Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 248

Thread: Uhapšen Šarić Darko

  1. #51
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Brata sprovode iz aviona i on radi onome iz BIE dobar dan sa odmjehom. Hahaaah kakav sef.

    Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4
    like a boss iiiiiiiispljevalja!

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Dogovorili su se sigurno, ali zivi bili pa vidjeli pasce sa njim i neka krupna riba, od nasih ili njihovih glavara, naguzice neko nekog tu 100%

  3. #53
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    što ne quotovah ovo gore *eba me pas avetnog...

  4. #54
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Prvi put posle dugo god. sam odgledala RTCG Dnevnik pa sam iznenadjena, a vi ste mozda navikli da to slusate pa ne obracate paznju...

    Hvala Lepo

  5. #55
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  6. #56
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Molim lepo

    Sent from my Samsung Galaxy Duos

  7. #57
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Dogovorili su se sigurno, ali zivi bili pa vidjeli pasce sa njim i neka krupna riba, od nasih ili njihovih glavara, naguzice neko nekog tu 100%
    upravo zbog tog dogovora i neće past niko krupan..

    ali interesantnije mi je onanisanje pojedinih forumaša na lik i djelo Šarića :lolblue:
    mentalni sklop na nivou :mrgreen:
    prašćajte, odoh malo do primorja na pivo i kaficu, pusa

  8. #58
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Swedish_House_Mafia View Post
    upravo zbog tog dogovora i neće past niko krupan.
    Pakuje se Dačiću vele, pa 'aj i to čudo da vidimo.

    Mada izdržljiva je to bubašvaba, nema njemu kraja bez sekire
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  9. #59
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    :lolblue:

    Quote Originally Posted by mok4 View Post
    Znači sad sam siguran.Mogu vani da izadjem da se igram?
    Uhapšen je GOSPODIN Darko Šarić.
    možeš slobodno, nema više čika koji meće drogu u piće

    Inače, novinarka koja poslije polusatnog govora ministra koji objašnjava da se Šarić bezuslovno predao i da je jedino tražio da se vidi sa advokatom i porodicom, pita "pa jel' to znači da se predao???", samo neka je zdraO!
    Uopšte pitanja novinara su više nego smiješna, a Da$a, koji ka' da je došao u zvaničnu diplomatsku posjetu izlazi sa osmjehom, onaj mu BIA-vac prilazi "kako ste putovali gospodine Šariću, imate li primjedbe?" a Da$ko veli "Dobar dan, gospodo, sve je u redu" i samo sam čekala da vidim ceveni tepih i da počne da maše, tako mi je izgledalo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #60
    Join Date
    May 2011
    Location
    BR
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    77 Posts

    Default

    Slijedi show za Evropu.. Mora neka funkcionerska glava da padne.

    Kolika je kvota na Dacica, mislim da je on prvi pik.
    A ovde..hmmm...

  11. #61
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Rashko je na*ebo!

    Sent from my Samsung Galaxy Duos

  12. #62
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    “Meni kao članu skupštinskog Odbora za bezbjednost, interesantna je tvrdnja da li se Šarić krio u Crnoj Gori, kao što sam ja tvrdio, ko ga je to čuvao i kako to da bezbjednosne službe Crne Gofre svih ovih godina nisu uspjele da ga lociraju u Crnoj Gori, gdje je sada uhapšen”, rekao je Medojević.

    http://www.cdm.me/drustvo/hronika/me...estitke-vucicu
    Boze mili sta je sa ovim covjekom.. Ovoliko mrznje prema CG-ri da svaku svjetsku muku sa CG poveze i preslika krivicu na CG... Zalosno...

    Hvala Lepo

  13. #63
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Boze mili sta je sa ovim covjekom.. Ovoliko mrznje prema CG-ri da svaku svjetsku muku sa CG poveze i preslika krivicu na CG... Zalosno...

    Hvala Lepo
    inače su ovi naši ljepotani cvećke...nisi ti odavno gledala dnevnike, u titovo pero si bio kriv dok se ne dokaže da si kriv..medo stara komunjara

  14. #64
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Vučić je kazao da su u okviru akcije agenti Srbije i Crne Gore boravili na teritoriji trećih zemalja.
    “Meni kao članu skupštinskog Odbora za bezbjednost, interesantna je tvrdnja da li se Šarić krio u Crnoj Gori, kao što sam ja tvrdio, ko ga je to čuvao i kako to da bezbjednosne službe Crne Gofre svih ovih godina nisu uspjele da ga lociraju u Crnoj Gori, gdje je sada uhapšen”, rekao je Medojević.
    Pa za Svece su nadlezni religijski poglavari, ali to sto taj covjek optuzuje CG za sve i svasta je obican primitivizam i bezobrazluk. Sramota.

    Hvala Lepo

  15. #65
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Pa za Svece su nadlezni religijski poglavari, ali to sto taj covjek optuzuje CG za sve i svasta je obican primitivizam i bezobrazluk. Sramota.

    Hvala Lepo
    seko živimo u mafijaškoj državi, osvesti se...svi p*de u istu tikvu...tj nama po glavi...a mi uživamo...u mirisu...

  16. #66
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by radza-madza View Post
    seko živimo u mafijaškoj državi, osvesti se...svi p*de u istu tikvu...tj nama po glavi...a mi uživamo...u mirisu...
    Kad jedan politicar koji je clan parlamenta CG, prima platu i beneficije od budzeta gradjana Cg moze da optuzuje CG za svasta, ne cudim se Vama sto uopsteno "pjevate istu tu pjesmu".
    U drugoj drzavi to ne bi moglo proci tek onako ... Ne znam..

    p.s. evo sad ispravise ono ponavljanje iz prethodnog vanrednog dnevnika "sa" i "na" Vili Gorica.. Cudo "u" Vili Gorica..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 18-03-14 at 14:04.

  17. #67
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Pakuje se Dačiću vele, pa 'aj i to čudo da vidimo.

    Mada izdržljiva je to bubašvaba, nema njemu kraja bez sekire
    mislim da bi ako Dacic krene ka dolje i Vucic trebao da se ispita,bili su oni u Slobovoj ekipi dovoljno,a i poslije njega evo.....

  18. #68
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    mislim da bi ako Dacic krene ka dolje i Vucic trebao da se ispita
    Eh dušo moja draga, zar te sve ove godine života na Balkanu nisu naučile da se ovde ništa ne treba



    P.S. Voljela bih da imam imenjakinjin idealistički pogled na svijet i državu, da odmorim malo. Zavidim, Maki.
    Last edited by Miss_Lucifer; 18-03-14 at 14:10.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  19. #69
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Pa za Svece su nadlezni religijski poglavari, ali to sto taj covjek optuzuje CG za sve i svasta je obican primitivizam i bezobrazluk. Sramota.
    Medojević je izgubio svaki kredibilitet kod naroda, zato se i služi metodama"ŕ la šlihtanje" strancima, tj. medijima ... ništa novo, SREĆA da je i prije nego li je dobio vlast pokazao ko je i što je!

    A vezano za "Darka" - izvjesno je da će se klupko početi odmotavati, i to onako kako odgovara trenutnoj vlasti u Srbiji i njihovim nalogodavcima, a ko su - to je najlakše viđet po velikim inostranim investicijama u Srbiji. Opet kao i nekad regionalni politički primat preuzima Srbija, a za Darka nešto ni najmanje ne brinem, jer ne sumnjam da mu je uloga zaštićenog svjedoka mnogo-mnogo primarnija, negoli kao organizatora, čega li već...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  20. #70
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Kad jedan politicar koji je clan parlamenta CG, prima platu i beneficije od budzeta gradjana Cg moze da optuzuje CG za svasta, ne cudim se Vama sto uopsteno "pjevate istu tu pjesmu".
    U drugoj drzavi to ne bi moglo proci tek onako ... Ne znam..

    Hvala Lepo
    seko, optužuje one koji su od cg napravili to što su napravili...i jbms za meda nego će na kraju ispast pojeo vuk magarca a 2 generacije ljudi osakaćene za normalan život... zbog takvih koji ne vide dalje od meda ili se foliraju da ne vide...mislim bitnije je to nego vrtanje kredita rusima, zaduživanje, euro po euro, zavale, košljuni,i to...

  21. #71
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vucic izjavljuje kako su 24. februara od Saricevog advokata dobili ponudu o predaji, koju su i prihvatili.

    Interesantno je to sto je istog dana sud dobio punomocje novog advokata, a dva dana kasnije (26. februara) Tomanovic izjavljuje da se dogovorio sa Saricem da ga vise ne brani, jer "nema uslova za pravicno sudjenje". Vise se ne zna ko je lud, a ko normalan.

    Sent from my  9790

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    poslušajte vi mene

  23. #73
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    On se zahvalio američkoj agenciji DEA koja je, kako je kazao, godinama pratila i vodila ovu akciju protiv Šarića, u saradnji sa srpskom Bezbjednosnom informativnom agencijom (BIA).

    Medojevic je brat, on se zahvaljuje :0
    sad ce iz DEA da mu kazu nema na cemu

    Medojević: Rasvijetliti političke veze sa slučajem Šarić

    Uvecaj!
    Nebojša Medojević (Foto: Luka Zeković)



    Hapšenje Darka Šarića sjajna je vijest za sve građane regiona, jer nastaje preokret u borbi protiv balkanske konfederacije organizovanog kriminala, kazao je funkcioner Demokratskog Fronta, Nebojša Medojević.
    Šarić, optužen za šverc droge i pranje novca, bezuslovno se predao organima Srbije. On je nakon hapšenja doveden u Beograd i nakon identifikacije u policiji sproveden je u Specijalni sud.


    Medojević je kazao da očekuje rasvjetljavanje svih političkih konekcija i mreže podrške koju je kartel imao u vladama najmanje pet država regiona.
    "Spektakularno hapšenje jednog od bosova balkanske mafije, Šarića, sjajna je vijest za sve građane u regionu jer nastaje preokret u borbi protiv balkanske konfederacije organizovanog kriminala, koja je vremenom postala bezbjednosna prijetnja i ugrožavala interese i Evropske unije i Sjedinjenih Američkih Država", rekao je Medojević.
    Medojević je naveo da je hapšenje za njega veliko iznenađenje imajući u vidu, kako je rekao, političke uticaje i konekcije koje je Šarić imao i od crnogorskih i srpskih političara.
    On se zahvalio američkoj agenciji DEA koja je, kako je kazao, godinama pratila i vodila ovu akciju protiv Šarića, u saradnji sa srpskom Bezbjednosnom informativnom agencijom (BIA).
    "Posebno treba pohvaliti profesionalnost BIA-e koja je radila u teškim uslovima, imajući u vidu da je više akcija protiv Šarića provaljivano od srpske policije", naveo je on.
    Medojevića je rekao da je od ranije poznato da je Šarić uživao puno političku, bezbjednosnu, logističku i svaku drugu pomoć u Crnoj Gori.
    Medojević smatra da je biti da istraga i suđenje ukažu na sve političke konekcije i uticje i načine na koji je taj narko kartel prao novac i kreirao ekonomije država u regionu.
    "I kako je uz pomoć korupcije imao na platnom spisku veliki broj imena iz politike, bezbjednosnih agencija, policije, tužilaštva, sudija, koji su održavali ovaj sistem na vlasti", kazao je on.
    Medojević je čestitao srpskim vlastima.
    "Posebno prvom potpredsjedniku Vlade Aleksandru Vučiću, koji je i mene iznenadio. Ja sam zbog političkih uticaja koje je taj kartel imao u Srbiji, imao rezerve da li srpske vlast ima kapacitete da dovede tu akciju do kraja, posebno nakon puštanja na slobodu Stanka Subotića koji je jedan od važnih segmenata čitave priče", kazao je Medojević.
    On je ocijenio da je politički korektno što akcija nije izvedena dan pred izbore, da se utiče na biračko tijelo, jer je, dodao je, i ovako Vučić već imao veliku prednost.
    "Meni kao članu Odbora za bezbjednost, interesantna je tvrdnja da li se Šarić krio u Crnoj Gori, kao što sam ja tvrdio, ko ga je to čuvao i kako to da bezbjednosne službe Crne Gofre svih ovih godina nisu uspjele da ga lociraju u Crnoj Gori, gdje je sada uhapšen", rekao je Medojević.
    On je kazao da hapšenje Šarića predstavlja snažan udarac balkanskoj konfederaciji organzovanih kriminala, »koja je imala snažan politički uticaj u regionu.
    "Ali to šalje i jednu jasnu poruku da bezbjednosne agencije u regionu ne mogu da se bore protiv org kriminala bez pomoći svjetksih, globalnih agencija kakva je DEA", zaključio je Medojević.




    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #74
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Upravo ide snimak sa PG aerodroma na RTCG dolazak i odlazak - snimak uprave policije CG...
    G. Medojevic nije uputio izvinjenje CG-ri, i za sve one koje je dugo godina optuzivao?
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 18-03-14 at 14:17.

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Majko sveta kakva je to kretencina. Ja ne znam pamti li istorija mrznijega i ljigavijega "politicara". Coek je puka potpuno...

Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Darko Rundek!!!
    By DzoniS in forum Muzika
    Replies: 87
    Last Post: 19-09-10, 02:10
  2. Darko Rundek - Mhm A-ha Oh yeah Da-Da
    By Tyler^Durden in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 12-07-06, 02:38
  3. Darko Pajovic u IUCN-u
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 25-08-05, 12:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •