Page 7 of 41 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 151 to 175 of 1003

Thread: m:tel [opšta tema]

  1. #151
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozivi u mreži su bili 4 centa, digli su ih na 10, pa od danas sve na 14,9.
    Za poruke si u pravu. To su uradili sa svim paketima osim sa Revolucijom, gdje poruke ostaju 2c.
    Za net ne mogu da nađem info i ne znam da ga ukidaju. Znam da je uvedena ta opcija 500MB za 5€ što je presmiješno. Možeš li provjeriti još jednom da li se gasi ovih 300MB dopunom i gdje je ta info?

    Slažem se da je politika koju sprovode u posljednjih DVIJE GODINE, gdje su uvodili samo poskupljenja, a koju su u posljednjih par mjeseci intenzivirali, ukratko rečeno strašna.
    Ako ne bude nekih pomaka, ja ću mamu i babu koje su na m:tel-u jer je meni bilo jeftinije da ih zovem, a usput su imale ok povoljnosti, prebaciti na drugu mrežu, a i sebe kada mi istekne ugovor. Mada, koja je to druga mreža nešto puno bolja, ne znam, ali kako sad stvari stoje, definitivno ima jeftinijih.

    Na žalost, to sam i ranije negdje pisao, nama je problematičan Zakon o elektronskim komunikacijama, po kome je dovoljno da operator 30 dana prije promjene obavijesti korisnike u jednom štampanom dnevnom mediju i obavještenjem na web sajtu, za koje se ne traži da bude na naslovnoj strani. To sva tri operatora iskorišćavaju, pa samo postave u sekciji Obavještenja ili Media, kao mtel. Sad kad znaš gdje su, prati, što drugo da ti kažem

    Update: Takođe su u postpaidu za Odaberi više 8.9, 18.9 i 28.9 smanjili br minuta i poruka koji možeš da uzmeš za oko 20-25%. Više pakete nisu dirali. Raniije je u paketima redom bilo max 135, 340 i 700 min, a sada 110, 250 i 535. Prije je bilo max 445, 945 i 1375 SMS, a sada 300, 640, 980. O ovome nikoga nisu obavijestili, samo je izašao novi cjenovnik. Provjeriću u ponedjeljak koja je priroda promjene, da li starim korisnicima ostaje ponuda kakvu su imali ili se i njima mijenja. Bezobrazluk u svakom slučaju.
    Last edited by Adriatic; 18-04-15 at 13:00.

  2. #152
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Starim ne smiju mijenjat ako se ne varam, jer onda svi imaju mogućnost raskida ugovora na štetu operatera.

  3. #153
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za postpaid Odaberi više: starim korisnicima neće dirati resurse do prve izmjene ugovora. Prva izmjena kod mene će biti prelazak na nižu pretplatu, i uz uključen net uzeću samo poruke u paketu, i time automatski dobiti 5000 min u m:tel-u, a kod Telekoma ću uplatiti 5€ za besplatne pozive u okviru 67 i fixne. Ako Telekom nešto drugo ne izbaci u međuvremenu, pa se predomislim.

    Za prepaid: Zove me mama, da joj nisu produžili net u okviru m:go plus-a, i još da su joj sav onaj akumulirani obrisali. Slijedi moj poziv korisničkom, gdje mi se odmah plasira info da je to bila promo akcija, i da se od početka znalo da traje do 15.04.2015. i da su mi to u poslovnici rekli. Koja laž.
    Od početka se znalo da je 300MB za svaku dopunu jednom dnevno sastavni dio paketa. Niko u poslovnici nije rekao da je u pitanju promo, niti da ističe bilo kog datuma. Takođe, na web sajtu ima vijest o uvođenju paketa, http://www.mtel.me/article/310, a imam sad i screenshot sa datumom, da ne bi bilo da su što izmijenili. Nigdje se ne spominje promo niti do xx datuma.
    Naravno, nakon mog negodovanja da korisnici nisu obaviješteni o toj promjeni ni na koji način, samo mi je rekla da mogu da uložim žalbu u poslovnici. Žalba će biti uložena danas. Insistiraću da mi do isteka 30og dana od postavljanja zvaničnog obavještenja obezbijede net pod uslovima kako je paket kupljen.

    Pošto su ove i slične izmjene u posljednjih godinu i po dana kod m:tela prevršile svaku mjeru, razmatram mogućnost da se obratim EKIP-u. Ukoliko neko hoće da pišemo grupni dopis, neka se javi ovdje ili na pm. Znam da je CG slobodno tržište, ali isto tako smatram da nerazumno, neopravdano i prekomjerno povećavaju cijene, i na taj način štete svojim korisnicima, a isključivo na svoju korist. Nemali broj puta takođe dovode korisnike u zabludu. Kao da namjerno hoće da gube korisnike i postanu od najrazumnije najgora mreža. Uf. Ne znam što više da kažem... Užas. Oligopol koji EKIP ne priznaje. Eto.

  4. #154
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Nemoj da se razmišljaš da pišeš nego piši, ja sam pisao svaki put kad su pokušavali te lopovske fore da proguraju kao nešto normalno. Makar će te zvati ona ženska što im je PR da ti kaže kako nisi u pravu i kako oni čine sve da zadovolje svoje korisnike itd

  5. #155
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lopovcine! Micem se sa ove lopovske mreze ukoliko ne vrate net! Jebe ih viber tako i treba

    Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2
    Renault

  6. #156
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Ja bih rado da nisam umrežen sa par osoba sa kojima najviše komuniciram a oni vezani ugovorima pa aj sad.

  7. #157
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,243
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Ja cu mjenjat' brzih dana... Samo jos ne znam koja je alternativa bolja. (ne bolja od mTel-a vec Telenor VS T-mobile)
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #158
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja cu mjenjat' brzih dana... Samo jos ne znam koja je alternativa bolja. (ne bolja od mTel-a vec Telenor VS T-mobile)
    Srecno u odabiru alternative... Sto god da odaberes, kajaces se. Nego, nisi ocigledno upoznat sa njihovom ponudom, pa jos ne znas sto je pravo razocarenje.

    Mtel za 3 eura mjesecno daje 2 gb, dje to Telenor il Telekom daje?

    Mtel za 12 eura mjesecno daje Samsung tablet i 12GB mjesecno interneta, volio bih cuti ekvivalentnu ponudu Telenora il Telekoma?

  9. #159
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja cu mjenjat' brzih dana... Samo jos ne znam koja je alternativa bolja. (ne bolja od mTel-a vec Telenor VS T-mobile)

    Trenutno je Telenor bolja, osim ako ne putujes cesto po regionu, onda ti je bolji telekom zbog "moj svijet" opcije.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  10. #160
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Adriatic View Post
    Za postpaid Odaberi više: starim korisnicima neće dirati resurse do prve izmjene ugovora. Prva izmjena kod mene će biti prelazak na nižu pretplatu, i uz uključen net uzeću samo poruke u paketu, i time automatski dobiti 5000 min u m:tel-u, a kod Telekoma ću uplatiti 5€ za besplatne pozive u okviru 67 i fixne. Ako Telekom nešto drugo ne izbaci u međuvremenu, pa se predomislim.

    Za prepaid: Zove me mama, da joj nisu produžili net u okviru m:go plus-a, i još da su joj sav onaj akumulirani obrisali. Slijedi moj poziv korisničkom, gdje mi se odmah plasira info da je to bila promo akcija, i da se od početka znalo da traje do 15.04.2015. i da su mi to u poslovnici rekli. Koja laž.
    Od početka se znalo da je 300MB za svaku dopunu jednom dnevno sastavni dio paketa. Niko u poslovnici nije rekao da je u pitanju promo, niti da ističe bilo kog datuma. Takođe, na web sajtu ima vijest o uvođenju paketa, http://www.mtel.me/article/310, a imam sad i screenshot sa datumom, da ne bi bilo da su što izmijenili. Nigdje se ne spominje promo niti do xx datuma.
    Naravno, nakon mog negodovanja da korisnici nisu obaviješteni o toj promjeni ni na koji način, samo mi je rekla da mogu da uložim žalbu u poslovnici. Žalba će biti uložena danas. Insistiraću da mi do isteka 30og dana od postavljanja zvaničnog obavještenja obezbijede net pod uslovima kako je paket kupljen.

    Pošto su ove i slične izmjene u posljednjih godinu i po dana kod m:tela prevršile svaku mjeru, razmatram mogućnost da se obratim EKIP-u. Ukoliko neko hoće da pišemo grupni dopis, neka se javi ovdje ili na pm. Znam da je CG slobodno tržište, ali isto tako smatram da nerazumno, neopravdano i prekomjerno povećavaju cijene, i na taj način štete svojim korisnicima, a isključivo na svoju korist. Nemali broj puta takođe dovode korisnike u zabludu. Kao da namjerno hoće da gube korisnike i postanu od najrazumnije najgora mreža. Uf. Ne znam što više da kažem... Užas. Oligopol koji EKIP ne priznaje. Eto.
    sastavite tu zalbu da je svi potpisemo ili da ih ispamujemo na mail.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #161
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,243
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BonBon View Post
    Srecno u odabiru alternative... Sto god da odaberes, kajaces se. Nego, nisi ocigledno upoznat sa njihovom ponudom, pa jos ne znas sto je pravo razocarenje.

    Mtel za 3 eura mjesecno daje 2 gb, dje to Telenor il Telekom daje?

    Mtel za 12 eura mjesecno daje Samsung tablet i 12GB mjesecno interneta, volio bih cuti ekvivalentnu ponudu Telenora il Telekoma?
    Druze, ne znam radis li u mTel ili sto ali mreza se raspada i mjenjam je brzih dana, kao sto rekoh. Njihove lopovske ponude me ne zanimaju. Vec sam prethodno rekao za ponudu prosle godine i ponudu prije nedelju dana. Kao da majmuni vode kompaniju. A glavni razlog promjene je sto u stanu NEMAM signala. U centru Bara ja nemam signala. Moram da izadjem na balkon da bi telefonirao. A bjeziiii..

    Quote Originally Posted by An0n1mUs View Post
    Trenutno je Telenor bolja, osim ako ne putujes cesto po regionu, onda ti je bolji telekom zbog "moj svijet" opcije.
    Putujem dosta ali van CG, ne po regionu. Znaci roming je 'must', s' tim sto ga ne koristim mnogo jer svaka mreza KOLJE ali ponekad posaljem poruku ili primam pozive.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #162
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Putujem dosta ali van CG, ne po regionu. Znaci roming je 'must', s' tim sto ga ne koristim mnogo jer svaka mreza KOLJE ali ponekad posaljem poruku ili primam pozive.
    https://www.telekom.me/poslovni-moj-svijet.nspx

    Na ovu opciju sam mislio, dolazni pozivi iz CG su besplatni minimum 50 min zavisno od paketa.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  13. #163
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jedva cekam da mi istekne ugovor za odaberi vise 18.9, ovo je koljacina teska i ne znam dje mi bi pamet da ovo potpisujem
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  14. #164
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,243
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by An0n1mUs View Post
    https://www.telekom.me/poslovni-moj-svijet.nspx

    Na ovu opciju sam mislio, dolazni pozivi iz CG su besplatni minimum 50 min zavisno od paketa.
    Nije to lose ali ovih 17 zemalja mi ne znaci mnogo...

    Nije bitno... samo da ima roming u vecini zemalja svijeta pa neka me zakolju za tih par poruka koje posaljem, preboljecu.

    Ja konkretno nisam ni pre-nezadovoljan sa trenutnim cijenama koje imam u mTel-u. Ali ne mogu da prihvatim da nemam signala u svom stanu nikako.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #165
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Black: ne znam sta ti ne valja u O18.9 (po starom naravno). I ja ga koristim, uzeo sam 250 min, 200 SMS i nesto manje od 1 GB. Po meni su Odaberi vise paketi bili najbolje sto mozes uzeti u odnosu na sve operatore.

    @Fidel: u potpunosti te razumijem vezano za signal, ali tu ima i elemenata na koje mtel ne moze da utice. U Baru je poseban problem zbog armature koja je stavljana u zgrade radjene nakon zemljotresa i koja jako ometa signal. Slicna stvar je u Kotoru u starom gradu gdje u kamenim kucama imas signal samo na prozoru. To jedino mogu rijesiti ako ti stave baznu na 100m od stana. Ali zato, ako te drugi operator pokriva, imas izbor pa mijenjaj.

    I sad sto se tice rominga u regionu, stupaju ovi medjuvladini ugovori na snagu od 30. juna, tako da ce biti malo povoljnija situacija bar u BiH i Makedoniji. Srbija je svakako nama vec bila povoljna. Imate sve uslove u cetvrtom threadu u ovom pdf-u.
    Last edited by Adriatic; 21-04-15 at 00:56.

  16. #166
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Jedva cekam da mi istekne ugovor za odaberi vise 18.9, ovo je koljacina teska i ne znam dje mi bi pamet da ovo potpisujem
    E jbg. Hoćeš telefon jeftino sa kupiš u M tel, a sad kukaš.

    Послато са 6037K користећи Тапаток 2

  17. #167
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,243
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Adriatic View Post
    @Fidel: u potpunosti te razumijem vezano za signal, ali tu ima i elemenata na koje mtel ne moze da utice. U Baru je poseban problem zbog armature koja je stavljana u zgrade radjene nakon zemljotresa i koja jako ometa signal. Slicna stvar je u Kotoru u starom gradu gdje u kamenim kucama imas signal samo na prozoru. To jedino mogu rijesiti ako ti stave baznu na 100m od stana. Ali zato, ako te drugi operator pokriva, imas izbor pa mijenjaj.

    I sad sto se tice rominga u regionu, stupaju ovi medjuvladini ugovori na snagu od 30. juna, tako da ce biti malo povoljnija situacija bar u BiH i Makedoniji. Srbija je svakako nama vec bila povoljna. Imate sve uslove u cetvrtom threadu u ovom pdf-u.
    Upravo je u tome problem - sto na ostale dvije mreze imam sasvim solidan signal u cijelom stanu. Znaci ne zivim ja u podzemlju Rumije nego na 300m od centra gdje bi trebalo da bude signala a ne da mi se ponekad pojavljuje crtica-dvije a obicno nemam ni jedne... Ne moze to ozbiljna rabota bit'. I nije samo moja zgrada u pitanju, cuo sam 'okolne komsije' da imaju isti problem u obliznjim zgradama a vjerovatno i sire...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #168
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Sto je ova muka na 30 dana? I otimacina od 10 eur za vracanje na staro...

    http://www.mtel.me/hello-sr/

    Period važenja tvog prepaid korisničkog računaRok važenja prepaid SIM kartice sa pravom korisnika na odlazne i dolazne pozive iznosi 30 dana u kontinuitetu od prvog poziva ili od poslednje dopune kredita. Po isteku 30 dana korisnik u narednih 2 mjeseca ima pravo na prijem dolaznih poziva.
    Promjenu perioda validnosti se odnosi na tarifne pakete: Hello, Send Hello, m:go turist, Hello In, Hello One, Hello summer i Hello surfer.
    Informacije o datumu isteka i o iznosu kojim raspolažeš dobijaju se prilikom svake dopune računa a aktuelno stanje na računu moguće je provjeriti pomoću kratkog koda *105 #.
    Svi detalji su u važećem Cjenovniku.
    Produženje validnosti prepaid kartice
    Produženje validnosti prepaid kartice plaća sejednokratno u iznosu od 10 eura, čime se produžava validnost kartice na 12 mjeseci od dana uplate (aktivacije).
    Korisnik produžava validnost slanjem SMS poruke sa sadržajem „VALIDNOST“ na 14555. Cijena navedene usluge putem SMSa je 10 eura. Da bi korisnik mogao da produži validnost kartice mora biti u statusu aktivan , tj. da ima pravo na odlazni i dolazni saobraćaj.

  19. #169
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,243
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Cekaj, znaci sad ako ne dopunis racun (najmanje 2 eura jer su i to promjenili) u roku od 30 dana, nemas pravo na odlazne pozive vec samo na dolazne i to tokom naredna 2 mjeseca, tj. 3 od same dopune? I sto se onda desi nakon 3 mjeseca? Ugase ti broj?

    Rekoh ja, neki opasni degenerici su u tom menadzmentu dosli, veze s' mozgom nemaju.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #170
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,201
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Ja i dalje ne vjerujem sta su napravili.
    Prosle godine sam imao 1000 min i poruka prema 68, + evo od kad sam kupio karticu 1 cent poruke prema ostalim mrezama, bosni i srbiji, pozivi prihvatljivo skupi.

    Ove godine min dopuna 2 eura, poruke 3 centa u CG, vani jos skuplje, nisam mogao napraviti poziv maloprije sa 14 centi, o internetu da ne pricam..

    sprdaju li se oni?

  21. #171
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,243
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Ja ne mogu da vjerujem da neko ovo moze da radi.. Em sto se ukidanja paketa tice, poskupljenja cijena, podizanje minimalne dopune a sad i ovo za validnost na samo 30 dana.. Pa dje to ima?

    Znaci ako otputujes nedje na duze od mjesec dana moras unaprijed da im platis harac od 10 eura? I dje je to obavjestenje bilo? Eo vidim na sajtu ali ko jos prati taj njihov sajt i to na dnu informacija o nekom paketu...

    Dje su me obavjestili SMS-om kao sto me smaraju svakih par dana o nekim nebuloznim ponudama koje ne bi ni lud prihvatio (kao ovu sto sam prethodno pomenuo na istoj ovoj strani) ?

    Ne znam, sto se mene tice su zavrsili pricu mada nece ostat' na ovome.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #172
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,201
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Fidel Castro, ne pomaze to sto bi uplatio 10e, nego moras mjesecno po 2€..
    Telenor je nesto malo jeftiniji sa 12 centi pozivima, i 2 ipo centa porukama, ali im se naplacuje provjera racuna..

  23. #173
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,243
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Pa sa tih 10 eura bi valjda produzio validnost na godinu dana, koliko sam ja shvatio.

    Lopovluk bjelosvjeCki.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #174
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa sa tih 10 eura bi valjda produzio validnost na godinu dana, koliko sam ja shvatio.

    Lopovluk bjelosvjeCki.
    Produžava validnost za 12 mjeseci

  25. #175
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,243
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Za 12 mjeseci JEDNOM ili jednom platis harac od 10 eura i onda ti normalno vrijedi 12 mjeseci 'za vazda' ?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 7 of 41 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grad Nikšić - opšta tema
    By --SpArTaNaC-- in forum Centralni
    Replies: 153
    Last Post: 14-04-24, 14:36
  2. T-Mobile [opšta tema]
    By YUGO-SLAVIJA in forum Operatori
    Replies: 4129
    Last Post: 12-04-24, 20:46
  3. RTCG - opšta tema
    By Icarus in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 555
    Last Post: 04-04-24, 16:10
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •