Page 1 of 210 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 5239

Thread: Nba 2014/15

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    405 Posts

    Default Nba 2014/15

    draft i ostale aktuelne price.

    blatt iz zvanicno u cavsima.
    Last edited by moon safari; 20-06-14 at 23:34.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  2. #2
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,290
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Nekoliko gorucih pitanja za sledecu sezonu:

    - Da li Spurs mogu opet do Finala sa ovom ekipom? Hoce li Patty Mills i Boris Diaw ostati u timu?
    - Dje ce zavrsiti Kevin Love?
    - Da li Camelo napusta NY?
    - Ko ce biti novi "playoff" timovi na East i da li iko moze skinuti Heat sa trona u toj konferenciji?
    - Koji je realan domet Detroita, New Yorka, Cleveland-a sa novim trenerima?
    - Koji od pomenute trojice ima najvece sanse da bude Rookie of the Year ? Wiggins,Parker,Embiid?
    - Da li Kobe i njegovi posrnuli Lakersi mogu imati znacajnu sezonu?
    - Hoce li Miami 60+ wins na kraju regularne sezone ako dovedu solidna pojacanja?
    - Kakva je buducnost Pekoviceve Minnesote i Vucevicevog Orlanda?
    - Da li Boston moze do playoffa?
    - Kolike su sanse da gledamo Spurs-Heat, part III ?
    - Buducnost Big3 u Miami-u ?
    - Koja ekipa ce tankovati i biti najgora sledece sezone?
    - Moze li Kawhi upasti u pricu za MVP-a lige?
    - Da li ce Derrick Rose biti onaj stari?
    Last edited by miha; 20-06-14 at 22:08.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    ifaaaa... koliko si ti unaprijed otisao. aj da sacekamo oktobar, pa cemo se vratiti na ta pitanja.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  4. #4
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,633
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Embiid nece biti prvi ili drugi pik, sjebao je stopalo i vidjecemo sto ce biti s njim tj. gdje ce da padne. Zao mi je sto Jabari nece ici u Salt Lake City osim ako ne naprave neku magiju sa trejdom, to je vjerovatno jedini covjek koji bi se obradovao da provede karijeru tamo.

  5. #5
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,290
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    ifaaaa... koliko si ti unaprijed otisao. aj da sacekamo oktobar, pa cemo se vratiti na ta pitanja.
    Nisu sad na dnevni red nego reko da budu tu kao početak topica.. Kao što je guest uradio za prošli, mada je i kasnije tema bila otvorena,.

    uglavnom na dnevnom redu sada Draft pa onda free agency, onda malo ćemo raspravljati o team USA na Svjetskom prvenstvu i onda kreću trening kampovi i pripreme za novu sezonu.. Odmor meni sledi taman od drafta pa do avgusta na ovoj topic..

  6. #6
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    draft i ostale aktuelne price.

    blatt iz zvanicno u cavsima.
    Edituj topic title u NBA 2014/15 a ne 2014/05

    Sto se tice ovih nekih pitanja neka ce se mozda moci odgovoriti i nakon drafta.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    kad bih znao kako...
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Posaljes pismo moderatoru
    In vino veritas

  9. #9
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,290
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Otvoreno pismo

  10. #10
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Da se uclanim u topik. Etore Mesina dodat i zvanicno u trenersko osoblje Spursa...ne znam sto da mislim...
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  11. #11
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Da se uclanim u topik. Etore Mesina dodat i zvanicno u trenersko osoblje Spursa...ne znam sto da mislim...
    Vjerovatno će neđe pozadi da sjedi i da hvata bilješke.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  12. #12
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne zelim da mislim da bi taj coek mogao da naslijedi Popa.

  13. #13
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ako iko nasliiedi Popa od ove postave to ce bit Dzim Bojlen. Da je Bud osta' to bi bio on, ovako mislim da ce Dzim.

    Ne znam sto bi Fila htjela da napravi sa tim potezom..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  14. #14
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,290
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Nece Nash smrad u penziju..Oce da pokupi 9 miliona koje mu sleduju ove sezone..

  15. #15
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ne zelim da mislim da bi taj coek mogao da naslijedi Popa.
    vidim da ga bas ne obozavate. zanima me zasto tako mislite. nemam nikakvu rezervu prema njemu niti ga branim nego da vidim u cemu je drugaciji od pojedinih?

  16. #16
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,290
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Report: Lakers play for Klay Thompson

    Razmisljaju da daju pravo #7 pika za njega.. Dobar bi to bio potez. Klay je jedan od najboljih sutera u ligi na pozicijama 2-3 ..

  17. #17
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Sta mislite o sansama Seltiksa da uzmu Mela?

    Od svih ponudjenih opcija, vjerujem da je to za njega najbolje rjesenje. Bio bi prva zvijezda tima, najveveci potrosac lopti, imao odlicne igrace da igraju za njega, konacno bi igrao u timu koji ima dobru odbranu, Istocna konf., jedna od najvecih fransiza itd. Plus, zahvaljujuci ovoj povredi Embida, Seltiksi lako mogu doci u poziciju da na draftu bas odaberu njega. A tu je inace i moj miljenik Salindzer, tako da...
    Last edited by johnny bravo; 21-06-14 at 16:54.
    In vino veritas

  18. #18
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,290
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Sta mislite o sansama Seltiksa da uzmu Mela?

    Od svih ponudjenih opcija, vjerujem da je to za njega najbolje rjesenje. Bio bi prva zvijezda tima, najveveci potrosac lopti, imao odlicne igrace da igraju za njega, konacno bi igrao u timu koji ima dobru odbranu, Istocna konf., jedna od najvecih fransiza itd. Plus, zahvaljujuci ovoj povredi Embida, Seltiksi lako mogu doci u poziciju da na draftu bas odaberu njega. A tu je inace i moj miljenik Salindzer, tako da...
    Tesko..Celtics bi mogli mozda u nekoj daljoj buducnosti opet uci u igri za titulu ali sledece godine nikako..Realno to bi bila najgora opcija za Mela..Taj tim bi imao finu prvu postavu ali nemaju jednostavno klupu za neke velike poduhvate. Rondo je tobos par puta nagovijestio da Melo moze da sleti tamo ali malo ko vjeruje u tu pricu.. 0% sansi da zavrsi u Celtics

    2) Chicago Bulls - Imaju da ponude Melu zanimljivi roster + mogucnost da nekim tradeom dovedu Kevin Love-a..Vjerovatno bi i Mirotic dosao iz Evrope + Derrick Rose..Chicago bi tu bio egal sa Heat i vec ozbiljne sanse za prsten.. Bulls imaju strasnu odbranu, odlicnog trenera a upravo im treba igrac kao Melo, koji ce da ih pogura u napadu.. 20% sansi da zavrsi tamo

    3) Houston Rockets - Mozda najbolja destinacija. Kod Dwighta i Hardena ali opet taj tim igra u West + dolazak Mela nece rijesiti njihove probleme u odbrani..Harden je jedan od najgorih SG sto se tice odbrane u ligi + Melo nije poznat po svojim defanzivnim sposobnostima . 15% sansi da zavrsi tamo

    3) Los Angeles Lakers - Nije losa destinacija.. LA,Hollywood, spotlight, big market, Kobe Bryant ali opet tim se nalazi u teskoj Zapadnoj konferenciji + je pitanje kakav talenat Kupchak i Buss mogu dovesti oko Mela i Kobea. 10% sansi da bude u LA

    4) Miami Heat - Ne treba trositi rijeci ..Najvece sanse za prsten bi imao u Heat ali treba da zrtvuje svoju igru i platu. Moze se ostvariti ali bi Melov dolazak zahtijevao velike paycuts od strane Big 3. 20% sansi

    5) Dallas Maverics - Izrazio je Dirk Nowitzki da bi zeljeli Mela u ekipi ali da je to malo vjerovatno da se desi jer smatraju da Carmelo nije zainteresovan da igra tamo. 0% sansi

    6) THE NEW YORK KNICKS - ako bih mogao da se kladim, stavio bih pare da ce ostati u Gotham City.. Imao je prije neki dan razgovor sa Jacksonom i Fisherom koji je navodno prosao odlicno..Mislim da ce im dati sansu u predstojecoj sezoni da vide mogu li sta sa trenutnom ekipom a onda od 2015 mogu da grade oko njega jer ce imati cap space. Pominje se cak napad na Lebrona u 2015.godini i pokusaj da ga dovedu u NY jer ce tad Lebron isto ima opt-out klauzulu. 35% sansi da ostane u NY
    Last edited by miha; 21-06-14 at 17:26.

  19. #19
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,633
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    pa za Mela je Chicago vjerovatno najbolja opcija. sigurno najbolji skup igraca sa ove strane Dade Countya sa kojima moze da napadne slabi Istok. vidim da Woj javlja da su Bullsi zagrizli za Afflala, i sa njim i Melom imali bi sigurno najbolju petorku u konferenciji. pitanje je da li mogu obojicu da uguraju u salary cap, tj. vjerovatno mogu ali Carmelo bi onda morao da potpise za manje, ili da ubijede Knickse da sign&trade odrade i uzmu nazad godinu Boozerovog ugovora zamotanog oko Jimmya Butlera, Mirotica i/ili nekog pick-a (da li jedan od ovogodisnjih ili Sacramentov koji je u naredne dvije godine top 10 protected).
    dakle, potencijalno bi bilo: Rose, Afflalo, Melo, Gibson, Noah. kao i uvijek, povrede bi bile najveci problem Bullsa, ali ovo izgleda kao finalista konferencije.

  20. #20
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Sta mislite o sansama Seltiksa da uzmu Mela?

    Od svih ponudjenih opcija, vjerujem da je to za njega najbolje rjesenje. Bio bi prva zvijezda tima, najveveci potrosac lopti, imao odlicne igrace da igraju za njega, konacno bi igrao u timu koji ima dobru odbranu, Istocna konf., jedna od najvecih fransiza itd. Plus, zahvaljujuci ovoj povredi Embida, Seltiksi lako mogu doci u poziciju da na draftu bas odaberu njega. A tu je inace i moj miljenik Salindzer, tako da...
    Ainge je rekao ako ne uspiju da dovedu neko vece ime preko trejda bilo Love ili neko drugi, najvjerovatnije ce gledati da trejduju i Ronda i Greena i da idu u neki sporiji rebuild, ali da im je izgleda Love primarna meta dok se Melo ne pominje tamo mada sumnjam kolika je zelja njegova da ode u rebuilding ekipu.Ja bi volio da vidim Mela u Mavsima jer imam osjecaj da bi Carlisle napravio cudo sa njim jer im realno osim Monte i Dirka nema niko da postize poene regularno.Isto se potcjenjuje odje mnogo Melova odbrana koji moze da igra sasvim dobru odbranu ako je motivisan a ne u Knicksima dje se ne zna ko pije a ko placa.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Tesko..Celtics bi mogli mozda u nekoj daljoj buducnosti opet uci u igri za titulu ali sledece godine nikako..Realno to bi bila najgora opcija za Mela..Taj tim bi imao finu prvu postavu ali nemaju jednostavno klupu za neke velike poduhvate. Rondo je tobos par puta nagovijestio da Melo moze da sleti tamo ali malo ko vjeruje u tu pricu.. 0% sansi da zavrsi u Celtics
    Misljenja sam da Melo u cijeloj NBA nece naci kompatibilnijeg playa od Ronda. Plus, dobio bi konacno ratnicku ekipu, sistem i odbranu, sto nigdje dosada nije imao. Seltiksi imaju korektnu klupu, koja bi mogla uz malo Ejndz magije biti i bolja (ima zanimljivih slobodnih agenata i trejd opcija).
    Quote Originally Posted by miha View Post
    2) Chicago Bulls - Imaju da ponude Melu zanimljivi roster + mogucnost da nekim tradeom dovedu Kevin Love-a..Vjerovatno bi i Mirotic dosao iz Evrope + Derrick Rose..Chicago bi tu bio egal sa Heat i vec ozbiljne sanse za prsten.. Bulls imaju strasnu odbranu, odlicnog trenera a upravo im treba igrac kao Melo, koji ce da ih pogura u napadu.. 20% sansi da zavrsi tamo
    Bulsi mu daju Rouza koji ima zbirno 3 ACL-a, 2 godine neigranja kosarke i psihicku barijeru zbog svega ovoga. Ja cak sto se njega tice ne bih stavio ni znak pitanja, ali cak i da bude pravi u ovoj sezoni, njih dvojica su potpuno nekompatibilni. Tandem Lav-Melo bi funkcionisao slicno kao i Melo- Bargs, po jedna lopta za obojicu. Sve i da Tibodo poslozi to nekim cudom, gdje je klupa?
    Quote Originally Posted by miha View Post
    3) Houston Rockets - Mozda najbolja destinacija. Kod Dwighta i Hardena ali opet taj tim igra u West + dolazak Mela nece rijesiti njihove probleme u odbrani..Harden je jedan od najgorih SG sto se tice odbrane u ligi + Melo nije poznat po svojim defanzivnim sposobnostima . 15% sansi da zavrsi tamo
    To bi znacilo odricanje od Lina i Asika, a mozda i Parsonsa za Roketse. Opet, gdje je klupa? Osim toga, imena ne igraju kosarku. Harden je dosao u Hjuston da bude zvijezda fransize, glavni igrac. Mislim da bi to sa Melom kao saigracem islo tesko, otprilike kao Melo sa Smitom u Niksima. Da ne racunamo Dvajta, koji se vjerovatno ne bi zadovoljio ulogom nekog ko samo skace i kupi otpatke.
    Quote Originally Posted by miha View Post
    3) Los Angeles Lakers - Nije losa destinacija.. LA,Hollywood, spotlight, big market, Kobe Bryant ali opet tim se nalazi u teskoj Zapadnoj konferenciji + je pitanje kakav talenat Kupchak i Buss mogu dovesti oko Mela i Kobea. 10% sansi da bude u LA
    I pitanje je u kakvom ce stanju biti Nes i Kobi. Najgora opcija za Mela, po mom misljenju. Tim koji nema jednog krstenog defanzivca, sa ne puno cap prostora, zahvaljuci Brajantu i Nesu i tim koji je zavrsio kao najgori u ligi. Trebace njima godine oporavka.
    Quote Originally Posted by miha View Post
    4) Miami Heat - Ne treba trositi rijeci ..Najvece sanse za prsten bi imao u Heat ali treba da zrtvuje svoju igru i platu. Moze se ostvariti ali bi Melov dolazak zahtijevao velike paycuts od strane Big 3. 20% sansi
    Ovo vec ide u rang utopije Heat navijaca. 0% sansi
    Quote Originally Posted by miha View Post
    5) Dallas Maverics - Izrazio je Dirk Nowitzki da bi zeljeli Mela u ekipi ali da je to malo vjerovatno da se desi jer smatraju da Carmelo nije zainteresovan da igra tamo. 0% sansi
    Melo i Dirk u istoj ekipi

    Quote Originally Posted by miha View Post
    6) THE NEW YORK KNICKS - ako bih mogao da se kladim, stavio bih pare da ce ostati u Gotham City.. Imao je prije neki dan razgovor sa Jacksonom i Fisherom koji je navodno prosao odlicno..Mislim da ce im dati sansu u predstojecoj sezoni da vide mogu li sta sa trenutnom ekipom a onda od 2015 mogu da grade oko njega jer ce imati cap space. Pominje se cak napad na Lebrona u 2015.godini i pokusaj da ga dovedu u NY jer ce tad Lebron isto ima opt-out klauzulu. 35% sansi da ostane u NY
    Sasvim moguce.
    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    pa za Mela je Chicago vjerovatno najbolja opcija. sigurno najbolji skup igraca sa ove strane Dade Countya sa kojima moze da napadne slabi Istok. vidim da Woj javlja da su Bullsi zagrizli za Afflala, i sa njim i Melom imali bi sigurno najbolju petorku u konferenciji. pitanje je da li mogu obojicu da uguraju u salary cap, tj. vjerovatno mogu ali Carmelo bi onda morao da potpise za manje, ili da ubijede Knickse da sign&trade odrade i uzmu nazad godinu Boozerovog ugovora zamotanog oko Jimmya Butlera, Mirotica i/ili nekog pick-a (da li jedan od ovogodisnjih ili Sacramentov koji je u naredne dvije godine top 10 protected).
    dakle, potencijalno bi bilo: Rose, Afflalo, Melo, Gibson, Noah. kao i uvijek, povrede bi bile najveci problem Bullsa, ali ovo izgleda kao finalista konferencije.
    Kao finalista konf. je izgledalo i Felton, Smit, Melo, Bargs, Cendler
    In vino veritas

  22. #22
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,290
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ne znam zaista dje bi čoek mogo da završi.. Jedan dan vidim report oće da test free agency a drugi da naginje prema Knicks

    Report: Kyle Lowry and the Heat have "mutual interest"

    Inače stali su pregovori izmedju GSW-a i Minnesote jer neće Warriorsi da daju Thompsona

  23. #23
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Ne znam zaista dje bi čoek mogo da završi.. Jedan dan vidim report oće da test free agency a drugi da naginje prema Knicks

    Report: Kyle Lowry and the Heat have "mutual interest"

    Inače stali su pregovori izmedju GSW-a i Minnesote jer neće Warriorsi da daju Thompsona
    Ja sam uvjeren da ce Melo otic iz Knicksa, dzaba Phill Jackson i sva ostala prica u onom timu nema nijedan igrac koji zasluzuje da se nadje u plejof timu osim kao neki bench igrac.A plate astronomske za nikakav kvalitet.

    "Mutual interest" znaci da i jedni i drugi planiraju da budu u timu odnosno tim koji ce biti konkurentan sledece sezone.Sad ja ne zamisljam da ce Lowry nakon sto je odigrao sezonu zivota uzeti ista manje od 10tak miliona po sezoni sto mislim da mu Heat ne moze dati dok ce Toronto sve ucinjeti da ga zadrze.

    Mene ne cudi ovo oko GSW, vazda je ta fransiza bila disfunkcionalna, masu izakulisnih prica oko trenera, pomocnika, igraca, i Zarko Cabarkapa je imao jedan skandal sa nekom prostitutkom dok je bio tamo.prica je bila kako Kerr ne zeli da se odrekne Thompsona a ostatak uprave GSW bi ga rado uvrstio u trejd.Ako je uslov Warriorsa da im uz Lovea daju i lottery pika a ovi se neckaju oko Klaya Thompsona ko da je Jordan u najmanju ruku nek batale svaku prici oko trejda za Lovea, hoces da trejdujes za NBA superstara a neces da ponudis toj ekipi nista vrijedno zauzvrat, da je Kahn tu mozda bi ovo i proslo.Za Lovea je zvalo 'Sotu 90% lige tako da nijesu jedini koji se interesuju za njega pa mogu da ih ucjenjuju nekim smijesnim ponudama.

    Koga zanima ovo oko Cabarkape ima na ovom linku (18+ sadrzaj)
    http://cuandoelbalonquema.files.word...2/08/3sk9l.jpg

  24. #24
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,290
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ja sam uvjeren da ce Melo otic iz Knicksa, dzaba Phill Jackson i sva ostala prica u onom timu nema nijedan igrac koji zasluzuje da se nadje u plejof timu osim kao neki bench igrac.A plate astronomske za nikakav kvalitet.

    "Mutual interest" znaci da i jedni i drugi planiraju da budu u timu odnosno tim koji ce biti konkurentan sledece sezone.Sad ja ne zamisljam da ce Lowry nakon sto je odigrao sezonu zivota uzeti ista manje od 10tak miliona po sezoni sto mislim da mu Heat ne moze dati dok ce Toronto sve ucinjeti da ga zadrze.

    Mene ne cudi ovo oko GSW, vazda je ta fransiza bila disfunkcionalna, masu izakulisnih prica oko trenera, pomocnika, igraca, i Zarko Cabarkapa je imao jedan skandal sa nekom prostitutkom dok je bio tamo.prica je bila kako Kerr ne zeli da se odrekne Thompsona a ostatak uprave GSW bi ga rado uvrstio u trejd.Ako je uslov Warriorsa da im uz Lovea daju i lottery pika a ovi se neckaju oko Klaya Thompsona ko da je Jordan u najmanju ruku nek batale svaku prici oko trejda za Lovea, hoces da trejdujes za NBA superstara a neces da ponudis toj ekipi nista vrijedno zauzvrat, da je Kahn tu mozda bi ovo i proslo.Za Lovea je zvalo 'Sotu 90% lige tako da nijesu jedini koji se interesuju za njega pa mogu da ih ucjenjuju nekim smijesnim ponudama.

    Koga zanima ovo oko Cabarkape ima na ovom linku (18+ sadrzaj)
    http://cuandoelbalonquema.files.word...2/08/3sk9l.jpg
    Lowry isto će zahtijevati paycut veliki.. Vidjećemo uostalom. Arison će zaći malo u luxury za neka dobra pojačanja..

    Sve je istina to za Mela ali ipak ima ta neka nostalgija prema NY kao gradu koja ga može zadržati. Vidjećemo uskoro..

    Možda je ovo prilika za GSW da maknu Thompsona koji će sigurno tražiti velike dolare u budućnosti mada nije i da ih ne zaslužuje.. Ove godine sjajan, 19 poena po meču i preko 40 posto za tri..

  25. #25
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Blatč opt out tako da postaje neogranicen free agent. Zanimljiv igrac za dosta timova.
    Dijao ocekuje 18 do 20 miliona za dvije godine sto ce mu Spursi vjerov dat'. Mozda malo mnogo ali zasluzio ih je..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

Page 1 of 210 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 21:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 12:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 15:58
  4. CdM 2014
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-14, 02:22
  5. Pes 2014
    By qpes in forum Game Server CG
    Replies: 172
    Last Post: 28-10-13, 09:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •