Results 1 to 4 of 4

Thread: Onlajn upoznavanje

  1. #1
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Onlajn upoznavanje

    Zanima me kojih mjesta ima na internetu za upoznavanje đe ima dosta ljudi odavde iz Crne Gore, pogotovo Podgorice (mada nisam odatle), začatovanje, ćaskanje, pa ako nešto ispane… Znam poneke sajtove, ali ima li neki najposjećeniji? Ili ima li možda kakva stranica na facebook, đe bi se moglo naći nešto za neku kombinaciju i tako to… Ili još neđe drugo? Naravno, ne mislim ni na šta baš prljavo iako sam postavila temu u ovaj podforum, nego eto neko normalno, diskretno mjesto na netu, đe bi se lako mogo nać neki onako normalan momak, za tako neko druženje, pa šta bude…

    Nije ništa ružno, ja sam inače pristojna i stidljiva đevojka, čak i više nego bi trebalo (u tome je i problem), iako nisam baš toliko mlada... Nego me samo zanima, da vidim bih li imala više sreće. Ako možete pomoći, neki predlog please, da ne gubim vrijeme

  2. #2
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Evo ti ovdje momcina na forum za svake kombinacije.. Samo prodzaraj malo kroz topice vidjeces da su to sve ljepotani zeljni pomoci u takvim dilemama u kojima se ti nalazis.. A uzgred ces dobiti jedno 15 privatnih poruka tako da dalje ne moras trazit nista.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Ne treba ti online upoznavanje ništa. Imaš u Podgoricu bar 2 lokala koji su striktno za ta upoznavanja. Sjedneš poručiš piće i tačno se zna da si došla da nađeš momka il kombinaciju. I momci ti sami prilaze a ti biraš (ako si dobra, ako nisi Bog ti u pomoć).

    Eto tako.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by blossom View Post
    Zanima me kojih mjesta ima na internetu za upoznavanje đe ima dosta ljudi odavde iz Crne Gore, pogotovo Podgorice (mada nisam odatle), začatovanje, ćaskanje, pa ako nešto ispane… Znam poneke sajtove, ali ima li neki najposjećeniji? Ili ima li možda kakva stranica na facebook, đe bi se moglo naći nešto za neku kombinaciju i tako to… Ili još neđe drugo? Naravno, ne mislim ni na šta baš prljavo iako sam postavila temu u ovaj podforum, nego eto neko normalno, diskretno mjesto na netu, đe bi se lako mogo nać neki onako normalan momak, za tako neko druženje, pa šta bude…

    Nije ništa ružno, ja sam inače pristojna i stidljiva đevojka, čak i više nego bi trebalo (u tome je i problem), iako nisam baš toliko mlada... Nego me samo zanima, da vidim bih li imala više sreće. Ako možete pomoći, neki predlog please, da ne gubim vrijeme
    Ja sam iz Herceg Novog i ja imam slican problem, stidljiv sam i nisam bas toliko mlad, nemoj da te vara ovo 922 to je samo moja sala, volio bih i ja da zapocnem neko druzenje, isto kao i ti, pa ako si raspolozena, posalji mi PM pa mozemo negdje razgovarati.
    Caos
    Bako, jebeš li što?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Upoznavanje sa roditeljima!
    By asta la vista in forum Ljubav
    Replies: 113
    Last Post: 14-04-11, 00:40
  2. Upoznavanje :)
    By JoLLe_VP in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 14-12-10, 10:46
  3. Agencija za upoznavanje
    By NHM in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 26-10-10, 01:00
  4. Agencije za upoznavanje ili prostitucija?
    By pljaka n*1 in forum Ljubav
    Replies: 16
    Last Post: 12-02-06, 18:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •