View Poll Results: Ko će biti prvak Telekom 1. CFL za sezonu 2014/2015

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    5 11.90%
  • Budućnost

    26 61.90%
  • Rudar

    1 2.38%
  • Čelik

    1 2.38%
  • Mogren

    0 0%
  • Berane

    0 0%
  • Bokelj

    3 7.14%
  • Grbalj

    1 2.38%
  • Mladost

    1 2.38%
  • Lovćen

    3 7.14%
  • Petrovac

    0 0%
  • Zeta

    1 2.38%
Page 30 of 37 FirstFirst ... 20262728293031323334 ... LastLast
Results 726 to 750 of 903

Thread: Telekom 1. Crnogorska Fudbalska Liga - sezona 2014/2015

  1. #726
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    dejo vukicevic je stari narkoman...

  2. #727
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prodje danas mladost,sutjeska je blijeda bila i to sa igracem vise od prvog poluvremena...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #728
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    A pretpostavilo se da ce izgubiti.
    Sigurno su vec mislima na derbi.

    Bas se iznenadih sto Buducnost ne prodje.

  4. #729
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default


  5. #730
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Dejo prati svaku njihovu utakmicu kad je tu ali je i moguce da ce da ga dovedu,ne vidim da je to neko resenje jer je gaga izvukao maximum iz one ekipe,bolje da vide da dovedu jedno 4-5 igraca...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    gaga je pojmaš, što je pokazala ova sezona budućnosti. igra zaostao fudbal koji još igraju samo teške talijanske provincije, njegova formacija 3-5-2 koja se svodi na 5-3-2 samo neka je zdravo. dejo vukićević je profesor crnogorske lige za njega. ja bi volio da vidim ponovo sašu petrovića, ali ovog puta da dobije vremena koliko je dobio ovaj ćutuk, barem igra moderno i atraktivno

  6. #731
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Mozda ne igra atraktivno, ali vidji ekipu Buducnosti i sto je izvukao iz nje.... Ne sprdajte se...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #732
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    desi li se danas da navijaci budu legitimisani i budu podlegnuti alkotestu prije meca kao sto je najavljeno, ne treba vise nikad otic na ove posrane meceve nase lige, jer se posle ovoga vidi da savez i policija rade jedino protiv interesa cg fudbala tj da na sve moguce nacine pokusavaju otjerati publiku sa stadiona, kao i do sada mnogo puta sto su radili
    AJMO CRNA GORO !!!

  8. #733
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default


  9. #734
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    nadam se da ćemo poslije ovog meča ispratiti gagu radojičića

  10. #735
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,343
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    a zasto, da bi dosao dejo vukicevic prevara?

  11. #736
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    a zasto, da bi dosao dejo vukicevic prevara?
    dejo vukićević je profesor doktor za njega. gaga je najveća prevara u istoriji crnogorskog fudbala, poput antonia kontea u talijanskom

  12. #737
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,343
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    ne slazem se, ali ok.

  13. #738
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Gaga je možda najbolji trener koji je trenirao neki klub u CG od nezavisnosti. Rekao sam možda samo zbog Grofa Božovića.

    Treba malo dublje sagledati fudbal da bi se ovo shvatilo.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  14. #739
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Za mene je Vignjevic ubjedljivo najbolji trener kod nas.

    I ovaj sad sto vodi Mladost.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  15. #740
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Za mene je Vignjevic ubjedljivo najbolji trener kod nas.

    I ovaj sad sto vodi Mladost.
    slažem se, i onaj mojsilović je bio odličan, šteta što nije mogao da iskontroliše svlačionicu. saša petrović isto odlično razumije fudbal, ali ga jebe temperament.

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Gaga je možda najbolji trener koji je trenirao neki klub u CG od nezavisnosti. Rekao sam možda samo zbog Grofa Božovića.

    Treba malo dublje sagledati fudbal da bi se ovo shvatilo.
    možda da me uputiš što da pratim. evo gledam budućnost ove sezone i ne mogu da prepoznam taj talenat. budućnost je bolje igrala prošle godine kad je trener bio goran perišić, a na papiru je imao gori tim jer je radojičić dobio pojačanja koja je htio.
    igra je nikakva, klasično umrtljavanje protivnika, a u napadu ne vidim niti jednu smislenu akciju. sve neke improvizacije. nervira me kad vidim protivničke igrače kako se uigrano kreću i svako zna što radi, a mi sve nešto pokušavamo na silu

  16. #741
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Aj ne dosadjuj pobro cus uigranu akciju , jesi igra ti jadan kad fudbal , sto mislis da ima uigrane akcijej od golmana do spica ono na duple ka da je to rukomet ili kosarka.. odlican je gaga , 3. mjesto dosta dobro s obzirom kakvo je stanje u klub...

    Tebi da je stalo do Buducnosti ne bi kritikova Gagu no se malo raspitaj koliko bolesnika radi s mladjim kategorijama pocev od direktora mladjih kategorija Voja Pejovica , iskompleksirane osobe koja terorise igrace 97. god kako bi sledece godine moga da gura svoje igrace 98. god , i on preuzima omladince umjesto da pusti Slavka da izgura svoju generaciju do kraja jer je najuspjesnija u zannjih ko zna koliko , mozda od one 87. gen , omladinci Buducnosti titulu nisu uzeli eo 6-7 god ako ne i vise , a ovi imaju sad 5 bodova prednosti i dobar raspored do kraja i odbranice je lagano , pritom uzmi u obzir koliko igraca 96. , 97. , 98. godista igra za prvi tim i B tim koji igra 3. ligu...

    Raspitaj se malo sto se cini tamo koliko igraca ide , kako je u Ujpest otisao Miso Perovic i kako je standardan tamo , 97. god , cak je i go sad dao.. ali ne niko o tome ne prica no o Gagi i njegovom stilu fudbala, a s kim ce igrat bolje kad se evo i u najjacu 97. gen posrase

  17. #742
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Prije svega, moraš da shvatiš da Budućnost ima slabiji tim od Sutjeske i Rudara. Pogledaj sastave i shvatićeš. I pored toga, ovo su sasvim fini rezultati ove sezone, kad se sagledaju brojke.

    Reci mi, da li je Klop prevara kad se uporede rezultati prije i sad? Je li Budućnost neki Real Madrid, pa se očekuje lepršava igra i petarde na svakom drugom meču?

    Gaga je došao u Sutjesku koja je godinu prije toga (osim jedne sa Pecom), igrala ispod svih očekivanja. Odmah je napravio revoluciju u timu. Slobodno mogu reći da je napravio i taktičku revoluciju u CG fudbalu, jer prije toga nijesam vidio ekipu koja tako djeluje na terenu. Takve rotacije tokom samog meča, tranzicija od odbrane do napada... Samo sam tada gledao Jovovića, koji je znao d apovuče sa centra loptu, proslijedi je i rotira se tada sa Isidorovićem ili sa nekim drugim (mislim Karadžićem), zbunjuje cijelu protivničku zadnju liniju i stvara se odmah šansa. Sad sam ti naveo samo jednu rotaciju, a gledao sam miksovane takve 2-3 tokom cijelog meča. Priznajem, gledao sam Sutjesku malo puta da bih rekao da je tako izgledalo cijele sezone, ali nema razloga da vjerujem da je drugačije bilo...kasnije je sve to krunisano titulom. Od provincijskog tima do šampiona, to je doktorat. Gaga je takođe čovjek koji razgovara sa igračima, motivator, nije umišljena seljačina koja zna za 4-5-1 i gruvaj.

    Većina CG trenera gure formaciju sa jednim špicem jer je to vidjela od Bajerna, Dortmunda ili Reala i zato jer ih je strah da igraju otvorenije. Ovako nakrcaju sredinu i šta bude, kažu igračima koje su im pozicije i neka igraju. Bez ikakvog plana igre. Ili im kažu samo gruvajte duge lopte, nekad mora upasti.

    Kod Gage se sve znalo, jer je prije svega donio organizovanu igru. Fleksibilnost njegove igre, organizovanost napada i motivacija iliti psihološki uticaj igrača su ono što ga krasi.

    Sad ćeš ti mene da pitaš zašto to nije odmah uradio sa Budućnosti. Mora mnogo kockica da se posloži da bi imao instant uspjeh. Ja ću ga trenutno pravdati drugačijom radnom sredinom, ograničenošću igračkog kadra (kojem je morao vjerovatno da prilagodi 3-5-2 formaciju) da igraju onako kako je zamislio i sl. Ja tvrdim da će Budućnost da bude samo jača sledeće godine, ako odluče da ga zadrže. Treba takođe da znaš kakva je zbrka u Budućnosti i kakav pritisak se pravi na svakog trenera. Titula se postavlja kao imperativ. U Sutjeskoj su noge tek zadrhtale igračima zasnjih 4-5 kola, jer su bili svjesni da imaju sve u svojim rukama, da doživljavaju nezamislivo. Do tada pritisak nije postojao.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  18. #743
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Gagi zamjeram sto se prima kes od Gluscevica ne bi li igrale njegove neznalice za prvi tim.Vrhunski trener u raspalom klubu bez uprave bez ikakvog reda.Inace neko spomenu Mojsilovica,to je najgori trener u istoriji fudbala.Nikad nedcu zaboravit Buducnost svjesno igra da ne udje u prvu ligu jer centa nemaju i svi znaju Mogren upada a Mojsilovic se pravi lud i pored toga sto su standardno prvi svako kolo daje izjavu ''ne gledam tabelu ,pojma nemam koji smo''.I sve tako do kraja sezone,koja budaletina.

  19. #744
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    U buducnost problem nije u gagi nego i neznalicama u upravi i svim drugim segmentima kluba...Vec zadnjih 7-8 godina sistematski se radi na unistavanju kluba,to mozemo svake godine da vidimo
    Podgorica Podgoricanima!

  20. #745
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Kakva golcina Vujovica.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  21. #746
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Je li se samo meni ucinilo kao neregularan go Vujovica....da li smije onaj igrac Sutjeske (ne znam ko je bio u pitanju) da stoji par metara ispred golmana....mislio sam da je to nedozvoljeno i da se svira kao ometanje golmana jer realno ometao je golmana nije mogao golman od njega da vidi pravac lopte?...mislim mene to cisto informativno zanima a ne zanima me ni Sutjeska ni Buducnost...

  22. #747
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    I meni se cini da se ondje svira pasivni ofsajd , al' koga briga , bitno je da je Sutjeska dala gol .

  23. #748
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    @pteridaktil ako je bio na liniji lopte onda je bio u pasivnom ofsajdu, a mislim da nije da je bio u lijevom uglu a golman po sredini skoro tako da je mogao vidjeti sto se desava.

  24. #749
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Telekom 1. Crnogorska Fudbalska Liga - sezona 2014/2015



    Kakva slika na rtcg

  25. #750
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li mi neko objasniti,posto se ne razumijem u fudbal,od kad smije igrac sutjeske Lukic da stoji iza zivog zida 10 metara,ispred golmana i lopta ide u tom smjeru u golmanov ugao i postize se regularan go po vidjenju gospodina Kaludjerovica i linijskog cini mi se Konatara?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 30 of 37 FirstFirst ... 20262728293031323334 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telekom 1. Crnogorska Fudbalska Liga - sezona 2013/2014
    By Montenegrino-CT in forum Fudbal
    Replies: 1343
    Last Post: 18-07-14, 11:57
  2. Replies: 4333
    Last Post: 19-05-14, 15:03
  3. Prva Crnogorska Liga - Sezona 2006/2007
    By hercules in forum Ostali sportovi
    Replies: 817
    Last Post: 31-07-07, 17:22
  4. Jedinstvena fudbalska liga
    By Brajo in forum Ostali sportovi
    Replies: 53
    Last Post: 19-05-07, 11:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •