Page 125 of 210 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129135175 ... LastLast
Results 3,101 to 3,125 of 5239

Thread: Nba 2014/15

  1. #3101
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Treba pobat sa svima. Hjuston je proba' i uspjelo im je, prije njih Klipersima. Ne pamtim da se pojavilo neko zvucno ime od draftovanja Grifina a da se Klipersi nijesu zainteresovali, pa su prigrabili redom sve od Kamana do Grendzera.
    Kako ovaj Milvoki unese malo vise fizickog kontakta, na odbranu odgovorise odbranom i prc, 2:3..
    Ja rekoh prije pocetka serija da ce ovo otici u 6 ili 7 utakmica jer im ne leze, ali posle onakvog starta nijesam ocekivao da pogodim.I mozda Lebron nece dolazit u United vec u Bradley centar

    Stvarno su ovi Bullsi jedna prevara od ekipe, na celu sa Thibsom.Vodis 3-0 i evo 2 utakmice ne mozes da zatvoris seriju.I sa ovakvom "igrom" i nekonstantnoscu u istoj da izbace Cavse, makse.Irving i Lebron ce ih sami dobiti bez klupe ako ovako nastave.Bila bi jedna velika nepravda ako se oni nekako dokotrljaju do finala zahvaljujuci sticaju okolnosti.

    Gledah isto i Nets-Atlanta, i Deron kad ga ide je mozda jedan od najboljih igraca za gledanje, steta samo sto se to desava 2-3 puta za sezonu, sledecu ce opet nedje 3-11 i sve se vraca u normalu.Tacno sam znao da nece pogoditi onaj sut pred kraj nego se ode u produzetke.Bogdanovic je u ove 2 zadnje bas fino odigrao odbranu na Korveru i ispogadjao neke bitne suteve, sinoc pogodi trojku na minut do kraja produzetka za vodjstvo.Jedini problem kod njega je sto bar 10x bolje sutira kuci nego u gostima

  2. #3102
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ja rekoh prije pocetka serija da ce ovo otici u 6 ili 7 utakmica jer im ne leze, ali posle onakvog starta nijesam ocekivao da pogodim.I mozda Lebron nece dolazit u United vec u Bradley centar

    Stvarno su ovi Bullsi jedna prevara od ekipe, na celu sa Thibsom.Vodis 3-0 i evo 2 utakmice ne mozes da zatvoris seriju.I sa ovakvom "igrom" i nekonstantnoscu u istoj da izbace Cavse, makse.Irving i Lebron ce ih sami dobiti bez klupe ako ovako nastave.Bila bi jedna velika nepravda ako se oni nekako dokotrljaju do finala zahvaljujuci sticaju okolnosti.

    Gledah isto i Nets-Atlanta, i Deron kad ga ide je mozda jedan od najboljih igraca za gledanje, steta samo sto se to desava 2-3 puta za sezonu, sledecu ce opet nedje 3-11 i sve se vraca u normalu.Tacno sam znao da nece pogoditi onaj sut pred kraj nego se ode u produzetke.Bogdanovic je u ove 2 zadnje bas fino odigrao odbranu na Korveru i ispogadjao neke bitne suteve, sinoc pogodi trojku na minut do kraja produzetka za vodjstvo.Jedini problem kod njega je sto bar 10x bolje sutira kuci nego u gostima
    Isto ne vjerujem da Cavsi mogu lako protiv Cikaga. Cikago je ekipa koja ce protiv GS i protiv NY odigrati isto. Rezultat ce bit u +/- 7 poena i to ispod 185p ukupno, sa dosta cigli i ne bas prelijepom kosarkom. Ako prodju Milvoki a valjda oce (volio bih zbog tenzija protiv LeBrona) mogu puno problema da im zadaju ispod koseva sa Gasolom a ona bukva od Noe je vazda posebno motivisan protiv pomenutog. Butler moze vise nego bilo ko sa Istoka ostat ispred Jamesa dok ga ovaj napada a kad se umrtvi igra bice to "strasan" napadacki duel Blata i Tibodoa. Prizeljkujem taj duel jer nam svima treba malo PO krvi..
    D-Will zasijao sad i vidimo se opet u 2016. ..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  3. #3103
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    deuscroix

  4. #3104
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Reko ja mogu Bucks ukrast jednu u United.. Kakav pokazatelj nespremnosti Bullsa za neke veće domete.. I u prve tri utakmice nisu briljirali ali su bili bolji od Millwaukee-a u završnici pa su zato poveli 3-0.. To se sad promijenilo.. Bucks će bit scary good za nekoliko godina.. Giannis, kakav atleticism i wingspan Još ne mogu da shvatim zašto Rose šutira ovoliko trojki.. Kad krene sa ciglama onda se baš jedna fina kuća može napravit..0-113 su timovi u istoriji kada gube 3-0 u seriji... Ako Bucks kojim slučajem dobiju naredne dvije eto ogromnog poduhvata.. Mislim da će Bulls uradit sve da izbjegnu all-in game 7, iako je na njihovom parketu..
    D Will je sinoć izgledao kao onaj od prije 5 god kad je bio najbolji pg u ligi.. Što je Demaru napravio sa onim crossover-om, uh.. Atlanta sad bez klupe igra.. Masu griješe i ispoljavaju to playoff neiskustvo.. Ispade da nema ozbiljnog kandidata na East osim Cavs.. Možda i Washington ali ih čekam kako se pokažu u 2nd round..
    Memphis se izglupirao sinoć i propuštio šansu da dokrajči Portland.. 10 razlike prosipaju u 8 min prije kraja.. Lillard iskoristio odsustvo Conley-a u potpunosti. Calathes ne moze da ga isprati tako da ulazi u reket kako mu je volja.. Eto problema za Grizzlies ako Conely ne bude igrao u game 5..

    Manu, dobro si nazvao Nou...prava bukva.. Ne može više ni da završi play oko obruča mada zna da ispane koristan, nesvjesno naravno.. Lebron vs Bulls za malo playoff krvi ali u realnosti će opet biti Lebron vs Bulls koji su samo priča a ne djela..
    JR kažnjen 2 meča suspenzije, Love min 2 nedelje out.. Ali opet, nema izgovora za Lebrona..
    Last edited by miha; 28-04-15 at 15:52.

  5. #3105
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nevjerovatnu odbranu odigrase bucksi.Cak su zachepili i i Batlera.Nerealno koliko covjek igra,ne izvodi ga iz igre...Srlja je i on u zadnjoj cetvrtini,moguce od umora.Rouz siluje do bola.Mirotic prolazi kroz vatreno krstenje u play off-u.I on potpuno zaustavljen,nijedan cisti sut,nijedna akcija...mada nije ni cudo kad je rouz ovakav.
    Dosad me najvise wasington odusevio sto se easta tiche.Gortat i Nene postavljaju katanac u reket.A bekovi ubijaju.Tu je i Pirs,znaci nece falit muda u zavrsnici...
    Nocas na snazi triler,mistery u L.A..GG je jedino siguran fix)U hjuston je sve cini mi se jasno.Ocekujem laganu pobjedu roketsa.

  6. #3106
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post

    Manu, dobro si nazvao Nou...prava bukva.. Ne može više ni da završi play oko obruča mada zna da ispane koristan, nesvjesno naravno.. Lebron vs Bulls za malo playoff krvi ali u realnosti će opet biti Lebron vs Bulls koji su samo priča a ne djela..
    JR kažnjen 2 meča suspenzije, Love min 2 nedelje out.. Ali opet, nema izgovora za Lebrona..
    Ja se nedje kanih da napisem poduzi post o tome kako je propao tip i koliko mi je milo zbog onako grdnog i antipaticnog lika sto se raspada citave sezone(uglavnom jer ne igra centra vec cera druge cetvorke po perimetru), on i Varejao kad bi se pobili ne bih znao za koga da navijam, kad bi se kako mogli medjusobno poubijati to bi bilo idealno.Iz nekog razloga igra 30+ minuta svaku iako je faktor tamo koliko ja, ja mislim da je neko od nas tamo da bi imao veci ucinak od njega za sve ove utakmice.Citavu seriju Rouz i Butler ih nose, sinoc kad on poce da igra i da nekim cudom pogadja ona polaganja ispod kosa rekoh ovo nece na dobro izaci, i nije
    Quote Originally Posted by Insua View Post
    Nevjerovatnu odbranu odigrase bucksi.Cak su zachepili i i Batlera.Nerealno koliko covjek igra,ne izvodi ga iz igre...Srlja je i on u zadnjoj cetvrtini,moguce od umora.Rouz siluje do bola.Mirotic prolazi kroz vatreno krstenje u play off-u.I on potpuno zaustavljen,nijedan cisti sut,nijedna akcija...mada nije ni cudo kad je rouz ovakav.
    Dosad me najvise wasington odusevio sto se easta tiche.Gortat i Nene postavljaju katanac u reket.A bekovi ubijaju.Tu je i Pirs,znaci nece falit muda u zavrsnici...
    Nocas na snazi triler,mistery u L.A..GG je jedino siguran fix)U hjuston je sve cini mi se jasno.Ocekujem laganu pobjedu roketsa.
    Meni su Bucksi zanimljivi bili zbog te odbrane, oni i Jazz igraju najbolju odbranu u NBA sto sam gledao ove sezone.Udvajaju ko god ima loptu i forsiraju pasove kod igraca koji nijesu poznati kao takvi, i odatle generisu tranziciju i napad.U odbrani imaju takve igrace dje imaju neki ludacki raspon ruku narocito od igraca spoljnih, i ne moze da prodje nista, nema lakih poena, nakon 3-0 odgovorili su Bullsima odbranom i sad ovi ne mogu nista, sve nesta na silu, na individualnu klasu pojedinaca, nista izgradjeno, nista unaprijed nacrtana i uvjezbana akcija.Mirotic vecinu vremena igra van pozicije i dobio je batine ovu seriju ko nijednom dosad u regularnoj sezoni, a nijedan faul dobio nije za razliku od tad a nije da se nije moglo svirati.Butler i Rouz su svaku igrali preko 40 minuta cini mi se i opet dzaba, crknu i oni nedje pred kraj.

    Washington se precjenjuje iz nekog razloga zato sto su Toronto raspali razmontirali a oni su nakon one 2 utakmice sto su izgubili kuci vec odustali i ovi lagano kuci zavrsili posao.Ja sam siguran da ce im Atlanta ako prodje dati popare i da jednostavno nece imati sto da traze vs njih.

  7. #3107
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Jedini duel ove prve runde vrijedan gledanja je San Antonio - L.A.C. Žao mi je što jedna od te dvije ekipe ispada. Sve ostalo što sam pokušao da gledam je bilo bolno iskustvo. Masu nekvalitetnih i neozbiljnih timova, bez repa i glave, pogotovo na istoku.
    Noćas preebena utakmica, plašim se da San Antonio ne plati cijenu pretjeranog samopouzdanja i lošeg plasmana pred plejof. Tim nije više što je bio a previše stvari im se vrti oko njega. Klipersi imaju oružja da odvedu ovo do sedme, a ne bi mi bilo suviše čudno da i dobiju u 6.

  8. #3108
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,520
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Ako sto ovi celnici Baksa ne zeznu ili im daleko bilo zine dupe da dovode neka "jaka imena" kojima ce se uvaljivati lopta u clac situacijama imacemo priliku da u narednim sezonama gledamo razvoj jednog mocnog tima sa Kidom na klupi. Masu gotivna ekipa koja ima sansu da napravi nesto ozbiljno i veliko.

  9. #3109
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgleda da je to to što se Lovea tiče ove sezone.

    - It's "highly unlikely" that Cleveland Cavaliers power forward Kevin Love will return at any point this postseason because of his shoulder injury, Cavaliers general manager David Griffin said Tuesday.

    Al opet Cavsi su za mene već u finalu, LBJ neće sebe dozvolit ništa ispod toga, očekujem da protiv Bullsa (proćiće nekako šunjavo, kako samo oni znaju) zaigra sa 100%, klupa će im bit' kriminalna (posebno u prve dvije bez JRa) ali očekujem da najjača petorka istoka, sa jedim Jamesom to nadokandi. A ovo što Bucksi rade u zadnje 2 ne pokazuje nekakvu njihovu vanserijsku snagu no samo kolko je ovaj Chicago jadan tim.

    A noćas fešta, da vidimo oće li opet Paul pravit djecu po terenu
    Last edited by Power87; 28-04-15 at 19:27.

  10. #3110
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ako sto ovi celnici Baksa ne zeznu ili im daleko bilo zine dupe da dovode neka "jaka imena" kojima ce se uvaljivati lopta u clac situacijama imacemo priliku da u narednim sezonama gledamo razvoj jednog mocnog tima sa Kidom na klupi. Masu gotivna ekipa koja ima sansu da napravi nesto ozbiljno i veliko.
    Procitah da su Bucksi zainteresovani za Bobija Marjanovica, a i Misko rece da ima ponudu od njih nedavno.Sad je pitanje oce li on htjeti u NBA, jos se sa Vucevicem vidio prije neki dan.Ne bi se iznenadio da ode tamo na kraju da igra nekih 20tak minuta.Jos plus kad im se vrati Parker ako bude dobar ko sto su ga najavljivali, ima da budu masu zajebana ekipa a ne ko ovaj Toronto, ekipa bez ikakvog plana i trenera.

  11. #3111
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Jedini duel ove prve runde vrijedan gledanja je San Antonio - L.A.C. Žao mi je što jedna od te dvije ekipe ispada. Sve ostalo što sam pokušao da gledam je bilo bolno iskustvo. Masu nekvalitetnih i neozbiljnih timova, bez repa i glave, pogotovo na istoku.
    Noćas preebena utakmica, plašim se da San Antonio ne plati cijenu pretjeranog samopouzdanja i lošeg plasmana pred plejof. Tim nije više što je bio a previše stvari im se vrti oko njega. Klipersi imaju oružja da odvedu ovo do sedme, a ne bi mi bilo suviše čudno da i dobiju u 6.
    Pa ima istine donekle.. Prva runda ove godine je ni promać onoj od prošle.. Bucks-Bulls serija je zanimljiva ali nema neke lijepe košarke.. Clippers-Spurs očekivano najbolja serija, nema što.
    Clippers su ubijedjeni da dobijaju seriju ako noćas uzmu game 5. Očekujte hack-a-Jordan čime se kvari kvalitet jedine zanimljive serije u prvoj rundi al dobro to je taktika.
    Atl-Bru je zanimljiva i više nego što je bilo ko očekivao a i nije loša košarka.. Sinoć je D.Will show pravio..

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ja se nedje kanih da napisem poduzi post o tome kako je propao tip i koliko mi je milo zbog onako grdnog i antipaticnog lika sto se raspada citave sezone(uglavnom jer ne igra centra vec cera druge cetvorke po perimetru), on i Varejao kad bi se pobili ne bih znao za koga da navijam, kad bi se kako mogli medjusobno poubijati to bi bilo idealno.Iz nekog razloga igra 30+ minuta svaku iako je faktor tamo koliko ja, ja mislim da je neko od nas tamo da bi imao veci ucinak od njega za sve ove utakmice.Citavu seriju Rouz i Butler ih nose, sinoc kad on poce da igra i da nekim cudom pogadja ona polaganja ispod kosa rekoh ovo nece na dobro izaci, i nije

    Meni su Bucksi zanimljivi bili zbog te odbrane, oni i Jazz igraju najbolju odbranu u NBA sto sam gledao ove sezone.Udvajaju ko god ima loptu i forsiraju pasove kod igraca koji nijesu poznati kao takvi, i odatle generisu tranziciju i napad.U odbrani imaju takve igrace dje imaju neki ludacki raspon ruku narocito od igraca spoljnih, i ne moze da prodje nista, nema lakih poena, nakon 3-0 odgovorili su Bullsima odbranom i sad ovi ne mogu nista, sve nesta na silu, na individualnu klasu pojedinaca, nista izgradjeno, nista unaprijed nacrtana i uvjezbana akcija.Mirotic vecinu vremena igra van pozicije i dobio je batine ovu seriju ko nijednom dosad u regularnoj sezoni, a nijedan faul dobio nije za razliku od tad a nije da se nije moglo svirati.Butler i Rouz su svaku igrali preko 40 minuta cini mi se i opet dzaba, crknu i oni nedje pred kraj.
    kraće rečeno kesa jedna.. Ne znam okle mu obraza da vazda priča nešto put Lebrona a ovaj ga melje svaki put kad se sretnu.. Kako će Butlera umor da stigne vs Cavs jer će ga ludak od Thibsa stavit na Lebrona a tu mu spasa nema, posebno sad kad će Lebron imat još više loptu u svojim rukama i još veći ofanzivni teret.. Ima da opuči Butlera u low post a bukva Noah će izać u pomoć, na udvajanje, i eto prostora za trojke ( mozda cak i Mike Miller dobije neke minute)

    Love out za cijeli playoffs reče gm Cavsa.. Malo vjerovatno da će bit spreman i da se plasiraju u finale..

    što se tiče tranzicije Bucksa sve ide lakše kad Greek Freak leti terenom.. Momak ima potencijal da postane jedan od boljih two-way igrača u ligi za koju godinu..



    Quote Originally Posted by Power87 View Post

    Al opet Cavsi su za mene već u finalu, LBJ neće sebe dozvolit ništa ispod toga, očekujem da protiv Bullsa (proćiće nekako šunjavo, kako samo oni znaju) zaigra sa 100%, klupa će im bit' kriminalna (posebno u prve dvije bez JRa) ali očekujem da najjača petorka istoka, sa jedim Jamesom to nadokandi. A ovo što Bucksi rade u zadnje 2 ne pokazuje nekakvu njihovu vanserijsku snagu no samo kolko je ovaj Chicago jadan tim.

    A noćas fešta, da vidimo oće li opet Paul pravit djecu po terenu
    ne prolazi James protiv Bullsa šunjavo nikad ali će biti otežan posao ovoga puta.. Očekujem da bilježi jedno 30ppg 8apg i 8rpg u toj seriji..
    Last edited by miha; 28-04-15 at 20:14.

  12. #3112
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @miha
    Pogrešno si me skapirao, rekao sam da će Bullsi šunjavo proći Milvoki.

    A ako LAC noćas dobiju mislim da je ovo gotovo, taman će Pop imat vremena da vidi što će sa timom, sa ovakvim rosterom se ne može uć' u sledeću sezonu sa nadom da se neki veći rezultati naprave, nego fino napad na LMA-a ili Gasola ako misli nešto napravit u sledeću.
    Nemam stvarno namjeru gledat u sledeću fazu "hack a Dwight" i gledat uništavanje košarke.
    Nego biće svega noćas, očekujem da Grina više koriste, zna da pogodi kad treba i ima finu kretnju, u ove prve 4 utakmice mu je zadatak bio da se zabije u ćošak i odvuče igrače kako bi Duncan i Ginobili mogli sve da promaše.

  13. #3113
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Power87 View Post
    @miha
    Pogrešno si me skapirao, rekao sam da će Bullsi šunjavo proći Milvoki.

    A ako LAC noćas dobiju mislim da je ovo gotovo, taman će Pop imat vremena da vidi što će sa timom, sa ovakvim rosterom se ne može uć' u sledeću sezonu sa nadom da se neki veći rezultati naprave, nego fino napad na LMA-a ili Gasola ako misli nešto napravit u sledeću.
    Nemam stvarno namjeru gledat u sledeću fazu "hack a Dwight" i gledat uništavanje košarke.
    Nego biće svega noćas, očekujem da Grina više koriste, zna da pogodi kad treba i ima finu kretnju, u ove prve 4 utakmice mu je zadatak bio da se zabije u ćošak i odvuče igrače kako bi Duncan i Ginobili mogli sve da promaše.
    Uistinu

    Spurs teško gube dvije zaredom u po ali vidjećemo noćas kako će da se prilagode.. Ne smiju da dozvole da im se ponovi još jedan Austin Rivers.. Green se još čeka u ovoj seriji ali pitanje je oće li uopšte stizat..
    Kawhi i Duncan opet ključni.. Na Tony-a ne računam prviše jer se muči sa povredama, Ginobili toplo-hladno.. Patty Mills możda opet bude x-factor.. Noćas će im itekako trebat..

  14. #3114
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Uistinu

    Spurs teško gube dvije zaredom u po ali vidjećemo noćas kako će da se prilagode.. Ne smiju da dozvole da im se ponovi još jedan Austin Rivers.. Green se još čeka u ovoj seriji ali pitanje je oće li uopšte stizat..
    Kawhi i Duncan opet ključni.. Na Tony-a ne računam prviše jer se muči sa povredama, Ginobili toplo-hladno.. Patty Mills możda opet bude x-factor.. Noćas će im itekako trebat..
    Ja sam steko utisak da se Green bas istrosi u odbrani cerajuci Paula pa onda u napadu ne moze nista, cak ni one svoje karakteristicne suteve ne pogadja.

  15. #3115
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ja sam steko utisak da se Green bas istrosi u odbrani cerajuci Paula pa onda u napadu ne moze nista, cak ni one svoje karakteristicne suteve ne pogadja.
    Kawhi na Paul-a.. Mora bit nekog žrtvovanja.. Nagrdiće ih tu iz pick n'rolla ali barem će usporiti CP3-a

  16. #3116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    prognoziram opet 15+ bacanja za deandrea.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  17. #3117
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Dirk treba da na klupu malo da sjedne.. Do toga je došlo da šteti timu trenutno..

  18. #3118
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Moram kafu skuvat, da prebrodim ovu krizu...moram gledati SAS.

  19. #3119
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    To je to od Dallasa.. Carlisle čitavu utakmicu ide na Dirka a ovaj se pomjerit ne može, mada je čitava ekipa očajno šutirala.. Ne znam šta je sledeće za njih i kakvi su planovi za sledeću sezonu.. Rondo promašaj sezone za njih, čudo će bit ako ostane

  20. #3120
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Spurs moraju otežat sebi jer su Spurs ali su ipak odradili posao. Prozvao sam Duncana i Millsa i odgovorili su (daj Pope više minuta Patty-u pleaseee ). Ipak x-factor je bio Diaw.. Kakva zadnja četvrtina i nekoliko clutch poena, posebno onaj fadeaway na isteku vremena za napad.
    Griffin opet postavlja impresivnu stat line ali kao što rekoh NO COHONES kada najviše treba.. 1 od 9 u zadnju četvrtinu, promašuje dva ključna slobodna i dozvoljava da ga 39.godišnjak školuje i blokira dva puta zaredom..

    ispizdio bi da Spurs ovo nisu uzeli jer su Clippers očajni bili sa linije za tri.. Jedna trojka a imaju ovakve šutere.. Sve vam je jasno kad jedan JJ Reddick nije ni trojku šutnuo na utakmici.. Još jednom ne mogu da vjerujem da Clippers u ključnim napadima ostavljaju Griffina na ISO sa trojke. naravno on krene u driblinge kao da je plej i samo čekaš kad će da iskašlje onu loptu i preda je drugom timu.. Mozda su i Clips mogli dobit da divljak od Jordana nije dirao loptu na obruču, od floatera Griffina, koja je izgledala kao da će da udje..
    Još jedan razlog zašto su Spurs dobili koji sam najavio a to je da nisu dozvolili da im se ponovi Austin Rivers.. Totalno neutralisana klupa Clippersa noćas..

    Aj ako ih dokrajče više u Alamo, da vidim samo što će biti priča iz Clippers organizacije.. Možda im roster neće valjat ovoga puta
    Last edited by miha; 29-04-15 at 07:00.

  21. #3121
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Power87 View Post
    kako bi Duncan i Ginobili mogli sve da promaše.
    Promasise li?
    ------------------------
    Jedina prevaga u ovom mecu su bili sitni detalji sto opisa miha koji su vecinom posli na stranu Spursa, i u kombinaciju sa samo onom jednom trojkom Barnsa tj. 7% za tri citavog tima Klipersa i win no. 3 podje u Alamo..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  22. #3122
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Da je nije direo ne bi ni ulazila. Lopta je ocigledno izlazila napolje. Po evropskim pravilima ono je regularan kos a za NBA pravila ne znam kakva su.
    Glupo evropsko pravilo da ako lopta takne obruc smijes a ako takne tablu ne smijes da je diras.
    NBA ne dozvoljava ni jedno ni drugo..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  23. #3123
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Opuvaše ih Sparsi.
    Vidi se klasa.
    Dirk je istrošen, izmoren, ne može sam.
    Povrjeda Parsonsa je isto uticala na ispadanje.

  24. #3124
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Strasna pobjeda.Starci uzvratili.Kako zalijepi Dankan Grifina u najbitnijem momentu.Jes Miha,potpuno se Grifin pogubio kad je najbitnije.
    Uvijek za sparse,ali daleko od toga da je gotovo.Naostrice ih Rivers, ka na proslu ih ocekujem.Povrijedi se Spliter.Iako igra sa 60% od prosle godine,valja ime je zbog Dzordana.Koliko god bio panglu Deandre,ima 20 poena zagarantovanih u sledecu.Dako se digne Green poslije one uhvacene lopte i rijesavanja utakmice poslije promasenog slobodnog.Kako brze covjek ruke ima,nerealno.Ali je van forme potpuno.

  25. #3125
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    https://cdn1.vox-cdn.com/thumbor/puw...y-gsgdsg.0.gif

    btw Manu Ginobili now has more playoff wins than Michael Jordan.
    Last edited by Manu; 29-04-15 at 09:25.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

Page 125 of 210 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129135175 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. CdM 2014
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-14, 02:22
  5. Pes 2014
    By qpes in forum Game Server CG
    Replies: 172
    Last Post: 28-10-13, 09:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •