View Poll Results: Mislim da u svijetlu pogoršanja odnosa Zapada i Rusije:

Voters
186. You may not vote on this poll
  • 1. Crna Gora treba čvršće stati uz Zapad (EU,SAD i NATO) bez obzira na moguće posljedice toga

    79 42.47%
  • 2. Crna Gora treba prekinuti dosadašnji pravac i držati se Rusije, bez obzira na posljedice toga

    23 12.37%
  • 3. Crna Gora treba odustati od svrstavanja uz bilo koju stranu, bez obzira na posljedice toga

    57 30.65%
  • 4. Pogoršanje odnosa Zapada i Rusije se neće desiti, tako da sve ovo trebamo zanemariti

    11 5.91%
  • 5. Teško se cijepam kao ličnost u ovom traumatičnom opredjeljivanju/ ne znam

    16 8.60%
Page 146 of 165 FirstFirst ... 4696136142143144145146147148149150156 ... LastLast
Results 3,626 to 3,650 of 4116

Thread: Crna Gora u odnosu na novu realnost i geopolitički sukob Zapada i Rusije

  1. #3626
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Rusija odlučuje 'oćemo li izaći iz NATO-a ? OK, onda nećemo ni ući uopšte i problem riješen
    U svakom slučaju narod ne odlučuje neposrednim glasanjem kao što vidimo pa se stoga odluka donosi na neko drugo mjesto ... to je makar jasno ...
    deuscroix

  2. #3627
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Niko nije nikoga puškom ćerao tako da će to biti dobro.

  3. #3628
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    U svakom slučaju narod ne odlučuje neposrednim glasanjem kao što vidimo pa se stoga odluka donosi na neko drugo mjesto ... to je makar jasno ...
    Bolje da je referendum, jer bi tako utemeljenje u NATO bilo mnogo mjerodavnije.Tačno se sve u CG radi na silu, daleko od naroda.Jednostavno Milo radi po instrukcijama Zapada ne pitajući građane.To je loše jer će sve ove odluke , upravo zbog toga, biti poslije njega na preispitivanju.

  4. #3629
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    No koje to manjine laju fašistička ***** iz SDPa ? Jesii se ti to prejeo nekih loših popeka ?
    Kad naucis da se izrazavas kao odrasla osoba ,mozda te udostojim poluodgovora,jer za cijeli nijesi(cim se kao pravis neobavijesten oko fb fasistickih ispada sdp papuča) . A i kad prestanes da se zalis administraciji kao klinka na svaku uvredu mozda budes konkurisao kao odrastao momak za razgovor. Do tad nastavi da se interesujes za moje debelo crijevo, razoreno popecima, mozda profitiras
    Last edited by antigona; 27-04-17 at 00:14.

  5. #3630
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Свако ко покуша било каква ратна дејства против земље или савеза који у свом наоружању има термонуклеарно наоружање, тај је сам себе, можда и већи дио свијета унапријед осудио на нестанак.Тако да право питање које треба поставити је: да ли су земље чланице НАТО-а, односно људи који воде државне огране спремни да себе и заједнице које представљају осуде на смрт? Наравно да не, стога никаквог рата Русије и НАТО-а неће бити, јер је у њему не постоје побједници, само губитници.
    Što se toga tiče jesu li spremni da pokrenu rat sa nekom državom koja ima nuklerno oružje mislim da primjer S.Koreje pokazuje da ima osnova za tako razmišljanje pošto je i Amerika juče testirala nuklearku a i poslala podmornicu koja ima nuklearno naoružanje u J.Koreju ... u Japan su na dnevnik poslali poruku gradjanima da imaju 10 minuta da dodju do skloništa na znak za uzbunu ... moguće da je sve to glupiranje i strašenje naroda a možda ima neke veze sa realnim scenariom niko ne može 100% znati iako se slažem da bi rat sa Rusijom devastirao čitav svijet trajno ...
    deuscroix

  6. #3631
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Ja ne znam ko se vise pali na pricu sjeverne koreje i njihovi testiranja evo 5ta godina slusamo i gledamo te gluposti i ne znam shvata li to ko ozbiljno.
    Takodje ocekivanje rata,amerika rusija kao i gradjanskog u cg po meni je svojstveno samo ultra df pripadnicima koji se evo 20ta godina nadaju padu dps-a i 3-4 godine crnogorskom proljecu - kako oni to nazivaju. Imam osjecaj da ne bi znali taj dan sto bi radili ujutro kad bi se to okoncalo i shvatili da bi opet morali ici na posao i platit racun za struju. Opet, lijepo ih je vidjet kad izadju u jna uniforme na planinu- u znak starih dobrih vremena.

    Sto se tice ref za ulazak u nato- zamisljam proteste nakon njega kako su pokradeni i neulazak u skupstinu i zbog toga. Presmijesni su.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  7. #3632
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ja ne znam ko se vise pali na pricu sjeverne koreje i njihovi testiranja evo 5ta godina slusamo i gledamo te gluposti i ne znam shvata li to ko ozbiljno.
    Takodje ocekivanje rata,amerika rusija kao i gradjanskog u cg po meni je svojstveno samo ultra df pripadnicima koji se evo 20ta godina nadaju padu dps-a i 3-4 godine crnogorskom proljecu - kako oni to nazivaju. Imam osjecaj da ne bi znali taj dan sto bi radili ujutro kad bi se to okoncalo i shvatili da bi opet morali ici na posao i platit racun za struju. Opet, lijepo ih je vidjet kad izadju u jna uniforme na planinu- u znak starih dobrih vremena.

    Sto se tice ref za ulazak u nato- zamisljam proteste nakon njega kako su pokradeni i neulazak u skupstinu i zbog toga. Presmijesni su.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " i ne znam shvata li to iko ozbiljno " (osim cijele USA administracije, kao i njihovih evropskih papuča state)
    :lolblue:
    Vrstan si ,sto dokazuje i drugi dio posta

  8. #3633
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    nisu ti bile papuče state kad ste kačili bilborde putin i tramp braca prije 2mjeseca... nego dobro. amerika, papuca state evropa, nato,murina, dejton... zivot prodje jos mrzite sve i svakog
    f6

  9. #3634
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,786
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Idemo u NATO iz sasvim drugih razloga, no ko to ne shvata... džabe priča...

    Sent from my Motorola 8400

  10. #3635
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by antigona View Post
    Kad naucis da se izrazavas kao odrasla osoba ,mozda te udostojim poluodgovora,jer za cijeli nijesi(cim se kao pravis neobavijesten oko fb fasistickih ispada sdp papuča) . A i kad prestanes da se zalis administraciji kao klinka na svaku uvredu mozda budes konkurisao kao odrastao momak za razgovor. Do tad nastavi da se interesujes za moje debelo crijevo, razoreno popecima, mozda profitiras
    Citiran si stvore. I kad spadnem na to da se žalim administraciji zbog malih stvorova CDM-a bataliću svako pisanje u životu


    PS.
    Nisam ni očekivao odgovor zatoo što si od onih koji lupe neki idiotizam pa ako prođe-prođe
    Last edited by Rakun; 27-04-17 at 10:16.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #3636
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Idemo u NATO da budemo sa onima koji naoruzavaju i finansiraju ljude koji su uradili ovo:

    ahh ,kako si mi zabrinut oko Arapa. Mogu se kladit' da imaš problem da zaspiš zbog njihove sudbine
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #3637
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Trump je zabrinut za tudju naftu i gas. Pa kad Americkim pulenima ide lose na terenu onda se fino onda iscenira false flag napad hemijskim oruzjem da bi se napala avio baza u Siriji. I onda se Tramp oglasi kao veliki zastitnik ljudskih prava i nazove Asada zivotinjom.

    Dje je kretencina da kaze ista za ovaj masakar?

    Dje su nasi usrani mediji da prenesu nesto oko ovoga? U***** im se u profesiju.
    Koga to pitas, pusti covjeka da zaradi sendvic i neka ti takvih pitanja !

  13. #3638
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    nisu ti bile papuče state kad ste kačili bilborde putin i tramp braca prije 2mjeseca... nego dobro. amerika, papuca state evropa, nato,murina, dejton... zivot prodje jos mrzite sve i svakog
    Nisu MI bile ? nesto si ti to pobrčka tebra , predlazem ti da ponovo,ispocetka , odradis analizu pa da lupis etiketu. Budala je onaj koji misli da trumpa boli uvo za srb ,cg, alb, balkan uopste . Ako naidjes na ovu recenicu ,odma se zaustavi , to ce ti bit dokaz koliko si promasio sa ovim postom,mislim na adresu...poruka je ok. Znam da ti je cilj bio da odgovoris bilo sto , al nekad se ispa'ne pametnije, kad se nista ne napise

    Kao npr sto Rakun dozvoljava sebi , umjesto da provjeri i ukapira da su nam postovi obadvojici pobrisani (ako se naa to odnosilo ovo da necu da odgovorim , posto bi bas bilo plitko ako si mislio na odgovor o tome ko je taj sdp fasista,posto se prostim google pretrazivanjem dolazi do odgovora ,tako da ostavljam prostor da je pitanje NA KOJE NISAM SMIO odgovorit smjesteno u tom izbrisanom postu od juce ) a ne da ti pravi drustvo(acs) u ovom visoko inteligentno analitickom izletu...mada pravo ste drustvo :lolblue: malo sendvica a masu konkurenata za iste...zbog toga je tvoja i acs-ova podudarnost za divljenje
    Last edited by antigona; 27-04-17 at 16:39.

  14. #3639
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Trump je zabrinut za tudju naftu i gas. Pa kad Americkim pulenima ide lose na terenu onda se fino onda iscenira false flag napad hemijskim oruzjem da bi se napala avio baza u Siriji. I onda se Tramp oglasi kao veliki zastitnik ljudskih prava i nazove Asada zivotinjom.

    Dje je kretencina da kaze ista za ovaj masakar?

    Dje su nasi usrani mediji da prenesu nesto oko ovoga? U***** im se u profesiju.
    Šmrc, šmrc. Idi doniraj im krv, možda im pređe malo te dobrote pa se počnu razmišljati kako je bilo našim susjedima dok smo žedni krvi i pljačke kidisali na njih
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #3640
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto se cini od dusebriznika. To sto su Crnogorce ubijali posle 1918 to nema veze.. No, nema tu price. To su preinstalirani likovi zakljicani na serb software, i sva prica van toga vodi ka bagovanju.

  16. #3641
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne....zasto bi ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  17. #3642
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    I tamo df-ovci makedonski odrzavaju ,, mirne,, proteste... standardna prica cia i amerika itd


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  18. #3643
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Konačno je krenulo sprovođenje velikoalbanskog projekta. Nije slučajno što Kosovari ne žele da potpišu sporazum o demarkaciji sa CG i traže odlaganje od 2 godine. Ne uspiju li naši nekako to da izdejstvuju, mi smo sljedeći.

  19. #3644
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hahaha... Super.

  20. #3645
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Makedoniji je sledeci scenario:

    Tamo drzi vlast kao da je kod nas DF na vlast, a Milo sa manjinama dobije tijesno ali ne moze oborit vladu jer mora ustupit manjinama ovo sto trenutno imako kod nas...

    Bice belaja tamo, drzava je u velikoj opasnosti.

  21. #3646
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Opet prica velika albanija...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  22. #3647
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hhahhaha to je mit bracki, sto ti je ,najjace da je to stvarno cilj . Na stranu proslonedeljne izjave prvo rame, pa zatim tacija ,pa zatim musliua . Prizrenska liga je velikoserbaljska propaganda :lolblue: A i ja sam lud, ko ce normalan jos pamtit sto je bilo prosle nedelje, a kamoli 1878e .

    Isto poljski mis ima najlaganijii zivot ...kad ga juri grabljivica nebeska , bjezi citavih 2 sekunde i onda stane ukopan u mjesto (zaboravi usled male mozdane funkcije , zasto bježi) .

    Ima li iko ozbiljno da misli da je projekat velike albanije 'opet prica' , a da nije ljubitelj sendvica , i da nije...acs ...iko ?
    Last edited by antigona; 27-04-17 at 23:56.

  23. #3648
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima, i nije acs.

  24. #3649
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Opet prica velika albanija...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    zar neko stvarno jos vjeruje da ideja o Velikoj Albaniji ne postoji? Ah, da, botovi su programirani...
    Forever young, i want to be forever young

  25. #3650
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da postoji, imacemo je za 4-5 godina.

    Sam Rama je to najavio...

Page 146 of 165 FirstFirst ... 4696136142143144145146147148149150156 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Crna Gora - USA
    By Maja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 26
    Last Post: 09-03-12, 10:49
  2. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25
  3. Crna Gora @ BiH
    By enigma in forum Politika generalno
    Replies: 106
    Last Post: 04-09-08, 01:43
  4. Crna Gora
    By bassflora in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 25-06-07, 23:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •