Page 613 of 853 FirstFirst ... 113513563603609610611612613614615616617623663713 ... LastLast
Results 15,301 to 15,325 of 21316

Thread: Predlozi...

  1. #15301
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,558
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    ZaFaljujem.

    Cu pogledam kad se dovucem doma.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #15302
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,027
    Thanks Thanks Given 
    3,957
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Before we go 2014

    http://www.imdb.com/title/tt0443465/



    niti je komedija, niti klasični romantični film
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #15303
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ja zadnjih par mjeseci gledam filmove preko programa Pop-corn time.
    Ne skidam više filmove niti se zamlaćujem sa tim.
    Svaki dan ubacuju nove, snimci vrhunski. Ne znam jesu li par njih do sad, koje sam gledao, imali taj kineski titl koji smeta...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  4. #15304
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Svi novi dvd ripovi moraju odnekud doci, pa i ti sa popcorn-a. U pitanju je nova meka za ripovanje filmova, a to je juzna koreja. Ako nema tih titlova na pojedinim filmovima, onda popcorn kaska za torent klijentima ili za torent strimerima tipa kodi

  5. #15305
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Oba Teda su mi bezveze ali to je vise za one koji vole MacFarlenea. Prvi gledao zbog hype-a, drugi iz ciste dosade, inace ne volim uopste njegov humor, ne kazem da je los nego samo mi se ne svidja...
    Posto sam bas dugo zapostavljao filmove najnovijeg datuma odgledao u zadnja 3 dana filmove iz ove god a i cekao sam da izadju bolji kvaliteti jer sve gledam online. Prvo Age of Ultron, nista posebno, blago izmenjena verzija prvog Avengersa ali to se dobro prodaje i mogu da ih snimaju u 50 nastavaka, to je jako stabilna fan baza. Drugo San Andreas, sta sam trazio to sam dobio, hteo sam da odgledam neki film da me ne zanima kvalitet vec samo da je gledljiv mada je na momente bas znao da mi bude naporan, ista fora kao i sa "2012" samo na manjoj skali. Ono, da se ubije vreme moze da prodje. I sad zadnji Jurassic World, jos mi i najbolji od ova tri, dobra akcija, likovi mi uglavnom iritantni ali gledljiv. Mada kao da mi se cini da su prestali da se snimaju dobri filmovi ili se pojave maksimum 2-3 da valjaju za celu godinu. Pa cak i Fury Road, da nije akcije malo ko bi ga hvalio, ceo film ima mozda dve stranice dijaloga. Od filmova u zadnjih par godina da su izasli jedino me Whiplash bas odusevio, bilo je jos nekih dosta dobrih ali u odnosu na ranije godine mnogo je to slabo. Bezveze mi sto zbog para reziseri uglavnom idu na sigurno, na superheroje i remake-ove/reboot-ove proverenih opcija umesto da izadju sa nekom originalnom pricom, mada tu i tamo solidno adaptiraju neku knjigu, kao za Gone Girl (mada mi je tu kraj bezveze) i onaj od Injaritua sa Di Capriom sto treba da izadje ce verovatno biti dobar.

  6. #15306
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Imas veliki broj rezisera koji snimaju originalne filmove(Coen braca, P.T.Anderson, Tarantino, Nolan, Edgar Wright, Wes Anderson...), a naravno uvijek imas i blockbustere od kojih 95% zaboravis posle nedelju dana, samo covek treba da nadje sta mu odgovara sto u danasnje vrijeme nije tesko.

  7. #15307
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    I od tih sto ih pomenu sa godinama im dosta opao kvalitet, narocito kad se gleda u zadnjih 5 god. Coen braca jos od No Country for Old Men nista da se ono bas izdvojilo a i to su radili po knjizi, Thomas Anderson ajde The Master mi je bio skroz ok, najvise zbog glume, Tarantino posle Reservoir Dogs i Pulp Fictiona sve mi precenjeno od njega, E. Wright Hot Fuzz mi bio dobar a ostalo mi nije nista leglo, pa ni Shaun of the Dead sto ga svi dizu u nebesa. Wes Anderson njegov stil licno ne volim sto ne znaci da je los, Moonrise mi bio dosadan skroz, a GBH onako, zanimljiv za gledanje ali bas dignut u nebesa... Te blockbustere vise odgledam da bih video zbog cega su zaradili te silne paruzdine, Jurassic World zaradio 1.6 milijardi i reko aj bas da vidim cime su privukli toliko ljudi, gledam ja filmove i od pre 100 godina, a i ovo sve sto je dosad snimano ne moze se nagledati tako da nema suse dobrih filmova. Ali svejedno, kad vidim razvoj filmova tokom 20-veka i sada na pocetku ovog odmah pomislim tokom ovog veka ce samo CGI evoluirati i stare ideje ce se reciklirati do smrti, ali tu i tamo mora iskociti i poneko remek delo. Mada onda treba kriviti i publiku koja hoce te superheroje i glupave akcije tipa the Expendables a normalno da je reziserima i producentima najbitnija zarada a ne da li ce stvoriti neki moderan klasik.
    Last edited by Severnjak; 29-08-15 at 10:58.

  8. #15308
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Oba Teda su mi bezveze ali to je vise za one koji vole MacFarlenea. Prvi gledao zbog hype-a, drugi iz ciste dosade, inace ne volim uopste njegov humor, ne kazem da je los nego samo mi se ne svidja...
    Posto sam bas dugo zapostavljao filmove najnovijeg datuma odgledao u zadnja 3 dana filmove iz ove god a i cekao sam da izadju bolji kvaliteti jer sve gledam online. Prvo Age of Ultron, nista posebno, blago izmenjena verzija prvog Avengersa ali to se dobro prodaje i mogu da ih snimaju u 50 nastavaka, to je jako stabilna fan baza. Drugo San Andreas, sta sam trazio to sam dobio, hteo sam da odgledam neki film da me ne zanima kvalitet vec samo da je gledljiv mada je na momente bas znao da mi bude naporan, ista fora kao i sa "2012" samo na manjoj skali. Ono, da se ubije vreme moze da prodje. I sad zadnji Jurassic World, jos mi i najbolji od ova tri, dobra akcija, likovi mi uglavnom iritantni ali gledljiv. Mada kao da mi se cini da su prestali da se snimaju dobri filmovi ili se pojave maksimum 2-3 da valjaju za celu godinu. Pa cak i Fury Road, da nije akcije malo ko bi ga hvalio, ceo film ima mozda dve stranice dijaloga. Od filmova u zadnjih par godina da su izasli jedino me Whiplash bas odusevio, bilo je jos nekih dosta dobrih ali u odnosu na ranije godine mnogo je to slabo. Bezveze mi sto zbog para reziseri uglavnom idu na sigurno, na superheroje i remake-ove/reboot-ove proverenih opcija umesto da izadju sa nekom originalnom pricom, mada tu i tamo solidno adaptiraju neku knjigu, kao za Gone Girl (mada mi je tu kraj bezveze) i onaj od Injaritua sa Di Capriom sto treba da izadje ce verovatno biti dobar.
    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    I od tih sto ih pomenu sa godinama im dosta opao kvalitet, narocito kad se gleda u zadnjih 5 god. Coen braca jos od No Country for Old Men nista da se ono bas izdvojilo a i to su radili po knjizi, Thomas Anderson ajde The Master mi je bio skroz ok, najvise zbog glume, Tarantino posle Reservoir Dogs i Pulp Fictiona sve mi precenjeno od njega, E. Wright Hot Fuzz mi bio dobar a ostalo mi nije nista leglo, pa ni Shaun of the Dead sto ga svi dizu u nebesa. Wes Anderson njegov stil licno ne volim sto ne znaci da je los, Moonrise mi bio dosadan skroz, a GBH onako, zanimljiv za gledanje ali bas dignut u nebesa... Te blockbustere vise odgledam da bih video zbog cega su zaradili te silne paruzdine, Jurassic World zaradio 1.6 milijardi i reko aj bas da vidim cime su privukli toliko ljudi, gledam ja filmove i od pre 100 godina, a i ovo sve sto je dosad snimano ne moze se nagledati tako da nema suse dobrih filmova. Ali svejedno, kad vidim razvoj filmova tokom 20-veka i sada na pocetku ovog odmah pomislim tokom ovog veka ce samo CGI evoluirati i stare ideje ce se reciklirati do smrti, ali tu i tamo mora iskociti i poneko remek delo. Mada onda treba kriviti i publiku koja hoce te superheroje i glupave akcije tipa the Expendables a normalno da je reziserima i producentima najbitnija zarada a ne da li ce stvoriti neki moderan klasik.
    Khm,

    Ted je ok (nisam gledao drugi), chak i vise od tog, simpa zaebancija, a sa Flash Gordon motivima je odlichan. I nikako nije samo za one koji vole MacFarlena.."ne znam ni ko je gdin", koliko sam ponesen za njim.

    Tarantino, zaboravi Kill Billa (ugh roll eyes), shalish li se?
    GBH je sjajan, bolji od Whiplasha chak, a bolji od njih oba, Birdman. (da budem iskren, izbjegavam ovo "bolji-gori" kad su ovakve stvari u pitanju, ali neka bude).
    Braca su radila "Fargo" seriju, jako dobra.

    Sto se tiche holivud produkcije, tu reziseri i kreativci imaju malo uticija, te da li se radi o "padu" ili o nekim srugim stvarima, bah, ima tu puno toga.
    Spilberg je to najbolje opisao nedje skorije otvoreno govoreci da chak ni on (i Lucas), ne mogu da snime "obichan" film (ne-bbaster) bez chuda. Mogu, veli, mislit kako je tek mladim neafirmisanim stvaraocima.

    Stoji da su se vremena promijenila i da umjesto sort of "prosvetiteljske" uloge, doslo se do podilazenja djechijem-drkoshkom ukusu. Te da se od Kjubrika doslo na Nolana.. Najveci pad ikad.
    Ali ipak, iako se generalno palo, kako koja godina-kako koja godina, nije uputno generalizovat. Evo skorije padaju nam bez mnogo razmishljanja:
    Birdman, GBH, Whiplash, Dallas Buyers Club, Blue Jasmin, The Wolf of the Wall Street, The Hunt, The Great Beauty, Gravity, Nebraska, Philomena, Woman in gold, Midnight in Paris..

    Nego, smijah ti se (pozitivno) za pominjanje "Diva" i sto ti to pade nam . Ako ima crkve za onako nesto, onda je to -cdm -predlozi- topic, .
    No ako vec volis i ides tako daleko i siroko, onda East of Eden (treba li rec).
    ><

  9. #15309
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Seth MacFarlane, onaj sto je radio Family Guy. Ted je najvise gledala ta publika, od samog FG sam gledao nekoliko epizoda, bilo mi mozda nekih dobrih scena ali mi uglavnom bezveze, koncept prekopiran iz Simpsonovih, cutaway gags brzo postanu izlizana fora i preteruju sa zajebavanjem slavnih licnosti, to se vidi i u Tedu

    Tarantino najozbiljnije samo mi Reservoir Dogs i Pulp Fiction dobri, ostalo nista posebno. Ne kazem da su losi mada mi Basterdsi i Django bas nisu legli, Kill Bill ajde ima neke dobre akcione scene i to uglavnom prvi deo... GBH rekao sam, Birdman mi se nije uopste svideo. Fargo serija ok skroz mada su tu braca Coen bili producenti, scenario je pisao jedan lik a Coenovi nisu rezirali nijednu epizodu.

    Ne drzim se ja iskljucivo Hollywooda i americkih filmova, cini mi se da ce sada bas strane produkcije da izbacuju kvalitetnije filmove, onaj indijski Wasseypur i argentinski Relatos Salvajes su mi bili bas dobri a oni su najnovijih datuma. Mozda zato sto te strane produkcije imaju dosta manji budzet a Amerikanci spucaju 150-200 miliona za jedan film.

    Ovo sam i sam rekao, uvek se provuku i neka kvalitetna ostvarenja, a najvise mi krivo sto bas fali nekih dobrih krimi trilera, vise mi je muka od forsiranja tih superheroja i specijalnih efekata.

    Filmove sam gledao hronoloski jos od The Birth of a Nation, ne pravim se vazan nego samo kazem. Te neke bas starije filmove je naravno u danasnjem vremenu tesko gledati, cenzura (ovo mi najvise krivo za film noirove i mafijaske iz 30-ih, da se mogla videti prava atmosfera tog doba), nema CGI, crno beli. Zavisi sve od filma, moze mi biti ubitacno dosadan snimljen pre dve godine a zanimljiv i uzbudljiv od pre 80 god. i obrnuto. Ali kako su se filmovi razvijali kroz 20. vek je bilo mnogo zanimljivije, u 21. veku akcenat ce uvek biti najvise na efektima i kako da se oni sto vise poboljsaju i budu realisticni. Ljudima je sada smesan CGI od pre 10 godina, tako ce za jos deset ovaj danasnji biti smesan ali to ce biti to. I stare ideje ce se stalno iznova reciklirati, naravno one vec dokazano profitabilne.

    East of Eden ako te zanima onako, nije mi ostavio neki utisak pa ni Dean, mada mu to bila prva uloga. Ali to sam gledao dok sam bio u toj nekoj mnogo aktivnijoj fazi pa sam i sam film dosta pozaboravio.
    Last edited by Severnjak; 29-08-15 at 23:20.

  10. #15310
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Khm,


    Tarantino, zaboravi Kill Billa (ugh roll eyes), shalish li se?
    GBH je sjajan,


    Stoji da su se vremena promijenila i da umjesto sort of "prosvetiteljske" uloge, doslo se do podilazenja djechijem-drkoshkom ukusu. Te da se od Kjubrika doslo na Nolana.. Najveci pad ikad.
    Ali ipak, iako se generalno palo, kako koja godina-kako koja godina, nije uputno generalizovat. Evo skorije padaju nam bez mnogo razmishljanja:

    Nego, smijah ti se (pozitivno) za pominjanje "Diva" i sto ti to pade nam . Ako ima crkve za onako nesto, onda je to -cdm -predlozi- topic, .
    No ako vec volis i ides tako daleko i siroko, onda East of Eden (treba li rec).
    ja nista ne razumijem a sto je ovo?
    jbt koliko filozofije za jbt "nebitne stvari" qq a ko ce sve to citat? "Tarantino" sta je mislio GBH(sta je GBH?, tesko pisat'?)
    inace odgledah film Dark Places dobar http://www.imdb.com/title/tt2402101/ ne znam sto je jeo reziser za dorucak ali film mi se dopao.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  11. #15311
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Specijani efekti(CGI ili bilo koja vrsta) su sastavni dio filma, samo je do ljudi koji rade na filmu da ih pravilno upotrebe. Blade Runner je fenomenalno ostario, ima preko 30 godina a i dalje izgleda fenomenalno, primjera ima jos ali ovo je prvi koji mi pade na pamet. A u svakom periodu su postojali odredjeni trendovi kao sto su to sad filmovi po stripovima, rimjekovi, ributovi itd. Jedino sto ti ili ja kao publika mozemo da uradimo je da ne idemo u bioskop da gledamo te filmove. Veliki broj ljudi se zali zbog ovog trenda a opet ide u bioskop da gleda te filmove(i tako ih na neki nacin podrzava) da bi bili u toku i da bi bili dio razgovora o njima.
    OT. Malo sam zakasnio ali nema veze: There Will Be Blood, tehnicki savrsen film, od glume do rezije... Ali iz nekog razloga nisam odusevljen, jako dobar film ali nije 10/10(bar za mene).

  12. #15312
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #15313
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Seth MacFarlane, onaj sto je radio Family Guy. Ted je najvise gledala ta publika, od samog FG sam gledao nekoliko epizoda, bilo mi mozda nekih dobrih scena ali mi uglavnom bezveze, koncept prekopiran iz Simpsonovih, cutaway gags brzo postanu izlizana fora i preteruju sa zajebavanjem slavnih licnosti, to se vidi i u Tedu

    Tarantino najozbiljnije samo mi Reservoir Dogs i Pulp Fiction dobri, ostalo nista posebno. Ne kazem da su losi mada mi Basterdsi i Django bas nisu legli, Kill Bill ajde ima neke dobre akcione scene i to uglavnom prvi deo... GBH rekao sam, Birdman mi se nije uopste svideo. Fargo serija ok skroz mada su tu braca Coen bili producenti, scenario je pisao jedan lik a Coenovi nisu rezirali nijednu epizodu.

    Ne drzim se ja iskljucivo Hollywooda i americkih filmova, cini mi se da ce sada bas strane produkcije da izbacuju kvalitetnije filmove, onaj indijski Wasseypur i argentinski Relatos Salvajes su mi bili bas dobri a oni su najnovijih datuma. Mozda zato sto te strane produkcije imaju dosta manji budzet a Amerikanci spucaju 150-200 miliona za jedan film.

    Ovo sam i sam rekao, uvek se provuku i neka kvalitetna ostvarenja, a najvise mi krivo sto bas fali nekih dobrih krimi trilera, vise mi je muka od forsiranja tih superheroja i specijalnih efekata.

    Filmove sam gledao hronoloski jos od The Birth of a Nation, ne pravim se vazan nego samo kazem. Te neke bas starije filmove je naravno u danasnjem vremenu tesko gledati, cenzura (ovo mi najvise krivo za film noirove i mafijaske iz 30-ih, da se mogla videti prava atmosfera tog doba), nema CGI, crno beli. Zavisi sve od filma, moze mi biti ubitacno dosadan snimljen pre dve godine a zanimljiv i uzbudljiv od pre 80 god. i obrnuto. Ali kako su se filmovi razvijali kroz 20. vek je bilo mnogo zanimljivije, u 21. veku akcenat ce uvek biti najvise na efektima i kako da se oni sto vise poboljsaju i budu realisticni. Ljudima je sada smesan CGI od pre 10 godina, tako ce za jos deset ovaj danasnji biti smesan ali to ce biti to. I stare ideje ce se stalno iznova reciklirati, naravno one vec dokazano profitabilne.

    East of Eden ako te zanima onako, nije mi ostavio neki utisak pa ni Dean, mada mu to bila prva uloga. Ali to sam gledao dok sam bio u toj nekoj mnogo aktivnijoj fazi pa sam i sam film dosta pozaboravio.
    Respect za hronoloski studiozni pristup, to je epski poduhvat u svakom smislu.

    Kill Bill po puno osnova je remek djelo, (i tehnichki gledano). I pored sustinskog jedinstva cjeline podijeljen je, jer ko danas ima paznju da glada film od 4 sata, te je prvi dio ispao neka vrsta uvoda i ne daje previse, ali zato drugi.. : Bride i Bill pred vjenchanje, Bill i Budd, Budd i shef mu, Budd i Bride, Bride i Pai Mei susret, Bride i Elle, Bride i Esteban i na kraju tachka na I, Bride i Bill, nego to je toliko ordinarno, da je malo ugh prichati o tome. Ne znam je li zeru gori od Pulp Fictiona.

    Sto se tiche Holivuda, naravno da ima i bez njega dobrih stvari i to kakvih samo, no iako nisam razmazen i mogu sve da svarim, jako je bitno kad je produkcija na nivou. Mnogo je ljepse gledat bilo sta u prvoklasnom aranzmanu (Kuma, Lovca, Shoshenk..), nego da su radjeni sa 100$, kako vecina filmova van Holivuda jeste. Otud i zal usled nedostatka grandioznih/epic (holivudskih) filmova za ozbiljniju publiku.

    East of Eden, zbog Dean-a tako i tako, no prije zbog Elie Kazana, chovjeka koji ga ja napravio. Ako vec nekom treba motiv te vrste.


    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    ja nista ne razumijem a sto je ovo?
    jbt koliko filozofije za jbt "nebitne stvari" qq a ko ce sve to citat? "Tarantino" sta je mislio GBH(sta je GBH?, tesko pisat'?)
    inace odgledah film Dark Places dobar http://www.imdb.com/title/tt2402101/ ne znam sto je jeo reziser za dorucak ali film mi se dopao.
    Eh.. Eno chak i quoted oba posta na koja se odgovara/govori i opet nije jasno..uh.
    Nego ignore to, taj dio ionako nije za tebe.

    Enigma zvana GBH ,
    -Umjesto da pise GRAND BUDAPEST HOTEL, chovjek potpuno regularno, jer pominje Wes Andersona, njegov Moonrise Kingdom, itd, podrazumijeva da ce i najpovrsniji chitalac bez problema ukapirat sta znacni GBH, sasvim regularno stavlja akronim. Ja ga samo preuzeh.. (ochigledno da ni ovo nije za tebe).

    Nego ti ces nam ipak, kao evidentno pazljiv i studiozan gledalac, preporuchiti kakvo "jako" ostvarenje koje "drzi paznju", jel tako?
    ><

  14. #15314
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Southpaw razbija !
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  15. #15315
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Ovaj Backcountry nije loš filmić. Fino snimljeno.

  16. #15316
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Respect za hronoloski studiozni pristup, to je epski poduhvat u svakom smislu.

    Kill Bill po puno osnova je remek djelo, (i tehnichki gledano). I pored sustinskog jedinstva cjeline podijeljen je, jer ko danas ima paznju da glada film od 4 sata, te je prvi dio ispao neka vrsta uvoda i ne daje previse, ali zato drugi.. : Bride i Bill pred vjenchanje, Bill i Budd, Budd i shef mu, Budd i Bride, Bride i Pai Mei susret, Bride i Elle, Bride i Esteban i na kraju tachka na I, Bride i Bill, nego to je toliko ordinarno, da je malo ugh prichati o tome. Ne znam je li zeru gori od Pulp Fictiona.

    Sto se tiche Holivuda, naravno da ima i bez njega dobrih stvari i to kakvih samo, no iako nisam razmazen i mogu sve da svarim, jako je bitno kad je produkcija na nivou. Mnogo je ljepse gledat bilo sta u prvoklasnom aranzmanu (Kuma, Lovca, Shoshenk..), nego da su radjeni sa 100$, kako vecina filmova van Holivuda jeste. Otud i zal usled nedostatka grandioznih/epic (holivudskih) filmova za ozbiljniju publiku.

    East of Eden, zbog Dean-a tako i tako, no prije zbog Elie Kazana, chovjeka koji ga ja napravio. Ako vec nekom treba motiv te vrste.




    Eh.. Eno chak i quoted oba posta na koja se odgovara/govori i opet nije jasno..uh.
    Nego ignore to, taj dio ionako nije za tebe.

    Enigma zvana GBH ,
    -Umjesto da pise GRAND BUDAPEST HOTEL, chovjek potpuno regularno, jer pominje Wes Andersona, njegov Moonrise Kingdom, itd, podrazumijeva da ce i najpovrsniji chitalac bez problema ukapirat sta znacni GBH, sasvim regularno stavlja akronim. Ja ga samo preuzeh.. (ochigledno da ni ovo nije za tebe).

    Nego ti ces nam ipak, kao evidentno pazljiv i studiozan gledalac, preporuchiti kakvo "jako" ostvarenje koje "drzi paznju", jel tako?
    sta znam meni se najvise dopao OM, AN, FMJ, ali najjaci mi je definitivno LLDS kakva filmcina! top
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  17. #15317
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,027
    Thanks Thanks Given 
    3,957
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Southpaw razbija !
    Raznosi!
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #15318
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    sta znam meni se najvise dopao OM, AN, FMJ, ali najjaci mi je definitivno LLDS kakva filmcina! top
    i C je po nekima najbolji film svih vremena.
    Last edited by Rakun; 30-08-15 at 17:41.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #15319
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,275
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    390
    Thanked in
    296 Posts

    Default

    The Best Offer

  20. #15320
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Prećeraste kod ocjene Southpaw-a. Ipak je ono kliše, izvlače ga glumci, Gyllenhaal i Whitaker posebno. Gledljiv jeste.

  21. #15321
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sto znam, GG je meni odlican. GGI i GGII isto mogu ali GG GG je majka.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  22. #15322
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    To sa akronimima je bajata fora iz Good Morning Vietnam. Da vam skratim odgovor (mislis GMV? (u sebi hahahaha)). Danas to Amerikanci jako koriste u svakodnevnom govoru sto i mene licno iritira, sve im je ASAP, FYI cak i u filmovima i serijama to koriste, kako bi kod nas izgledalo kada neko kaze ŠPM (neko bi jos pomislio 'šu pcku materinu) ili ZTI, izgledalo bi retardirano.
    Mislio sam da otvorim temu za neku opstu diskusiju o filmovima posto mi je ova tema vise da se kace najskoriji filmovi a i ova filmska sekcija foruma je dosta siromasna sa temama ali necu ako ce to privuci dve tri osobe koje zanima i jos 5 koje ce to pretvoriti u sprdnju.

  23. #15323
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,067
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    426
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Bjezi odje dok te ne pojedu forumske zvjeri

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...for-Movie-Time
    \\
    OFL•GIC

  24. #15324
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,027
    Thanks Thanks Given 
    3,957
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Prećeraste kod ocjene Southpaw-a. Ipak je ono kliše, izvlače ga glumci, Gyllenhaal i Whitaker posebno. Gledljiv jeste.
    slican post sam ja imala za jedan film, tako da si vjerovatno i ti bezosjecajan i treba da gledas filmove bliske tvom senzibilitetu
    Ili mozda kad dobijes kcerku ponovo da pogledas
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #15325
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    517
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Southpaw-u jedino valja kad Rachel McAdams lize prst onom glumcu. Posle toga ne treba gledati.

Page 613 of 853 FirstFirst ... 113513563603609610611612613614615616617623663713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ..:Electronica:.. vaši predlozi... ver. 2.0
    By Screaming Lord in forum Muzika
    Replies: 4697
    Last Post: 09-04-24, 19:34
  2. moji predlozi za ljeto
    By LoVeRmAn_pG in forum Gastronomija
    Replies: 9
    Last Post: 20-01-12, 03:15
  3. BMW E36 325i predlozi za povecanje snage?
    By BadBoy in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 39
    Last Post: 18-10-10, 11:27
  4. Predlozi
    By Miss_Lucifer in forum Nokia
    Replies: 12
    Last Post: 24-02-06, 20:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •