Page 4 of 10 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 248

Thread: Uhapšen Šarić Darko

  1. #76
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    4,073
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    gospodin

  2. #77
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Prase odvratno,klosarcina,diler ,smecar i lijepo sam mu reka.Gospodin vele.

  3. #78
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default


    12.39 - U obraćanju ministrima prvog potpredsednika Vlade Aleksandra Vučića koji je naglasio da je vest da se narko-bos Darko Šarić nalazi u pritvorskoj jedinici Specijalnog suda u Ustaničkoj velika, važna i dobra vest za građane Srbije. On je saopštio i da se Šarić video sa sinom u međunarodnoj zoni podgoričkog aerodroma.
    Vučić je naglasio da Šarić ne može da dobije status svedoka saradnika odnosno status zaštićenog svedoka jer je optužen kao organizator kriminalne grupe.

    Vicepremijer je rekao i da je Šarić praćen 270 dana putem video-nadzora, da je putem dži-pi-esa locirano 20 objekata u kojima se krio kao i da su čak 75 puta presretani i-mejlovi 15 osoba koje su s njim bile u kontaktu. Prislušna sredstva na otvorenom i u zatvorenom prostoru korišćena su 51 put, tajni pretresi obavljeni su na 25 lokacija, a geografsko pozicioniranje odrađeno je 300 puta.

    Kada je Šarićevo kretanje locirano u 4 zemlje Latinske Amerike, krenulo se u akciju posle razgovora u BIA kako i na koji način bezbedno sprovesti njegovo hapšenje. Uspostavljena je saradnja ministarstava pravde Srbije i Crne Gore pa su agenti bezbednosnih službi obe zemlje zajednički boravili na teritoriji trećih zemalja.
    U akciji je angažovano 20 saradnika, a učestvovalo je i 15 stranih obaveštajnih službi među kojima je američka CIA imala najzapaženiju ulogu pa joj je Vučić ovom prilikom izrazio i posebnu zahvalnost. Vicepremijer je uspešno privođenje pravdi čestitao svim učesnicima u akciji.

    Prvi potpredsednik vlade je kazao i da je Šarićev branilac Radoslav Baćević 24. februara ponudio bezuslovnu predaju svog branjenika koja je prihvaćena iz nekoliko razloga - da ne bi došlo do odugovlačenja kroz ekstradiciju, zbog fer suđenja kao i da bi se konačno utvrdila istina.
    Sta se sve godinama pisalo protiv reputacije Drzave CG zbog izjava g. Medojevica i njemu slicnih po Srbiji i CG...
    Ao...
    Izvinjenja nigdje...

    Hvala Lepo

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,954
    Thanks Thanks Given 
    4,794
    Thanks Thanks Received 
    9,840
    Thanked in
    3,731 Posts

    Default

    Taj da se izvini? Istampa bi ovu izjavu i usta bi mu je nabio da je proguta.

  5. #80
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Upravo ide snimak sa PG aerodroma na RTCG dolazak i odlazak - snimak uprave policije CG...
    Izvedose ga iz jednog, uvedose u drugi avion... Vjerovatno da bi imali dokaz da je stvarno bio tu...

    A u najavi voditelj kaze: "Pogledajte njegov susret sa clanovima porodice" Pa, ono, policija, jes'...


    Sent from my  9790

  6. #81
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Izvedose ga iz jednog, uvedose u drugi avion... Vjerovatno da bi imali dokaz da je stvarno bio tu...

    A u najavi voditelj kaze: "Pogledajte njegov susret sa clanovima porodice" Pa, ono, policija, jes'...


    Sent from my  9790
    Kako ja shvatih nemaju prof. montazere za sluzbene video snimke da bi uspjesno "zamutili" likove agenata i porodice, pa su "cropovali" na brzinu i ono sto su stigli.. Vjerovatno ce u toku dana to bolje uraditi i prikazati kompletnije video izvjestaj. To nije snimak TV snimatelja i za shvatiti je.. Vjerovatno nisu ocekivali da ce Srbija objaviti sve "javno"..

    Hvala Lepo

  7. #82
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    ko mu je majka od ove petorice profi zamućenih db-ovaca?

  8. #83
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Pa za Svece su nadlezni religijski poglavari, ali to sto taj covjek optuzuje CG za sve i svasta je obican primitivizam i bezobrazluk. Sramota.

    Hvala Lepo
    Auf jes jadna Crna Gora ne može živjet od Medojevića. Ona oće da prosperira ali ne da joj medo. Fala bogu pa ima ko da brani jadnu, nevinu, neznavenu Crnu Goru i njenu vrhušku od ovija neznabožnika. Prije svega ANB i BIU, najugroženije. A i onoga Dikića i bratiju isto.
    You can kill a player, but you can't kill the game

  9. #84
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Dovoljno je sto i CG dijaspora cita takve izjave g. Medojevica pa zazire od priv. poslovanja i povratka u CG - sto bi bilo odlicno za CG ekonomiju, a mogu misliti kako takvu reputaciju CG dozivljavaju stranci koji te i slicne price od takvih politicara slusaju :"CG mafijaska drzava koja cuva najveceg bla bla kriminalca bla bla". Nemojte... Vi ste navikli na price pricine i to vam je mozda normalnost lupetanje - i puj pike bilo proslo i ne vazi receno. Drugacija perspektiva.

    Hvala Lepo

  10. #85
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne nego treba pričati kako je ovde med i mleko, teku pare u potocima, zajebali Luksemburg da nam se čoče gastarbajteri ne stresiraju.

    Śedi.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  11. #86
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Carcosa
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako imam osecaj da ce srbijanski kartel izdati-zajebati crnogorski kartel...
    Jedva cekam da vidim na sta ce ovo da lici...

    Mogu se kladit da cemo mi izvuc deblji kraj, nazalost.

  12. #87
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Dovoljno je sto i CG dijaspora cita takve izjave g. Medojevica pa zazire od priv. poslovanja i povratka u CG - sto bi bilo odlicno za CG ekonomiju, a mogu misliti kako takvu reputaciju CG dozivljavaju stranci koji te i slicne price od takvih politicara slusaju :"CG mafijaska drzava koja cuva najveceg bla bla kriminalca bla bla". Nemojte... Vi ste navikli na price pricine i to vam je mozda normalnost lupetanje - i puj pike bilo proslo i ne vazi receno. Drugacija perspektiva.

    Hvala Lepo
    Malo šta je Medojević slagao ili rekao neistinu, samo njegova teatralnost i glup način davanja informacija umanjuju težinu izrečenog i narod ga ne shvata ozbiljno.

    Hm, mafijaška država... Brano Mićunović, Aco Đukanović, Vesko Barović, Milo Đukanović, Sveto Marović. Ovo je naš državni aparat. Molim te, izdvoj mi poštenog čovjeka sa ovog spiska.

  13. #88
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Ne nego treba pričati kako je ovde med i mleko, teku pare u potocima, zajebali Luksemburg da nam se čoče gastarbajteri ne stresiraju.

    Śedi.
    potpisujem.:smug:

  14. #89
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Sve je meni jasno. Ali nekoga uhapsiti u Latinskoj Americi, isporuciti ga Podgorici i on u 8 i45 stize u Beograd. Uglancan, sredjen, sa osmjehom i sve to za manje od 8-9 sati... Uz to sve nosi preplanuli ten i par kila viska. Ljudi kako nam mazu oci. Da se kladimo da je bio nedje po CG i da je jutros sjeo u avion i otisao za srbiju.

  15. #90
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Malo šta je Medojević slagao ili rekao neistinu, samo njegova teatralnost i glup način davanja informacija umanjuju težinu izrečenog i narod ga ne shvata ozbiljno.

    Hm, mafijaška država... Brano Mićunović, Aco Đukanović, Vesko Barović, Milo Đukanović, Sveto Marović. Ovo je naš državni aparat. Molim te, izdvoj mi poštenog čovjeka sa ovog spiska.
    Izgleda da niste citali njegovu poslednju izjavu apropo slucaja Saric ali Vas ni to ne sprecava da napisete to sto jeste.
    Rekoh, vama je normalno da slusate da se "konferencija za stampu odvija SA Vile Gorica, i NA Vili Gorica, a meni nije... Kao sto mi nije normalno da g. Medojevic izjavljuje da se Saric krio u Cg i zato je uhapsen u CG sto jeste protiv reputacije DRzave CG, a sve stalo govori deseto - sumnjam da bi CIA dozvolila da ih koriste kao paravan za dnevnopoliticko tuzakanje po CG i Srbiji .. Vama eto jeste. Identicno mi nije normalno (a dijaspori nije svejedno), a neki sam mali "faktor" u CG dijaspori, da godinama cujemo izjave CG opozicije koja za sve i svasta optuzuje Drzavu CG i sve drzavne institucije za "mafijasko djelovanje i saradnju", i da se ne dolazi u Cg sem na odmor, iako su mnogi iz dijaspore bili i jesu zainteresovani za povratak porodica u CG i za poslovanje u istoj..
    Ne znam sta je za Vas postenje i kako to projektujete na te ljude pravno ili kako vec, ali sve je do razlicite perspektive koja je drugacija za dijasporu.
    No.. u svakom slucaju uzasno je djelovalo i djeluje na reputaciju CG u svakom smislu.
    Vi sve to posmatrate na drugaciji nacin i ok.. Ovo je pogled 'spolja"..
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 18-03-14 at 14:22.

  16. #91
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Izvedose ga iz jednog, uvedose u drugi avion... Vjerovatno da bi imali dokaz da je stvarno bio tu...

    A u najavi voditelj kaze: "Pogledajte njegov susret sa clanovima porodice" Pa, ono, policija, jes'...


    Sent from my  9790
    iz kojeg je aviona izasao u pg....iz amerike do pg,pa nije valjda MA....

  17. #92
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Sve je meni jasno. Ali nekoga uhapsiti u Latinskoj Americi, isporuciti ga Podgorici i on u 8 i45 stize u Beograd. Uglancan, sredjen, sa osmjehom i sve to za manje od 8-9 sati... Uz to sve nosi preplanuli ten i par kila viska. Ljudi kako nam mazu oci. Da se kladimo da je bio nedje po CG i da je jutros sjeo u avion i otisao za srbiju.
    ali je bio jutros rano u solrijum da ne izgubi taman ten....:smug:

  18. #93
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Sve je meni jasno. Ali nekoga uhapsiti u Latinskoj Americi, isporuciti ga Podgorici i on u 8 i45 stize u Beograd. Uglancan, sredjen, sa osmjehom i sve to za manje od 8-9 sati... Uz to sve nosi preplanuli ten i par kila viska. Ljudi kako nam mazu oci. Da se kladimo da je bio nedje po CG i da je jutros sjeo u avion i otisao za srbiju.
    Nisu ga uhapsili tamo da bi izbjegli procedure oko ekstradicije, nego su se dogovorili da on doleti ovamo i da se preda, što je i uradio valjda avionom iz Urugvaja. A naravno da su dogovorili nešto u interesu Šarića i naših i srbijanskih vlasti. Platiće neko ranga Bebe Džaković kao prilog našoj borbi protiv korupcije na visokom nivou, u Srbiji isto tako, možda i Dačić ako je to interes Vučića i izio vuk magarca. Gazde Šarića i ovih naših i srbijanskih pulena i dalje će da drmaju sa njima.

  19. #94
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ali ovi sektasi ih raskrinkase samo su dan kad ce objavit promasili

  20. #95
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zanimljiv je clanak klix.ba o hapsenju.

    Sa telefona sam pa ne mogu kopirati. Pogledajte

  21. #96
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    neki sam mali "faktor" u CG dijaspori

    UUUUUU

    Prvo, govori u svoje lično ime a ne u kolektivno.

    Evo i ja sam Crnogorka u dijaspori (doduše, ph faktor neutralan) pa opet bogu zahvaljujem što još uvek građani ili opozicija mogu otvoreno da kritikuju vlast, državu i probleme u istoj.

    To o čemu ti pričaš, sestro po raseljenju, je cenzura.

    A kolko ja znam, ispravi me grešnu, cenzura baš i ne ide uz evropske i demokratske tekovine 21og vijeka kojima valjda naša ponosna domovina teži.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  22. #97
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Genoa
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Majo,mozes li navesti bar jednu drzavu sa iole vecim standardom u koju njena dijaspora ulaze novac? Ako smo spali da nas finansira dijaspora,onda bolje da ukinemo drzavu.

  23. #98
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    G. Miss_Lucifer, cudni ste mi kao forumski sagovornik pa Vas uglavnom izbjegavam jer mi se Vas "ton" obracanja ne dopada..
    Zasto ne razumijete pravilno ono sto pisem - nije moj problem, ali zbog ostalih cu pojasniti receno. Naravno da je moje vidjenje u pitanju, a to "mali faktor" u dijaspori se odnosi na neku malu "funkciju" udruzenja u Dijaspori i kontaktima koje iz te osnove imamo ili smo imali.
    Razlika je "samo" u tome sto van CG kleveta nije eliminisana iz zakona kao u CG, i mi koji postuujemo zakon iz tog razloga imamo mjeru pa ne optuzujemo bez dokaza nikoga ni na opste prihvacenim cula-rekla kazala, ni anonimno preko neta jer to ne izbjegava mogucnost dejstva zakona.
    G. Miss_Lucifer, ne zamjerite sto cete i dalje biti ignorisani i sto je ovaj moj komentar zbog drugih sagovornika bila iznimka.
    Poz.

    Hvala Lepo

  24. #99
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fecfatidis View Post
    Majo,mozes li navesti bar jednu drzavu sa iole vecim standardom u koju njena dijaspora ulaze novac? Ako smo spali da nas finansira dijaspora,onda bolje da ukinemo drzavu.
    http://www.vijesti.me/vijesti/crnogo...-clanak-187023
    Da ne skrecemo sa teme i svega sto ide uz nju, USA je poseban primjer, Kina, Indija, Latino drzave sve.. Ali to vjerovatno znate..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 18-03-14 at 14:54.

  25. #100
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sa makijavelistima svakako nemam o čemu da razgovaram.




    Nema na čemu.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


Page 4 of 10 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Darko Rundek!!!
    By DzoniS in forum Muzika
    Replies: 87
    Last Post: 19-09-10, 01:10
  2. Darko Rundek - Mhm A-ha Oh yeah Da-Da
    By Tyler^Durden in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 12-07-06, 01:38
  3. Darko Pajovic u IUCN-u
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 25-08-05, 11:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •