Page 131 of 210 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141181 ... LastLast
Results 3,251 to 3,275 of 5239

Thread: Nba 2014/15

  1. #3251
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Istorijska utakmica u svakom smislu te rijeci, jedna od boljih a da je odlucujuca koje sam ikad gledao.

  2. #3252
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Hvala momci.

  3. #3253
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kakva utakmica, kakav spektakl.. Vatali se za glavu ovamo u USA u zadnjoj četvrtini.. Poen za poenom, ludnica. Podsjetila me na Heat-Spurs game7 u finalu prije 2 godine, skoro identična utakmica. Spurs noćas odigrali na nivou ali ipak Cp3 donio jasnu prevagu na kraju (zajedno sa onom ludom trojkom Reddicka, trojkom Barnesa i onim polaganjem Crawforda).. Clippers takodje pokazali da su spremni za najveće izazove jer izbačiti tim koji je praktično dominirao u zadnje dvije godine nije mala stvar. Sada im slijedi napaljeni Houston pa da vidimo oće li konačno stić do tog WCF

    šta da kažem za Spurs.. Da li je ovo kraj jedne ere ili možda opet ista priča (svi ih otpišu a oni se vrate)?
    Nekoliko izvora već javlja da u njihovom front office vjeruju da imaju legitimnu šansu da dovedu LMA

    Ovo noćas je bila najbolja utakmica što sam gledao ove sezone, ako uključimo i njen značaj u to (takodje Spurs-Memphis je tu nedje ali je to bila reg sezona).. San Antonio kuburi sa neizvjesnim završnicama čitave sezona i evo se na kraju nekako potrefilo da upravo u takvoj jednoj situaciji i ispanu..

  4. #3254
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Told Yaaaa...Premeko su mi Spursi djelovali ove sezone. Jedino je taj Kawhi
    izvanredan odbrambeni igrac, ovi ostali preslabi.

  5. #3255
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nerealna utakmica - šteta što je jedna od ekipa morala ovako rano da ispadne

  6. #3256
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Told Yaaaa...Premeko su mi Spursi djelovali ove sezone. Jedino je taj Kawhi
    izvanredan odbrambeni igrac, ovi ostali preslabi.
    Kawhi dobar u odbrani ali ga nidje nije bilo u napadu kad su ga Spurs najviše trebali (game 6,7). Dosta je limitiran ofanzivno ali znajući njegovu radnu etiku i treninge nemam sumnje da će se poboljšat u tom segmentu u budućnosti..

    ostali nisu nikako preslabi., Duncan je imao odličnu seriju, Parker većinom povrijedjen, Ginobili mozda najviše zreo za penziju.. Razočarenje je Danny Green, u ovoj seriji, i to što Pop nije imao koga krštenoga da igra na peticu.. Clippers jesu prošli ali u zadnoj sekundi game 7 protiv "staraca iz San Antonia"

  7. #3257
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Šteta za košarku i plejof što su Sparsi ispali.
    Jedini su igrali pravu košarku i genijalne igrače.
    Nažalost sad će se razbit ekipa.
    Dankan će završit, Đinobili isto, teško je njima naći zamjene.
    Ne sumnjam u Popa, ali proće dosta vode dok opet dođu do ovog nivoa, jbg.
    Nadam se da će Golden Stejt sad nešto napravit, mada im je centarska linija kao Rikić-Planinić, to je taj nivo igrača
    Mislim da će Hjuston lagano opuvat Kliperse, jer je ovo divlja ekipa koja zavisi do toga kako se Polu ćefne.
    Last edited by jokaš; 03-05-15 at 09:17.

  8. #3258
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default


    Kako će da ih siluje noćas u reket .Šteta što je junior Konli povrijeđen.
    Memfis vs GSW 2-4
    Hjuston vs LAC 2-4
    Atlanta vs Vašington 4-2
    Čikago vs Klivlend 4-3

  9. #3259
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Memfis vs GSW 3-4
    Hjuston vs LAC 4-3
    Atlanta vs Vašington 4-3
    Čikago vs Klivlend 2-4

  10. #3260
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post

    Kako će da ih siluje noćas u reket .Šteta što je junior Konli povrijeđen.
    Memfis vs GSW 2-4
    Hjuston vs LAC 2-4
    Atlanta vs Vašington 4-2
    Čikago vs Klivlend 4-3
    Ne vjerujem, dosad kad su igrali Draymond ga vazda unisti, ne vjerujem da ce im Memfis uzeti vise od 1-2.

    Memfis-GSW 1-4
    Hjuston-LAC 4-2
    Atlanta-Washington 4-1
    Cikago-Klivlend 3-4

    Neke moje prognoze, sa tim sto Klivlend mozda i ranije zavrsi posao.

  11. #3261
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    559
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SA izgubio ovu utakmicu onako kako su dobili utakmice 2 i 4 - mimo toka igre.

  12. #3262
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Nisam racunao da će se pratit ovako i ne uđoh ođe
    Malo je reći ludnica od utakmice, prije dvije godine Allen sad Paul. Trebalo je malo čvrstine u prethodnim utakmicama, onesposobit fizički jakog protivnika i riješit seriju ranije. Šta je tu je, ja sam kao uvijek prezaodovoljan. Ostaje da čekamo velike odluke veterana
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  13. #3263
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    San Antoniu treba svjeze krvi. Prije svih, Ginobili nije sto je bio. Parker je imao 3 meca stanke, sto bi rekli hrvati (poslije one manje povrede, mislim game 2 da je bila). Green nije odradio svoj dio posla. Splitter nije dao ono sto je dao u prethodnim play-off (ovima). Jednostavno, dosta kockica se nije poklopilo. A opet, pored svega toga, djelila su ih 3 poena od prolaska protiv jedne od najboljih ekipa lige.
    Ja nisam misljenja da je ovo kraj ere. Da sam na mjestu LMA, znam koja bi mi sledeca destinacija bila. On, Duncan i Tiago mogu da budu vise nego zanimljiva rotacija na centarskim pozicija. Uz jedno osvjezenje na dvojci, moze ova ekipa jos nesto da kaze. Pa onda neka bace peskir.
    Sto se tice ostalih meceva, kad se vec daju prognoze:
    Memphis - GSW 1(2) -4
    Clippersi - Houston 4 - 2 (3)
    Po meni ce Clippersi (jos poslije ove serije sa SA, tako da se izmore protiv Rocketsa da GS "rizikuje" laksi put do finala nego sto su se nadali. Nego, otom-potom).
    Washington - Atlanta 2-4
    Bulls - Cavaliersi 4-3 (ovo je mozda navijacki subjektivno, ali moraju poceti da daju svoj maksimum. I dalje sam misljenje, kad su zdravi, da Bullsi imaju najbolju rotaciju prvih 8 igraca na rosteru iz Golden State. To se mora iskoristiti. Vrijeme je, znajuci situaciju izmedju Thibsa i uprave. Ne moze se bez ispaljenog metka ici kuci.)
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  14. #3264
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naslušao sam se ove godine svakakvih komentara o Kris Polu, priče da nije nije superstar (!?), da ne donosi prevagu na terenu (!?), da ga nema kad je bitno (!?), da su Redik, Griffin i Barns bitniji igrači za LAC (!????) i svakavih gluposti pročitah koje ljudi (stalni ovdje forumaši) pričaju mrti ozbiljni (da ne prčkam sad po forumu )... 27pts pod povredom zbog koje je copao po terenu, propustio pola prvog poluvremena i opet uspjeo da ono radi i onako ugasi SAS u zadnjem napadu i pošalje ih kući... Alo ljudi, sa jednom nogom je igra i ono radit, onako se bačat za lopte u onakvom stanju, onakve šuteve pogadjat... A ovaj game winner je bio šlag na tortu i jako dugo će se pamtit. Kapa dolje za tatu košarke, jednu veliku legendu i čovjeka (sa mud'ma do poda kad treba).

    A za Kavaja ja to odavno pričam. Čovjek zadatka oko kog se ne isplati gradit tim. Odličan igrač, ali u odbrani. Ne sporim da bi ga svaka ekipa poželjela u tim, ali masu limitiran u napadu posebno kad je bitno. U 4/4 je bačio 2-3 cigle.


    Inače po prvi put od 1998. da se u finalu neće naći Kobi, Timi ili Vejd... Prva dva sigurno više nećemo gledat, a trećeg bi fino bilo viđet.

    Memfis-GSW 2-4
    Hjuston-LAC 2-4
    Atlanta-Washington 4-1
    Cikago-Klivlend 2-4

  15. #3265
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,524
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Po meni glavni krivac za ispadanje Sparsa je Lenard. Napadcki nije postojao , defanziva katastrofalna za nekoga ko je DPOY i po meni on nikada nece biti igrac oko koga se moze graditi fransiza. Sto se tice prognoza ja mislim da ce Vasington izbaciti Atlantu. Nadam se i da ce Cikago savladati Klivlend. Na drugoj strani , mislim da je finale konferencije Golden Stejt - Hjuston sigurica.

  16. #3266
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Eto ga sad, veći mudo od Roberta Horija i Džordana zajedno.Prošle godine se srao u gaće u ključnim trenucima protiv OKC.
    Ja bih da ga vidim u situaciji kad nemaš makar neriješeno, već gubiš a imaš loptu za pobjedu.To je po meni clutch igrač, kad rješave te situacije.Veći je clutch potez ona slobodna bacanja Dankana za neriješeno.
    Last edited by Markys; 03-05-15 at 14:15.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  17. #3267
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vala objektivan si nema što. Ako on sinoć nije bio clutch igrač ne znam ko jes. Ako smo gledali istu utakmicu, on je sinoć xy puta uzima loptu i nekim ludačkim šutevima i mudatim prodorima vadio svoj tim iz govana, kad su gubili i kad je bilo najbitnije. Sinoć je dolaza da je još uvjek ubjedljivo najbolji PG u NBA i to će reć' svaki realni čovjek koji bar površno prati košarku. U momentu kad 99% igrača ne bi izašla ni na klupu no bi se zaključali u svalčionicu da ne sj'bu još više povredu on izlazi i ono radi, a makse. Nema što više da se dokazuje i juri prstene, za mene je ova serija bila finale i pravi test za igrača, kad se igra na sve ili ništa, za spas. Njegov i Jamesov doprinos za tim su toliko iznad svih ostalih da je to nerealno, želja mi je da ih nekad vidim u isti tim, pa makar i na ASG.
    Last edited by Power87; 03-05-15 at 14:39.

  18. #3268
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Odlicna utakmica tripl dabl Grifina valjda drugi u ovoj seriji ? Bice dobra serija sa Hjustonom mada je moj favorit u ovoj fazi duel Klivlenda i Cikaga. Cikago koliko vidim nema povrijedjenih igraca dok Klivlend nema dva krilna centra Varezaa i Lova - mislim da ova serija ide u 7 utakmica,vidjecemo.
    Prognoza
    Hjuston 2 : 4 Klipersi
    Cikago 4 : 3 Klivlend
    G.Stejt 4 : 2 Memfis
    Atlanta 4 : 2 Vasington

  19. #3269
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Power, ako cemo iskreno ono sinoc nije bio 'standardni' Pol...Jendostavno, povreda je ucinila da se ponasa drugacije nego obicno...Reci ce neko, normalno je da se ponasa drugacije kad je igrao s jednom nogom, ali opet vidjela se promjena u mindset-u...mnogo vise mi se svidjao ovako nego inace...

  20. #3270
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Dobar je on ne zaebajte... I uvijek uzmite u obzir da su njegovi fizicki limiti najveci od svih tih dobrih igraca.

    Sto se Lenarda tice... Ne moze se gradit fransiza oko njega, ali ce on u svakoj ekipi biti onaj drugi igrac bez kojeg se nista ne moze osvojiti.

    I kao sto rece se vec... Tim Dankan pogadja slobodna za X, a promasio ih do tada 3... Koji sampion.

  21. #3271
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Power87 View Post

    A za Kavaja ja to odavno pričam. Čovjek zadatka oko kog se ne isplati gradit tim. Odličan igrač, ali u odbrani. Ne sporim da bi ga svaka ekipa poželjela u tim, ali masu limitiran u napadu posebno kad je bitno. U 4/4 je bačio 2-3 cigle.


    Inače po prvi put od 1998. da se u finalu neće naći Kobi, Timi ili Vejd... Prva dva sigurno više nećemo gledat, a trećeg bi fino bilo viđet.
    zaslužen prolaz Clipsa.. Kao što rekoh, Kawhi previše "bježao" od odgovornosti da preuzme meč u zadnje dvije utakmice ali još se nije razvio kao takav igrač ofanzivno izgleda.. Ima dosta vremena da se popravi o definitivno može biti igrač oko kojeg se gradi tim, posebno zbog toga što može da bude odličan u oba pravca (kao Timothy Tim Duncan)

    Pop reče na konferenciji da očekuje Duncana i Manua da se vrate sledeće sezone. Takodje je kritikovao playoff sistem i to sto je Portland zavrsio ispred njih a manje pobjeda su imali (sto je njih poslalo na Clips već u prvoj rundi)

    Dwyane Wade sledeće godine nadam se potpuno zdrav i do finala sa konačno dobrom petorkom i zdravim timom

    Impozantan podatak da su u zadnjih 15 finala bila barem neko od ova tri igraca... Istorija na gubitku sto se nisu sreli Wade i Kobe na vrhu karijere ili Kobe i James

  22. #3272
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Prije ovog posta sastavio sam jedan poduzi ali ga izbrisah jer me glava zabolje od njega, a kako bi tek vas.
    Ka neko ko najbolje prati Spurse ovdje, ocekujem da ce ucinjet sve da dodaju jos jednog igraca u roster koji je velika riba u nba vodama. Kavaj do sad ima mvp finala i dpoy a jos nema 24 godine tako da stanite malo sa strucnim izjavama kako je role player, bio bih presrecan kad bi oko njega gradili ekipu. Tim Duncan je pokaza da je greatest pf ever i top 5 of all time.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  23. #3273
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    nisam ispratio 6 i 7, ali je steta sto su se ove 2 ekipe ovako rano sastale, te cemo sad morati slusati debilne price o krahu dinastije i testisima koje je sam cassell presadio chrisu paulu (kao da ih do sada nije imao). ako 1 kos odluci u game 7, ovakve price nemaju nikakvog smisla. spursima su zakazali neki igraci koji su znali da daju doprinos prethodnih sezona - prvenstveno manu i danny green, koji je osim sedme utakmice imao uzasnu seriju. mora se naci neko rjesenje na 5, splitter nije startna opcija.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  24. #3274
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Gledam vasington atlanta, kako to lagano. Pik Vol Gortat koji niko ne brani, lagani poeni egzibicija. Inteziteta nidje, kao da je neko usporio sinocnji mec

  25. #3275
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Kako ovo neozbiljno djeluje, 7 poena atlante u 4/4 a još 4 min do kraja

Page 131 of 210 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141181 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. CdM 2014
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-14, 02:22
  5. Pes 2014
    By qpes in forum Game Server CG
    Replies: 172
    Last Post: 28-10-13, 09:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •