zahtjev jer je predmet bio praktično kompletiran ... ovamo su sve ljude koji su navodno trebali da izvrše krvoproliće puštili na slobodu ... previše je glupava situacija a ispada kao da prijete opoziciji da ili udju u vladu ili će bit uhapšeni ... bolesno kako god okreneš ...
    deuscroix

Page 441 of 1402 FirstFirst ... 341391431437438439440441442443444445451491541941 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •