Page 123 of 210 FirstFirst ... 2373113119120121122123124125126127133173 ... LastLast
Results 3,051 to 3,075 of 5239

Thread: Nba 2014/15

  1. #3051
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default


  2. #3052
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post

    Kakva iskusnjara...Pojaca wasington odbranu na de rozana,a ovoga greote niko da podrzi..druga nema.Ubaci 20 poena u prvu cetvrtinu a u drugo frustracijes.Ima li sto grdje.
    Kakva simulitanka Hardena.Kao da je igrao protiv igokee.Posprda im se.Dalas na misice izborio neizvjesno zavrsnicu.Odlicno im je to,ali i sledecu da izgube.Lici na 4-0.

    Sparsi da dobiju kliperse i da zaspem zadovoljan ka da sam u njujorsku pashu proveo noc.

  3. #3053
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Insua View Post
    Kakva iskusnjara...Pojaca wasington odbranu na de rozana,a ovoga greote niko da podrzi..druga nema.Ubaci 20 poena u prvu cetvrtinu a u drugo frustracijes.Ima li sto grdje.
    Kakva simulitanka Hardena.Kao da je igrao protiv igokee.Posprda im se.Dalas na misice izborio neizvjesno zavrsnicu.Odlicno im je to,ali i sledecu da izgube.Lici na 4-0.

    Sparsi da dobiju kliperse i da zaspem zadovoljan ka da sam u njujorsku pashu proveo noc.
    Gledah malo Wash-Toronto al se ukljucih da vidim ove 2 trojke sto dade pred kraj.Rjesi coek sam utakmicu a prozivali su ga u Torontu svi od GM-a do navijaca.A tip im redovno ovakve stvari priredjuje sa Celticsima sa Netsima a eo sad i Wizzards.
    Drza se solidno Dallas bez Ronda al se nije moglo nocas Hardenu nista, prakticno sam ih je dobio, sve mu ulazilo, cak i onaj zadnji sut pogodio u stilu Tomislava Zubcica, 2-3 metra od obruca odskoci i nekako udje.

  4. #3054
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    390
    Thanked in
    296 Posts

    Default

    Kakav je The Truth.. samo mu sredi neizvjesnu završnicu i on će zaključit posao.. clutch geni,nema što..

    The Claaaawww.. momak je mini LBJ

    Dallas očekivano raspad.. konačno i Jokaš da svjedoči istini.. 1st round exit sam im prognozirao prije pocetka sezone.. ide ka tome

  5. #3055
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Gledah malo Wash-Toronto al se ukljucih da vidim ove 2 trojke sto dade pred kraj.Rjesi coek sam utakmicu a prozivali su ga u Torontu svi od GM-a do navijaca.A tip im redovno ovakve stvari priredjuje sa Celticsima sa Netsima a eo sad i Wizzards.
    Drza se solidno Dallas bez Ronda al se nije moglo nocas Hardenu nista, prakticno sam ih je dobio, sve mu ulazilo, cak i onaj zadnji sut pogodio u stilu Tomislava Zubcica, 2-3 metra od obruca odskoci i nekako udje.
    Je li jes.Vrh!znaci bilo je inata.Mogla je da kruzi lopta,nema dileme tu.Ali im iskusnjaca ljusnu u cujfa dvije i pozdravio sve u toronto.Bogami ce raymislit neko drugi put.Prokleto je provocirat legende...
    Stvarno bjese odlucujuci kos hardena za zavod za socijalno.Mada i bez toga,bjese prevelika dominacija jednog igraca za trecu rundu..i to ovako bitnu...

  6. #3056
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nesta razmisljam koja je milina zivjeti u San Antoniu, 20 zadnjih godina gledas najljepsu kosarku na svijetu i kako tvoj lokalni tim redom igra protiv najvecih imena kosarke zadnjih godina i osvaja titule.

    Ovo nocas sto im cine Spursi nije humano.Sto bi rekli ovi komentatori njihovi torture chamber.

  7. #3057
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    390
    Thanked in
    296 Posts

    Default

    Moram vam ispričat što mi se desilo Danas sam u Miami i sjedim u Starbucks, jednu limunadu da izgalim, kad ulazi Juwan Howard unutra na kafu hahaha.. Ja malo u priču sa njim tu, rekoh mu sledeće godine se vraćemo u playoffs, pita me on odakle si a ja ka iz topa: Montenegro! hahaha.. Veli on: yeah, yeah I know.. beautiful country..
    E paaa.. Očekujem na D Wade-a da nabasam u narednim danima

    Click image for larger version. 

Name:	image.jpg 
Views:	155 
Size:	11.2 KB 
ID:	131729

  8. #3058
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ja $edim u parku, nailazi Smajo Hajrusi, ja mu kazem "This time next year we'll be millionaires"

  9. #3059
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Nista miha kad ga nisi izazva na "1 na 1"

    Spursi dobise a da nijedno slobodno DeAndre nije sutnuo. Posteno receno, ka poslije prvog meca sto sam zna da Spursi ne mogu gore od toga, ne mogu ni Klipersi od onoga sinoc..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  10. #3060
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rekoh vi ja 4:2 za Spurse.

    Stara skola zna.

    Miha jesi se preselio u USA?

  11. #3061
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Moram vam ispričat što mi se desilo Danas sam u Miami i sjedim u Starbucks, jednu limunadu da izgalim, kad ulazi Juwan Howard unutra na kafu hahaha.. Ja malo u priču sa njim tu, rekoh mu sledeće godine se vraćemo u playoffs, pita me on odakle si a ja ka iz topa: Montenegro! hahaha.. Veli on: yeah, yeah I know.. beautiful country..
    E paaa.. Očekujem na D Wade-a da nabasam u narednim danima

    Click image for larger version. 

Name:	image.jpg 
Views:	155 
Size:	11.2 KB 
ID:	131729
    Ne gubis vrijeme izgleda Sto mu ne rece da odje u CG imaju da proberu visokih igraca koliko hoce pa da ti dodje u goste.Bar ovde drva ne fali
    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Nista miha kad ga nisi izazva na "1 na 1"

    Spursi dobise a da nijedno slobodno DeAndre nije sutnuo. Posteno receno, ka poslije prvog meca sto sam zna da Spursi ne mogu gore od toga, ne mogu ni Klipersi od onoga sinoc..
    Evo 3 utakmice, Spursi nista nijesu dobili od Parkera i Manua, ajde Manu vise i omatorio i ne ocekuje se da uzima mnogo suteva ali Parkera bas muci ova povreda, ko da ga je strah da udje u reket nego sve neke mid range suteve uzima a ne moze da se odvoji od zemlje zbog te povrede pa zato nista i ne pogadja.Kawhi sa druge strane dominira, vratili se i Diaw i Mills u proslogodisnju plejof formu plus ovi njihovi suteri odigrase dobro i eto pobjede od 30+.Zakljucase Paula koji nista nije mogao citavu utakmicu, bas je isfrustriran bio, Griffin isto lose, cini mi se da nijedno kucanje nije imao nocas.Ali najsmjesnija scena od sinoc petorka dje Redick igra PF, CP3,Rivers,Crawford,Redick i Deandre.Tu su Spursi i prelomili.Bice zanimljivo oce li uspjeti Clippersi da se vrate nakon ovakvog poraza dje su se bukvalno posprdali sa njima.

    Posle onog poraza od Washingtona sinoc, ovi sa ESPN-a rekose da je vrlo moguce da Toronto rasturi trenutni roster i krene u rebuild.Mada tamo nema igraca vrijednog i mladog dovoljno da se oko njega napravi ekipa.

  12. #3062
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Dje gledate NBA?

    Imate li sta bolje od ovog? http://www.wiz1.net/schedule
    Ako imate neke bolje kacite..

  13. #3063
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Dje gledate NBA?

    Imate li sta bolje od ovog? http://www.wiz1.net/schedule
    Ako imate neke bolje kacite..
    http://nbaliveonline.tv/streaming/

  14. #3064
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Moram vam ispričat što mi se desilo Danas sam u Miami i sjedim u Starbucks, jednu limunadu da izgalim, kad ulazi Juwan Howard unutra na kafu hahaha.. Ja malo u priču sa njim tu, rekoh mu sledeće godine se vraćemo u playoffs, pita me on odakle si a ja ka iz topa: Montenegro! hahaha.. Veli on: yeah, yeah I know.. beautiful country..
    E paaa.. Očekujem na D Wade-a da nabasam u narednim danima

    Click image for larger version. 

Name:	image.jpg 
Views:	155 
Size:	11.2 KB 
ID:	131729
    Ništa dok ne izbaciš slike sa nekim Kubankama :grin: ...
    Shit has hit the fan !

  15. #3065
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ne gubis vrijeme izgleda Sto mu ne rece da odje u CG imaju da proberu visokih igraca koliko hoce pa da ti dodje u goste.Bar ovde drva ne fali

    Evo 3 utakmice, Spursi nista nijesu dobili od Parkera i Manua, ajde Manu vise i omatorio i ne ocekuje se da uzima mnogo suteva ali Parkera bas muci ova povreda, ko da ga je strah da udje u reket nego sve neke mid range suteve uzima a ne moze da se odvoji od zemlje zbog te povrede pa zato nista i ne pogadja.Kawhi sa druge strane dominira, vratili se i Diaw i Mills u proslogodisnju plejof formu plus ovi njihovi suteri odigrase dobro i eto pobjede od 30+.Zakljucase Paula koji nista nije mogao citavu utakmicu, bas je isfrustriran bio, Griffin isto lose, cini mi se da nijedno kucanje nije imao nocas.Ali najsmjesnija scena od sinoc petorka dje Redick igra PF, CP3,Rivers,Crawford,Redick i Deandre.Tu su Spursi i prelomili.Bice zanimljivo oce li uspjeti Clippersi da se vrate nakon ovakvog poraza dje su se bukvalno posprdali sa njima.

    Posle onog poraza od Washingtona sinoc, ovi sa ESPN-a rekose da je vrlo moguce da Toronto rasturi trenutni roster i krene u rebuild.Mada tamo nema igraca vrijednog i mladog dovoljno da se oko njega napravi ekipa.
    Sad kako se vraca Spliter iskoristio bih Narigona kao klasicnog pleja cime bi se moga vrcet pnr do iznemoglosti a Parker odmorit sto je vise moguce. Muci ga tetiva i osim 15 min prosjecnosti trenutno nije u mogucnosti da pruzi vise. Sinoc big 3 ukupno 12p a dobili su skoro 30 razlike. Kawhi step up sto je odlicno ali i ocekivano pogotovo znajuci da mu Doc cesto stavlja Redika da ga pazi. Samo da mogu kupit kako malo vremena Parkeru da skupi snage i ojaca to stopalo.
    Śutra 9:30 po nasem vremenu..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  16. #3066
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    390
    Thanked in
    296 Posts

    Default

    Previše zahtjeva momci slike sa Kubankama su malo off topic, rizikujem ban

  17. #3067
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ostavljam koment da ga lakse nadjem topic.

    *flies away*

  18. #3068
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Draka View Post
    Ostavljam koment da ga lakse nadjem topic.

    *flies away*
    Ostavi mi pozivnicu za neki privatni torrent tracker pa ti necemo zamjeriti

  19. #3069
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Previše zahtjeva momci slike sa Kubankama su malo off topic, rizikujem ban
    Sredicemo ti unban, Jokas je dobro sa zenama adminima sa foruma
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  20. #3070
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakav raspad od utakmice Čikago - Milvoki, u životu goru košarku nisam gleda.

  21. #3071
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Kakav majstorluk za 1,3 sekunde. Igrati na dekoncentraciju Rosea umjesto na očekivano konvencionalno rješenje, win

  22. #3072
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako mi je milo zbog Bucksa, ne mogu opisati, zasluzeno su ovo dobili jbt 28 iznudjenih gresaka Cikaga.A da se kojim slucajem otislo u produzetke najvjerovatnije bi izgubili.Bullsi inace svaku utakmicu dosad su imali 20tak izgubljenih ali ovo nocas je rekord cini mi se, i to sve zbog nikakvog spacinga, i onda normalno da ne mozes pas baciti a da ga neko ne prekine ili ukrade loptu kad imas onako krakatu petorku kao kod Bucksa.Ali je valjda Thibsu bilo prece da forsira neku visoku petorku sa Miroticem,Gibsonom i Noom koji cini mi se nista nijesu uradili za to vrijeme, i koja se dosad nebrojeno puta pokazala kao losa petorka generalno.Ta petorka ako je i dalje bude igrao ce biti glavni razlog sto ce se Cavsi posprdati sa njima u drugoj rundi.Cim je zadnja 3 minuta odigrala petorka sa Dunleaviem i Miroticem na 4 pred kraj druge cetvrtine i sredinom i krajem cetvrte, odmah se stigao nedostatak i izjednacio rezultat.Ali na kraju nekako poetski dodje, Bucksi pobjedise zbog izgubljene lopte Rouza kojem su zasmetali sopstveni saigraci, opet zbog loseg spacinga.

  23. #3073
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    390
    Thanked in
    296 Posts

    Default

    Šteta što Kidd nije izvukao ovakav potez u game 3 kad su Bucks imali šansu za game winner u regularnom dielu i OT.. Sad bi 2-2 bilo.. Mislim da će ostaviti srce na terenu u game5 i pokušati da iznenade jer su mladi pa im snage ne fali

    Curry, kakve partije u first round.. Definitivno MVP prve faze, Kawhi i Butler iza.. Pitanje se postavlja bi li OKC mogla dobit utakmicu vs Warriors. mislim da ne jer su znatno gori u odbrani od NO..Pelicans su bili blizu u dva navrata ali neiskustvo izgleda preovladalo (ta njihova nemogućnost da utakmicu privedu kraju)..

  24. #3074
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Stvarno sam vjerova da ce NO otkinut jednu utakmicu.. Ne ide Davisu bas lijepo u cv metla u prvo kolo prvog ucesca u po..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  25. #3075
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default



    Jbt kad se sjetim sta je mogao biti. Pukao momak.

Page 123 of 210 FirstFirst ... 2373113119120121122123124125126127133173 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. CdM 2014
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-14, 02:22
  5. Pes 2014
    By qpes in forum Game Server CG
    Replies: 172
    Last Post: 28-10-13, 09:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •