Page 428 of 1402 FirstFirst ... 328378418424425426427428429430431432438478528928 ... LastLast
Results 10,676 to 10,700 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #10676
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,338
    Thanks Thanks Given 
    433
    Thanks Thanks Received 
    2,697
    Thanked in
    1,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Vjerujte mi drugovi, ovo ce da eskalira ako ih sjutra uhapse...

    Izbori u Nk bice nevazni jer nece biti Niksica da bi se izbori odrzali... Nestace ok ?
    Mislis da ce zbog one dvojice da naprave toliki haos?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. #10677
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Mislis da ce zbog one dvojice da naprave toliki haos?

    Isto kao sto protesti u organizaciju DF-a nijesu bili protesti u organizaciji DF-a vec "Gradjanski" jer ja znam stotine ljudi gradjanski nastrojenih koji su bili tamo, ja prvi, eo ti odje i Prijeki, to sto je bilo par stotina prasojeda bas nije bitno, njih ce vazda biti. Sto ih vise ignorisemo to su manje bitni i to je to

    Meni niko ne moze reci da sam cjetnik, ja sam Crnogorac i patriota, iz ljubavi prema ovoj zemlji, prema demokratiji, ako krenu da ih drze u spuz, sa Srbadijom barskom cu sta me briga. Skidati se moraju, samo ce ih ulica skinuti...


    Dosta ljudi misli kao ja...
    One Ring to Rule them all...

  3. #10678
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,433
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Ja iskreno mislim da ce vrlo slabo ko osim ekstremnih pristalica fronta pokusati neko nasilje zbog Mandica i Knezevica....

    Ne zezajte ljudi, kao da narodu nije muke dovoljno nego ce sad jos se klat zbog pipuna i vojvode....

    bukvalno koga god pitam u narod sta misli o ovome i o mogucim sukobima sto medo najavi itd, svi mi isto ponavljaju oni su ludi, ne znam koja ce to budala rizikovati zivot zbog njih itd... i to sve opozicionari mi pricaju....
    a ostatak opozicije nece smjeti da se pridruzi nekim protestima jer se plase da ce front izazvati sukobe i da ce oni ispasti saucenici u ocima zapada ako krv pane ni krivi ni duzni....

    evo vidjecete, ako se krenu praviti veliki protesti, preko pola opozicije nece dati podrsku nego ce biti dajte da pricamo, nisu protesti rjesenje ovo ono....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #10679
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    A kakve su ovo price za razonodu sto prica ovaj gandalf, taman me uspava sa bajkom ovom

  5. #10680
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sa cetnicima u isto kolo, NIKAD!

  6. #10681
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mislim da je ovo klasično cimanje, dovešće ljude dotle da im je sasvim svejedno šta se dešava u medijima, sve dok ne počne da im pada direkt na glavu. Ovo je generalna proba.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  7. #10682
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,010
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,557
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Nijesu isto, al misliš da će nekog iz Amerike đe na pred$edničke izbore izađe 40% glasača, da bude briga što je DPS dobio u propali NK sa isto toliko izašlih...? Reći će kako su zabrinuti, izrazit nezadovojstvo i poyy, za mjesec dana sve će nastaviti po starom...

    P.S. Može DPS nagurat i preko 40% da izvede u Nk, puno im je lakše ucijeniti ljude da izađu, nego da glasaju za njih...

    Potpuno je nebitan bojkot izbora u NK kad su opozicionari već sebe namjestili da još četiri godine po hiljadu i po do dvije hiljade eura primaju plus ostale beneficije, poput imuniteta, sad mogu da bojkotuju lokalne izbore po cijeli dan. Fino je ne radit i platu primat. Pretpostavljam, ne bih znao da kažem.

    I nije poenta u izlaznosti, nego u procentu izašlih, odnosno u procentu glasova koje će da dobije dps. Možda Amere nije briga ako izađe samo 40% glasača, ali ako dps ima 90% +, onda mogu da pomisle da nešto nije u redu. Eto je prije neki dan ovome predsjedniku Turkmenistana izašlo 98% glasača, od kojih je 99% glasalo za njega. Ono, matematički je moguće, ali u praksi je u domenu teorije. To bi bila poenta bojkota parlamentarnih izbora.

    A i ako izađu ljudi, makar da vidite ko glasa za dps. Lako je za one deklarisane, ali ima onih bučnih opozicionara koji prenose svaku opozicionu riječ koju čuju. Ili će Alternativa da osvoji 20% i još neka grupa građana još toliko?

    Usput, u prethodnom sazivu parlamenta administrativni odbor je imao tri člana iz dps-a, tri iz opozicije plus predsjednica bila iz df-a. Da li je ovo gospodar poslao "suptilnu" poruku opoziciji da im se više isplati da budu u poslaničkim klupama i u radnim tijelima i odborima skupštine nego na ulici?
    Last edited by NHM; 14-02-17 at 19:58.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. #10683
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Predrag Popovic se klado na Vucica 30. dec
    https://predragpopovic.wordpress.com...am-se-na-tebe/

  9. #10684
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,338
    Thanks Thanks Given 
    433
    Thanks Thanks Received 
    2,697
    Thanked in
    1,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Isto kao sto protesti u organizaciju DF-a nijesu bili protesti u organizaciji DF-a vec "Gradjanski" jer ja znam stotine ljudi gradjanski nastrojenih koji su bili tamo, ja prvi, eo ti odje i Prijeki.
    Trebalo je da budu gradjanski ali je DF slagao kao i obicno. To su bili DF protesti zarad njihovih politickih ciljeva. Nakon protesta su pokusavali svim silama da ih reklamiraju kao anti-NATO proteste u regionu i naravno u Rusiji gdje su i naslovi bili upravo takvi. A da ne govorimo o ponasanju DF lidera. Kad zagusti Mandic bjezi u kafanu a ljude koje je doveo na "gradjanski" protest je ostavio policiji da ih mlati i prska suzavcima. Ko ih jebe, neka trunu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  10. #10685
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,891
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,848
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    Od ljetos ih prica.prvo za izbore, pa za izbornu noc, pa za proteste, pa za formiranje vlade ( bs ce sa sdp) pa sad ovo... aaa bez majke otvaranje glave.
    f6

  11. #10686
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Sa cetnicima u isto kolo, NIKAD!

    Ljepse je viriti iz debelog crijeva dojucerasnjih cetnika i sadasnjih krvoloka

    seems legit
    One Ring to Rule them all...

  12. #10687
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,831
    Thanks Thanks Given 
    680
    Thanks Thanks Received 
    3,058
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Isto kao sto protesti u organizaciju DF-a nijesu bili protesti u organizaciji DF-a vec "Gradjanski" jer ja znam stotine ljudi gradjanski nastrojenih koji su bili tamo, ja prvi, eo ti odje i Prijeki, to sto je bilo par stotina prasojeda bas nije bitno, njih ce vazda biti. Sto ih vise ignorisemo to su manje bitni i to je to

    Meni niko ne moze reci da sam cjetnik, ja sam Crnogorac i patriota, iz ljubavi prema ovoj zemlji, prema demokratiji, ako krenu da ih drze u spuz, sa Srbadijom barskom cu sta me briga. Skidati se moraju, samo ce ih ulica skinuti...


    Dosta ljudi misli kao ja...
    Оно слободно упрти са њима сјутра испред скупштине.Што ниси излазио када се Катнић "мало занио" па ухапсио Маровићев клан, да га браниш од политичког прогона, како му брат рече жртвовања због НАТО интеграција?

    Причаш о овоме као да се неко процесуира невин, а не људи који би још прије десет година попили трајну забрану бављења јавним послом, да је ово нормална држава.Ако постоје јасни докази против истих ја сам потпуно за то да их се процесуира.

    Ја сам јасно овдје подржавао и гласао СДП, но лично ћу сматрати издајом ако се иједан посланик којег сам ја гласао појави на било којем скупу подршке овим оптуженим криминалцима, и освједоченој петој колони.

    Нећу се даље оглашавати на ову тему.
    Last edited by BAR; 14-02-17 at 20:06.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  13. #10688
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,010
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,557
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Usput, sto puta sam čuo da se vlast koja je došla sa ulice jedino sa ulice može skinut. Da li to znači da će i ta nova ulična vlast morati da se skida sa ulice? I tako redom?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #10689
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Нећу се даље оглашавати на ову тему.
    Ја сам јасно овдје подржавао и гласао СДП, но лично ћу сматрати издајом ако се иједан посланик којег сам ја гласао појави на било којем скупу подршке овим оптуженим криминалцима, и освједоченој петој колони.
    cijela opozicija ce krenuti


    Ne radi se odje o Mandicu i Pipunu, vec o instituciji poslanika, i rekla kazala...

    5 mjeseci poslije "drzavnog udara" i "teroristickih napada" nista se ne zna... Fabrikovanje cinjenica i mlacenje...


    Vjeruj mi na rijec, privesce ih na informativni i pustiti
    One Ring to Rule them all...

  15. #10690
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ...
    čisto me kopka...dal' neko od vas kad naoštri pero i napiše neku analizu neke aktuelne političke teme ili se sve svodi na "tioovanje" i etiketiranje?
    dakle razumijem da se ili uglavnom slažete da ne znate što će biti ili ćutite i čitate ove što napišu da ne znaju što će biti...
    zanimljivo...

  16. #10691
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,401
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Trebalo je da budu gradjanski ali je DF slagao kao i obicno. To su bili DF protesti zarad njihovih politickih ciljeva. Nakon protesta su pokusavali svim silama da ih reklamiraju kao anti-NATO proteste u regionu i naravno u Rusiji gdje su i naslovi bili upravo takvi. A da ne govorimo o ponasanju DF lidera. Kad zagusti Mandic bjezi u kafanu a ljude koje je doveo na "gradjanski" protest je ostavio policiji da ih mlati i prska suzavcima. Ko ih jebe, neka trunu.
    Kada su ih rascerali sa bulevara ono jeste bio gradjanski protest zbog policijskog ponasanja. I onda Kumara izadje i kaze eto nas za sedam.
    Ima dosta ljudi kojima se neke stvari ne svidjaju.
    Evo sta meni bode ovdje oci.
    Katnic salje zahtjev Skupstini za skidanje imuniteta, i pazi sad, PRIVODJENJE dva poslanika. Skuptinski odbor potvrdjuje i nekakva skupstinska vecina ce to da izglasa.
    Je li jos neko primjecuje da su dva dijela zakonodavne vlasti PREUZELA ovlascenja trece

  17. #10692
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,433
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Izaberite 10 random ljudi iz svog okruzenja, posla, komsiluka.... pitajte ih oce li ici na proteste DF-a zbog pipuna i vojvode i oce li uci u sukobe koji su najavljeni.... ako vam vise od 1 osobe kaze da oce eo dje sam.....

    smijesna prica srece mi..... vidjecete evo koliko je sjutra pred skupstinu, mimo aktivista df-a i poslanika nikog biti nece....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  18. #10693
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,248
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,524
    Thanked in
    759 Posts

    Default

    DF jeste najjaca opoziciona partija, ali ostatak opozicije skupa ima vise od njih. Sto znaci da bi ti protesti, koji bi morali biti u zajednickoj organizaciji, definitivno vise bili gradjanski. Srpski nscionalisti ce izgledati jos manje u takvoj masi. Moglo bi ovo biti okidac, da je srece. Lideri najjace opozicione partije se privode, a krem kriminala se vadi iz svih mogucih goovana, jos naplacuju milionske iznose od nas za to sto smo ih uzrujali i uzurpirali im imovinu. Od nas! Dje je granica, ljudi..


  19. #10694
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,010
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,557
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Evo sta meni bode ovdje oci.
    Katnic salje zahtjev Skupstini za skidanje imuniteta, i pazi sad, PRIVODJENJE dva poslanika. Skuptinski odbor potvrdjuje i nekakva skupstinska vecina ce to da izglasa.
    Je li jos neko primjecuje da su dva dijela zakonodavne vlasti PREUZELA ovlascenja trece
    Meni se sve čini da je to tumačenje df-a koje su onako namjenski namjerno prenijeli. On je tražio da se skine imunitet, valjda nije manit da traži da skupština hapsi. Moguće da griješim, ali to samo pročitah u obavještenjima df-a. Jedino što ima smisla kod njih jeste priča o rokovima u kojima se vanredno zasijedanje skupštine može zakazat.

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Izaberite 10 random ljudi iz svog okruzenja, posla, komsiluka.... pitajte ih oce li ici na proteste DF-a zbog pipuna i vojvode i oce li uci u sukobe koji su najavljeni.... ako vam vise od 1 osobe kaze da oce eo dje sam.....

    smijesna prica srece mi..... vidjecete evo koliko je sjutra pred skupstinu, mimo aktivista df-a i poslanika nikog biti nece....
    Pa dosta je jedna desetina ljudi koji bi da uđu u sukobe. Od nekoliko hiljada ljudi to je nekoliko stotina koji bi sukobe. Je li to malo?
    Last edited by NHM; 14-02-17 at 20:12.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  20. #10695
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    DF je koalicija... Najjaca opoziciona partija su demokrate


    Quote Originally Posted by El Re View Post
    ...
    čisto me kopka...dal' neko od vas kad naoštri pero i napiše neku analizu neke aktuelne političke teme ili se sve svodi na "tioovanje" i etiketiranje?
    dakle razumijem da se ili uglavnom slažete da ne znate što će biti ili ćutite i čitate ove što napišu da ne znaju što će biti...
    zanimljivo...
    Dobrodosao nazad

    Iako sam se zaebavao sad imam osjecaj da ce bas biti sranja cim si ti dosao


    Quote Originally Posted by NHM View Post



    Pa dosta je jedna desetina ljudi koji bi da uđu u sukobe. Od nekoliko hiljada ljudi to je nekoliko stotina koji bi sukobe. Je li to malo?

    Skoro sam pricao zvoncici kad rece koliko se naroda pojavilo u Rumuniji 250k


    To je u Cg ekvivalent 6k...
    Last edited by Gandalf_White; 14-02-17 at 20:15.
    One Ring to Rule them all...

  21. #10696
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,401
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Meni se sve čini da je to tumačenje df-a koje su onako namjenski namjerno prenijeli. On je tražio da se skine imunitet, valjda nije manit da traži da skupština hapsi. Moguće da griješim, ali to samo pročitah u obavještenjima df-a. Jedino što ima smisla kod njih jeste priča o rokovima u kojima se vanredno zasijedanje skupštine može zakazat.



    Pa dosta je jedna desetina ljudi koji bi da uđu u sukobe. Od nekoliko hiljada ljudi to je nekoliko stotina koji bi sukobe. Je li to malo?
    Nisam citao njihova. Uhvatih nesto na Vijestima, pa kroz linkove nazad

    Odbor će predložiti Skupćtini da da odobrenje za pokretanje krivičnog postupka i određivanje pritvora protiv Mandića i Kneževića, po zahtjevu SDT-a.
    Predsjednik Odbora, Ljuiđ Škrelja, kazao je da zahtjev za odobrenje za krivično gonjenje i određivanje pritvora protiv Mandića i Kneževića dostavljen Skupštini 10. februara.
    "Specijalno državno tužilaštvo uputilo je 10.02.2017.godine Skupštini Republike Crne Gore zahtjev za odobrenje za krivično gonjenje i određivanje pritvora za A.M. i M. K., poslanike u Skupštini Crne Gore, zbog krivičnog djela - stvaranje kriminalne organizacije", navodi se u saopštenju Tužilaštva.
    Bez ako nece sad siroko tumacenje, kao Ministar Mupa premijerovu izjavu
    Last edited by Hell Raiser; 14-02-17 at 20:59.

  22. #10697
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,010
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,557
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ne čini mi se da ovi iz Odbora umiju čitat, a ne što drugo. A ni Katnić nije bolji u tom dijelu. Možda je namjenski mašio, kao sa Milošem: učini sve da formalno ne bude moguće da goniš stoku. A možda lik misli da je skidanje imuniteta, koje vrši skupština, isto što i davanje odobrenja da se krivično gone. Što suštinski i jeste tačno, ali mi ne zvuči pravničkim jezikom sročeno. Ko će znat šta se njima mota po tim stručnim glavama.
    Last edited by NHM; 14-02-17 at 20:22.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. #10698
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ljepse je viriti iz debelog crijeva dojucerasnjih cetnika i sadasnjih krvoloka

    seems legit
    Tendenciozno, maliciozno i bezobrazno kao i obicno.

    Znas li sta su tarzancici?
    E, za te vojvodine tarzancice ces naci Krivog kako visi.
    Last edited by McS; 14-02-17 at 21:05.

  24. #10699
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Dobrodosao nazad
    Iako sam se zaebavao sad imam osjecaj da ce bas biti sranja cim si ti dosao
    .
    Hahaha...Zdravo GW...

    Ne, neću vam ništa remetiti...prosto imam puno privatnih obaveza. I moj blog sam zapostavio mada većina tekstova ko da su juče pisani...Veliki dio onog što sam najavio, kako na spoljnjem tako i nauntrašnje-političkom planu ili se desio ili se odigrava...

    ovaj forum ima i neke pojedince vrijedne pažnje. Na žalost i oni rijetko pišu analize jer nedovoljno vjeruju u sebe, al zato su im zaključci uglavnom prilično racionalni. Najaktivniji su, sa žaljenjem primjećujem, vječiti sobni revolucionari,...nezadovljnici, lelekači i slični...
    Ipak, zapanjuje kako i oni s godinama nikako da nauče neke elementarne stvari.
    Prvo, politika je racionalna djelatnost. U njoj spontanost ne postoji. Oni koji vjeruju da se nešto dogodilo što, gle čuda, niko od organizatora nije predvidio, ne samo da su naivni, već su i žrtve onih koje slijede i kojima vjeruju.
    Drugo, Crna Gora je u zapadnom dvorištu. U njoj DF (niti bilo koje proruske ili prosrpske ili antizapadne snage) nikada neće i ne mogu doći na vlast redovnim/mirnim putem. Svo vrijeme su to u DF-u znali i poslušno su igrali svoju sasvim zadovoljavajuću igru aspirirajuće al vječite opozicije. Tu su se i njihove mogućnosti i njihovi apetiti iscrpljivali. Narod koji ih je slijedio obezbjeđivao im je vrlo pristojan život od opozicionarstva kao profesije.
    Međutim. izborom Trampa za predsjednika, u novembru prošle godine, dogodio se tektonski lom. Da ne ulazim u objašnjenja kako i zašto, ali posljedica tog loma jeste po prvi put otvorena mogućnost da Rusija, preko svojih elemenata zaigra ozbiljnije u CG. Jedini put za to je izazivanje nasilja i podsticanja potpunog institucionalnog kolapsa same države CG. Direktno osporavanje svakog legitimiteta bilo koje državne institucije, kao uvoda u pobunu punog profila. Cilj Rusije nije primarno da instalira u vlasti svoje podržavaoce (to je makar u prvom koraku preambiciozno) već da toliko uruši crnogorsku državu kako bi se nakon haosa koji će ovdje izazvati (ukoliko vlast promptno ne reaguje) bila u poziciji da se vrati u igru i na ravnoj nozi sa Amerikancima i/ili Evropljanima dogovara o budućnosti Crne Gore.
    Uglavnom, Mandić nema što izgubiti. Još od prošlog ljeta on je krenuo putem s kog mu povratka nema. Ono što je obećao Rusima izvršiće ili će ga isti oni ukloniti: Moguće, i ne samo iz politike...On mora izvršiti svoj zadatak. Destabilizacija društva se mora dogoditi ili on neće opravdati novac i logistiku koja mu je stavljena na raspolaganje za taj cilj.
    Uglavnom, ko god od vas bude u narednom periodu kanio slijediti Mandića i svu tu družinu oko njega, drugarski preporučujem,..nek ne vodi tamo članove porodice, a sebi nek nekako pribavi potkošulju od kevlara...You may never know...

  25. #10700
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,338
    Thanks Thanks Given 
    433
    Thanks Thanks Received 
    2,697
    Thanked in
    1,310 Posts

    Default

    Ovdje imas dosta ljudi kojima jos uvijek ne dopire do mozga da je Mandic ruski placenik. I pored svega sto se odigrava na svjetskoj sceni. Nego posmatraju Crnu Goru kao entitet za sebe, izolovan od vecih politickih igara i ciljeva.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

Page 428 of 1402 FirstFirst ... 328378418424425426427428429430431432438478528928 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •