Page 98 of 210 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast
Results 2,426 to 2,450 of 5239

Thread: Nba 2014/15

  1. #2426
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Aooooo, sve bih vas u razvojnu liše Dankana..
    sto posto sebe psujes sto si budan u ovo doba da gledas ovu tugu

    The #Spurs have a number of guys playing like they are 38 years old. Duncan, the only one who actually is 38, is not one of them.
    heartbreaking truth

    sto je sa Tony-em jbt...Promasuje otvoreni layup..

  2. #2427
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default Nba 2014/15

    Quote Originally Posted by miha View Post
    sto posto sebe psujes sto si budan u ovo doba da gledas ovu tugu



    heartbreaking truth

    sto je sa Tony-em jbt...Promasuje otvoreni layup..
    Ne znam sto ce mi ova cimanja u 4 ure ujutro, nego znas i sam da se ne moze izdrzat a da se ne gleda :-). Vise nego tuga, osim one druge cetvrtine sve ostalo ie bilo katastrofa. Odigraju po jednu cetvrtinu na nekom solidnom nivou i ostalo propast. Vec sam poceo pomno i pazljivo da pratim rezultate OKC i NOP i da se "radujem" kad im se neko povrijedi (zlobno). Mislim da sad ne bi dobili ni jedan NBA tim. Da se oce zavrsit ovaj rodeo road trip nece li ih lezanje u svoj krevet malo osvjezit. Ginobili izjavio "right now we are not a playoff team".
    Za Tonija ne znam, da sam ga ikad ovakvog vidio pa da znam. Ne vjerujem da mu kriju kakvu povredu, regularni je dio sezone.. Mislim da je jednostavno u airplane mode..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  3. #2428
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Ne znam sto ce mi ova cimanja u 4 ure ujutro, nego znas i sam da se ne moze izdrzat a da se ne gleda :-). Vise nego tuga, osim one druge cetvrtine sve ostalo ie bilo katastrofa. Odigraju po jednu cetvrtinu na nekom solidnom nivou i ostalo propast. Vec sam poceo pomno i pazljivo da pratim rezultate OKC i NOP i da se "radujem" kad im se neko povrijedi (zlobno). Mislim da sad ne bi dobili ni jedan NBA tim. Da se oce zavrsit ovaj rodeo road trip nece li ih lezanje u svoj krevet malo osvjezit. Ginobili izjavio "right now we are not a playoff team".
    Za Tonija ne znam, da sam ga ikad ovakvog vidio pa da znam. Ne vjerujem da mu kriju kakvu povredu, regularni je dio sezone.. Mislim da je jednostavno u airplane mode..
    Gledao sam trecu i samo posle rezultat ispratio..Jedostavno se vidjelo po igri da ih nece stizat..Nadjacani su svi, bukvalno nema pozitivne tacke bez Duncan koji igra prakticno sam..Aldridge i Lillard nisu imali neku noc sinoc a opet ih je Portland lagano odradio..Chris jebeni Kaman ih terorise u reketu i stavlja tacku na utakmicu.. Nije odje u pitanju samo Portland nego generalna situacija.. 0-4 od ASG utakmice, a 2-4 na njihovom tradicionalnom Rodeo tripu dje su vazda gazili konkurenciju..
    Sad cu da slusam i citam danima eksperte kako pisu i govore o tome da su "Spurs are done" i opoziciju "Spurs are not dead yet"..Ne znam jesam li spreman na to..

    Alarmanto stanje Tony-a..On je ponajvise u losoj formi mada i ovi ostali mu ne zaostaju previse.. Precudna je atmosfera u timu..Patty sinoc po prvi put ulazi na sredinu trece cetvrtine..O cemu se radi??

    The Spurs have lost 4 in a row for the 2nd time this season. Over the previous 10 seasons COMBINED, they had just two 4-game losing streaks.
    Sad slijedi opet jos jedno neugodno gostovanje, napaljenim Rud Gay i Boogie koji sinoc Memphis odradise.. Bilo bi dobro kad bi tu prekinuli ovaj slide ali nista nije sigurno u ovom trenutku..

  4. #2429
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    steta sto su dali moa williamsa, sa njim i jos jednim finim igracem sa drafta (ili valjanim veteranom, ako se utopi pik), moglo bi se napasti ponesto naredne godine. probat utopit pika i pekmena za ibaku, recimo.
    Mo Williams je stvarno medju top 5 backup PG u NBA, steta sto ga dadose onako jeftino a imao je i fine brojke dok je Rubio bio povrijedjen.Ne znam ko bi mogao biti bolji od njega tu su jos Thomas,Sweet Lou i mozda matori Andre Miller i J-Crossover.FA je na kraj sezone pa lagano moze otici dje god hoce.Lavine jednostavno nije plej, cini mi se da bi mu masu vise odgovaralo da igra klasicnog beka nego ovo, mada moguce da rade nesta slicno ko Orlando sa Oladipom prosle godine.KG je stvarno nesta posebno za Minnesotu i nakon onakvog starta ja sam skoro popizdio jer pokvarise covjeku povratak al niko se nije nadao da ce utakmica otici u tom pravcu nakon sto su dali samo 1 slobodno u prvih 7 minuta.Inace su i Wizzards u nekom kanalu, izgubili su zadnjih 10 od 12 utakmica.Meni je tesko gledati Minesotu zbog tog napada sto forsira Saunders, dje se po utakmici uzme masu dugih dvojki i nekih midrange suteva, najgori i najnefikasniji sutevi.

    Edit

    Jusuf je jedna legenda Steta sto se povrijedi kasnije.Dobio je tehnicku za ovo
    https://vine.co/v/O2qrMg1ZOa9
    Last edited by MrTwister; 26-02-15 at 12:36.

  5. #2430
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Orlando pun djecijih bolesti.Pejton kao bez glave..na svaki njegov ulaz blok ili stils i puca kontra.No ruki je pa da se ne grijesim..Cim povedu 10 razlike,trkaju se izmedju sebe ko ce vise koseva da uvali..A kad je frka,daj je Vucevicu.Nije ga htjelo,izlazile su neke,a i on je promasiva za njega lake situacije.Cini mi se kao da je u prvo igrao pod pritiskom,jer su prije utakmice dugo najavljivali taj duel izmedju njega i Hasana.Bas su bili u centru paznje.Dobar Hasan i on solidno odigrao.Nema sto,buduci all star....Vucevic sve u svemu dobar i sinoc.Solidan i u defanzivi,vidi se napredak.Nevjerovatno za centra da se onoliko krece.U napadu non stop izlazi na blok,lijepo se izvlaci,mogli su ga i vise ispostovati one muve bez glave...Ne daj boze da igra u neku bolju ekipu.Koliko je puta ove sezone lomio kos lijevom,a niko to sinoc da mu priusti.A masu situacija gdje je to moglo da prodje.To se najbolje vidi kad covjek se kladi na njega vise poena)
    Kvalitet ABA lige utalmica.Prvo poluvrijeme ocajno.Majami kao prije dvije godine protiv sparsa,30 sekundi pred kraj 5 razlike,i vade utakmicu.Onaj Walker masu zajeban igrach....

  6. #2431
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    406 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Mo Williams je stvarno medju top 5 backup PG u NBA, steta sto ga dadose onako jeftino a imao je i fine brojke dok je Rubio bio povrijedjen.Ne znam ko bi mogao biti bolji od njega tu su jos Thomas,Sweet Lou i mozda matori Andre Miller i J-Crossover.FA je na kraj sezone pa lagano moze otici dje god hoce.Lavine jednostavno nije plej, cini mi se da bi mu masu vise odgovaralo da igra klasicnog beka nego ovo, mada moguce da rade nesta slicno ko Orlando sa Oladipom prosle godine.KG je stvarno nesta posebno za Minnesotu i nakon onakvog starta ja sam skoro popizdio jer pokvarise covjeku povratak al niko se nije nadao da ce utakmica otici u tom pravcu nakon sto su dali samo 1 slobodno u prvih 7 minuta.Inace su i Wizzards u nekom kanalu, izgubili su zadnjih 10 od 12 utakmica.Meni je tesko gledati Minesotu zbog tog napada sto forsira Saunders, dje se po utakmici uzme masu dugih dvojki i nekih midrange suteva, najgori i najnefikasniji sutevi.
    lavine nije ni 1 ni 2 ni 3, no muva bez glave od 2 metra. nema osjecaj za pleja, nema sut za dvojku, slabasan je za trojku.
    midrange sutevi jesu statisticki najnekorisniji, ali ne i ako imas kevina martina u timu. ili rubija koji je uzasan suter pa mu je i ta distanca premija. ili prije sprewella, wallyja, cassella, koji mogu to da lagano pogode u serijama.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  7. #2432
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Gledao sam trecu i samo posle rezultat ispratio..Jedostavno se vidjelo po igri da ih nece stizat..Nadjacani su svi, bukvalno nema pozitivne tacke bez Duncan koji igra prakticno sam..Aldridge i Lillard nisu imali neku noc sinoc a opet ih je Portland lagano odradio..Chris jebeni Kaman ih terorise u reketu i stavlja tacku na utakmicu.. Nije odje u pitanju samo Portland nego generalna situacija.. 0-4 od ASG utakmice, a 2-4 na njihovom tradicionalnom Rodeo tripu dje su vazda gazili konkurenciju..
    Sad cu da slusam i citam danima eksperte kako pisu i govore o tome da su "Spurs are done" i opoziciju "Spurs are not dead yet"..Ne znam jesam li spreman na to..

    Alarmanto stanje Tony-a..On je ponajvise u losoj formi mada i ovi ostali mu ne zaostaju previse.. Precudna je atmosfera u timu..Patty sinoc po prvi put ulazi na sredinu trece cetvrtine..O cemu se radi??



    Sad slijedi opet jos jedno neugodno gostovanje, napaljenim Rud Gay i Boogie koji sinoc Memphis odradise.. Bilo bi dobro kad bi tu prekinuli ovaj slide ali nista nije sigurno u ovom trenutku..
    Ne znam koja je situacija sa Tonijem i Milsom, pogotovo sa smanjenim minutima ovog drugog. Po Spurs portalima nisam naisa na nesto sto bi racionalno odgovorilo na to pitanje osim da su u uzasnu formu i Popa koji daje ironicne odgovore. Neka no da Timi igra manje ili da preśedi koju utakmicu to bi bili katastrofalni porazi. Atmosfera je kazu dobra tj. nema nekih svadja, pobuna ili slicnog. U ovogodisnji rodeo jedino su Detroit odradili, protiv Indijane su o koncu visili.. Sakramento nezgodan, proslo gostovanje je promasio Ginobili trojku za produzetak a novi Sakramento (novi = Karl) ce da nabije leteci ritam..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  8. #2433
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Michael Beasly se vrace u South Beach Potpisao 10-day contract..Doveden kao "zamjena" za Bosha jer smo tanki na PF..Nadam se da ce se isplatiti..
    Bice spreman za sjutra protiv NO...

    Na tu poziciju + Henry Walker (former Bill Walker) tako da prva petorka opet ostaje dovoljno jaka da se izgura taj playoff....

    Dragic,Wade,Deng,Walker(Beasley),Whiteside

    Inace podatak o kojem sam govorio ranije..Miami tesko moze izgubiti kad Deng 20+ poena, samo nije imao previse takvih utakmica ove sezone..

    The Heat famously is 9-0 when Luol Deng scores 20 or more points. He had 21 tonight.
    Sinoc je sansa da Heat dobiju bila 0.2 % na 42 sekunde do kraja

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Ne znam koja je situacija sa Tonijem i Milsom, pogotovo sa smanjenim minutima ovog drugog. Po Spurs portalima nisam naisa na nesto sto bi racionalno odgovorilo na to pitanje osim da su u uzasnu formu i Popa koji daje ironicne odgovore. Neka no da Timi igra manje ili da preśedi koju utakmicu to bi bili katastrofalni porazi. Atmosfera je kazu dobra tj. nema nekih svadja, pobuna ili slicnog. U ovogodisnji rodeo jedino su Detroit odradili, protiv Indijane su o koncu visili.. Sakramento nezgodan, proslo gostovanje je promasio Ginobili trojku za produzetak a novi Sakramento (novi = Karl) ce da nabije leteci ritam..
    Da se oce zavrsit vise ovaj Rodeo trip pa malo da se saberu i onda podignu formu na taj homestand...Ako to ne urade tad ne znam kad ce jer vec pocetkom aprila pocinje Pop da odmara igrace..
    Last edited by miha; 26-02-15 at 20:28.

  9. #2434
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kako mi je milo sto je Bledsoe ugasio Russela WestBRICK-a sinoc...Vise mi ga je pun 'urac i price kako treba MVP da bude...

    Eo se navodno Bulls nadaju da ce Rose biti spreman za 4-6 nedelja...Imao uspjesnu operaciju..

  10. #2435
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ne znam kako ga nije sramota više... Ladno uze 40 šuteva pored super raspoloženog Augustina, Kantera i Waitersa... Stoji to da ima super fizičke predispozicije ali dzaba kad je divljan bez mozga. Grijeh je da riječi MVP i Vestbruk budu u istoj rečenici.


    Cavsi polako ali sigurno upadaju na 2. mjesto na istoku, ko zna, možda i 1. budu do kraja... Nerealno kako Lebronka nosi tim i nesebično igra, eto sinoć ubači 40pts za 3 četvrtina i to iz sprdnje


    Noćas SAS i Vizardsi prekidaju ovu crnu seriju 500%. Očekuje se još lagana pobjeda Portlanda uz novi tripl-dabl Westbrooka... Biće fino vidjet i LAC-Memfis

  11. #2436
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    On moze i do 100 poena ali bi mu trebalo jedno 70-80 suteva...Njegove usage rate je ubjedljivo najveci od svih igraca..Zato ovako olako upisuje triple-double svaku noc.. Brojke su mu impresivne ali nikako MVP jer nije toliko efikasan kao sto svi misle (sinoc je dokaz).. Kad Wade nije uzeo MVP 2009 a imao je onakav stat line, zasto bi Westbrook bio ista drugaciji (jos je tad Wade bio masu efikasniji).

    Lebron je samo sinoc podsjetio sve da mu ipak nema ravnog na svijetu i sebe je vratio u pricu za MVP.. Nisu mu mogli nista sinoc, ali bukvalno. Pitali Kerra u toku utakmice "kako zaustaviti Lebrona" a on veli da mu damo odgovor ako znamo jer se ne moze zaustaviti.. Sinoc je davao poene iz posta,sutiranje sa distance,drives..Sve sto ima u arsenalu i sto pokazuje da je KOMPLETAN igrac i da mu nista ne fali... Cuvali su ga Iggy i Draymond (dva top defendera), i opet je dao 42 poena..Mislim da to govori dosta..

    Ipak je Lebron najbolji ofanzivni igrac lige, ne Steph Curry ili ti Russel Westbrick,James Harden,..itd..


    Boogie ne bi trebalo da igra za Sacramento ali bez obzira Spurs moraju da ih odrade..Tradicionalno su ih vazda dobijali ali su u losoj formi tako da ta tradicija ne znaci puno sad..


    Ocekuje se nocas jedno 30-40 poena Westbrooka (sut 11/27)

  12. #2437
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Russ je jedna legenda a ti miha mozes samo da mu pljunes pod prozor

    Cus Bledsoe, taj kukavac ni do koljena nije njemu a kamoli da je on nesta bolji od njega, Westbrook ce vazda biti bolji i kompletniji igrac od njega ovaj u najboljem slucaju moze da bude njegova poor man verzija.

  13. #2438
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Nisam rekao da je bolji od njega bez samo da ga je ugasio sinoc...Da bi bio kao Westbrook morao bit citave sezone da igra kao sto je sinoc..

    oprosti. ne Westbrook, WestBRICK..

  14. #2439
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ne znam za vas ali ja sam traume trpio od Vestbruka u proslo finale Zapada..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  15. #2440
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A čovjek kad bi vidio statistiku reka' bi da mu nema ravnog na svijet. Ali ta statistika izostavlja njegovo nevidjeno divljanje, iživljavanje, forsiranje šuta do besvijesti i totalno ponižavanje saigrača. Ža' mi je najviše Durenta koji nikad titule gledat neće ako ostane u Oklahomu a previše je dobar igrač da nema titulu u najboljim godinama.


    A ovo za LBJ potpisujem. Mislim čovjek je davno ispričana priča, ali eto kad je bio povrijedjen Cavsi su imali 2-8 a sad kad se vratio odma 18-2... Gledao sam raspravu na NBA TV ko je MVP ove sezone, i kazu bice Harden ili Kari, ali je svima i dalje jasno da je Lebron i dalje tata za sve njih (realno konstatno je najbolji od kad kroči u NBA), da se cuva za najavažnije utakmice i plejof, i posto ima 4 MVP-a, njemu je sada cilj da donese Klivlendu prvi put titulu u istoriji, a neka novi klinci uzmu MVP sezone.

  16. #2441
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    LeBronu treba odat priznanje da je mozda i u istoriji igrac koji je najbolje pazio svoju karijeru. Ne mislim na povrede nego na poteze i odluke koje je donosio. Inace da se pitam ozbiljno bih mu da' nagradu za najboljeg general menager-a lige..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  17. #2442
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako su ljudi ovdje optereceni sa Westbrookom...Buducem MVP igracem 😄

  18. #2443
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Westbrook konacno dobio normalnog centra koji umije odigrati pikenrol i pick n pop i rezultat je da svaku noc od tad ima dvocifren broj asistencija i 2 triple-doubla i to dvije noci zaredom.Ne znam sto se ljudi vazda uhvate za taj broj suteva koji uzima, niko ih nije pominjao dok su dobijali.Kome bi vi dali te suteve? Andre Robertsonu sto slobodno ne umije pogodit? Dion Waitersu?Jeremy Lambu? mrtvom Singleru? Dok god nema Duranta zna se ko ce uzimati najvise suteva, kad su obojica tu oni podijele te suteve zavisno od toga kome bolje ide tu noc, nije tu nista cudno.Ja bih sigurno radije pustio Westbrooka da divlja i izivljava se nego nekog od ovih gore blavora.

  19. #2444
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ja ne krivim Westbrooka sto uzima najvise šuteva. I treba da ih uzima najviše ali što je previše,previše je.. Sinoć na početku ga nije išlo a on je opet forsirao.. Tu se naravno Phoenix odcijepio i kontrolisao utakmicu dok se sam Russel nije probudio malo u drugom poluvremenu..
    ima odredjenih utakmica, kao sinoć, dje on jednostavno igra bez savjesti..kao da ga ne interesuju drugi oko njega (takav utisak ostavlja)..
    Evo vidjećemo noćas kako će igrat.. Vjerovatno će brojke biti slične a oće li opet forsirat kad ga ne bude islo to ostaje da se vidi.. Postoji nesto zvano mjera.. Igraci kao Kobe i Russ za to ne mare izgleda..

    dok je LBJ u ligi teško će ko imat siguran put do MVP titule.. Mislilo se do prije mjesec da se Curry-u i Hardenu niko neće primać pa je samo James sebe vratio u priču, za mjesec dana.

  20. #2445
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ajinca daje 24 poena i gubimo utakmicu...Kontrolisu sve vrijeme i na kraju se poseru u sve...Over the limit idu na 10 minuta do kraja u zadnju cetvrtinu..Najjace to da Pelicans pecki ne iskoriste..100.utakmica koju dobijaju u zadnja 2-3 minuta. Jos ne mozemo da dobijemo a igraju bez Davisa,Andersona i Holidaya...

    Sad se trka za dva playoff mjesta u East jos dodatno zakuvava..

    Washington nastavlja da tone..Philadelphia ih dobija.. 9 poraza u zadnjih 11 utakmica..

    Koja dominaca GSW-a nad Raptorsima..Ovo mi u glavu ne ulazi..Dobili su Atlantu skoro 30 u goste a kuci su nocas gubili 41 razlike pred kraj trece cetvrtine..Ne znam sto da mislim..

  21. #2446
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    gsw kao da je protiv ltima iz cg lige igrao dok u u prvoj i trećoj igrale prve postave, nerealno.
    russ jeste divalj, donošenje odluka i izbor šuteva na momente kriminalan, ali jedino još lbj može na ovakav način još da vuče cijelu ekipu svojom energijom. vezani tripdablovi u 24 h na teškim gostovanjima kruna ovog ludog perioda (nićas opet egal bez KD, prvih opcija na centru kantera i adamsa)... blago tome ko ga ima na fantazy
    Last edited by drasko10; 28-02-15 at 07:43.

  22. #2447
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Postoji nešto što VestDick neće nikad imati.
    A to je da odluči u bitnim momentima i da pogodi kao što to imaju: Novicki, Parker, Manu, Brajant (nekad)...

  23. #2448
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kakav back-to-back za Russela..Kroz sta je sve prosao i sto je sve napravio je zaista impresivno.. Koliko se samo istrosio i primio udaraca, trebace mu par dana da se oporavi..Sinoc je upravo zbog toga promasio nekoliko kljucnih suteva..Jednostavno ga je umor stigao...

    Imao je na kraju 3 slobodna za izjednacenje ali je promasio prvo i tu nije bilo vremena vise...Dvorana je eksplodirala kad je promasio


    podatak koji mi je zapao za oko jeste da uprkos tome sto je imao triple-double njegov +/- je bio -12 na kraju...

    Sad im se New Orleans priblizio na 0.5 za osmo mjesto...
    Last edited by miha; 28-02-15 at 16:13.

  24. #2449
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default Nba 2014/15

    Pare bih stavio da ce Oklahoma isto bit ispred NOP-a na kraj regularnog dijela.
    p.s. Dobro dobise ovi moji mrcenici da se odmaknu malo. Sledeca vs Pho..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  25. #2450
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Tony Parker se probudio sinoc u zadnjoj cetvrtini...

    Oklahoma opet favorit da ugrabi do osmo mjesto ali New Orleans je zaista dobro izgurao ovaj dio bez Davisa,Andersona i Jrua..Ne znam kad ce se vratiti Brow ali 4 pobjede zaredom od kad se povrijedio, impresivno..

    Sinoc, i protiv Raptorsa, uz odredjenu dozu srece ali opet pobjede su pobjede...

Page 98 of 210 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. CdM 2014
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-14, 02:22
  5. Pes 2014
    By qpes in forum Game Server CG
    Replies: 172
    Last Post: 28-10-13, 09:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •