Page 119 of 210 FirstFirst ... 1969109115116117118119120121122123129169 ... LastLast
Results 2,951 to 2,975 of 5239

Thread: Nba 2014/15

  1. #2951
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    clippersi prolaze.

  2. #2952
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,482
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    698
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Ja nesto nijesam siguran da ce Atlanta proci Bruklin. Meni se i pored svih ocitih Bruklinovih mana , ne cini da Atlanta moze to tako lagano da zavrsi.

  3. #2953
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Vidim da su, aj da recem stalni clanovi topika prognozirali Spurse. Ne znam, ocekujem puno taktike Popovica i nadam se najboljem. Prizeljkiva sam Portland, pa Memfis pa onda tek ovaj ostali moguci trio. Dobili su ove atlete sa kojima nece bez muke proc. To od prije tri godine je bilo moze se rec davno, iako ima dosta igraca u obije skipe od tad. Sjecam se da su u game 3 Spursi poslije 1/4 gubili nedje 20 i kusur razlike i dobili na kraj, da bi im poslije dali metlu.
    Ocekujem rast minutaze za Bonnera kako bi se izvuka DeAndre iz reketa, ocekujem post igru od Kavaja, ocekujem da Toni poenterski parira Polu, da prorade Mils i Belineli pa ne moraju obojica u isto vrijeme, da Grin bude spreman da odapne kad god ima prostora, da Ginobili bude vise djed nego baba, da Dijao pogodi koju frljoku, Spliter bude zdrav i Dzozef sa Bejnsom kad udje da iskoriste 10 min da umore ko god ih bude pazio. Dankana ne pominjem jer Timmy ce biti Timmy.
    Od ostalih meceva ocekujem pizdariju na Hjuston vs Dalas..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  4. #2954
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Atlanta je brza duplo od Bruklina i ima 6 igraca vise od Bruklina. Tempom ce ih lomit prije svake poslednje cetvrtine.

  5. #2955
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,073
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    563
    Thanked in
    393 Posts

    Default

    cavsi uzimaju ovo lagano. preslisace sve na istoku, ko god sa zapada da dodje bice izmucen. finale 4-0 ili 4-1, pjeske. JR smith MVP finala.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  6. #2956
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    cavsi uzimaju ovo lagano. preslisace sve na istoku, ko god sa zapada da dodje bice izmucen. finale 4-0 ili 4-1, pjeske. JR smith MVP finala.
    Ja mislim da je Warriorsima najlaksi raspored do finala, ne znam hoce li i 10 utakmica odigrati do finala konferencije.Ne vjerujem da ce tu biti puno umora.I prosle sezone Majami se prakticno proseta Istokom a ovamo se Spursi mucise i sa Memfisom i sa Dallasom jedva dobise pa ih prakticno nagrdise u finalu, matori tipovi.Kad je finale i prsten sampionski u pitanju tesko da ce se neko vaditi na umor.
    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Vidim da su, aj da recem stalni clanovi topika prognozirali Spurse. Ne znam, ocekujem puno taktike Popovica i nadam se najboljem. Prizeljkiva sam Portland, pa Memfis pa onda tek ovaj ostali moguci trio. Dobili su ove atlete sa kojima nece bez muke proc. To od prije tri godine je bilo moze se rec davno, iako ima dosta igraca u obije skipe od tad. Sjecam se da su u game 3 Spursi poslije 1/4 gubili nedje 20 i kusur razlike i dobili na kraj, da bi im poslije dali metlu.
    Ocekujem rast minutaze za Bonnera kako bi se izvuka DeAndre iz reketa, ocekujem post igru od Kavaja, ocekujem da Toni poenterski parira Polu, da prorade Mils i Belineli pa ne moraju obojica u isto vrijeme, da Grin bude spreman da odapne kad god ima prostora, da Ginobili bude vise djed nego baba, da Dijao pogodi koju frljoku, Spliter bude zdrav i Dzozef sa Bejnsom kad udje da iskoriste 10 min da umore ko god ih bude pazio. Dankana ne pominjem jer Timmy ce biti Timmy.
    Od ostalih meceva ocekujem pizdariju na Hjuston vs Dalas..
    Zar nije Splitter nesta povrijedjen i nece igrati u ovoj seriji? Ako njega nema bice zajebano onda braniti Griffina sa sporim Diawom i Baynesom.Ja ocekujem da bace Greena ili Kawhia na Paula a ovo ostalo mogu pokriti ostali jer su u sustini to samo spot up suteri spolja.Nek skupe reket i osiguraju skok i pola posla je vec zavrseno.Malo hack-a-Jordan ako bude gusto i to je to

  7. #2957
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @manu Pa koliko znam ista petorka je bila u SAS i prije 3 godine... U LAC isto ključni igrači, DeAndre, CP3 i Griffin. Mada je realnost da se masu stvari od tada promijenilo, prije svega trener LACa.

    Ove godine su ih Klipersi isprašili u 2 meča koja su igrali tako da bez muke neće SAS meča dobijat, samo što je velika razlika u odnosu na sad Crawford koji je bio u top formi a sad, od kad se vratio se raspada... Masu stvari će i od njega zavisit, ako ne proigra Klipersi će imat najgoru klupu na zapad.
    Last edited by Power87; 16-04-15 at 14:42.

  8. #2958
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Power87 View Post
    @manu Pa koliko znam ista petorka je bila u SAS i prije 3 godine... U LAC isto ključni igrači, DeAndre, CP3 i Griffin. Mada je realnost da se masu stvari od tada promijenilo, prije svega trener LACa.

    Ove godine su ih Klipersi isprašili u 2 meča koja su igrali tako da bez muke neće SAS meča dobijat, samo što je velika razlika u odnosu na sad Crawford koji je bio u top formi a sad, od kad se vratio se raspada... Masu stvari će i od njega zavisit, ako ne proigra Klipersi će imat najgoru klupu na zapad.
    Igrali su 4 meca i 2:2 je rezultat, sa po jednom pobjedom na stranu i po jednom kuci. Taj jedan poraz u LA se desio u zadnji minut koji je SA katastrofalno odigra sto je Kris Pol iskoristio..
    Kroforda vazda oce protiv Spursa, jos i iz vremena Atlante i Portlanda..
    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ja mislim da je Warriorsima najlaksi raspored do finala, ne znam hoce li i 10 utakmica odigrati do finala konferencije.Ne vjerujem da ce tu biti puno umora.I prosle sezone Majami se prakticno proseta Istokom a ovamo se Spursi mucise i sa Memfisom i sa Dallasom jedva dobise pa ih prakticno nagrdise u finalu, matori tipovi.Kad je finale i prsten sampionski u pitanju tesko da ce se neko vaditi na umor.

    Zar nije Splitter nesta povrijedjen i nece igrati u ovoj seriji? Ako njega nema bice zajebano onda braniti Griffina sa sporim Diawom i Baynesom.Ja ocekujem da bace Greena ili Kawhia na Paula a ovo ostalo mogu pokriti ostali jer su u sustini to samo spot up suteri spolja.Nek skupe reket i osiguraju skok i pola posla je vec zavrseno.Malo hack-a-Jordan ako bude gusto i to je to
    Pop je prije 10 dana za Splitera reka da nije nista ozbiljno ali da ga nece bit neko vrijeme i mislim da je time vec bio odredio da ga iskljuci do vremena plejofa. Ocekujem da ce ga vratit do nedjelje a ako ne onda do game 2. Da sam im ja trener stavio bih Kawhi-ja na Pola svo vrijeme, svaki trenutak koji budu zajedno na parket. Tu se mozda osjeti tankost sf pozicije jer ce Grin, Ginobili i Belineli u odbranu branit trojku Klipersa.. Kad vezu Klipersi dva napada s postignutim kosevima odmah hack a Jordan da se uspori igra i moze se ocekivat nesto..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  9. #2959
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislio sam bukvalno na 2015 godinu i na ta zadnja 2 meča. Kolko se sjećam u LA su Klipersi vodili čitavu zadnju četvrtinu i dobar dio treće i pored toga što DeAndre nije moga slobodno strefit. Bilo je malo gusto na minut do kraja pa onda ona trojka Crawforda i poigravanje Paula sa odbranom Spursa
    Ali opet to je sezona a znamo svi što je SAS u PO, znamo koji trener je mnogo puta dokaza kakav je doktor za spremanje ovakvih utakmica i realno se zna ko je favorit...

  10. #2960
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,226
    Thanks Thanks Given 
    138
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Tu sam čitao šta pišete pa reko i ja da se umiješam hahah

    Nema previše filozofiranja što se tiče na East..
    Atlanta će lagano odradit Brooklyna mada očekujem da ih Nets namuče u Barclays jer su dosta jakih ekipa ove sezone tu dobili (Warriors izmedju ostalih). I sad skoro kad su igrali kuću vs Hawks imali su napad za pobjedu ali to ne iskoristiše.. Hawks će sigurno motivisano tu izać, posebno zbog onoga što se dešavalo prošle god u playoff (ono njihovo prenemaganje protiv Indiane dje na kraj i ispadoše).. Mislim da će ovo 4-1 završit
    Cleveland-Boston, ne treba trošiti riječi.. Cavs idu na sweep tu jer sumnjam da će dozvolit da ih Boston dobija po treći ili četvrti put u manje od 10 dana.. Naplata za dva puštena meča pred kraj sezone stiže sad u playoff..
    Chi-Milwaukee, očekujem dosta tvrdu seriju.. Bulls pretenduju na ECF ali imam neki osjećaj da će ih ovi mladi Bucks zakinut za jednu-dvije utakmice (čak bi ih mogao zamislit kako odnose jednu pobjedu iz United-a).. Mislim da Mirota neće cvjetat u prvoj fazi ali očekujem nekoliko bitnih poena od njega kad bude bilo neizvjesno u zadnju čet, kao po običaju
    Toronto-Washington.. Jedina serija na East za koju mislim da će poć do game7.. Nijednom ni drugom timu se ne zna božije zore u playoff tako da mi je ovo 50-50..

    West je već posebna priča..

    Warriors-Pelicans.. NO se moze pozdraviti sto se tice gostovanja u Oracle tako da sam na njihovom mjestu uzeo bih 2-0 odma i da se serija preseli u NO da pokušaju zakinut jednu pobjedu Prognoziram 4-1, ta jedna pobjeda samo zato što je to wild West pa ne očekujem da bude sweep u bilo kojoj seriji
    Houston-Dallas.. Uff, gadna serija i biće na noz ali vrijeme je za Hardena i Dwighta da se probiju kroz tu prvu rundu više.. Dallas je težak u playoffs, kao vazda, ali me nikako nisu uvjerili da mogu sto ozbiljnije napravit.. 4-2 Houston
    Memphis-Portland.. Grizzlies kao od šale prolaze, zbog dva razloga.. 1)Portland osakaćen povredama (svi osim Lillarda vuku neke povrede već mjesecima, ne znam ni kako ih nekolicina već nije završila sezonu, Wes out) 2) Memphis je ekipa koja u playoff igra na snagu i onaj old fashioned grinding, čime su mnoge jače timove izbačali u prethodnim godinama.. Blazers su i ovako krhi a tek kad im dodju Z-Bow,Gasol i Tony Allen mogu se pozdravit.. 4-1
    I naravno dolazimo do najboljeg meča prve runde... los Clips vs los Spurs.. Neću previše tu teglit bez što ću reć da je iskustvo debelo na strani SAS i to što im Clippers leć zbog ne toliko jake odbrane.. Domaći teren Clippers-ima ali SAS-u to ne igra preveliku ulogu jer zna Greg da se mora dobit barem jedna on the road ako se misli prolazit serija (zadnje 4 godine dvije najjace road ekipe u po su bile Miami Heat i ,guess who, the San Antonio Spurs.. Trenutno su samo Spurs). Još jedna bitna stvar, pritisak je DEBELO na Clippers da prodju ovu seriju zato što Doc i CP3 više izgovora nemaju..Za njih je do-or-die ova serija.. Uglavnom, Spurs prolaze samo zato što je mentalna snaga Clippersa ravna Širokom Brijegu (bila je na full display u zadnja 2 playoffa vs Grizzlies i OKC).. Npr. Uporedite samo umnu snagu Kawhi-a i Matt Barnesa ili Timothy Tim Duncana i Blake Griffina, sve će vam bit jasno..
    Last edited by miha; 17-04-15 at 18:31.

  11. #2961
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Svudje si napisa rezultat koji ocekujes osim u ovu poslednju prognozu..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  12. #2962
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zajebano ce biti Memfisu jer ni Conley ni Toni Allen nijesu zdravi a Gasol igra sa povrijedjenim koljenom.Ova prva dvojica mozda i propuste prvu utakmicu plejofa.

  13. #2963
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Portland nema Vesa ali ima Mccaluma ili kako li se vec zove momak...
    Poeni nece nedostajati jer momak ih moze uvaljivati. I onda dolazimo do pet igraca koji mogu uvaljivati poene i svi bezobrazni i mladi.
    Memfis matoriji za godinu,,povrede, nemaju niti jednog sutera za 3 (pa taj mrceni Pondekster bi im bio najbolji auter).
    Portland dalje.

  14. #2964
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,226
    Thanks Thanks Given 
    138
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Svudje si napisa rezultat koji ocekujes osim u ovu poslednju prognozu..
    što god ali Spurs prolaze

    sjutra vec počinju prvi mečevi. Toronto-Wash otvaraju čini mi se (18:30) pa onda Warr-Pelicans (21:30), posle toga slijedi regionalni derbi Chi-Millwaukee i onda kasapnica za kraj dana Houston vs Dallas...

  15. #2965
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Svi znamo ko su favoriti da dobiju serije. Pravo je pitanje za koga mislite da moze da bude najvece iznenadjenje prve runde? Ja kazem Dallas i Bruklin. Sto vi mislite?
    Bucksi i Dallas donekle.Cikagu se ne zna nista, to je ekipa koja moze da pocisti ovaj Milvoki a moze isto da glatko izgubi od te iste ekipe.A Dallas zbog tog teksaskog rivalstva i odnosa Cuban-Morey, Parsons trejda, bas nekako se to rivalstvo u zadnjih nekoliko godina rasplamsalo, Dirk se i prije nedje raspadao u regularnoj sezoni pa je u plejofu odigrao odlicno, sa njim i Montom sve je moguce jer imaju boljeg trenera koji moze iskoristiti sve te nedostatke Hjustona.Ne bih se zacudio da i Popa malo iskopira.
    Last edited by MrTwister; 18-04-15 at 02:21.

  16. #2966
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Nesto sam sve ubjedjeniji da Boston pravi brejk u jedan od prva dva meca..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  17. #2967
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Čuš Dalas iznenađenje.
    Hjuston ekipa koja ima samo Hardena a ostali su telad koja niđe veze nemaju.
    Iznenađenje bi bilo da prođe Hjuston.

  18. #2968
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Neka, nije niko castio Hjuston to drugo mjesto nego su ga sami zaradili. Bas ne znam sto i kako tu, 50-50 su sanse..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  19. #2969
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    kad ce da proglase MVP-a?

  20. #2970
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ja rekoh Bruklin jer je Atlanta losa u zadnje vrijeme. Mozda su samo odmarali igrace jer su obezbijedili prvo mjesto a mozda je i pad forme u pitanju. Nemaju Sefalosu.... Bruklin nije neki tim ali kad se pogleda na papiru i dalje imaju odlicna imena.
    Sad procitah da je moguce da se Mirza vrati za ove utakmice sto ce Netsi igrati kuci.Znaci 3 ili 4ta utakmica.Dobio je dozvolu i trenirao je sa ekipom juce ali i dalje ostaje na ljekarima oce li ga pustiti da igra.Jos nedje na Grantlandu procitah da ce Spursi pratiti njegov FA proces pa nije nemoguce da i ove sezone opet zaigra.

  21. #2971
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Koliko vidjeh bice neki free trial preko nba appikacija da se gleda 3-4 dana plejof, pa da znate..
    Twister ne shvatih te, koga prate Spursi?
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  22. #2972
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    I šta je FA?
    In vino veritas

  23. #2973
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,226
    Thanks Thanks Given 
    138
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Twister ne shvatih te, koga prate Spursi?
    Pratiće Mirzu jer mu ističe ugovor na ljeto.. Mislim da je zadovoljan u Brooklyn-u ali vidjećemo kakve će mu uslove ponudit..


    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    I šta je FA?
    Free agent.

    ----------------

    Silver najavio da salary cap može biti i do 108 miliona u 2017-18 sezoni, majko milaa.. Eto ga lockout sigurni za 2 godine mnogi timovi na to da sad produže ugovore sa jačim igračima, pa i da ih malo preplate, ne bi li izbjegli ogromne ugovre za 2 godine.. Zamislite timove kao Lakers, koji će imat ovakav salary cap, plus im nije problem da udju u luxury tax- Potencijalno bi mogli 120-130 miliona u plate da imaju.. Sa tim bi mogli da potpišu 2-3 supestara,svima max deal komotno, i opet da im ostane masu para da sagrade ostatak tima..
    ovaj porast će dovest i do povećanja minimalne plate u nba, pretpostavljam, koja je sad nešto preko pola miliona godišnje a vjerovatno će ić do preko milion.
    Last edited by miha; 18-04-15 at 20:52.

  24. #2974
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Koliko vidjeh bice neki free trial preko nba appikacija da se gleda 3-4 dana plejof, pa da znate..
    Twister ne shvatih te, koga prate Spursi?
    Evo miha ti rece.Ja gledam Toronto-Washington, prelosa utakmica.Ovi "all-star" igraci posebno "dominiraju".Kad je matori Truth najbolji igrac na terenu u obje ekipe sve ti je jasno.

  25. #2975
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,226
    Thanks Thanks Given 
    138
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Evo miha ti rece.Ja gledam Toronto-Washington, prelosa utakmica.Ovi "all-star" igraci posebno "dominiraju".Kad je matori Truth najbolji igrac na terenu u obje ekipe sve ti je jasno.
    isto sam sad htio da napišem.. Moraće se malo neki preispitat koga glasaju za All star.. Lowry i DeRozan opet tropa pa polaźu nade u Loua da ih izvadi.. Ovamo Wall i Beal očajni takodje.. The Truth standardno motivisan protiv onih što ga mrze

Page 119 of 210 FirstFirst ... 1969109115116117118119120121122123129169 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 22:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 13:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 16:58
  4. CdM 2014
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-14, 03:22
  5. Pes 2014
    By qpes in forum Game Server CG
    Replies: 172
    Last Post: 28-10-13, 10:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •