Results 1 to 18 of 18

Thread: SNP-sa CG zastavom i grbom, Koprivica RTCG nova lica

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default SNP-sa CG zastavom i grbom, Koprivica RTCG nova lica

    Reportaza iz ureda Koprivice,
    drzavne RTCG, u vezi sa KONGRESOM SNPa,
    sa fokusiranjem GRBA CRNOGORSKOGA U DUBOREZU,
    i CRNOGOSKE ZASTAVA sa lijeve bande, tik uz srce VELIKOGA SRBINA ,
    bivsheg boksera perolake kategorije i sadashnjeg pozorishnog reditelja Gospodina Koprivice, koji je proslavio CRNU GORU, na smotrama amaterskog teatra.

    Da nije Baletic napisao scenario za kongres SNPa,
    ili ja sanjam.

    Od 46 kandidata, mozda TESHKASHI VELIKOSRPSKI ispanu iz kvalifikacija i dozvole CRNOGORSKOJ POMIRLJIVOJ OPCIJI,
    DA SE GRADJANSKIM MANIRIMA BOKSUJE U CRNOGORSKOM RINGU.

    Uvijek sam navijao za LAKSHE KATEGORIJE,
    ipak je bilo LIJEPO VIDJETI,
    JEDNOG SNPovca, sa TOM LIJEPOM CG DEKORACIJOM, NA DRZAVNOM DNEVNIKU.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #2
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,945
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    vidjela i iznenadila se prijatno! Nadam se da to govori da su se "bludni sinovi" vratili kuci!!!
    Prijatno sam iznenadjena sto si i ti ovdje veceras,pa puno srece u ponedeljak (procitala sam tvoj odgovor lady)

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vidjela i iznenadila se prijatno! Nadam se da to govori da su se "bludni sinovi" vratili kuci!!!
    Prijatno sam iznenadjena sto si i ti ovdje veceras,pa puno srece u ponedeljak (procitala sam tvoj odgovor lady)
    E hvala Zvoncica,

    Kad me vidjeshe ovako ornoga i mobilnoga,
    ODLOZISHE TAJ ZAHVAT ZA PAZARNI DAN.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Nadam se da to govori da su se "bludni sinovi" vratili kuci!!!
    haha Prijatno iznenadjenje i jedan + od mene za njih!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Reportaza iz ureda Koprivice,
    Moze bit i to chudo, ali ja mislim da je taj intervju snimljen u prostorijama Skupstine.

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica View Post
    Moze bit i to chudo, ali ja mislim da je taj intervju snimljen u prostorijama Skupstine.
    Poruka je bila JASNA, prilog je startovao sa orlom rashirenih krila, pa se polako spushtao na Koprivicu i zastavicu, tik uz rame,
    nishta nije sluchajno, shto prikaze REZIMSKA BASTILJA,
    i njeni vjerni SHEGRTI I NAJEMNICI.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Poruka je bila JASNA, prilog je startovao sa orlom rashirenih krila, pa se polako spushtao na Koprivicu i zastavicu, tik uz rame,
    nishta nije sluchajno, shto prikaze REZIMSKA BASTILJA,
    i njeni vjerni SHEGRTI I NAJEMNICI.
    Koprivica je jedan od najtolerantnijih i najrealnijih SNPovaca. Veoma ga postujem kao intelektualca i knjizevnika. Studenti (narocito studentkinje ) na niksickoj knjizevnosti za njega imaju samo rijeci hvale. Covjek koji zna da animira i drzi paznju, u poslednje vrijeme vrlo agilan reditelj predstava gdje angazuje jos nedokazane mlade ljude. To mogu samo pravi znalci i oni koji vjeruju u sebe. Cesto se pojavljuje na svim domacim televizijama i spreman je argumentovano diskutuuje o bilo cemu. To sto je ex boxer i harmonikas, govori o njemu kao siroko orjentisanoj licnosti.

    O Crnoj Gori nikad nije govorio pezorativno, jedino o vlasti. Sjecam se kad je negdje ljetos izjavio u stilu 'da nije vlast tako drcna i nepopustljiva u nekim svojim jednostranim potezima, mozda bi se neki od nas i zamislili, pa kazali da je suverenost CG dobra opcija...'

    Mozda je doslo vrijeme popustljivosti vlasti, te je i Koprivica pristao da prihvati i simbole drzave Crne Gore kojoj, nikad to nije negirao, pripada...

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sve je to samo politička igra sa mračnim namijerama.

    Vuk dlaku mijenja al ćud nikada.


  9. #9
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne pogledah, ALI MI DOBRO ZVUCI...a Koprivica je laf i faca uvjek bio, i meni licno simpatican vrlo.

    Vuk se malo ofucao od godina, znas Funestis, pa su mu i zubi dobili karijes (nisi znao da vukovi dobijaju karijes-a to ti je ziva istina!), PA POSTANU DOBRI VUKOVI , TIPA LESI...umiljati takoreci!

    Dobro je to i cestitamo......a vama

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by forumen View Post
    Koprivica je jedan od najtolerantnijih i najrealnijih SNPovaca. Veoma ga postujem kao intelektualca i knjizevnika. Studenti (narocito studentkinje ) na niksickoj knjizevnosti za njega imaju samo rijeci hvale. Covjek koji zna da animira i drzi paznju, u poslednje vrijeme vrlo agilan reditelj predstava gdje angazuje jos nedokazane mlade ljude. To mogu samo pravi znalci i oni koji vjeruju u sebe. Cesto se pojavljuje na svim domacim televizijama i spreman je argumentovano diskutuuje o bilo cemu. To sto je ex boxer i harmonikas, govori o njemu kao siroko orjentisanoj licnosti.

    O Crnoj Gori nikad nije govorio pezorativno, jedino o vlasti. Sjecam se kad je negdje ljetos izjavio u stilu 'da nije vlast tako drcna i nepopustljiva u nekim svojim jednostranim potezima, mozda bi se neki od nas i zamislili, pa kazali da je suverenost CG dobra opcija...'



    Mozda je doslo vrijeme popustljivosti vlasti, te je i Koprivica pristao da prihvati i simbole drzave Crne Gore kojoj, nikad to nije negirao, pripada...
    ...............................................
    Mali korak za SNP i Gospodina Koprivicu,
    kome sam ZAMJERIO POLEMIKU OKO KILOGRAMA SA MOJOM MILJENICOM, GOSPODJOM DJUROVIC,
    o BOXMECHU SA MEDENICOM, niko ni rijechi,
    ali bi taj mech rado GLEDAO,
    i bio odushevljen sa svakim udarcem, iznad POJASA,
    bez obzira ko koga bije, samo da mi ne diraju PODPRESJEDNIKA DRZAVE CRNE GORE, GORDANU DJUROVUC,
    dok ne RASCERA MAFIJU I KORUMPIRANU BIROKRATIJU,
    i DOK NAS NE UCHLANI U CIVILIZOVANE ZEMLJE EVROPE.

    Dace Bog, da se SNP okrene svojoj MAJCI CRNOJ GORI,
    dosta je MACEHA SRBIJA ZLOUPOTREBLJAVALA SVOJU PASTORCHAD,
    LOSHA HRANA MACEHINSKOG MLIJEKA SE ODRAZILA NA KATEGORIJU GOSPODINA KOPRIVICE, AKO GA PODOJI MAJKA CRNA GORA,
    MOZDA POSTANE TESHKA KATEGORIJA:

    Mozda je doslo vrijeme popustljivosti vlasti, te je i Koprivica pristao da prihvati i simbole drzave Crne Gore kojoj, nikad to nije negirao, pripada...
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  11. #11
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda je doslo vrijeme popustljivosti vlasti, te je i Koprivica pristao da prihvati i simbole drzave Crne Gore kojoj, nikad to nije negirao, pripada

    koja je to mjera pripadnistva drzavi CG?
    elaboriraj malo.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos111111 View Post
    koja je to mjera pripadnistva drzavi CG?
    elaboriraj malo.
    Pitaj forumena,
    jer je to njegova rechenica, koju nijesam Qvotirao.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  13. #13
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos111111 View Post
    koja je to mjera pripadnistva drzavi CG?
    elaboriraj malo.
    Pripadanje Crnoj Gori srcem, mozgom, A NAROCITO svakodnevnim trudom na njenom napretku, KAO PRVE DRZAVE KOJOJ PO MEDJUNARODNOM PRAVU KAO GRADJANIN PRIPADAS I TERITORIJE KOJA TE, VOLJOM BOZJOM, DRZI NA ZEMLJINOM SHARU!
    Ako se rijesis da je napustis-onda su stvari malo manje ozbiljne i manje obligatorne....a dok si ovdje OVO TI JE PRAVAC, AKO SI ODGOVORAN COVJEK!
    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  14. #14
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    ...............................................
    Mali korak za SNP i Gospodina Koprivicu,
    kome sam ZAMJERIO POLEMIKU OKO KILOGRAMA SA MOJOM MILJENICOM, GOSPODJOM DJUROVIC,
    o BOXMECHU SA MEDENICOM, niko ni rijechi,
    ali bi taj mech rado GLEDAO,
    i bio odushevljen sa svakim udarcem, iznad POJASA,
    bez obzira ko koga bije, samo da mi ne diraju PODPRESJEDNIKA DRZAVE CRNE GORE, GORDANU DJUROVUC,
    dok ne RASCERA MAFIJU I KORUMPIRANU BIROKRATIJU,
    i DOK NAS NE UCHLANI U CIVILIZOVANE ZEMLJE EVROPE.

    Dace Bog, da se SNP okrene svojoj MAJCI CRNOJ GORI,
    dosta je MACEHA SRBIJA ZLOUPOTREBLJAVALA SVOJU PASTORCHAD,
    LOSHA HRANA MACEHINSKOG MLIJEKA SE ODRAZILA NA KATEGORIJU GOSPODINA KOPRIVICE, AKO GA PODOJI MAJKA CRNA GORA,
    MOZDA POSTANE TESHKA KATEGORIJA:

    Mozda je doslo vrijeme popustljivosti vlasti, te je i Koprivica pristao da prihvati i simbole drzave Crne Gore kojoj, nikad to nije negirao, pripada...
    Svaka ti je zlatna (da ne kazem *ka' Njegoseva!)
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  15. #15
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote:
    Originally Posted by Milos111111
    koja je to mjera pripadnistva drzavi CG?
    elaboriraj malo.

    Pripadanje Crnoj Gori srcem, mozgom, A NAROCITO svakodnevnim trudom na njenom napretku, KAO PRVE DRZAVE KOJOJ PO MEDJUNARODNOM PRAVU KAO GRADJANIN PRIPADAS I TERITORIJE KOJA TE, VOLJOM BOZJOM, DRZI NA ZEMLJINOM SHARU!
    Ako se rijesis da je napustis-onda su stvari malo manje ozbiljne i manje obligatorne....a dok si ovdje OVO TI JE PRAVAC, AKO SI ODGOVORAN COVJEK!
    Pozdrav,
    narodna poslovica kaze
    "sto jedan lud uradi,
    stotinu pametnih popravit ne moze"

    mislim da je licemjerno,zalosno,kukavicki,i uglavnom moguce samo u drzavicama tipa crne gore, pricati o boljitku drzave a ne usmjeriti se na glavne uzrocnike.

    steta od jednog prosjecnog milosa koji ne ljubi bas toliko srcem ovu drzavu,je
    mnogo manja od stete koju su ovoj drzavi,ekonomskom prostrou napravili njeni "Ocevi nacije".

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E Milose Milose ,kako cojek moze normalno da zivi u jednu Drzavu i da je ne voli ?????? Znacili to slab karakter ili ?????? Kako moze cojek da podize famelju u Drzavu koji naoci nemoze vidjet ,cim dojit djecu ,mrznjom ????? I jedna za tebe mala edukacija ,ocevi nacije Crnogorske su odavno pod zemljom ,bili slavljeni i bice slavljeni !
    A u vezi poslovice to ti je potpuno tacno jos od WW I pa do ovije potonjijeh imperijalnijeh ratova "velike" Serbije !!!!!!!!!!!!!!

    PS. Kad vec ucis Crnogorce pravilnomu pisanju, onda poturi ponedje velje slovo na pocetku !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos111111 View Post
    koja je to mjera pripadnistva drzavi CG?
    elaboriraj malo.
    Paa, recimo, ovo oko crnogorske himne. Koliko cuh nedavno, a izjavi Krivokapic, spremni su da razgovaraju o nekim djelovima teksta himne... Drugo, veci dio opozicije je Mila Djukanovica projektovalo kao neprijatelja br.1. Ostrice njihove kritike su upucivane uglavnom njemu, a ostatak vlasti su tretirali kao zabludjele ovcice koje slijepo slijede svog vodju. Sama promjena na celu vlade, cini mi se, unijela je malo vise raspolozenja u opoziciji prema vladi, narocito svesrdno podrzase dolazak Sturanovica koga ocijenise kao pozitivnog i rijetko postenog DPSovca.

    Eto, mozda je i Koprivica, kao covjek od emocije, uocio da se mijenjaju neke stvari nabolje, pa je poceo i sam da mijenja odnos prema nezavisnoj drzavi Crnoj Gori.
    Last edited by forumen; 20-11-06 at 08:12.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Koprivica je pokaza vise puta koliko je nezavistan od ostatka "baze" svoje partije.Zadnji put da se sjecam to je pokazao to kad je glasao da se B.Brkovicu uruci neka knjizevna nagrada,zbog cega je ostro gazhen od vrha iste svoje partije
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. OTMICA U ŠTRPCIMA
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 67
    Last Post: 27-02-04, 13:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •