Page 607 of 852 FirstFirst ... 107507557597603604605606607608609610611617657707 ... LastLast
Results 15,151 to 15,175 of 21300

Thread: Predlozi...

  1. #15151
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    vec si gledao film pa ga predlazes?
    mogrešan topic. planirao sam na Cuming Soon
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #15152
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,803
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    388
    Thanked in
    138 Posts

    Default

    Child 44,i da i ne.Dokazana glumačka ekipa,Oldman,Kasel,Noomi,aj i Hardi odlična scenografija reklo bi se da je budžet bio pristojan ali Citizen X je za 2klase bolji-minimum.
    Nedostaje filmu nešto,možda presmoreni Hardi,muzika je sasvim ok,naravno može se pogledat ali...moralo je to bolje.

    Lov
    http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt2106476/
    Ovo je film koji tematski ima sličnosti,odličan.

  3. #15153
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Good Will Hunting.

    Kontam da su ga svi sa ove teme pogledali ali eto.. ja ga pogledah sad jos jednom, da utvrdim gradivo.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #15154
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,516
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    2,505
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Wild tales http://www.imdb.com/title/tt3011894/ sasvim dobar.
    Transsiberian http://www.imdb.com/title/tt0800241/?ref_=nv_sr_1 moze i ovaj proci.
    Tu es mon héro!

  5. #15155
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xtraktor View Post
    Child 44,i da i ne.Dokazana glumačka ekipa,Oldman,Kasel,Noomi,aj i Hardi odlična scenografija reklo bi se da je budžet bio pristojan ali Citizen X je za 2klase bolji-minimum.
    Nedostaje filmu nešto,možda presmoreni Hardi,muzika je sasvim ok,naravno može se pogledat ali...moralo je to bolje.

    Lov
    http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt2106476/
    Ovo je film koji tematski ima sličnosti,odličan.
    Vala, prije NE, nego DA. Smorio me film. Da nisam gledao Citizen X, pa da ne znam kako se ova priča može sjajno obraditi, pa ajde. Ovako, bolje ga zaobiđite.
    Radnja razvučena bespotrebno...

  6. #15156
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Furious Seven
    Kako dobar film za restart mozga
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #15157
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  8. #15158
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Odličan, ima ih još od istog autora, a svi fenomenalni.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  9. #15159
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Gledao sam ga ja prosle nedelje. Ne znam sta da ti kazem. Nekako mi nije imao dubinu likova za onako ozbiljne teme. Da ne spojlujem sad pogledaces. Malo je spor i razvucen, da mi je zena zaspala na pola filma. Meni je bio ok, ali je razvucen na 2 i po sata mislim, a stvarno je povrsno odradjeno pa i ne drzi paznju svo vrijeme
    Ne znam je li Tom Hardi u pitanju, koji me podsjeca na Nikolasa Kejdza koji izgleda da prespava cio film ili nesto drugo.
    Film npr nije ni primaci ovome
    Citizen X

    http://m.imdb.com/title/tt0112681/

    Koji se bavi istom tematikom
    Rijedak slučaj da je TV film bolji(u ovom slučaju daleko bolji) od blockbustera
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #15160
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  11. #15161
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default


    Sigurno je već bilo ali ovo su nestvarni efekti uz dobru priču
    deuscroix

  12. #15162
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    Učinje mi se sa kavera da je ovaj momak glumio u Oslo, 31 avgust? Mislim da bi valjalo i ovo pogledat

  13. #15163
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Jeste glumio u Oslo, 31 avgust, mada mene nije oduševio film.
    Odgledah The Grey sa Liam Neesonom, okeeeej, ništa preko toga.

  14. #15164
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Posle 100 godina resio da obnovim Star Wars trilogiju (originalnu) i posle gledanja prvog dela cini mi se da je taj film od kojeg je otpocela celokupna Star Wars industrija koja je obrnula milijarde dolara dosta srecno postao toliki klasik i zaradio tolike pare. Od pocetka niko nije verovao da ce biti imalo profitabilan, George Lucas se bojao da ce biti tezak promasaj, gluma je bila neozbiljna jer ni sami glumci nisu ozbiljno shvatali film. Ali je publika premasila sva ocekivanja i zaradio stotine miliona dolara, to je znacilo samo jedno, da se snima nastavak i ostalo je istorija. Film jeste u sustini dobar, zanimljiv za gledanje ali da je snimljen nekih 15 godina kasnije jako tesko da bi se toliko primio kod publike a mozda bi ga smatrali i za neku trash-inu. Najvise mi je smetalo sa kojom lakocom Luke ubija one stormtroopere koji kao vaze za superprecizne masine za ubijanje. Dobro jeste on Anakinov sin i da bi trebao da ima te neke vestine sam od sebe iako je ceo zivot ziveo u nekoj pustari i sem neke arhaicne puske nije drzao nijedno oruzje u rukama ali svejedno ispade ko neki prekaljeni vojnik. Stormtrooperi naravno totalno nesposobni, tipicni klise vojnih snaga glavnog zloce. I kasnije kada prvi put u zivotu seda za onu letelicu odmah unisti Death Star (sa sve onom "manom" u dizajnu koju su kasnije mnogi ismejavali). Ali da ne ispadne da samo kritikujem, odlicna prica i okruzenje, scenario ciji su citati i dalje ostali zapamceni, glas James Earl Jonesa, sjajni Alec Guinness... Kod publike se verovatno toliko dobro primio zato sto pre toga niko nije nista slicno uradio a i javnost je u to vreme i dalje bila pod utiskom svemirske trke SAD i SSSR i misija na Mesec. Mada koliko se secam tih delova The Empire Strikes Back mi je bio ubedljivo najbolji a treci deo je opet bila tipicna prica u kojoj dobra strana pobedjuje sa sve onim medvedicima.
    Last edited by Severnjak; 01-08-15 at 14:06.

  15. #15165
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Možda će ispasti da bogohulim, ali meni su i nastavci (tj. prva 3 dijela I,II i III ako ih posmatramo po tom redosledu) isto ok. Realno gledano, Star Wars ima takvih trash segmenata da je to upravo ono što mu daje dodatni šmek, makar po meni.
    Prvi put kad mladi Luk uzima lightsaber, zamisli da je sam sebe proburazio kroz glavu? HAHAH. Pa Stormtrooper-i. Show. Likovi sa najsavremenijim oružjem, sa najjačim vojnim jedinicama u čitavoj galaksiji, sa najmoćnijim vođom (slava mu) Vejderom vs. malim medvedićima koji imaju drvlje i kamenje. Aahahahhahahahahahahaha.
    Pa čuveni Boba Fett, neustrašivi lovac na glave i jedan od najzeznutijih lokova u galaksiji strada tako što ga polu-komatizovani Han gurne sa ivice u ono picoliko čudovište (LEL). AHHAHAHHAA.
    Pa ima scena gdje stormtrooper udara glavom o dovratnik, pa su u kasnijim izdanjima dodali i zvučni efekat. AHAHAHHAHA.
    Ali j*beš ga, film je toliko kultan, čak mislim i da ne postoji film (liše Star Trek univerzuma) koji je imao toliki uticaj na ogroman broj ljudi, pa i generacija.

    Last edited by Zedd; 01-08-15 at 16:05.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  16. #15166
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jedandvatri View Post
    E ovako ljudi, treba mi pomoc (pogotovo zenskog dijela ako zalazi odje :mrgreen .
    Naime posto u zivotu ne znam jesam li odgledao preko dva ljubavna filma treba mi preporuka za jedan onako koji ce bas oboriti sa nogu, da ostavi bez daha sto bi se reklo. Ako moze neka prica o neznancima koji se slucajno sretnu, nesto naizgled nemoguce sto se na kraju zavrsi srecno. Nemojte se opterecivati da to budu noviji filmovi i to jer to je nebitno bas, rekoh vam koliko sam filmova sa tom tematikom odgledao. Dakle nebitno koliko je popularan i od kad je, samo da odusevi. Uzdravlje, krenite sa predlozima
    Dajte covjeku koji je predlozio The Lake House besplatan vikend u Sutomoru sa forumasicom po izboru!
    E sad treba mi jos neki ovakav film, pa udrite dobri ljudi.

  17. #15167
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    820
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Pošto na imdb listi za gledanje imam preko 250 filmova na čekanju a vremena baš malo, sinoć konačno pogledah ''The Intouchables'' koji je vrlo dobar pa me to podsjeti na jedan drugi francuski koji ako vam se ''The Intouchables'' sviđa ne može omašit', a on je ''Bienvenue chez les Ch'tis''.

    Forumaški pozdrav.

    http://www.imdb.com/title/tt1675434/

    http://www.imdb.com/title/tt1064932/
    Last edited by DellBoy; 02-08-15 at 09:45.
    Prodaja Kindle E-Book Reader-a
    067/528-777
    FB Vaš Izbor
    [email protected]

  18. #15168
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Sinoć se podsjetih i Elite Squad-a 1 i 2.
    Kakva studija kriminala u favelama i Brazilu na obje strane. Doduše, oduzmi favele i sve ostalo imaš svuda.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  19. #15169
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,676
    Thanks Thanks Given 
    297
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    319 Posts

    Default

    Odgledah danas Woricker trilogiju, mogu vam reć da je ok, lagana radnja više drama nego triler, dobra glumačka ekipa, idealno za ove vrele ljetnje dane. Ovo su filmovi po redu
    Page Eight
    http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt1797469/
    Turks & Caicos
    http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt2904608/
    Salting the Battlefield
    http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt2904626/

  20. #15170
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,516
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    2,505
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Tu es mon héro!

  21. #15171
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    ^ Dobra psihodelija. Davno ga gledah...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #15172
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Meni Rekvijem nikako nije legao. Previše depresivan i mračan film. Naročito dio sa halucinacijama me je opasno smorio.
    Od mene preporuka za Hičkokov Vertigo ako ga je neko preskočio.

    http://www.imdb.com/title/tt0052357/

  23. #15173
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Možda će ispasti da bogohulim, ali meni su i nastavci (tj. prva 3 dijela I,II i III ako ih posmatramo po tom redosledu) isto ok. Realno gledano, Star Wars ima takvih trash segmenata da je to upravo ono što mu daje dodatni šmek, makar po meni.
    Prvi put kad mladi Luk uzima lightsaber, zamisli da je sam sebe proburazio kroz glavu? HAHAH. Pa Stormtrooper-i. Show. Likovi sa najsavremenijim oružjem, sa najjačim vojnim jedinicama u čitavoj galaksiji, sa najmoćnijim vođom (slava mu) Vejderom vs. malim medvedićima koji imaju drvlje i kamenje. Aahahahhahahahahahahaha.
    Pa čuveni Boba Fett, neustrašivi lovac na glave i jedan od najzeznutijih lokova u galaksiji strada tako što ga polu-komatizovani Han gurne sa ivice u ono picoliko čudovište (LEL). AHHAHAHHAA.
    Pa ima scena gdje stormtrooper udara glavom o dovratnik, pa su u kasnijim izdanjima dodali i zvučni efekat. AHAHAHHAHA.
    Ali j*beš ga, film je toliko kultan, čak mislim i da ne postoji film (liše Star Trek univerzuma) koji je imao toliki uticaj na ogroman broj ljudi, pa i generacija.
    Sve ovo sto si rekao stoji, mada ne treba zaboraviti da su za mnoge 80e olicenje tih trash akcionih filmova pa oni delimicno nisu mogli da zaobidju ni Star Wars, narocito u Return of the Jedi. Mada je mnoge te trashine inspirisao upravo Star Wars, secam se kada sam davno gledao onaj He Man sa Dolphom Lundgrenom, neverovatno koja trash kopija Star Warsa, i glavni zlikovac prekopiran Imperator cak i umire na isti nacin (mada mislim da prezivljava uz nesto kao "I'll be back" da iskopiraju jos jedan popularan film tog doba). Sto se tice prequela jedino mi je treci deo bio sasvim solidan a prva dva su mi bila bas promasaji mada su imali dobre scene borbe i to je po meni verovatno jedina prednost u odnosu na originalnu trilogiju, mada je borba Lukea i Vadera u petici stvarno odlicno uradjena iako nema vrtenja i fast forward akcije...

    Odgledao Le Samourai sa Alainom Delonom, odlican krimi klasik, ne znam kako mi je do sada promakao. Narocito nisam ocekivao onakav kraj valjda sto sam navikao na americke filmove tog tipa. Vidim da je lik Jefa Costella inspirisao kasnije (blede) americke kopije poput onog Goslinga u Drive-u kojeg sam posle toga precrtao za sva vremena pa da glumi u ne znam se kakvom vise ostvarenju.

  24. #15174
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Gledala mi se komeNdija i u nedostatku novih poslije ihaha godina odgledah Odd Couple , naravno odmah potom odgledah i Grumpy Old Men kao i nastavak Grumpier Old Men

    I pored toga što ne volim da gledam filmove sa meni dragim glumcima koji su preminuli za moga života (a Matthau i Lemmon su mi izuzetno dragi) odrao sam se od smijeha
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #15175
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Good Will Hunting.

    Kontam da su ga svi sa ove teme pogledali ali eto.. ja ga pogledah sad jos jednom, da utvrdim gradivo.
    Nisam ga ja pogleda ali kad vidjeh Mat Damona odje odma mi pade na pamet The Talented Mr. Ripley , takodje dobar film...

Page 607 of 852 FirstFirst ... 107507557597603604605606607608609610611617657707 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ..:Electronica:.. vaši predlozi... ver. 2.0
    By Screaming Lord in forum Muzika
    Replies: 4695
    Last Post: 29-02-24, 19:03
  2. moji predlozi za ljeto
    By LoVeRmAn_pG in forum Gastronomija
    Replies: 9
    Last Post: 20-01-12, 04:15
  3. BMW E36 325i predlozi za povecanje snage?
    By BadBoy in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 39
    Last Post: 18-10-10, 12:27
  4. Predlozi
    By Miss_Lucifer in forum Nokia
    Replies: 12
    Last Post: 24-02-06, 21:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •