View Poll Results: Ko osvaja?

Voters
115. You may not vote on this poll
  • Atalanta

    0 0%
  • Cagliari

    3 2.61%
  • Cesena

    2 1.74%
  • Chievo

    0 0%
  • Empoli

    2 1.74%
  • Fiorentina

    4 3.48%
  • Genoa

    0 0%
  • Verona

    0 0%
  • Inter

    16 13.91%
  • Juventus

    31 26.96%
  • Lazio

    8 6.96%
  • Milan

    16 13.91%
  • Napoli

    5 4.35%
  • Palermo

    0 0%
  • Parma

    6 5.22%
  • Roma

    16 13.91%
  • Sampdoria

    3 2.61%
  • Sassuolo

    3 2.61%
  • Torino

    0 0%
  • Udinese

    0 0%
Page 144 of 243 FirstFirst ... 4494134140141142143144145146147148154194 ... LastLast
Results 3,576 to 3,600 of 6065

Thread: Serie A - sezona 2014/2015

  1. #3576
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    @trojkam

    Upravo o tome i ja pričam. Nerealno je očekivat od Hesusa i Ranokje da igraju dobro kad Guarin, Medel i Kuzmanović kombinovano ne mogu da izdrže 10 sekundi presinga... previše je to posla za štopere onda, jer pored odbrane moraju i loptu da iznose, a taj kalibar igrača nema niko bez možda Čelzi Ivanovića, koji čak beka igra..

  2. #3577
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fino posluju klubovi u ovom zimskom prelaznom roku, ne pamtim ovoliko broj transfera. Sampdorija radi dobar posao bas.

    Pavoleti iz Sasuola presao u Djenovu.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  3. #3578
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Vrhunski. Prodaju mlade i talentovane igrače koje su stvorili, a zadržavaju raznorazne kante.. baš odličan posao rade..
    Ja ne znam citas li, Inter ima pravo da ga otkupi u naredne 2-3 godine kad im se digne penis za 14. Mali ce da igra, ako se pokaze da valja i opravda hype oko njega vratice se. Ako ne od sledece prodaje nam ide jos 50 posto. Za sad je 7 najskuplji mladi igrac u istoriji, a ako pazarimo jos za 3 godine npr 5 ili 7 milki bice medju prve..To je strasan posao. Sa tim parama se rasterecuje budzet i dovodi se kvalitetan stoper. Na ljeto ce izgleda Yaya Toure.

    Ja sam dezurni kriticar, ali ne moogu jest ***** kad rade odlican posao.

    Bona je isti igrac kao Icardi, A NE MOZE DA IGRA DOK GOD JE ICARDI TU. Rako da bi jeo klupu i propao..

    Duncan je smece..

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Duncan i Bonazzolli u Samp, Krhin presao u Cordobu, Laxalt u Genou. A agent Dragovica je potvrdio da pregovaraju sa Interom evo vec 5 dana. Ako je Murillo dogovoren, ne znam sto je ovo, bez ako ne namjeravaju da rasciste stopere.
    Dragovic ili Schaar dolaze, Murillo je pogodjen vec samo vjerovatno za jun. Brutalan stoperski par cemo imati.
    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    @trojkam

    Upravo o tome i ja pričam. Nerealno je očekivat od Hesusa i Ranokje da igraju dobro kad Guarin, Medel i Kuzmanović kombinovano ne mogu da izdrže 10 sekundi presinga... previše je to posla za štopere onda, jer pored odbrane moraju i loptu da iznose, a taj kalibar igrača nema niko bez možda Čelzi Ivanovića, koji čak beka igra..

    Slazem se. Zato je kupljen Brozovic, Lass Diara evo izgleda na vrata i traze Yayu Tourea za ljeto. Sa Hernanesom, Kovacicem i Medelom to je brutalno za Talijanske prilike.

    Kuzmanovic ide, ako ne sad onda na ljeto 100%, Guarin ide na ljeto 100%. Resavaju se svakojakog smeca...Pereira je prodat konacno, Djonatan ce da napusti, Nagatomo ce da bude maknut na ljeto..Totalna rekonstrukcija, ovaj put KVALITETNA
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  4. #3579
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default



    Dobro došao kući majstore. Sigurno igrač koji ima najviše fudbala u nogama, igrač koji može jednim potezom riješit meč, sigurno da neće više biti natezanja kao protiv Torina. Zna se da ne voli mnogo da trči i da je drzak ali za nekih sat vremena po meču može da predaje svima nogomet. Previše majstora na jednom mjestu (Cassano, Kovačić, Šaćiri, Hernanes, Podolski) mora da postoji neki balans. Uzdam se u Brozovića da će trčat kao konj jer svi kažu da istrči najviše po meču, ali momak nema 20 kila sa krevetom. Gledam mu predstavljanje, došao u kratku majicu a BICEPSA NIĐE.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  5. #3580
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nocas se spominje za Inter, niko drugi do Ledesma iz Lazia. Ja bih radije Stankovica vratio iz penzije.
    Ili ovoga covjeka. Njegov sin kaze da voli Inter, i da bi htio da ga trenira. El Cholo.
    http://m.goal.com/s/en/news/8443872?ICID=HP_HN_6
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  6. #3581
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Simeone je sledeci trener garantujem to..

    Puskasa smo poslali da se kali u Krotone. Svidja mi se momcic ima klase.

    Ipak Bona ide na otkup prva godina 10, druga 12 treca 14m. Tako da ako se pokaze odma ce nazad.

    Drugi najmladji debitant u istoriji Serie A.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  7. #3582
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I Nemanja Matic nema neki biceps pa kolje na sredini, mada evo sad vidim da je cak 13cm nizi od njega sto mijenja moju pricu totalno.
    Nisam znao da je Brozovic visok samo 181cm, mislio sam da je neki igrac bas tipa Matic.

  8. #3583
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Sjetiće se mnogi da sam pisao još dok je Mazzari bio trener da je sledeči Manćini a onda, kao u slučaju Murinja, dolazi Simeone da se posprda sa Evropom i Svijetom.
    Jednostavno me osjećaj ne vara.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #3584
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Ja ne znam citas li, Inter ima pravo da ga otkupi u naredne 2-3 godine kad im se digne penis za 14. Mali ce da igra, ako se pokaze da valja i opravda hype oko njega vratice se. Ako ne od sledece prodaje nam ide jos 50 posto. Za sad je 7 najskuplji mladi igrac u istoriji, a ako pazarimo jos za 3 godine npr 5 ili 7 milki bice medju prve..To je strasan posao. Sa tim parama se rasterecuje budzet i dovodi se kvalitetan stoper. Na ljeto ce izgleda Yaya Toure.

    Ja sam dezurni kriticar, ali ne moogu jest ***** kad rade odlican posao.

    Bona je isti igrac kao Icardi, A NE MOZE DA IGRA DOK GOD JE ICARDI TU. Rako da bi jeo klupu i propao..

    Duncan je smece..
    Ti izgleda čitaš na jednogodišnjem nivou, nakon čega kao da pališ reset podataka. Samo vrati film i koliko je svojih talenata Inter (ras)prodao u poslednjih nekoliko godina. Pretprošle godine su primjera radi, prodali su tri prvotimca mlade reprezentacije Italije, vala su mogli ispoštovat i dovest bar jednog. Tog istog Matiju Destra koga sad većina Interovaca pljuje, isti Inter je prodao prije nekoliko godina, i onda pretprošle sezone htio da ga dovede po svaku cijenu. Ali im je ovaj udario kitu, obzirom da su ga koristili isključivo kao kusur u razmjeni igrača. Neka ga i nisu doveli, ne sviđa mi se nikako. Ali mi to govori kako igrači doživljavaju prodaje/pozajmice u fazi kad im treba povjerenje kluba. Ove godine će da razmaknu Mbajea, Dankana, Bonazolija, Puškaša.. nikad više.

    Iskren da budem, sve ove priče "vratićemo ga, imamo klauzulu" su za mene glupost. Način da se smire navijači, vidiš kako sad većina priča tu priču. A niko nema muda da oplete po upravi da na takav način samo prodaju mlade igrače da uzmu nešto čistog keša i dovedu nekog 30+ igrača. A ovamo kupuju mlade i talentovane igrače iz drugih zemalja i u njih ulažu povjerenje, dok se talijani ćeraju iz kluba maltene metlom. Nije realno da očekujemo da će sjutra neka ekipa gurati pozajmljenog igrača iz Intera ako pored njega imaju svog talenta. Pa zamanuće ga na klupu momentalno, zašto da razvijaju igrača drugom timu za DŽ kad mogu nekog svog. Ovo sa Bonacolijem je dobra opcija pod uslovom da je istina, ali ja sam ubjeđen da on nikad u Inter više neće završit. Što znam, sad je Brozović odličan a Dankan smeće.

    Ok. Svako ima pravo na svoje mišljenje.

  10. #3585
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Trebali bi da organizujemo neko druženje.

    Zamislite samo scenu đe oko logorske vatre $edimo ja, technus, barciale, Markys, Nantecut, Mitro, Rooke, Tripleta, Samo Niksic, moon safari, rai, Jakuza, kaemSe i naravno Black. S tim što bi se ja iscima da nađem i Džoa jer je to čoek koji s ubjedljivo najmanje argumenata najlakše izgori Jakuzu.

    Red sjedenja bi išao ovako: Black, Rookie, Vlado (da se oko kladže dogovorimo nešto), odma pored mene barciale, a do njega Markys (masu znojenja), pored Markysa bih odma $eo Mitra, da banuje mene i njega ako budemo previše mučili barcialea, a onda redom Samo Nikšić, rai, Nantecut, Jakuza, Tripleta (balans između Džoa i Jakuze, mada bi on tražio da ga premjeste odma kod nas ovamo jer bi ga smorili), Džo, moon (da diže moral Džou i pušti mu neku dobru muziku), kaemSe (da bude dovoljno daleko od Jakuze kad mu kaže da je van Gal dobar)
    Last edited by Vlado; 31-01-15 at 08:49.

  11. #3586
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Vlado, vele ljudi da si uživo melem na ranu. Tebe predlažem za moderatora druženja

  12. #3587
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Eo ako ko planira da otvori kafić neka mu da ime "GASI" pa da se svi okupljamo tamo utakmice da gledamo

  13. #3588
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Trebali bi da organizujemo neko druženje.

    Zamislite samo scenu đe oko logorske vatre $edimo ja, technus, barciale, Markys, Nantecut, Mitro, Rooke, Tripleta, Samo Niksic, moon safari, rai, Jakuza, kaemSe i naravno Black. S tim što bi se ja iscima da nađem i Džoa jer je to čoek koji s ubjedljivo najmanje argumenata najlakše izgori Jakuzu.

    Red sjedenja bi išao ovako: Black, Rookie, Vlado (da se oko kladže dogovorimo nešto), odma pored mene barciale, a do njega Markys (masu znojenja), pored Markysa bih odma $eo Mitra, da banuje mene i njega ako budemo previše mučili barcialea, a onda redom Samo Nikšić, rai, Nantecut, Jakuza, Tripleta (balans između Džoa i Jakuze, mada bi on tražio da ga premjeste odma kod nas ovamo jer bi ga smorili), Džo, moon (da diže moral Džou i pušti mu neku dobru muziku), kaemSe (da bude dovoljno daleko od Jakuze kad mu kaže da je van Gal dobar)
    Muke i fiskovi dok se nešto ne bi popilo. I to nešto žestoko

  14. #3589
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ti izgleda čitaš na jednogodišnjem nivou, nakon čega kao da pališ reset podataka. Samo vrati film i koliko je svojih talenata Inter (ras)prodao u poslednjih nekoliko godina. Pretprošle godine su primjera radi, prodali su tri prvotimca mlade reprezentacije Italije, vala su mogli ispoštovat i dovest bar jednog. Tog istog Matiju Destra koga sad većina Interovaca pljuje, isti Inter je prodao prije nekoliko godina, i onda pretprošle sezone htio da ga dovede po svaku cijenu. Ali im je ovaj udario kitu, obzirom da su ga koristili isključivo kao kusur u razmjeni igrača. Neka ga i nisu doveli, ne sviđa mi se nikako. Ali mi to govori kako igrači doživljavaju prodaje/pozajmice u fazi kad im treba povjerenje kluba. Ove godine će da razmaknu Mbajea, Dankana, Bonazolija, Puškaša.. nikad više.

    Iskren da budem, sve ove priče "vratićemo ga, imamo klauzulu" su za mene glupost. Način da se smire navijači, vidiš kako sad većina priča tu priču. A niko nema muda da oplete po upravi da na takav način samo prodaju mlade igrače da uzmu nešto čistog keša i dovedu nekog 30+ igrača. A ovamo kupuju mlade i talentovane igrače iz drugih zemalja i u njih ulažu povjerenje, dok se talijani ćeraju iz kluba maltene metlom. Nije realno da očekujemo da će sjutra neka ekipa gurati pozajmljenog igrača iz Intera ako pored njega imaju svog talenta. Pa zamanuće ga na klupu momentalno, zašto da razvijaju igrača drugom timu za DŽ kad mogu nekog svog. Ovo sa Bonacolijem je dobra opcija pod uslovom da je istina, ali ja sam ubjeđen da on nikad u Inter više neće završit. Što znam, sad je Brozović odličan a Dankan smeće.

    Ok. Svako ima pravo na svoje mišljenje.
    Ja gledam siru sliku Mitro. Thohir ima strasan projekat i rezultati se vec vide. Drvo se sklanja a dovodice se kvalitet i potrebni igraci. Zasto se vrsi rasprodaja sad, da bi se skupila pare za ljetnji prelazni rok. Uzeli smo junajtedu 3 ili 4 direktora ukljucujuci i izvrsnog. Da naprave projekat i da rade kako treba. Treba da se zaobidje FFP tako sto ces se povecati prihodi. Kako povecaati prihode? Rasprodati trop, dovesti zvijezde, prodati vise dresova, gledanost mnogo veca i uci u LS. Onda kad se klub konsoliduje par godina konstano igra eliminacionu fazu LS, smanji se broj timova u Italiji na 18, povecaju se prava prihoda od TV prenosa, napravi ili zapocne stadion ili otkupi Meazza. onda se moze govoriti o davanju sanse mladima. Nikakvi prihod ti napraviti Bonazzolli i Puskas ne mogu...Ali Yaya Toure moze.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  15. #3590
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    personal iz Junajteda?!

  16. #3591
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Moralo je ovo da se odradi zbog ffp jer trebaju pare za dovođenje igrača. 10m u štek. Prodali jednu kesu, drugog možemo vratit za 2,3 godine za samo 6m (jer su ga sad prodali za 7) ako se pokaže dobro. Razmislite malo, ima SEDAMNAEST godina i on treba da se nosi sa mesarima Serije A? Jedan start Đuzepe Bjave i vidimo se.
    Ne sumnjam u to da je klasa i vratićemo ga za max 3 godine kad bude u punoj snazi jer će više šansi dobijat u Sampi nego u Interu. Bolje da igra Casano umjesto njega jer je trenutno nemjerljivo bolji, ima više iskustva i plus dolazi za dž. Kad se Kas penzioniše dolazi ovaj i nema greške. Sad za te pare mogu da dovedu kao privremeno rješenje Rodolfa (do ljeta kad dolazi Murillo) ili Vidu, Sušića koji je želja Manća ali on svakako dolazi u jun...
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  17. #3592
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Dobri moji interisti, volio bih da dijelim vaš entuzijazam, ali prosto mi se ne dopada kako Inter postupa sa igračima iz sopstvene primavere. Dovode talente iz drugih zemalja, a svoje sopstvene prodaju ili šalju na neke pozajmice đe se ovi potpuno pogube. Navedite mi bar jednog kojeg su vratili u poslednjih ne znam koliko godina, osim Marka Andreolija.

    Što se Kasana tiče, on je odavno postao igrač za manje klubove. Težak je karakter, sigurno će stvarati tenziju u ekipi jer će biti poslednji izbor Manćinija.. džabe klasa kad je odavno prošao zenit što se tiče fizičke forme. Njemu treba dozvoliti da bude glavni igrač u timu, tad je najbolji. Al pošto je u Interu svaki od napadača ispred njega što se tiče kvaliteta, ne kapiram čemu njegovo dovođenje. Mnogo bi im bolje došao neki sidraš, da uleti s klupe kad se lopta špica u kazneni.

    Očekujem dovođenje jednog štopera do kraja prelaznog roka, vrlo moguće Aleksandra Dragovića. Na sredini se takođe čeka jedno ime, tipujem da će to biti Lass Diarra.

  18. #3593
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Dobri moji interisti, volio bih da dijelim vaš entuzijazam, ali prosto mi se ne dopada kako Inter postupa sa igračima iz sopstvene primavere. Dovode talente iz drugih zemalja, a svoje sopstvene prodaju ili šalju na neke pozajmice đe se ovi potpuno pogube. Navedite mi bar jednog kojeg su vratili u poslednjih ne znam koliko godina, osim Marka Andreolija.
    Vrlo jednostavno, nijednom igraču nije pisalo u ugovoru da može da se vrati kao što to piše Fredericu. Kod ovoga su prepoznali kvalitet i mudro su postupili. Đe ćeš Destra, Balotelija, Dankana, Međorinija i ostale mediokritete da vraćeš... To je taman za Milan i Torino kvalitet.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #3594
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledam statistiku Interovih igraca i vidim da su najbolja tri ocijenjena igraca upravo veznjaci koji se optuzuju za slabe rezultate.Guarin je najbolji igrac Intera sa 7,49 prosjecnom ocjenom,pa Hernandes(7,29) i Kovacic(7,25).
    Nakon njih kao cetvrti dolazi,sto je zanimljivo,Ranokija sa 7.22. Dok Kuzmanovic ima duplo manju minutazu od ostalih (804 minuta) i skoro da ne igra.

    Problem sa Interom su napadaci koji malo daju...Palacio za 1300 minuta samo 2 gola,Icardi je dao 10 ali od toga jedan hetrik i po dva gola.Golman Handanovic mnogo los,Nagatomo i bekovi moraju bolje.Inter generalno kao ekipa nema kvalitet.Od top igraca imaju samo jednog,a to je golman Handanovic.Vidic je u vec u godinama i nemotivisan,odradjuje ugovor za novac.Kovacic je premlad i nema kontinuitet.

    Inter je igracki losa ekipa.Recimo Fiorentina i Napoli imaju mnogo mnogo bolje igrace.

  20. #3595
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Zavisi ko šta očekuje od veznjaka, jelte.

    Današnji fudbal bez jakog veznog reda ne može da se igra. Mislim, može, ali onda ne može da se govori o nekom vrhunskom nivou. Sredina Guarin - Medel - Kuzmanović je totalno fudbalski neobrazovana i tehnički inferiorna protiv svake, ali svake sredine u Italiji. Niko nema goru. Evo izanalizirajte druge ekipe, pa procijenite. Jedino nisam siguran za Ćezenine veznjake (njih sam ove godine gledao samo jednom), ali svaki drugi tim u veznom redu ima više kreacije od Intera, tu nema nikakvog dvoumljenja.

    Palasio je posebna priča. Izdušeni igrač, koji više nije u stanju da igra fudbal. Imao je još par prilika dok Đerdan Šaćiri ne počne u prve da igra, a onda će Manćini prekomandovat formaciju u 4-3-3, vjerovatno sa Kovačićem i nekim nužnim zlom Guarin/Medel/Kuzmanović i Hernanesom u sredini. Gore vjerovatno Podolski (iako mi je on mrvicu bolji igrač od Palasia, ali je pojačanje i mora da igra), Ikardi i Kosovar.

    Poenta je da od ove crne trojke na sredini, u istom momentu na terenu ne smiju bit dvojica. Interu ga je đavo izio svaku takvu utakmicu ove godine.

  21. #3596
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Guarin/Kuzmanovic/Medel su defanzivni vezisti i ne umiju kreirati.Nijesu oni krivi sto ih trener stavlja u ekipu.A stavlja ih jer nema koga.Inter ima lose igrace.Nije mi jasno na osnovu cega se Kovacic toliko hvali.Kakav mu je ucinak? On jeste mlad igrac,talenat,sve to stoji.Ali on ima svega 1 asistenciju u prvenstvu i 4 gola. Saciri isto nije ni blizu top igraca.Ako se od njega ocekuje da pokrene Inter onda je jasno na kakve grane je pao klub.Na najnize u istoriji.Ne u rezultatskom koliko u igrackom pogledu.

    Rezultat se moze popraviti vec sledece sezone,ali potrebno je dovesti minimum 10 vrhunskih igraca.Mogli su se dovesti Mandzukic,Jovetic,Matic,Eriksen,De Brujne,Tadic,Sirle....ali treba platiti.Neka se gazda Tohir otvori nekih 100 miliona.

  22. #3597
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Sastav Rome noćas?

  23. #3598
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,616
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Sastav Rome noćas?
    Roma: De Sanctis; Maicon, Manolas, Yanga-Mbiwa, Holebas; Pjanic, Keita, Nainggolan; Ljajic, Totti, Iturbe
    Roma bench: Skorupski, Florenzi, Astori, Torosidis, Paredes, Pellegrini, Uçan, Somma, Cole, Verde, Vestenicky
    Empoli: Sepe; Hysaj, Rugani, Barba, Mario Rui; Croce, Valdifiori, Vecino; Saponara; Pucciarelli, Maccarone
    Empoli bench: Bassi, Pugliesi, Bianchetti, Perticone, Laurini, Tonelli, Laxalt, Signorelli, Verdi, Zielinski, Mchedlidze, Tavano

    Ovo nadjoh na football italia sad...

    edit: a evo i na flashscore konacno stavise...

  24. #3599
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    jel realno da je ova tica gore napisala da je "golman Handanovic mnogo los..."?
    :lolblue::lolblue::lolblue:

  25. #3600
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Kakav je Florenzi cas je bek vas je vezista cas je krilo cas je lazni spic...sreca te ima Roma ovoliko stopera inace bi I tu igrao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 144 of 243 FirstFirst ... 4494134140141142143144145146147148154194 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 902
    Last Post: 11-06-15, 21:14
  2. Barclays Premier League - Sezona 2014/2015
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 3199
    Last Post: 05-06-15, 20:28
  3. Calcio Serie A, Sezona 2013/2014
    By _HokutoNoKen_ in forum Fudbal
    Replies: 7616
    Last Post: 19-05-14, 06:49
  4. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  5. Serie A sezona 2011/2012
    By Luximus in forum Fudbal
    Replies: 10485
    Last Post: 22-05-12, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •