Page 126 of 210 FirstFirst ... 2676116122123124125126127128129130136176 ... LastLast
Results 3,126 to 3,150 of 5239

Thread: Nba 2014/15

  1. #3126
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    https://cdn1.vox-cdn.com/thumbor/puw...y-gsgdsg.0.gif

    btw Manu Ginobili now has more playoff wins than Michael Jordan.
    Ja sinoc ne stigoh da pogledam Spurse, pogledah Rockets-Mavs i Carlisle sve karte izgleda bacio na Dirka i Montu ali Dirk nazalost nista nije mogao da pogodi, bas se vidi da je omatorio, krece se ko Balsa Radunovic a ne moze to vise da prolazi, narocito u plejofu na zapadu.Harden je stvarno paklen igrac, jednostavno nemaju rjesenja za njega, jeste Aminu odigrao solidnu odbranu na njemu ali je to bilo nedovoljno jer je i Josh Smith odjednom poceo da igra i pogadja trojke, narocito u zadnje dvije.Dok sam danas gledao snimak ove Spurs-Clippers utakmice, primjetih Manua da radi neke poteze identicno ko Harden sinoc.Mozda sam ja zakasnio sa ovim poredjenjem ili sta vec, nadjoh nedje intevju Hardenov jos dok je bio u OKC, dje prica kako mu je bilo receno da ce biti 6th man i da je gledao da kopira najboljeg sto je dotad vidio, Manua.Narocito zbog finala dje su Spursi nedavno osvojili, pa je on nedje kasnije pricao kako je citavo ljeto proveo vjezbajuci i pokusavajuci da skine svaki njegov dribling,potez, nacin na koji zavrsava kod obruca, iznudjuje faulove, jos su obojica ljevaci pa mu je i zbog toga on bio najblizi.Uglavnom doslo mi da se zamislim da li bi Manu od 25god mogao sad biti nesta poput Hardena

    Sto se tice utakmice, meni je i dalje nestvarno da Spursi citavu seriju nista nijesu dobili od Parkera,Greena,Splittera i Ginobilija lise ove zadnje.Imaju Spursi veliku rezervu, samo je pitanje oce li uspjeti da kapitalizuju sad ovu pobjedu i zavrse posao kuci pred svojim navijacima kako bi dobili bar malo odmora prije pocetka druge runde.Svi ostali parovi su vec poznati samo se oni cekaju i Memfis.Ne bih da komentarisem onu glupost Deandre Jordana, nikad ga nijesam smatrao pretjerano pametnim igracem a nazaost bukve poput njega i Drummonda su slika i prilika sto se danas smatra dobrim centrom i max igracem.Za Timmya se vise nema sto kazati, nece NBA sigurno biti isti kad on okaci patike, evo onda jedna slika za legendu


  2. #3127
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Kakva blokada dankana na minut do kraja auh

  3. #3128
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Cio mec su sudije navlacile za SA... Pa cisti kos je ponisten Barnsu, ta lopta je 80% bila napustila obruc...

    LAC bez cojones, ali problem lezi u rezervama...
    Krajem 1/4 13 razlike za LAC, 3min kasnije 1p za SAS,,rezerve na rezerve... Ove LAC nesposobne i napad 24s da igraju..

  4. #3129
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ja sinoc ne stigoh da pogledam Spurse, pogledah Rockets-Mavs i Carlisle sve karte izgleda bacio na Dirka i Montu ali Dirk nazalost nista nije mogao da pogodi, bas se vidi da je omatorio, krece se ko Balsa Radunovic a ne moze to vise da prolazi, narocito u plejofu na zapadu.Harden je stvarno paklen igrac, jednostavno nemaju rjesenja za njega, jeste Aminu odigrao solidnu odbranu na njemu ali je to bilo nedovoljno jer je i Josh Smith odjednom poceo da igra i pogadja trojke, narocito u zadnje dvije.Dok sam danas gledao snimak ove Spurs-Clippers utakmice, primjetih Manua da radi neke poteze identicno ko Harden sinoc.Mozda sam ja zakasnio sa ovim poredjenjem ili sta vec, nadjoh nedje intevju Hardenov jos dok je bio u OKC, dje prica kako mu je bilo receno da ce biti 6th man i da je gledao da kopira najboljeg sto je dotad vidio, Manua.Narocito zbog finala dje su Spursi nedavno osvojili, pa je on nedje kasnije pricao kako je citavo ljeto proveo vjezbajuci i pokusavajuci da skine svaki njegov dribling,potez, nacin na koji zavrsava kod obruca, iznudjuje faulove, jos su obojica ljevaci pa mu je i zbog toga on bio najblizi.Uglavnom doslo mi da se zamislim da li bi Manu od 25god mogao sad biti nesta poput Hardena

    Sto se tice utakmice, meni je i dalje nestvarno da Spursi citavu seriju nista nijesu dobili od Parkera,Greena,Splittera i Ginobilija lise ove zadnje.Imaju Spursi veliku rezervu, samo je pitanje oce li uspjeti da kapitalizuju sad ovu pobjedu i zavrse posao kuci pred svojim navijacima kako bi dobili bar malo odmora prije pocetka druge runde.Svi ostali parovi su vec poznati samo se oni cekaju i Memfis.Ne bih da komentarisem onu glupost Deandre Jordana, nikad ga nijesam smatrao pretjerano pametnim igracem a nazaost bukve poput njega i Drummonda su slika i prilika sto se danas smatra dobrim centrom i max igracem.Za Timmya se vise nema sto kazati, nece NBA sigurno biti isti kad on okaci patike, evo onda jedna slika za legendu

    Mene samo nije jasno zasto u toj seriji protiv Hjuston Karlajl, koji nasuprot sebe ima dvojicu igraca aka DeAndre, nije vise koristio hack strategiju. Da sam ja trener nba ekipe sa zadovoljstvom bih je koristio jer nije tuga kad ubijas igru sa tim nego je tuga kad igrac koji prima 50 miliona sa slobodnog za metar promasi kos. To je zalost. Josh Smith je poprilicno driblinga napravio u tih 5 utakmica i treba ga je u startu kidat.
    Jedan veliki projekat Kjubana je propa. Doveo Parsonsa, Cendlera, Feltona, kasnije Ronda i Stodemajera da bi na kraju zavrsio jedva malo preko metle u first round..
    Hardenovo poredjenje sa Ginobilijem je pocelo jos od ruki sezone bradonje kad je euro step radio skoro identicno ka Nosonja i time otvara prostranstva za sebe kroz reket. Manu je sa 25 godina, poslije Indijanapolisa dosa u nba. Prva godina je bila privikavanje i to kazu burno, ne toliko na igru koliko na Popovica. Kad je doslo vrijeme potpisivanja Sloan sa Jutom i Karl sa Denverom su se opasno bili ukljucili u igru. Bio je cak jednom i na razgovore sa njima ali je ostalo samo na to. Da je posa tamo i dobio mjesto u prvu petorku kod Karla koji je vazda forsira napad ili Sloana koji je bio zaljubljen u njega mislim da je moga 2/3/4 godine ic na 25p u prosjeku. Srecom osta je dje je osta i osvojio sto je osvojio. One jedne godine je ima 20p u prosjeku (2010 I think) i to mu je najvise u karijeru za sezonu.
    Mislim da ce sledeca bit teza Klipersima za igranje nego Spursima sto nije bio slucaj pred zadnju utakmicu u At&t, tako da Spursi imaju sansu. Samo jednom su prokockali 3:2 vodjstvo (svi znamo koje).
    Bi li izasla ili usla lopta da je DeAndre nije dira? Mislim da bi sveisto posla napolje.
    Timmy - 39 god i 4 dana. Sto bi reka Pop na pitanje da sto krace opise filozofiju svoje igre: "Opisacu u dvije rijeci - Tim Duncan"..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  5. #3130
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Dallas nije prošao playoff seriju od kad su osvojili titulu. Use'rem se u James-a i njegovu igru bez kohones koja nas je koštala titule te kobne 2011

    Tim Duncan dijeli lekcije Clippers-ima u njihovu kuću, i to dva puta.. Samo neka Doc ostavlja Griffina na perimeter, da šutira one njegove duge dvojke sa spojenim nogicama, baš će tako će proći ovu seriju..

  6. #3131
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Kakvi Grifin i bakrači.
    Po faci mu se vidi da je retard.
    Samo da kuca ka` majmun, nit tehnike nit išta.
    Nema košarkaške inteligencije.
    Dankan ga je vozao kao mlado tele.
    No da je pametniji pa da nauči nešto, ali teško.
    Šteta za Dalas jer su imali potencijala.
    Dirk je ostvario svoj najveći cilj a ujedno i Dalasu donio dugo čekan trofej.

  7. #3132
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Rondo i Dalas raskinuli saradnju, Kevin Love out 4 do 6 mjeseci. Ocekivan i razocaravajuci kraj sezone za oba igraca..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  8. #3133
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Žao mi je Ronda.
    Mislio sam da će dati više Dalasu.
    Šteta.
    Mora Dalas neku rekonstrukciju tima pravit.
    Nek i dalje igra Dirk, ali da ima manju minutažu i da povremeno ulazi, jer ne može više ka` prije jbg.

  9. #3134
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Jbg Jokas, od obecavajuce sezone su ovo dobili. Rondo ih je ugusio i nije bio nikako za njih, bolje im je bilo da su ostali sa Feltonom i Herisom..
    Napravice Kuban nesto ovo ljeto..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  10. #3135
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Napravit ce jos koje vanbracno dijete . Sprdam se, ne znam imali koje u opste. Ali ovog ljeta su Lejkersi na redu da naprave nesto, Kuban nam je ukrao Ronda i milo mi je sto sve ovako ispalo.
    Bi li volio da Lakersi Rondu daju max deal?
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  11. #3136
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,116
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Izvinjavam se na fb linku, pozdrav od drugog pika najjaceg drafta svih vremena
    https://www.facebook.com/baja.malii....type=2&theater

  12. #3137
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Bi li volio da Lakersi Rondu daju max deal?
    A znajući Lakers tako će i uradit..

    Lamarcus Aldridge ce odrediti sudbine dva nba tima ovo ljeto, mozda i vise njih.. Ako podje u Dallas onda opet postaju konkurenti, jer Dirk razmislja na sixth man ulogu da se prebaci, dok Portland onda nema čemu da se nada.. Vidjećemo..
    veliko je ljeto za Trail Blazers.. 3 startera sa isteknutim ugovorima..

  13. #3138
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Wiggins i zvanicno ROY, Mirotic drugi.Koga zanima nek pogleda odje glasove.

    Donovan i zvanicno trener OKC, nemam pojma o kakvom se treneru radi, ali ne treba neka pamet velika sa Russom i KD da se dobija.

  14. #3139
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bullsi ce da igraju finale,trust me.
    1908.

  15. #3140
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Bullsi ce da igraju finale,trust me.
    E kad bi svaku igrali ko ovu, nego su ovakve utakmice samo neka vrsta trailera kako oni mogu da igraju.Bullsi pate od iste bolesti ko i Buducnost, oni se uglavnom prilagodjavaju protivniku, ili sto kazu amerikanci playing down to competition, oni iako su bolji nece izgledati bolje dok god je tako.Mogu oni da se ceraju i igraju sa najboljima ali utakmice gdje se oni prilagodjavaju protivniku umjesto da oni nametnu svoju igru se mnogo cesce desavaju.

  16. #3141
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Bi li sad navijaci Milvokija bili zadovoljniji da su ispali 4:1 u Cikagu ?

  17. #3142
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    eh, htjedoh reci prije meca da je kljucni igrac tu mike dunleavy.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  18. #3143
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Uh, ovo je boljelo.. Bulls izliječili frustracije noćas..

    inače statistika pokazuje da su znatno bolji kad imaju dva dana odmora izmedju mečeva. noćas je to bio slučaj..

  19. #3144
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Spursi napravise onu razliku zahvaljujuci ludiu Belinelija ali cim se ovim vratise starteri ta se prednost istopi jer generalno Spursi prelose igraju.Jos CP3 nista iz igre dao nije citavo poluvrijeme treba samo istom Belineliju da zahvale sto ne gube 7-8 razlike najmanje.Plus im se svi bitni igraci uvalise u problem sa faulovima.

  20. #3145
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ne vjerujem da Pop ide na hack a Jordan u prvo a vode 10 razlike.. eo sad opet kreće.. ne moze se zaspat u kršteno vrijeme, u Ameriku, kad je ova serija u pitanju..

  21. #3146
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A cuti miha, evo 6 ujutro ovđe, ne zaspijevam ga ovih dana, što zbog utakmica, što zbog načina na koji Klipersi gube...

    Evo +7 na 7min do kraja, da vidimo oće li Griffin uspjet i ovo da zajebe.

  22. #3147
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nema sanse da ovo Clippersi izgube, niko osim Belinelija,Diawa i donekle Millsa nije dosao na utakmicu, svo vrijeme Spursi igraju ko da vode 3-0 i imaju HCA,Kawhia nema nidje,Green standardno se raspada, Splitter gori od Deandrea sa slobodnih.

  23. #3148
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ima je Kavaj onu trojku za nerijeseno i promasi. Nego standardno, ide se tezim putem, makadamom..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  24. #3149
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To se traži mačko mala
    Zamalo i ovo da iskomplikuju... Čitava petorka perfektna bila, jedini problem bi mogla bit povreda Baby Davidsa, ni ovako klupe nemaju...

  25. #3150
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ne postoji klub na planeti koji bolje definiše pojam ''sivilo prosječnosti'' od Milvokija.

    Još hiljadu godina da postoje, najveći domet će im bit' plasman u plej-of.
    Shit has hit the fan !

Page 126 of 210 FirstFirst ... 2676116122123124125126127128129130136176 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. CdM 2014
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-14, 02:22
  5. Pes 2014
    By qpes in forum Game Server CG
    Replies: 172
    Last Post: 28-10-13, 09:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •