Page 124 of 210 FirstFirst ... 2474114120121122123124125126127128134174 ... LastLast
Results 3,076 to 3,100 of 5239

Thread: Nba 2014/15

  1. #3076
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  2. #3077
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Good guy Timmy

    Inace ne pise se Olyniku dobro ako se serija vrati u Klivlend.Zamalo iscupa ruku Loveu(dislokacija ramena) i mozda mu ugrozio dalji nastup u plejofu.

  3. #3078
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    468
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Kakav krvnik lagano im se u*ra u sezonu...

  4. #3079
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što čine Patty Mills i old skul Ginobili... Kako Glen Davis ugasi Duncana 2-3 puta, nije ni pokušava više. Noćas ni slobodna ne može strefit (0-4)
    Ako noćas ovo SAS odrade završili su posa'

    edit: Evo tačno izmalerisah, probudi se timmy.
    Last edited by Power87; 26-04-15 at 23:14.

  5. #3080
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,062
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    556
    Thanked in
    390 Posts

    Default

    opasna kosarka.
    o-pa-sna.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  6. #3081
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,330
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    542
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    air ball sa slobodnih jbt

  7. #3082
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,806
    Thanks Thanks Given 
    602
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Mali Rivers 16 poena za 14 minuta, 7-8 šut iz igre. Šta je ovo jbt

  8. #3083
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,330
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    542
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Pol je nevjerovatan noćas.

  9. #3084
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da Griffin nije zajeba Game 2 ova serija bi gotova bila... CP3 34pts , 11/19 iz igre... Posle vele da se izgubi u po.

  10. #3085
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,062
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    556
    Thanked in
    390 Posts

    Default

    clippersi perfektni.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  11. #3086
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,806
    Thanks Thanks Given 
    602
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Klipersi branili dosta usko, ovi promasivali...Pol izdominirao i to je to.

  12. #3087
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ne moze kad ne mogu slobodno ubost. Pop je prekasno poceo sa hakovanjem Jordana, izveo Kavaja u trecu i dugo ga drza na klupu, Ginobili sa nekoliko u najmanju ruku glupih poteza i adio. Sad bzvz komplikuju da udju u dugu seriju i umorni udju u second round..
    Stvarno odlicni Klipersi nocas..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  13. #3088
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ona kesurina Rivers odigra utakmicu karijere, u stilu Roka Lijenog Ukica vs Spursa i generalno je klupa Clippersa odigrala bolje i to im je donijelo prevagu, svaku utakmicu dosad dobijala je ekipa sa boljom produkcijom sa klupe.Ovamo Splitter,Green,Belineli nista im nijesu dali i ne moze se tako dobiti.

  14. #3089
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default Nba 2014/15

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ona kesurina Rivers odigra utakmicu karijere, u stilu Roka Lijenog Ukica vs Spursa i generalno je klupa Clippersa odigrala bolje i to im je donijelo prevagu, svaku utakmicu dosad dobijala je ekipa sa boljom produkcijom sa klupe.Ovamo Splitter,Green,Belineli nista im nijesu dali i ne moze se tako dobiti.

    Nocas:
    Spliteru jbm ti naprave poziciju da sam zavrsi, samo da je spusti i dok on ufati loptu, promulja je do koljena i nazad, digne se i obavezno podje na drugi obruc, DeAndre doleti i prilijepi mu "made in Ecuador".
    Ili Green kad ima otvorenu poziciju za sut za 3 a on napravi fake i krene u dribling, dolazilo mi je da se porodim..

    Ee i lik kojem tata spasava karijeru bas nocas nasa da se oprasi..an-fakin-bilivibl...
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  15. #3090
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Nocas:
    Spliteru jbm ti naprave poziciju da sam zavrsi, samo da je spusti i dok on ufati loptu, promulja je do koljena i nazad, digne se i obavezno podje na drugi obruc, DeAndre doleti i prilijepi mu "made in Ecuador".
    Ili Green kad ima otvorenu poziciju za sut za 3 a on napravi fake i krene u dribling, dolazilo mi je da se porodim..

    Ee i lik kojem tata spasava karijeru bas nocas nasa da se oprasi..an-fakin-bilivibl...
    Gledao sam obje utakmice Spursa koje su dobili ali nijesam ove 2 dje izgubise.Bio mi rodjendan nocas pa iskocih malo i ne stigoh da je pogledam, bas sam se smorio kad vidjeh rezultat, samo sam pretpostavio na osnovu boxscore sto je presudilo.

  16. #3091
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,222
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Mislim da je ovo bilo jedno od boljih izadnja CP3 u playoffu, u karijeri.. Ako ovako nastavi možda konačno i dodje do toga Finala konferencije

    Vidim niko se nije osvrnuo da komentariše ovu "kampanju" Toronta u playoffu.. Ko je očekivao ovakav kolaps jbt.. Već sad eksperti, po običaju, kreću sa člancima kako tim treba rekonstruisati.. Sledeće godine sumnajm da će Lowry do All stara stić a kamoli starter.. Koja kesa u ove 4 utakmice.. Potpuno me razočarao..

    nek je srećan MrTwister

  17. #3092
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default Nba 2014/15

    MrTwister 128 godina da napunis pa tek onda krenes da sijediš :-)
    miha prezali vise Lowry over Wade na asg
    p.s. Sto rec drugo o Torontu osim da su bas razocarenje. Dobit metlu i pored prednosti i to od ekipe koja nije bas toliko impresivna i uz to bez sanse u ove dvije zadnje utakmice. DeRozan nije kalibar igraca koji je lider ekipe, Litvanac startni centar..ne moze to funkcionisat dalje od zablude. Da sam im gm ucinio bih sve da ovo ljeto dovedem Kevin Love-a, a onda trcat za Durantom, Vestbrukom, LMA-om i ostalim zvucnim imenima. Nekome ponudio i vise nego sto zasluzuje samo da bih stavio ekipu u razmatranje drugima (primjer: Hjuston)..
    Last edited by Manu; 27-04-15 at 08:10.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  18. #3093
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,222
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post

    miha prezali vise Lowry over Wade na asg
    p.s. Sto rec drugo o Torontu osim da su bas razocarenje. Dobit metlu i pored prednosti i to od ekipe koja nije bas toliko impresivna i uz to bez sanse u ove dvije zadnje utakmice. DeRozan nije kalibar igraca koji je lider ekipe, Litvanac startni centar..ne moze to funkcionisat dalje od zablude. Da sam im gm ucinio bih sve da ovo ljeto dovedem Kevin Love-a, a onda trcat za Durantom, Vestbrukom, LMA-om i ostalim zvucnim imenima. Nekome ponudio i vise nego sto zasluzuje samo da bih stavio ekipu u razmatranje drugima (primjer: Hjuston)..
    A ne mogu je'bem li ga.. Razočarao me i pored toga jer sam smatrao da je top5 pg u ligi bio u prvih nekoliko mjeseci i da je ključan za ovaj tim.. Možda tek sad vidimo "after effect" onoga ugovora što je dobio prošlu offseason..

    Derozana je scouting report totalno provalio.. Kad krene u driblinge i na pull up, loptu saigrač neće dobijat.. trebao im taj x-factor veteran, nešto kao Washingtonu Pierce, posebno u frontcourt..
    2016 će biti krkljanac od free agency.. Navodno će Spurs i Pelicans dat max deals Leonardu, odnosno Davisu.. Ne znam koliko se AD-u ostaje u NO ili će da juri u neki big market tim da sebe malo ispromoviše, a i da bude lice franšize naravno..

    Ova igra Washingtona ne ide Oklahomi na ruku.. Durant vjerovatno budno prati..

    Ide znači ka Cavs-Bulls u polufinalu.. Prva utakmica već u subotu ako Bulls odrade posao u game 5. Love out 2 nedelje + JR će bit kažnjen za ono sinoć tako da na Lebrona pada veliki zadatak da iznese tim kroz game 1..
    Last edited by miha; 27-04-15 at 09:45.

  19. #3094
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,708
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Mislio sam da je sve gotovo posle druge utakmice Sparsi - Klipersi ali jbg.
    Zakomplikova se situacija i biće mnogo teško za Sparse.
    Ako ovo iščupaju, svaka čast, mada teško.
    Dalas fata zadnji voz, mada mislim da je i to završeno.
    Kad onaj penal od Džoša Smita daje trice i onaj bradaš od Hardena istripovani, nema tu ljeba.

  20. #3095
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hvala vam ljudi na lijepim zeljama

    Ja procitah da Loveu ne gine 2 nedelje pauze minimum sto bi ga iskljucilo za prvih nekoliko utakmica i vratio bi se nedje sredinom serije ako ne bude nikakvih drugih problema osim te dislokacije.Nista se jos ne zna dok ne obavi MRI i dok se ne ustanovi ima li nekog ostecenja tkiva pored toga sto bi moglo da uspori oporavak njegov.Ako ima nekog ostecenja onda je vjerovatno gotov za sezonu.Frye se konkretno vratio nakon 2 nedelje nakon takve povrede dje nije bilo nista drugo osim dislokacije ramena i ubrzo se opet povrijedio i trebala mu operacija na tom ramenu.Pitanje je koliko ce ga ovi rizikovati sa obzirom na okolnosti i oporavak.I da Bullsi zavrse posao nocas, opet ne bi imao povjerenja u njih da dobiju seriju pa i da Love propusti ostatak sezone.Imam osjecaj da bi ih Cavsi sa Irvingom i Lebronom dobili bez klupe dok bi Thibs parirao sa Kirkom Hinrichom(koji bi se ponistio sa Dellavedovom) i Taj "udvojen sam ali nema veze bacicu neki divlji sut pa sto bude" Gibsonom.

    Ja sam znao da ce Washington lagano dobiti seriju, ali da ce biti metla to nijesam ocekivao, u 5-6 utakmica mi je bila prognoza cini mi se.Prelosa ekipa vodjena jos gorim trenerom, koja se previse oslanja na taj sut i prakticno nemaju unutrasnju igru, sve se svodi na Derozana,Lowrya i Lou Williamsa da se ispucaju za sve pare i pogode vrlo malo.Valanciunas je tako propao sto se tice mobilnosti i atleticizma od kako se napucao nakon ruki sezone da mu je postao trupina poput Pekovica i centar koji je neki prosjek u oba smjera.

  21. #3096
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default Nba 2014/15

    Quote Originally Posted by miha View Post
    A ne mogu je'bem li ga.. Razočarao me i pored toga jer sam smatrao da je top5 pg u ligi bio u prvih nekoliko mjeseci i da je ključan za ovaj tim.. Možda tek sad vidimo "after effect" onoga ugovora što je dobio prošlu offseason..

    Derozana je scouting report totalno provalio.. Kad krene u driblinge i na pull up, loptu saigrač neće dobijat.. trebao im taj x-factor veteran, nešto kao Washingtonu Pierce, posebno u frontcourt..
    2016 će biti krkljanac od free agency.. Navodno će Spurs i Pelicans dat max deals Leonardu, odnosno Davisu.. Ne znam koliko se AD-u ostaje u NO ili će da juri u neki big market tim da sebe malo ispromoviše, a i da bude lice franšize naravno..

    Ova igra Washingtona ne ide Oklahomi na ruku.. Durant vjerovatno budno prati..

    Ide znači ka Cavs-Bulls u polufinalu.. Prva utakmica već u subotu ako Bulls odrade posao u game 5. Love out 2 nedelje + JR će bit kažnjen za ono sinoć tako da na Lebrona pada veliki zadatak da iznese tim kroz game 1..
    Ali taj Lowry se toliko puta pokaza ka x-factor u regularni dio a u po nestade, i on i svi ostali. Igraci poput Amira Johnsona, Rossa, Valanciunasa, sve ih treba u trejd ubacit pa sto god da mogu da dobiju za njih. I DeRozana bih maka. Gadjat Metjuza, Ronda (ako bi njega doveli micat i Lowry-ja), LMA, Love-a i sve ostale free agente koji makar nesto malo znaju. Hjuston je dugo godina bio rupa sa Artestom i Skolom koji nesto cine ali ljusnuse Linu pare, pa Hardenu, pa su htjeli i onaj trejd da dobiju Gasola sto stopira Stern, pa ubijedise Hauarda, a sad kupe sve sto se nudi: Bruer, Smit, Ariza, Bredli i kompanija. Imali su cojones da otvore kesu, znali su da ce nedje kiksat ali se isplatilo na kraju..
    Leonard ce dobit ponudu 1. jula a onda se krece na big men market da se ulovi neko. Mislim da bi valjalo i neki sf da uhvate kao backup Kavaju..

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Hvala vam ljudi na lijepim zeljama

    Ja procitah da Loveu ne gine 2 nedelje pauze minimum sto bi ga iskljucilo za prvih nekoliko utakmica i vratio bi se nedje sredinom serije ako ne bude nikakvih drugih problema osim te dislokacije.Nista se jos ne zna dok ne obavi MRI i dok se ne ustanovi ima li nekog ostecenja tkiva pored toga sto bi moglo da uspori oporavak njegov.Ako ima nekog ostecenja onda je vjerovatno gotov za sezonu.Frye se konkretno vratio nakon 2 nedelje nakon takve povrede dje nije bilo nista drugo osim dislokacije ramena i ubrzo se opet povrijedio i trebala mu operacija na tom ramenu.Pitanje je koliko ce ga ovi rizikovati sa obzirom na okolnosti i oporavak.I da Bullsi zavrse posao nocas, opet ne bi imao povjerenja u njih da dobiju seriju pa i da Love propusti ostatak sezone.Imam osjecaj da bi ih Cavsi sa Irvingom i Lebronom dobili bez klupe dok bi Thibs parirao sa Kirkom Hinrichom(koji bi se ponistio sa Dellavedovom) i Taj "udvojen sam ali nema veze bacicu neki divlji sut pa sto bude" Gibsonom.

    Ja sam znao da ce Washington lagano dobiti seriju, ali da ce biti metla to nijesam ocekivao, u 5-6 utakmica mi je bila prognoza cini mi se.Prelosa ekipa vodjena jos gorim trenerom, koja se previse oslanja na taj sut i prakticno nemaju unutrasnju igru, sve se svodi na Derozana,Lowrya i Lou Williamsa da se ispucaju za sve pare i pogode vrlo malo.Valanciunas je tako propao sto se tice mobilnosti i atleticizma od kako se napucao nakon ruki sezone da mu je postao trupina poput Pekovica i centar koji je neki prosjek u oba smjera.
    Inace ona iscasenja ramena su bolna i dugo se osjecaju na svaki kontakt. Koliko god da ga isforsiraju ne znam moze li se vratit 100%, Volio bih da Bullsi unesu malo neizvjesnosti protiv LeBrona u polufinale..
    Last edited by Manu; 27-04-15 at 11:07.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  22. #3097
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ada dje ima namjeru da mu iscasi rame. Ajde da mu je na skok sut podvuka nogu, ali ono je bila cista borba za loptu u kojoj je Olinik htio da se pokaze pa je isa jace..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  23. #3098
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Klipersi odigrali vrhunski.Sparsi bez ikakvog doprinosa Parkera,Greena i Splitera.Moraju da se dignu ako njih trojica ako ista misle.Zato Kavai i Mils igraju spejs kosarku.Ono je ljepota za gledat.
    Vasington me odusevio.Zategnut difens,ali odlican i napad.Iskidase ove na komade.Cak je Gortat poceo pare da mi donosi na klad.Gluplje face a pametnije da kapira igru nije bilo do sad u nba.Wall , beal i Pirs u play off formu.Nene standardan,Boven vazda,ima tu jos nekih rezervi koje mogu da pomoZHu.Favoriti su mi protiv atlante....Jos ce biti odmorni.A dignuti...

  24. #3099
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,222
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Ali taj Lowry se toliko puta pokaza ka x-factor u regularni dio a u po nestade, i on i svi ostali. Igraci poput Amira Johnsona, Rossa, Valanciunasa, sve ih treba u trejd ubacit pa sto god da mogu da dobiju za njih. I DeRozana bih maka. Gadjat Metjuza, Ronda (ako bi njega doveli micat i Lowry-ja), LMA, Love-a i sve ostale free agente koji makar nesto malo znaju. Hjuston je dugo godina bio rupa sa Artestom i Skolom koji nesto cine ali ljusnuse Linu pare, pa Hardenu, pa su htjeli i onaj trejd da dobiju Gasola sto stopira Stern, pa ubijedise Hauarda, a sad kupe sve sto se nudi: Bruer, Smit, Ariza, Bredli i kompanija. Imali su cojones da otvore kesu, znali su da ce nedje kiksat ali se isplatilo na kraju..
    Leonard ce dobit ponudu 1. jula a onda se krece na big men market da se ulovi neko. Mislim da bi valjalo i neki sf da uhvate kao backup Kavaju...
    Sad vidim da je onaj porast u poenima imao samo zbog odsustva Derozana.. Dok je Lowry bio jasni no.1 igrač u ekipi bilježio je skoro 22 ppg a sezonu je završio sa nešto više od 17ppg.. To je veliki pad. vjerovatno imaju problema da se uklope jedan sa drugim na terenu, mislim da je to više zbog Derozana jer je bandoglav..
    Gadjaće oni sva ta imena mada je pitanje koliko se kome od tih igrača dolazi u Toronto.. Nije to neko privlačno tržište +ne znam kome će prodat priču o rekonstrukciji i kakva će ta rekonstrukcija biti..
    Najbolje što je za njih proizvela ova sezona je Lou Williams.. 6th man of the year..

    Zamišljam samo kako će Lebrona dočekati u United Center.. Noah ga je već peckao tokom zadnjeg susreta a tamo kad bude gostovao možete slobodno očekivat pregršt tehničkih i po koji ejection.. E, zamalo zaboravih, Cavs imaju Perkinsa tako da će bit neka tučica lagana

  25. #3100
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Sad vidim da je onaj porast u poenima imao samo zbog odsustva Derozana.. Dok je Lowry bio jasni no.1 igrač u ekipi bilježio je skoro 22 ppg a sezonu je završio sa nešto više od 17ppg.. To je veliki pad. vjerovatno imaju problema da se uklope jedan sa drugim na terenu, mislim da je to više zbog Derozana jer je bandoglav..
    Gadjaće oni sva ta imena mada je pitanje koliko se kome od tih igrača dolazi u Toronto.. Nije to neko privlačno tržište +ne znam kome će prodat priču o rekonstrukciji i kakva će ta rekonstrukcija biti..
    Najbolje što je za njih proizvela ova sezona je Lou Williams.. 6th man of the year..

    Zamišljam samo kako će Lebrona dočekati u United Center.. Noah ga je već peckao tokom zadnjeg susreta a tamo kad bude gostovao možete slobodno očekivat pregršt tehničkih i po koji ejection.. E, zamalo zaboravih, Cavs imaju Perkinsa tako da će bit neka tučica lagana
    Treba pobat sa svima. Hjuston je proba' i uspjelo im je, prije njih Klipersima. Ne pamtim da se pojavilo neko zvucno ime od draftovanja Grifina a da se Klipersi nijesu zainteresovali, pa su prigrabili redom sve od Kamana do Grendzera.
    Kako ovaj Milvoki unese malo vise fizickog kontakta, na odbranu odgovorise odbranom i prc, 2:3..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

Page 124 of 210 FirstFirst ... 2474114120121122123124125126127128134174 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. IX Medjunarodni podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 20-11-15, 22:09
  2. Najam Stan u Budvi 20.06.2014-15.07.2014.
    By podgoricko-dijete in forum Nekretnine
    Replies: 40
    Last Post: 30-06-14, 13:41
  3. IX Medjunarodn podgorickii sajam knjiga Podgorica 05.07.2014-05.12.2014
    By djordje1990 in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-14, 16:58
  4. CdM 2014
    By Raquel in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-14, 03:22
  5. Pes 2014
    By qpes in forum Game Server CG
    Replies: 172
    Last Post: 28-10-13, 10:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •