Page 10 of 41 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast
Results 226 to 250 of 1003

Thread: m:tel [opšta tema]

  1. #226
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,224
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,408 Posts

    Default

    Zahvaljujem na info.

    Dodjeljujem rep sutra.


    You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #227
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,224
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,408 Posts

    Default

    Evo pokusavam da aktiviram ovo vec par dana i nista za sad...

    Prvo mi koleginica (iz SRB) cita sto pise na sajt kao da ja ne znam da citam i pokusava da mi objasni nesto sto ni ona ne razumije. Na kraju mi kaze da mogu da uplatim tih 6 eura i aktiviram te brojeve kao sto pise na sajtu. Sutradan dopunim i pokusam da aktiviram ali prijavljuje gresku da nisam izvrsio jedinstvenu dopunu od 6 eur sto svakako nije tacno. Pokusavam juce cijeli dan i danas zovem opet podrsku gdje mi momak kaze da sam to trebao da uplatim prooslog mjeseca u toku promotivnog perioda. Ja mu kazem da promotivni period i dalje traje pa se on tu zablokira i rece da ce proslijedit' problem tehnickoj podrsci koja ce me zvat' kad se utvrdi problem.

    E ebalo sve.

    Da pomenem i da sam proslog vikenda pokusavao da aktiviram internet na 7 dana preko 'mtel menija' i nikako nisam mogao. Opet sam morao da zovem, cekam i aktiviram preko operatera... Nije mi jasno kako im nijedan od tih servisa ne funkcionise nego za sve mora da se zove ebeni operater. Sami sebi stvaraju vise posla i komplikacija bez potrebe..
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #228
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,041
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Interesuje me koja je najpovoljnija opcija za pripejd internet na mjesecnom nivou.

  4. #229
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    ... Pokusavam juce cijeli dan i danas zovem opet podrsku gdje mi momak kaze da sam to trebao da uplatim prooslog mjeseca u toku promotivnog perioda. Ja mu kazem da promotivni period i dalje traje pa se on tu zablokira i rece da ce proslijedit' problem tehnickoj podrsci koja ce me zvat' kad se utvrdi problem ...
    obavezno ih nazovi danas i reci da si juče prijavio problem pa da vidiš šta je sa tim.

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Interesuje me koja je najpovoljnija opcija za pripejd internet na mjesecnom nivou.
    Da li ti treba na telefonu, uz postojeći broj da koristiš i net, ili za tablet/modem/komp?

    Ako je na postojećoj prepaid kartici u telefonu, pozovi *105# i pogledaj različite ponude, imaš u okviru opcija 1 i 3, čini mi se. Tu tvrde da pakete prilagođavaju svačijoj potrošnji, pa za 2-5€ imaš aktivaciju za 15 dana (500MB-1GB) i za 5-10€ za mjesec dana (1-2GB), ove cifre ne moraju biti tačne za tvoj račun, otprilike sam stavio na osnovu dosadašnjeg iskustva. Pogledaj prvo sve opcije, pa vidi koja ti je najpovoljnija.

    Ako koristiš m:go turist paket, imaš do 30.09. mogućnost da aktiviraš ovo:
    SPECIJALNA PROMO PONUDA ZA KORISNIKE PAKETA m:go TURIST od 27.07.2015. do 30.09.2015.godine!
    Uvodi se nova grana sa Internet ponudama u okviru m:tel menija:
    1.1 dan Interneta (100MB) za 0,5 eur
    2.7 dana Interneta (500MB) za 2 eur
    3.15 dana Interneta (1024MB) za 3 eur
    http://www.mtel.me/article/476

    Ako hoćeš da koristiš u tabletu/modemu/ za komp, kao "data" karticu, pogledaj ovo: http://www.mtel.me/article/391 (5€ 15 dana 3GB ili 15€ 30 dana 10GB), ako je ovo još uvijek aktuelno. Za razliku od ostalih mreža, ovu možeš normalno koristiti i za pozive i poruke.

  5. #230
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,224
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,408 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Adriatic View Post
    obavezno ih nazovi danas i reci da si juče prijavio problem pa da vidiš šta je sa tim.
    Danas, prije nego sam ih nazvao, pokusao sam opet porukom da aktiviram brojeve i prihvaceno je bez problema.

    Valjda su rijesii problem bez da mi jave...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #231
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok cool. Tako se desava i meni, ali dok ne rijese ne odustajem

  7. #232
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,041
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Adriatic View Post
    obavezno ih nazovi danas i reci da si juče prijavio problem pa da vidiš šta je sa tim.



    Da li ti treba na telefonu, uz postojeći broj da koristiš i net, ili za tablet/modem/komp?

    Ako je na postojećoj prepaid kartici u telefonu, pozovi *105# i pogledaj različite ponude, imaš u okviru opcija 1 i 3, čini mi se. Tu tvrde da pakete prilagođavaju svačijoj potrošnji, pa za 2-5€ imaš aktivaciju za 15 dana (500MB-1GB) i za 5-10€ za mjesec dana (1-2GB), ove cifre ne moraju biti tačne za tvoj račun, otprilike sam stavio na osnovu dosadašnjeg iskustva. Pogledaj prvo sve opcije, pa vidi koja ti je najpovoljnija.

    Ako koristiš m:go turist paket, imaš do 30.09. mogućnost da aktiviraš ovo:
    SPECIJALNA PROMO PONUDA ZA KORISNIKE PAKETA m:go TURIST od 27.07.2015. do 30.09.2015.godine!
    Uvodi se nova grana sa Internet ponudama u okviru m:tel menija:
    1.1 dan Interneta (100MB) za 0,5 eur
    2.7 dana Interneta (500MB) za 2 eur
    3.15 dana Interneta (1024MB) za 3 eur
    http://www.mtel.me/article/476

    Ako hoćeš da koristiš u tabletu/modemu/ za komp, kao "data" karticu, pogledaj ovo: http://www.mtel.me/article/391 (5€ 15 dana 3GB ili 15€ 30 dana 10GB), ako je ovo još uvijek aktuelno. Za razliku od ostalih mreža, ovu možeš normalno koristiti i za pozive i poruke.
    Mene to treba za postojeći broj jer bi đetića da obradujem sa smartfonom (do sad je koristio običan telefon samo za poruke) pa da može da koristi viber i ostala čudesa a opet bi sa druge strane da mu ograničim potrošnju (zato ne bi postpejd). Kad se aktiviraju neke od ovih opcija interneta na npr15 dana može li da se desi da mu nakon isteka istih nastavi interner da mu se tarifira po onim nenormalnim cijenama za 100kb pa da potrosi 10-15 eura za 15 minuta.

  8. #233
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cim istekne aktivirani dodatak krenuce mu tarifiranje 40c/MB, a smartfon, fala bogu, loce to kao kamion gorivo
    Trajanje i preostalu kolicinu podataka moze uvijek da provjeri na *108#.

    Ipak, mnogo se vise isplati da predje na postpaid, pa na neku minimalnu tarifu, jer mjesecno internet preko prepaida ispada otprilike 6e ili vise, a na Odaberi vise 8.9 paketu, sa pretplatom 9,02e (sa novim PDV-om), moze da ima 750MB interneta, 80min i 80sms prema svima u cg, ili neku drugu kombinaciju min/sms.
    Moze i npr da uzme 300sms, bez min prema svima, a da ima 5000min prema mtel-u, koje svakako ima nakon potrosenih min u pretplati. 750MB ostaje u svakoj kombinaciji, a kad se potrose net se ne tarifira nego ide po smanjenoj brzini, dovoljno za viber poruke i mail i sl.
    http://www.selfportal.mtel.me/kalkulator2/#

    U svakom slucaju na postpaidu mozes ograniciti potrosnju, pa mu mozes staviti npr. 15e (6e preko pretplate) i kad to potrosi, moze koristiti samo ono sto mu je ostalo u pretplati.
    Last edited by Adriatic; 04-08-15 at 14:36. Reason: link za kalkulator

  9. #234
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li neko kako da podesim govornu postu za Android? Nesto sam citao na njihovom sajtu i vidim da je to jos iz 2013. Probao sam da pozovem 14777 ali kaze nepostojeci broj.

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  10. #235
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,041
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    zovi 1600

  11. #236
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    zovi 1600
    Mislio sam ako je vec neko podesio da objasni kako.

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  12. #237
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Imam potpisan ugovor jos nekih godinu i 4 mjeseca na ovaj postpaid 8,9. E sad posto putujem u inostranstvo a tamo ga necu koristiti ima li kakve sanse da se smanji pretplata jer necu nista koristit od ovih resursa ili da makr prebace to nekako na prepaid ili slicno. Pretpostavljam da su sanse za ovako nesto manje od 1% ali eto da probam Je li imao ko slicnog iskustva?
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  13. #238
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    mislim da nema nikakve šanse za tim

  14. #239
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,341
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Mozes jedino ja mislim da zamrznes ugovor I to na pola godine

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  15. #240
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,236
    Thanks Thanks Given 
    921
    Thanks Thanks Received 
    227
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Hoće li ko da kupi mtel broj 068500660?

  16. #241
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Zvali me juce poslije mjesec dana da mi kazu kako su mi popravili telefon. Odlazim ja u Deltu po njega i veli mi prodavac kako nisu serviseri utvrdili sto je problem sa telefonom pa su samo resetovali sistem. Odlican posao su obavili i to punih mjesec dana su ga radili. Mislim se tamo, aj oprosticu im sto su mu mjesec dana instalirali OS, mada sam vec tada bio siguran da nisu nista postigli jer sam i sam to pokusao prije nego sam im ga odnio. Meni treba punih pola sata da reinstaliram OS na telefonu ali nema veze. Inace kada sam ga predavao djevojci, koja je tada bila za kompjuterom u poslovnici, rekao sam joj kako mi baguje tac, ekran i da su vjerovatno oslabili ili crkli senzori, a ona je napisala na taj njen obrazac, sta li je vec, "ekran koci" bas ovako i proslijedila ga je servisu. E sada jesu li ti ljudi u servisu toliki mamuti da im je muka da testiraju ekran ili probaju da zamijene ekran??? Mjesec dana cekam, za zamjenski telefon su mi neko smece od telefona dali. I sada dolazim kuci testiram ga malo i kapiram da je sve isto kao i prije. Kucam na playstore "touch test" skidam prvu, znaci prvu aplikaciju koja mi je iskocila, uprem u ekran kao da cu da crtam i saram prstom po ekranu i dobijem ovaj rezultat:

    Znaci ekran ne radi u sredini, ne daje znakove zivota. Jesu li ludi ovi ljudi? Koji im je matrak?
    Hocu li sada morati da cekam jos mjesec dana da mi zamijene posrani ekran? Oni ce ga vjerovatno iz Kine poruciti. Cijelu vjecnost cu ga cekati.

    Sent from my LG-D325 using Tapatalk
    Last edited by ssaajjkkoo; 28-11-15 at 15:35.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  17. #242
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Opet mi dadoše posrani ZTE Kis 3 kao zamjenski telefon. I još uzimam telefon a na telefonu nečiji Gmail i Fejsbuk. Nisu ni resetovali telefon, samo su ga proslijedili.. Pa jbt, đe je nestala zaštita privatnosti? Mogla je žena imat neke bitne podatke na tom mailu, platne sisteme ili ko zna šta još i ko bi na kraju bio kriv za taj propust?
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  18. #243
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Ta zena sto ga nije resetovala...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #244
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li se da li je ova promocija : http://www.mtel.me/article/500 , Besplatni pozivi i net u srbiji do kraja 2016 stvarno sa neogranicenim netom ili ima limit, posto vidim da se spominje neka fer politika koriscenja a nigde ne pise sta je to. I ima li u mtel onaj roaming dodatak neograniceno samo na mesecnom nivou ko sto ima u mts za crnu goru.

  20. #245
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Izgleda da je stvarno neograniceno. Znam neke koji su skidali po par GB... Mozda prate, pa opomenu ako neko pretjera.

    Povoljnije u roamingu, nego u maticnoj mrezi. Nidje veze... Ali eto da direktori uzmu po 19 eur za bonuse za NG...

  21. #246
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Nerealna ponuda za nashe studente gore ili nekog ko ceshce ide... Ima i 5e 15 dana, ko ne ide sem jednom - dva puta godishnje...

    Sent from tapatalk
    #fakenews

  22. #247
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Kakav je Mtelov 3G net u Podgorici? Htio sam da portujem broj u 068 zbog povoljnijeg interneta (5GB za 2e), ali čuh da je očajna brzina manje-vise svuda. Čak su mi u njihovoj poslovnici u Bulevaru pokazivali i to je bila tuga, nismo mogli speedtest.net da otvorimo.

    Kakva su vaša iskustva?

    Sent from my D6603 using Tapatalk
    In vino veritas

  23. #248
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    1,989
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    560 Posts

    Default

    Ja imam postpaid broj kod njih na paketu 8.9 i signal nije toliko los, ali bi mogao biti bolji. U PG mi je uvijek H+ signal.

  24. #249
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    doma
    Posts
    3,040
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karkhon View Post
    Zna li se da li je ova promocija : http://www.mtel.me/article/500 , Besplatni pozivi i net u srbiji do kraja 2016 stvarno sa neogranicenim netom ili ima limit, posto vidim da se spominje neka fer politika koriscenja a nigde ne pise sta je to.
    Ima limit. Cini mi se da su prvo ogranicili na 10gb, a poslije i na 5gb.
    Ima tema na jednom SRB portalu o ovoj akciji, gdje ljudi ne mogu da vjeruju prvo kakva akcija, a potom kako ljudi guraju kartice u rutere i ladno odjavljuju net pakete koje su koristili jer im ne treba pored ove akcije.
    Prijavljivali su da su skidali po 50-60gb mjesecno i da im jos nisu ogranicavali brzinu.
    Ubrzo nakon toga su ogranicili brzinu.




    Sent from my E2105 using Tapatalk

  25. #250
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Kakav je Mtelov 3G net u Podgorici? Htio sam da portujem broj u 068 zbog povoljnijeg interneta (5GB za 2e), ali čuh da je očajna brzina manje-vise svuda. Čak su mi u njihovoj poslovnici u Bulevaru pokazivali i to je bila tuga, nismo mogli speedtest.net da otvorimo.

    Kakva su vaša iskustva?

    Sent from my D6603 using Tapatalk
    Nidje veze da je takvo stanje. Koristim mobilni net na telefonu po cijelom gradu, zivim na Starom a radim u Centru, a zivio sam i Preko Morace, preko puta poslovnice, i nikad nisam imao takvih problema.

    Sad sam iz stana na Starom napravio 2 speedtesta, jedan prema Telekomovom serveru u PG, drugi prema SBB-ovom u BG.

    Telekom


    SBB


    Na 3g-u mi je uvijek ok brzina, jedino sam imao problema sa signalom ljetos na plazi u Petrovcu, signala je bilo, ali na plazi net je bio prespor. Inace u toku dana stalno drzim upaljen Edge (10-12 kB/s iliti 80-100kb/s mi bude protok, nekad i jace), 3g mi nije neophodan osim ako cu bas po netu da vrsljam i pustam youtube.

    Tptk@Lnv-P70

Page 10 of 41 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grad Nikšić - opšta tema
    By --SpArTaNaC-- in forum Centralni
    Replies: 153
    Last Post: 14-04-24, 14:36
  2. T-Mobile [opšta tema]
    By YUGO-SLAVIJA in forum Operatori
    Replies: 4129
    Last Post: 12-04-24, 20:46
  3. RTCG - opšta tema
    By Icarus in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 555
    Last Post: 04-04-24, 16:10
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •