Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 248

Thread: Uhapšen Šarić Darko

  1. #101
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    1,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam ubijedjen da ga je CIA ili americka DEA drzala jedno 20 dana i dobro ga ispeglala da isprica sto sve zna i sad vjerovatno mogu da ucjenjuju kompletnu politicku scenu i cg i srb ko god da dodje na vlast I onda ga dali ovim nasim jadovima da se hvale kako su strasan posao napravili

    Mada meni je interesantno , po portalima ima jedno 50 komentara da ljudi vele da to nije on .. Jes , smijesno , ali sto se sve desava taman je i to moguce

  2. #102
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Genoa
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    http://www.vijesti.me/vijesti/crnogo...-clanak-187023
    Da ne skrecemo sa teme i svega sto ide uz nju, USA je poseban primjer, Kina, Indija, Latino drzave sve.. Ali to vjerovatno znate..

    Hvala Lepo
    Taj podatak se odnosi na Rozajce i Ulcinjane koji od rodbine dobijaju po 100 eura,inace ne bi mogli prezivjeti.1,3 milijarde eura je smijesna suma.Skoro je toliki godisnji budzet jednog fudbalskog kluba tipa...ne znam Man City.Nije bas toliki ali skoro da jeste za 2 godine.Ako je u CG uslo 1,3 milijarde preko dijapsore,razmisljam koliko je tek onda uslo u ALbaniju od njohove dijaspore? Minimum 20 milijardi. Pa je li im bolje nesto? A eto,mogu se mozda prehraniti.

    I Holandija ima svoju dijasporu,bas u Juznoj Africi koja je aktuelna povodom hapsenja.Pa zamisli da holandska drzava priziva investitore iz te zemlje? Ima i Francuska dijasporu u Kanadi,Njemacka u Urugvaju i Brazilu,Engleska u SAD i Australiji.Zato sam napisao na pocetku,ako smo spali na to da privlacimo investitore koji su kuvari i mjesaci maltera po Luksemburgu,onda bolje da zatvaramo polako drzavu. Nijesmo mi za to.

  3. #103
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fecfatidis View Post
    Taj podatak se odnosi na Rozajce i Ulcinjane koji od rodbine dobijaju po 100 eura,inace ne bi mogli prezivjeti.1,3 milijarde eura je smijesna suma.Skoro je toliki godisnji budzet jednog fudbalskog kluba tipa...ne znam Man City.Nije bas toliki ali skoro da jeste za 2 godine.Ako je u CG uslo 1,3 milijarde preko dijapsore,razmisljam koliko je tek onda uslo u ALbaniju od njohove dijaspore? Minimum 20 milijardi. Pa je li im bolje nesto? A eto,mogu se mozda prehraniti.

    I Holandija ima svoju dijasporu,bas u Juznoj Africi koja je aktuelna povodom hapsenja.Pa zamisli da holandska drzava priziva investitore iz te zemlje? Ima i Francuska dijasporu u Kanadi,Njemacka u Urugvaju i Brazilu,Engleska u SAD i Australiji.Zato sam napisao na pocetku,ako smo spali na to da privlacimo investitore koji su kuvari i mjesaci maltera po Luksemburgu,onda bolje da zatvaramo polako drzavu. Nijesmo mi za to.
    Statistics



    Total Posts

    Total Posts9Posts Per Day2.94Visitor Messages

    Total Messages0Most Recent MessageNever
    • Visitor Messages for fecfatidis
    • Post a visitor message for fecfatidis

    General Information

    Last ActivityToday 18:06Current ActivityViewing SmiliesJoin Date15-03-14

    Pokusah da vidim da li imate info o Vasim godinama na profilu foruma, ali nema....

    No, nebitno.
    Svako dobro.
    Poz,

    Hvala Lepo

  4. #104
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    na podgorickom snimku se vidi da dolazi sa avionom manjim,ovim bogatunskim sto bi se reklo.i presjeda u avion na kojem pise republika Srbija.e sad neka mi neko objasni kako je iz juzne Amerike doletio sa avionom koji ima radijus,otprilike od berana do podgorice(figurativno)......mislim da bi se izrucio iz bilo koje zemlje,potreban je neki period ekstradikcije,evo onog bojovica su izrucili cini mi se poslije vise od pola godine.tako da mi neke stvari ne piju vodu....:smug:

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Starlete će se roknuti, jer im Šarić krade naslovne.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  6. #106
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    i njima ce bit mrka kapa sad,Saric u tarapanu,a Rusi u problemima.......a one navikle da imaju love.

  7. #107
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako se coek puni negativne energije i raznim glupostima puni glavu citajuci ove novine,zamisli kad nam je glavna tema neki saric ,tacno ne treba citat novine,niti ista znat no pobjec u neku kolibu na selo i odmarat glavu .pih
    Russia!

  8. #108
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Kako ovaj Medojevic nije do sad dozivio nervni slom nije mi jasno. Ili mozda jeste jos davno davno, pa se efekti i dalje osjecaju.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  9. #109
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Nisu ga uhapsili tamo da bi izbjegli procedure oko ekstradicije, nego su se dogovorili da on doleti ovamo i da se preda, što je i uradio valjda avionom iz Urugvaja. A naravno da su dogovorili nešto u interesu Šarića i naših i srbijanskih vlasti. Platiće neko ranga Bebe Džaković kao prilog našoj borbi protiv korupcije na visokom nivou, u Srbiji isto tako, možda i Dačić ako je to interes Vučića i izio vuk magarca. Gazde Šarića i ovih naših i srbijanskih pulena i dalje će da drmaju sa njima.
    O cemu pricas da se predao gore. Na snimku se vidi da iz aviona koji je sletio u PG izlazi sa lisicama. Onda ga policajci predaju drugima. A druga scena izlazi iz jednog aviona u sakou i svezanih ruku, a iz drugog svezanih ruku i sakoom preko ruke, znaci da su mu skidali vezice dok je letio. Kako se pio Moet u avionuu

  10. #110
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    O cemu pricas da se predao gore. Na snimku se vidi da iz aviona koji je sletio u PG izlazi sa lisicama. Onda ga policajci predaju drugima. A druga scena izlazi iz jednog aviona u sakou i svezanih ruku, a iz drugog svezanih ruku i sakoom preko ruke, znaci da su mu skidali vezice dok je letio. Kako se pio Moet u avionuu
    haha kralju,mada mislit da je Moet jeftin za ovakve prilike.a on je crven onda od sampanjca a ne od sunca juzne amerike:smug:

  11. #111
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Sad cuh na Pink da najvise radi sverca koksa moze dobiti 13 godina . A ima jos optuzbe u vezi pranja novca. Oduzece mu koju godinu sto se predao, otkrio neka imena , dobro vladanja, amnestija, drugi zakoni i eto ga u Pljevlja za 10 godina ...

  12. #112
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ako ga puste da sluzi kod nas nas predsjednik ce ga pomilovat i prije.:smug:

  13. #113
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Je li ko gledao prilog na TV Vijesti o ucvijeljenim Pljevljacima i njihovim reakcijama? Zato smo kao društvo tu gdje jesmo.
    Last edited by johnny bravo; 18-03-14 at 17:29.
    In vino veritas

  14. #114
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Dobice rekose oko 12. Znaci za 5 ga evo ovamo. Pomilovace ga ali po splovilu. Jer jedino mu to i mogu. Brat cijelo vrijeme nasmijan. Pozdravlja "agente". Sad ce da mu soba bude kao apartman. Wifi. Bifteci ovo ono. I caoo

    Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4

  15. #115
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Carcosa
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Sad cuh na Pink da najvise radi sverca koksa moze dobiti 13 godina . A ima jos optuzbe u vezi pranja novca. Oduzece mu koju godinu sto se predao, otkrio neka imena , dobro vladanja, amnestija, drugi zakoni i eto ga u Pljevlja za 10 godina ...
    A mozda mu i daju novi identitet, zato je i trazio prvo da se vidi sa majkom i sinom

    Naravno, zna se sta podrazumijeva novi identitet

  16. #116
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A sad lijepo svi po jedan laik...

    https://www.facebook.com/pravdazadarkasarica?fref=ts
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  17. #117
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    kako se filmovi gledaju ođe
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #118
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Izgleda da niste citali njegovu poslednju izjavu apropo slucaja Saric ali Vas ni to ne sprecava da napisete to sto jeste.
    Rekoh, vama je normalno da slusate da se "konferencija za stampu odvija SA Vile Gorica, i NA Vili Gorica, a meni nije... Kao sto mi nije normalno da g. Medojevic izjavljuje da se Saric krio u Cg i zato je uhapsen u CG sto jeste protiv reputacije DRzave CG, a sve stalo govori deseto - sumnjam da bi CIA dozvolila da ih koriste kao paravan za dnevnopoliticko tuzakanje po CG i Srbiji .. Vama eto jeste. Identicno mi nije normalno (a dijaspori nije svejedno), a neki sam mali "faktor" u CG dijaspori, da godinama cujemo izjave CG opozicije koja za sve i svasta optuzuje Drzavu CG i sve drzavne institucije za "mafijasko djelovanje i saradnju", i da se ne dolazi u Cg sem na odmor, iako su mnogi iz dijaspore bili i jesu zainteresovani za povratak porodica u CG i za poslovanje u istoj..
    Ne znam sta je za Vas postenje i kako to projektujete na te ljude pravno ili kako vec, ali sve je do razlicite perspektive koja je drugacija za dijasporu.
    No.. u svakom slucaju uzasno je djelovalo i djeluje na reputaciju CG u svakom smislu.
    Vi sve to posmatrate na drugaciji nacin i ok.. Ovo je pogled 'spolja"..
    Hvala Lepo
    A, ti sumnjaš da bi CIA mogla nešto dozvoliti. Sumnjaš da bi neka druga država mogla dozvoliti nešto. Sumnjaš da bi nešto ovdje moglo baš tako neđe drugo. Neđe drugo, neđe drugo i neđe drugo.

    U prevodu, u kojem svijetu ti živiš? Želiš da se predstaviš u nekom intelektualnom i nepogrješivom svijetlu, a bezuslovno misliš da svuda teče med i mlijeko i da su sve druge države apsolutno savršeno organizovane. Da samo kod nas imamo korupciju i organizovan kriminal.

    I konstruktivan post ti počinje sa - "vama je normalno da slusate da se "konferencija za stampu odvija SA Vile Gorica, i NA Vili Gorica, a meni nije...". Dakle, svaki post ti se sačinjava od bolesne želje da se postaviš iznad nekoga. Što je najgore, ti dokazuješ neku 'superiornost' na forumu. To samo dokazuje koliko si očajna i meni te je žao. I da, oprosti što ti vrijeđamo intelekt time što moramo da slušamo par nepismenih novinara. Tj. oprostite Vaše samocijenjeno visočanstvo. To stvarno dokazuje kolika smo mi gomila guštera na spram tebe, nema šta.

    I da ti kažem kako ti priliči, koga boli muški reproduktivni organ za tvoj pogled SPOLJA, što tako sa ponosom želiš da predstaviš u svakom drugom postu?
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  19. #119
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,931
    Thanked in
    2,312 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    na podgorickom snimku se vidi da dolazi sa avionom manjim,ovim bogatunskim sto bi se reklo.i presjeda u avion na kojem pise republika Srbija.e sad neka mi neko objasni kako je iz juzne Amerike doletio sa avionom koji ima radijus,otprilike od berana do podgorice(figurativno)......mislim da bi se izrucio iz bilo koje zemlje,potreban je neki period ekstradikcije,evo onog bojovica su izrucili cini mi se poslije vise od pola godine.tako da mi neke stvari ne piju vodu....:smug:
    Nemoj mi zamjeriti ali ja sam ,,tehno frik'' pa bi samo par detalja: avion kojim je doletio u Podgoricu je Gulfstream G500 i domet mu je oko 10.000 km (5.800 nmi) ili Gulfstream G550 koji ima domet od 12.500 km (6.750 nmi). Još nešto, avion je registrovan u Švajcarskoj (zastava na repu) a ,,tablice'' su mu HB - JKC. Dakle, direktan let iz Južne Amerike je moguć ... no, ne iz svih djelova Južne Amerike, ali sjeverni dio (Venecuela npr.) Južne Amerike je u doletu, pogotovo ako je u pitanju G550.
    Last edited by wulfy; 18-03-14 at 17:48.

  20. #120
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Da se ne bi igrali sa izrazajnim bogastvom vokabulara kad su uvrede u pitanju, i mislim da niko od forum-ucesnika nije u hendikepu pa da to ne zna, vec je pitanje dostojanstva i elementarne kulture da li reagovati identicno ili ne. Ljudskost je nesto sa cim nisu svi upoznati i jednostavnije je reci da se pojedini slazu sa izjavom g. Medojevica, zbog koje je nastalo vise postova, kao i moj citiirani.
    Dakle, slazete se sa ovom izjavom i g. Medojevicem:
    “Meni kao članu skupštinskog Odbora za bezbjednost, interesantna je tvrdnja da li se Šarić krio u Crnoj Gori, kao što sam ja tvrdio, ko ga je to čuvao i kako to da bezbjednosne službe Crne Gofre svih ovih godina nisu uspjele da ga lociraju u Crnoj Gori, gdje je sada uhapšen”, rekao je Medojević.
    Ja, apsolutno ne.

    Hvala Lepo

  21. #121
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    O cemu pricas da se predao gore. Na snimku se vidi da iz aviona koji je sletio u PG izlazi sa lisicama. Onda ga policajci predaju drugima. A druga scena izlazi iz jednog aviona u sakou i svezanih ruku, a iz drugog svezanih ruku i sakoom preko ruke, znaci da su mu skidali vezice dok je letio. Kako se pio Moet u avionuu
    Pa nisu ga hapsili na tuđoj teritoriji. Sve je bio dogovor, ušao u avion kao slobodan čovjek u Južnoj Americi, sa operativcima koji su ga dopratili i stavili mu lisice na teritoriji Crne Gore.

  22. #122
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Je li ko gledao prilog na TV Vijesti o ucvijeljenim Pljevljacima i njihovim reakcijama? Zato smo kao društvo tu gdje jesmo.
    oni su sa njim koliko cujem dobro zivjeli,ka Kotorani sa Fricom.Meni je drug imao 800e+baksis u Maximusu ka konobar.niko nije gledao odakle pare tim ljudima,nego samo je bilo vazno da daju platu redovno i da je dobra plata.Ni vlast nije interesovalo odakle tim ljudima pare.....

  23. #123
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Carcosa
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    :topsy_turvy::miserable:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	Capture.jpg 
Views:	198 
Size:	10.5 KB 
ID:	118894  

  24. #124
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Džaba Medojeviću sve. Što će čoek kada ga je narod pročitao!
    Bilo je riječi da ga je jedna baba urokljivo pogledala, i da od tad ni sam sebi ne vjeruje, pa rumeni, pa se blamira, pa ne zna kud će, pa ode do Zukorlića da zajedno gledaju Sulejmana Veličanstvenog, pa proziva onemoćale i već ojađene studente, pa proziva uhapšenog čovjeka... ma svašta i NIŠTA!

    Majoooo, što još veli svijet o nama?
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  25. #125
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ne znam šta da odgovorim... Nešto duboko nije u redu s nama na nivou sistema vrijednosti. Podsjeti me ova priča o Medojeviću...


    Toliko se po masovnim medijima provlače neke teške riječi poput "lopov", "kontroverzni biznismen", "tajkun" i sl., da smo kao društvo potpuno oguglali i izgleda nam je postalo normalno da su svi vlasnici kapitala sumnjivi na ovaj ili onaj način i da u Crnoj Gori nema legalno zarađenog bogatstva. Samim tim, u očima prosječnog Pljevljaka (Crnogorca), Šarić je ok, dobar momak, dobrotvor, najbolji Pljevljak i šta sve ne, samo zato jer je novac od narko trgovine prao kroz pljevaljska preduzeća. Jednostavno, ljudima je usađeno da svi kraduckaju, švercuju, posluju na crno, da su svi korumpirani i plivaju u sivom... Tako se gubi osjećaj za dobro/loše ili makar društveno poželjno/nepoželjno, jer, je li, svi su loši.

    Hoće li mi neko reći odakle ovi hijeroglifi? Šta se dešava?
    In vino veritas

Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Darko Rundek!!!
    By DzoniS in forum Muzika
    Replies: 87
    Last Post: 19-09-10, 01:10
  2. Darko Rundek - Mhm A-ha Oh yeah Da-Da
    By Tyler^Durden in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 12-07-06, 01:38
  3. Darko Pajovic u IUCN-u
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 25-08-05, 11:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •