Page 216 of 1402 FirstFirst ... 1161662062122132142152162172182192202262663167161216 ... LastLast
Results 5,376 to 5,400 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #5376
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,265
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    smrtko rat nije u turskoj grckoj itd.
    She is only here to annoy herself!

  2. #5377
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smrtko View Post
    Ne pada mi na pamet da guglam kad je poslednje put neki Crnogorac silovao.Zajebavamo li se Rasko ovo??Pa do prije 20 god smo silovali i ubijali po komsiluku sad izigravamo civilazaciju za ove nesretne Sirijce.
    Porediš babe i žabe
    To je bio rat i radile su se stvari koje se rade u svakom ratu, ovi su došli u civilizaciju i rade to što su navikli jer im je takvo ponašanje u tradiciji pa nije ni kažnjivo u njihovim zemljama
    Quote Originally Posted by smrtko View Post
    Hajde zamisli da je CG u situaciji u kakvoj su oni sad kako bi bilo da te neko cuska i docekuje sa ovakvim predrasudama a ti bjezis glavom bez obzira od rata.
    Dovoljno sam čovjek da kao 100% zdravi vepar od 100+ kg ostanem da se borim za svoje ognjište
    Quote Originally Posted by smrtko View Post
    Zamisli da su tako cuskali 90ih ljude koji su sa balkana bjezali od rata.Nije lijepo ebem mu mater.
    Pazi sad
    Jugosloveni su bili veoma zahvalni na tome što im je zapad pružio utočište
    Last edited by Rakun; 12-02-16 at 00:57.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #5378
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Sirijci to isto kazhu kad im se ponudi ruta preko CG...

    Sent from tapatalk
    Odlično. Daleko im lijepa kuća pa neka kolju i siluju po zapadu koji ih prima. Smatram da je velika mogućnost da ovaj cunami migranata i izbjeglica bude kraj Evropske Unije
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #5379
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Da se zarati sjutra u CG da sve krene da gori, pokupio bih zenu i djecu i puni gas nedje.

    Kakav patriotizam ? O cemu pricamo? Familija je najvaznija.

    Treba da se borim i da mislim hoce li ko upasti da mi siluje zenu i djecu?
    Prvi metak da se opali bio bih dalekoooo.

    Jesam li picxhka ? Mozda jesam.

    Ali nikada ne oprostih starom sto kad je rat poceo nije nas spakovao i za svedsku ili kanadu kao pametni ljudi.

    Inace par random cinjenica o sirijcima:

    Prosjecna plata prije rata bila je veca nego u CG.
    Prosjecni zivotni vijek duzi.
    Minimalna penzija veca.
    Univerzitetska diploma priznatija.
    Godinu dana prije rata siriju je turisticki posjetilo 8.5 miliona stranaca ili 10puta vise nego CG.

    Tako da necemo da pricamo o kulturi koju oni nose.

    Dosta mi je sto imam portal blica svaki dan naslovnica:

    Otac silovao cerku
    Majka udavila novorodjence
    Ubijen taksista zbog 2000 dinara ....
    Last edited by Gandalf_White; 12-02-16 at 01:46.
    One Ring to Rule them all...

  5. #5380
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Da se zarati sjutra u CG da sve krene da gori, pokupio bih zenu i djecu i puni gas nedje.

    Kakav patriotizam ? O cemu pricamo? Familija je najvaznija.

    Treba da se borim i da mislim hoce li ko upasti da mi siluje zenu i djecu?
    Tačno tako
    Ja bih poslao svoje daleko(ženu, djecu i starce), a što se mene tiče dovoljno sam pri snazi da se borim za svoje ognjište
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Inace par random cinjenica o sirijcima:

    Prosjecna plata prije rata bila je veca nego u CG.
    Prosjecni zivotni vijek duzi.
    Minimalna penzija veca.
    Univerzitetska diploma priznatija.
    Godinu dana prije rata siriju je turisticki posjetilo 8.5 miliona stranaca ili 10puta vise nego CG.

    Tako da necemo da pricamo o kulturi koju oni nose.
    Kakve dodirne tačke ima koliko para imaju sa njihovom kulturom ?
    Činjenica je da je kod njih silovanje dozvoljeno tj. nije dozvoljeno jer silovana bude kamenovana. Malo si zaboravio da napomeneš da je u Siriji vladao najgori oblik šerijata, ti bi trunuo u zatvoru zbog toga što si ateista, a 2013 bi te i ubili.
    Što se tiče 10puta većeg broja turista, Sirija je 13puta veća zemlja od Crne Gore i sve zemlje susjedi su turističke destinacije, dovoljno je reći da svaki turista sa Kipra ne propušta da skokne do Damaska (to ti je par miliona "turista" u startu)
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Dosta mi je sto imam portal blica svaki dan naslovnica:

    Otac silovao cerku
    Majka udavila novorodjence
    Ubijen taksista zbog 2000 dinara ....
    To je Srbija i Srbi, a ne Crna Gora. To što se Srbi ubijaju za 17 € i što siluju svoju djecu mi živo puca spolovilo, jedino mi je žao djece.
    I oni sa juga Srbije su tradicionalno izopačen narod, što i nije čudno pored toliko incesta
    Last edited by Rakun; 12-02-16 at 02:56.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  6. #5381
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rakune, Sirija je prije rata bila sekularna drzava, kakav crni serijat

  7. #5382
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iggy:) View Post
    Rakune, Sirija je prije rata bila sekularna drzava, kakav crni serijat
    Aj se informiši pa se vrati.
    Spisak zemalja u kojima vlada šerijat, među kojima je... gle čuda... Sirija
    https://en.wikipedia.org/wiki/Application_of_sharia_law_by_country



    Evo Njemci na muku što se u izbjegličkim kampovima sprovodi šerijat

    http://www.gatestoneinstitute.org/66...fugee-shelters
    Last edited by Rakun; 12-02-16 at 03:06.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #5383
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na tu listu su i UK i Njemacka
    A sto se Sirije tice, evo sta pise:
    Countries where Sharia applies in personal status issues (such as marriage, divorce, inheritance, and child custody).
    A ti si rekao najgori oblik serijata

  9. #5384
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Poslao bi zenu sa djecom u daleki svijet bez tebe da ih zastitis ?

    Pa ko ti garantuje da u prvom izbjeglickom kampu ili granicnom prelazu neko nece silovati zenu i dijete...


    Da se razumijemo ne volim Arape, gadni su, imaju te kulturoloske razlike itd. Ali ne mozemo osuditi cijelu populaciju izbjeglica iz zemlje koja je bila razvijenija od nase u svim segmentima radi par slucajeva.

    Ovo sto sam ja pratio - Bech silovan djecak, zene po njemackoj sto su pipane, zaklana radnica u svedskoj itd.

    To su MILIONI LJUDI, znaci MILIONI a opet incidente mozemo na prste izbrojati.


    Procitao sam juce u vijestima zanimljiv clanak o izbjeglici iz Republike Srpske koji je prebjegao u Svedsku i sada je tamo gradonacelnik. SVUDA na svijetu za Jugoslovene je vazilo da su najveci LOPOVI. A u Skandinaviji pogotovo. Dje god bi otisli odmah kriminalne radnje, droga, kradja iznuda. Ali to je uvijek manjina. E sad ne bi Jugosloveni imali jednu od najjacih dijaspora da su ljudi odbijali da ih prime kao izbjeglice...

    Nego da ne duzim pricu... Ocigledno nesto imas licno protiv imigranata koji bi prolazili kroz zemlju iako ne vidim zbog cega, jer evo ih je milion proslo kroz srbiju pa najveci incident je to sto "gaze kukuruz dok beze poljima"
    One Ring to Rule them all...

  10. #5385
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iggy:) View Post
    Na tu listu su i UK i Njemacka
    A sto se Sirije tice, evo sta pise:
    Countries where Sharia applies in personal status issues (such as marriage, divorce, inheritance, and child custody).
    A ti si rekao najgori oblik serijata
    Tačno tako !!!!!!!
    Na listi su i UK i Njemačka !! Zašto !!! Zato što islamska zajednica sprovodi šertijat među svojim narodom


    Što se Sirije tiče
    "woman's testimony is worth only half of a man's", što zvuči dobro u teoriji ali se u praksi i nije pokazalo baš najsjajnije .

    Homoseksualnost je takođe zabranjena zakonom
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #5386
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali opet nije najgori oblik serijata, pogledaj malo u SA, UAE, katar, izvoznici ,, boraca za slobodu''
    Asadov rezim naspram njih je limunada

  12. #5387
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Poslao bi zenu sa djecom u daleki svijet bez tebe da ih zastitis ?

    Pa ko ti garantuje da u prvom izbjeglickom kampu ili granicnom prelazu neko nece silovati zenu i dijete...


    Da se razumijemo ne volim Arape, gadni su, imaju te kulturoloske razlike itd. Ali ne mozemo osuditi cijelu populaciju izbjeglica iz zemlje koja je bila razvijenija od nase u svim segmentima radi par slucajeva.

    Ovo sto sam ja pratio - Bech silovan djecak, zene po njemackoj sto su pipane, zaklana radnica u svedskoj itd.

    To su MILIONI LJUDI, znaci MILIONI a opet incidente mozemo na prste izbrojati.


    Procitao sam juce u vijestima zanimljiv clanak o izbjeglici iz Republike Srpske koji je prebjegao u Svedsku i sada je tamo gradonacelnik. SVUDA na svijetu za Jugoslovene je vazilo da su najveci LOPOVI. A u Skandinaviji pogotovo. Dje god bi otisli odmah kriminalne radnje, droga, kradja iznuda. Ali to je uvijek manjina. E sad ne bi Jugosloveni imali jednu od najjacih dijaspora da su ljudi odbijali da ih prime kao izbjeglice...

    Nego da ne duzim pricu... Ocigledno nesto imas licno protiv imigranata koji bi prolazili kroz zemlju iako ne vidim zbog cega, jer evo ih je milion proslo kroz srbiju pa najveci incident je to sto "gaze kukuruz dok beze poljima"
    Žene "pipane" kažeš !!
    Malo je više nego pipane, a i da su samo pipane da li Sirijac, Iračanin, Jordanac... misle da su Alllllahom ( slava mu i milost) dani da "pipaju" žene koje to ne žele ?


    Zbog čega bi neki Srbin,, Hrvat, Njemac, Austrijanac, Slovenac rizikovao i 0,0000000000000000000000000000000001 % šanse da ga Sirijac prikolje ?

    Eno ti u Njemačkoj prislanjaju vozačima autobusa noževe pod grlo, onaj u Italiji popi žestoke batine od vozača na kojeg je nasrnuo

    Nemam problem sa ovim imigrantima VEĆ SA SVIM U KOMPLETU IZ KOJE GOD DA SU ZEMLJE. Usrao si svoju zemlju, mrš i popravljaj je
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #5388
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iggy:) View Post
    Ali opet nije najgori oblik serijata, pogledaj malo u SA, UAE, katar, izvoznici ,, boraca za slobodu''
    Asadov rezim naspram njih je limunada
    Zaista nemaju smrtnu kaznu za ateiste, samo 2 godine zatvora.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #5389
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Rakune ne mozes da budes tako iskljuciv majka mu stara. Ne mozes da generalizujes stvari. Ja sam desno nastrojen tip, antisemita sam, anti religiozan itd. Ali ne mozes citave grupacije ljudi da osudis jer im je zemlja u ratu.
    Nasa je zemlja bila u ratu isto kroz 90 cak 2 puta. Dosta nas ljudi na svijetu poznaje bas po tome i onda nas gledaju kao divljinu dje se ratovalo i kako smo se mi sami usraali u cijelu zemlju.

    Silvio Berluskoni je 2007-8-9 nijesam siguran ne gugla mi se sad uveo nultu toleranciju imigracije Rumuna u Italijju, izgovor mu je bio da siluju italijanske zene. U stvari oni su "krali" poslove italijanima, radili su marljivije za manje para i to je u sred recesije poljuljalo trziste rada, da ne duzim pricu.

    Silovanja, pipanja sta god, desavaju se u svakoj zemlji, od svakojakih ljudi. Otici cu toliko daleko da necu ni osporiti da su Arapi i sjeverno afrikanci drugaciji i vise su nasilni. Ali opet ponavljam ne mozes da osudis cijelu naciju. To ne moze tako i nije pravedno.

    U Njemackoj fali inzinjera, doktora, medicinskih sestara, cistaca ulica, radnika u fabrici. Ne bi oni primili Sve ove izbjeglice da ih nemaju dje. 2011 godine Njemacka je imala deficit od 2 miliona radnih mjesta visokog obrazovanja. Ovo im je doslo kao kec na 10. Da ne uvoze skupu radnu snagu iz zemalja EU, vec ovu jeftiniju koja nece da se buni i integrisace se u stanovnistvo...
    Ali isto tako ne mogu reci e doktori i inzinjeri vi udjite svi ostali stop...

    Ista je situacija u Australiji koja je najteza zemlja za emigrirati... 3 od 4 doktora su stranci - Nigerijci, Kenijci, Libanci, Juznoafrikanci, Vijetnamci.


    Ja razumijem da ti zelis da skrenes paznju na islamizaciju evrope i dolaska arapske kulture, ali nazalost ne mozemo ni ja ni ti nista uraditi. To je jednostavno prirodan tok stvari. U Berlinu npr. i prije ove krize morao bi pjesaciti jedno pola sata - sat dok ne nadjes njemacki restoran - Hrana je uglavnom turska/kurdska. Svako 100m iskoci po turska zastava.... Jednostavno ne bi ih drzali da im ne trebaju.

    Ista je situacija u Skandinavskim zemljama i UK... To je jednostavno tako i moze se nama svidjeti ili ne, ali muslimani/arapi/hindusi rade isto sto su Albanci odradili na Kosovu.

    Takoreci Nadjebali su nas... Kultura je takva da djecu pravis sa 18 a ne sa 40. Da ih pravis 6-10 a ne 1 itd.


    Da zakljucim:


    Demografska slika Evrope se mijenja i ni ja ni ti ne mozemo uraditi nista da to sprijecimo. Ako stvari nastave ovakvim tokom kroz 50 godina islam ce biti dominantna religija u vecini zapadno evropskih zemalja.... I to je to ...
    One Ring to Rule them all...

  15. #5390
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    A sto obozavam kafanske/internet ratnike. Niste bili u ratu, niste ga ni osjetili. Na CG je palo nekoliko raketa pa mislite da je to rat. A i za to polovina vuce traume i dan danas.
    Od 10 ljudi koji bi dali krv znoj i suze za drzavu, na pricu naravno, 1 bi pobjegao na zapad, 4 bi otisla u okruzenje. 4 bi provela u nekom uslovno zasticenom mjestu i samo 1 bi ostao da se bori spletom losih okolnosti da mu je neko nanio nepopravljivu stetu tipa ubistvo uzeg clana familije.
    I svi misle da su taj jedan koji ce da ostane. Ocete tuki, boricete se jedino ako nemate drugog izlaza, te price o patriotizmu ostavite za kafansko mjerenje duzine.
    Mali hint. Eto ga US marinac koji je izabrao da ide, pa kad su ga Iranci zarobili u plac. Zamisli situacije dje ti je glava u torbi. Zato i ratuju kako ratuju. Opali puska sa nekog prozora i zakuca ih da se ne mrdaju, raspale teskim naoruzanjem po cijelom kvartu dok ne utihne. Zamisli frustracije kada si losije naoruzan od protivnika, ili u nasoj varijanti koju svi potenciraju, ratujemo izmedju sebe i isto smo naoruzani.

  16. #5391
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Bas ne znam...

    Ja minuta mislio ne bih nestao bih iz zemlje sa familijom... Pjeske-Pjeske... Ostavio bih ove sto imaju muda da ratuju za mene. Ja sam pichhka volim zivot i porodicu
    One Ring to Rule them all...

  17. #5392
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    1681 Broadway, New York, NY 10019
    Posts
    222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sekunde ne bih ostao, jednom se živi.
    Ne moramo posjećivati ludnicu da bi pronašli poremećene umove, naša planeta je umobolnica svemira.

  18. #5393
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ocigledno nesto imas licno protiv imigranata koji bi prolazili kroz zemlju iako ne vidim zbog cega, jer evo ih je milion proslo kroz srbiju pa najveci incident je to sto "gaze kukuruz dok beze poljima"
    Opet ti siris lazi, ubijen je Afganistanac u njihovom medjusobnom okrsaju. Oni u Srbiji ne zele da se zadrze dva dana pa normalno da nema toliko problema kao u zapadnoj Evropi a i nece da naprave neko sr*nje pa da zaglave u srpskim zatvorima nego ako bi do toga doslo u nemackim ili austrijskim gde bi im mozda i bolje bilo nego na slobodi. Cela Evropa se buni zbog izbeglica, niko zivi ih ne zeli samo ti i dalje glumis majku Terezu i mislis da to Evropi treba, milioni ljudi kojima se ne zna poreklo, za koje niko ne zna kako ce da se pobrinu za njih i gde ce ih smestiti a najveci deo cine vojno sposobni muskarci u punoj snazi.

    To što se Srbi ubijaju za 17 € i što siluju svoju djecu mi živo puca spolovilo, jedino mi je žao djece.
    I oni sa juga Srbije su tradicionalno izopačen narod, što i nije čudno pored toliko incesta
    Ubijaju i siluju budale obicno odrasle u teskoj nemastini, obolele psihe i jako slabo obrazovano a sa tobom je izgleda ovo trece slucaj kad generalizujes sve Srbe pod ubice i silovatelje dece. Koliko ljudi zivi u siromastvu i koliko je psihicki puklo od svega sto se desavalo dobro je da se ovo cesce ne desava. A za te juznjake to garant tvrdis na osnovu "Neciste krvi" od pre sto godina mada za njh ne mogu nista da tvrdim jer ne znam nikog od njih.
    Last edited by Severnjak; 12-02-16 at 08:29.

  19. #5394
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam vec rutu razradio, i rezervnu zavisno s koje strane nas napadaju.
    Ja bih osta pa neka poginem od prvoga metka kad bih ima sto branit, ali da branim ovubagru crnogorsku nesposobnu, retardiranu, jes da idem u Kotor ponekad ali se u Dobrotu ne zadrzavam duze.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  20. #5395
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,944
    Thanks Thanks Given 
    4,791
    Thanks Thanks Received 
    9,827
    Thanked in
    3,726 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/politika/pajovic-m...i-velike-ideje

    Ali pazite 7 komentara u minut, svi "pozitivni". Kako su za$ele botine iz stranke i udarile po tastaturi.
    War. War never changes.

  21. #5396
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NESLAGANJE SA ODLUKOM ŠEFA BUDVANSKOG ODBORA


    12.2.2016 07:10

    Ljubomir Filipović odlučio da napusti SDP

    Filipović tvrdi da će Đurovićeva odluka štetiti partiji i najavio da će o daljem političkom angažmanu prvo obavijestiti rukovodstvo SDP-a
    2546PREGLEDA
    10KOMENTARA


    Share




    Bivši potpredsjednik Opštine Budva Ljubomir Filipović obavijestio je predsjednika Socijaldemokratske partije (SDP) Ranka Krivokapića da će napustiti tu stranku, zbog neslaganja sa predsjednikom budvanskog SDP-a Mihailom Đurovićem. On je lideru SDP-a poručio da stranku, između ostalog, napušta zbog Đurovićeve odluke da poništi tender za zakup 150 kupališta
    Odlazi Ljubo,ima SDP kadrova iz Rožaja da te zamjeni
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  22. #5397
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Odlazi Ljubo,ima SDP kadrova iz Rožaja da te zamjeni
    Ima li ko da zamijeni ove ti DPS-ove iz Spuža?

  23. #5398
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,854
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,386
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Ima, nego su i oni za Spuž.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  24. #5399
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    ne mozes citave grupacije ljudi da osudis jer im je zemlja u ratu.


    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nasa je zemlja bila u ratu isto kroz 90 cak 2 puta.
    Ko je tačno bio kriv zbog toga ???

    Narod u kompletu. U vrijeme ratova za mir su samo 2 grupacije bile protiv krvoprolića, a to su glasači LSCG i SDP. Liberali su sa SDP-om činili do 15% Crne Gore(zajedno su/smo činili do 15% stanovnika Crne Gore i pored toga što danas svako tvrdi da je bio liberal)

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Dosta nas ljudi na svijetu poznaje bas po tome i onda nas gledaju kao divljinu dje se ratovalo i kako smo se mi sami usraali u cijelu zemlju.
    Ti ljudi su u potpunosti u pravu . Sami smo usraali onu fantastičnu zemlju
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Otici cu toliko daleko da necu ni osporiti da su Arapi i sjeverno afrikanci drugaciji i vise su nasilni. Ali opet ponavljam ne mozes da osudis cijelu naciju.
    "Daleko si otišao" pišući činjenicu koju zna svako ljudsko biće na planeti

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    To ne moze tako i nije pravedno.
    Ali je zato po dušebrižnicima pravedno da divljaci naseljavaju zemlje koje je domicijelno stanovništvo napravilo najcivilizovanijima.

    Kako bi ti istrpio da ti se gost istovari na sred toaleta ?? Ja ću ti reći kako, naredio bi svom radniku da počisti i ispratio gosta uz počasti u obliku noge u dupe

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    U Njemackoj fali inzinjera, doktora, medicinskih sestara, cistaca ulica, radnika u fabrici.
    Njemačka će biti kriva za gašenje Evropske Unije samim tim što je ona zaslužna zbog konvoja divljaka. Živi bili pa vidjeli

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ali isto tako ne mogu reci e doktori i inzinjeri vi udjite svi ostali stop...
    Naravno da mogu.
    Znam da je iz USA došla ponuda Zoranu Mijanoviću da se preseli u USA gdje bi mu dali blanko ček na koji bi on upisao cifru.
    Da je otišao da li bi ja mogao da kažem "pustili ste njega, pustite i mene "
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja razumijem da ti zelis da skrenes paznju na islamizaciju evrope i dolaska arapske kulture, ali nazalost ne mozemo ni ja ni ti nista uraditi.
    Naravno da možemo. Samo izglasati desničarske stranke
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Demografska slika Evrope se mijenja i ni ja ni ti ne mozemo uraditi nista da to sprijecimo.
    Naravno da možemo. Samo izglasati desničarske stranke
    Last edited by Rakun; 12-02-16 at 21:33.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #5400
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Ubijaju i siluju budale obicno odrasle u teskoj nemastini, obolele psihe i jako slabo obrazovano
    I mi smo odrasli u istoj tolikoj teškoj nemaštini , i mi smo išli da se borimo za srpske interese, i mi smo bili pod sankcijama


    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    sa tobom je izgleda ovo trece slucaj kad generalizujes sve Srbe pod ubice i silovatelje dece.
    Nije tačno da sam generalizovao, nemoj da LAŽEŠ.
    Jasno sam naveo da mislim na Srbe sa JUGA Srbije

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Koliko ljudi zivi u siromastvu i koliko je psihicki puklo od svega sto se desavalo dobro je da se ovo cesce ne desava.
    Ljudi žive u siromaštvu i u Crnoj Gori, i u Bosni i Hercegovini, po malo i u Hrvatskoj pa se nigdje ne čini pizdarija kao po Srbiji
    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    A za te juznjake to garant tvrdis na osnovu "Neciste krvi" od pre sto godina mada za njh ne mogu nista da tvrdim jer ne znam nikog od njih.
    Ima li boljeg izvora od onog koji je nastao prije ratova, siromaštva, političara itd...
    Što se tiče njihovih običaja čitava Jugoslavija je veoma dobro upoznata sa njima
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 216 of 1402 FirstFirst ... 1161662062122132142152162172182192202262663167161216 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •