View Poll Results: Nevinost je

Voters
124. You may not vote on this poll
  • Pozeljna

    38 30.65%
  • Nije pozeljna

    17 13.71%
  • Nebitno

    69 55.65%
Page 2 of 14 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 344

Thread: Nevinost

  1. #26
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Patoloska ljubomora je dja'olja rabota, moj Biga; nije to sto govoris u pitanju, vjeruj mi, nego ne bih da idem u off... Kakvu razliku cini to da li sam ja imala jednog ili stotinu i jednog i on jednu ili stotinu i jednu? Da se razumijemo - ne podrzavam ni ako je zena imala previse partnera, a bogami ni muskarac. Ako vi mozete da "umacete", to cinite iz nekog svog razloga, pa zasto i zene ne bi mogle da rade to isto ako postoji isti ili slican razlog? Uostalom, zar nije bitnija sadasnjost, da nam je lijepo u vezi, zdravi smo, slazemo se, mozemo da planiramo buducnost, od tamo neke nevinosti? A koliko je tek djevojaka izgubilo nevinost racunajuci da je to veza za cijeli zivot, a na kraju podje sve po zlu i one ostanu i bez nevinosti i bez momka/muza... I sta onda? Treba li da se osjeca manje moralnom zbog toga?Iskreno, prostitutke, makar i te iz Valentina, rade to za novac, i za moj pojam su postenije od onih koje svakom ulijecu u krevet ne bi li se bogato udale, ili bar udale uopste. Ugrubo receno: za prve makar znas sta mozes da ocekujes od njih, za ove druge ne Na kraju cu biti i malo feministicko-prakticna: da znate samo koliko je gubljenje nevinosti bolno za zenu, pozeljeli biste da tog famoznog himena nema uopste A valjda i zena ne treba da ima odnose iskljucivo zbog produzenja vrste, nego i zbog uzivanja, majku mu
    Po meni je nevina djevojka kao poklon,neotpakovan,jedinstven.Vecina nas je imala bar jednu ili dvije vec otpakovane djevojke pa zna o cemu pricam,otpakovane cijenio nisam uopste,mislim jesam ali ni hiljaditi dio od neotpakovane.Razlika u ponasanju,razmisljanju,vaspitanju vidno razlicita
    Last edited by BIGa; 08-03-14 at 14:53.

  2. #27
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Po meni je nevina djevojka kao poklon,neotpakovan,jedinstven.Vecina nas je imala bar jednu ili dvije vec otpakovane djevojke pa zna o cemu pricam,otpakovane cijenio nisam uopste,mislim jesam ali ni hiljaditi dio od neotpakovane.Razlika u ponasanju,razmisljanju,vaspitanju vidno razlicita

    Prvo, sama činjenica da govoriš o djevojci kao o "poklonu" tj objektu koji je otpakovan ili neotpakovan dovoljno govori o razvitku tvoje svesti.

    Drugo, nevine devojke su vaspitane, seksualno aktivne nisu? Mislim da je moj pokojni pradeda bio otvorenijeg uma.

    Forum briljira ovih dana.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  3. #28
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Prvo, sama činjenica da govoriš o djevojci kao o "poklonu" tj objektu koji je otpakovan ili neotpakovan dovoljno govori o razvitku tvoje svesti.

    Drugo, nevine devojke su vaspitane, seksualno aktivne nisu? Mislim da ne moj pokojni pradeda bio ptvorenijeg uma.

    Forum briljira ovih dana.
    Samo postujem pravila foruma i ne upotrebljavam neke izraze da se neko ne bi pronasao u onome sto pricam.A i istina boli, znam,vaspitanje je cudo.
    Last edited by BIGa; 08-03-14 at 15:03.

  4. #29
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Klasičan "ostao sam bez argumenata pa ću raspravu preneti na lično polje" manevar.

    Ako želiš da impliciraš da sam ja nevaspitana, molila bih te da obrazložiš svoju suludu tvrdnju.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  5. #30
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    BIGa, aj sad da te vidim murice.. :biggrin:

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,937
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,327
    Thanked in
    1,859 Posts

    Default

    Opa opštenarodno veselje...

    Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  7. #32
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Klasičan "ostao sam bez argumenata pa ću raspravu preneti na lično polje" manevar.

    Ako želiš da impliciraš da sam ja nevaspitana, molila bih te da obrazložiš svoju suludu tvrdnju.
    Opet pogresno tumacis,niko nije rekao da si ti nevaspitana,bez ako sama mislis da jesi.Moje misljenje da vise uvazavam nevine djevojke je iz razloga sto cekaju,pametnog,postenog i donekle lijepog momka.Nema potrebe da pricam o tome sto skoro svaka "otpakovana" sadasnjem momku ili ti 'j****u" govori moj prvi je bio i onda sve najgore kaze? I sto treba covjek da misli o toj finoj djevojci? Kakva je ta djevojka koja je spavala sa tim momkom o kome je rekla sve najgore,znaci da je gora 100 puta od njega,ili nije?

  8. #33
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    ove nedelje kontrolni iz matematike, pi...

  9. #34
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    ne bih se mEšala osim da podržim @miss Lucifer jer ne mogu joj dati reputaciju a zaslužila ih je na svakom postu koji je napisala na ovoj i na onoj "pokojnoj" temi na Ljubavi...za ženu je bitno kakav je čovjek a ne koliko je partnera imala....ekvivalentno tome, moja najbolja prijateljica, koja je od svih cura u društvu najviše partnera imala, je bila najbolje i najosjećajnije, najvjernije i najpoštenije stvorenje koje sam u životu upoznala...toliko o tome...
    Daj bože da moja djeca nikad ne pomisle da je broj partnera ekvivalent poštenju i karakteru djevojke sa kojom se zabavljaju!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #35
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ove nedelje kontrolni iz matematike, pi...
    Pronadje li se? :lolblue:

  11. #36
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Pronadje li se? :lolblue:
    aha...posebno u ovome što je tebe neka tamo ispljuvala kao svog prvog :*

  12. #37
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ne bih se mEšala osim da podržim @miss Lucifer jer ne mogu joj dati reputaciju a zaslužila ih je na svakom postu koji je napisala na ovoj i na onoj "pokojnoj" temi na Ljubavi...za ženu je bitno kakav je čovjek a ne koliko je partnera imala....ekvivalentno tome, moja najbolja prijateljica, koja je od svih cura u društvu najviše partnera imala, je bila najbolje i najosjećajnije, najvjernije i najpoštenije stvorenje koje sam u životu upoznala...toliko o tome...
    Daj bože da moja djeca nikad ne pomisle da je broj partnera ekvivalent poštenju i karakteru djevojke sa kojom se zabavljaju!
    Donekle se slazem sa tobom,ali mi samo ovo reci,ta tvoja prijateljica je tezila cemu ako ih je promijenila toliko a da je ona sve naj naj?

  13. #38
    Join Date
    May 2011
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Po meni je nevina djevojka kao poklon,neotpakovan,jedinstven.Vecina nas je imala bar jednu ili dvije vec otpakovane djevojke pa zna o cemu pricam,otpakovane cijenio nisam uopste,mislim jesam ali ni hiljaditi dio od neotpakovane.Razlika u ponasanju,razmisljanju,vaspitanju vidno razlicita
    U potpunosti se slazem sa tvrdnjom! Second Hand je second hand! :P

  14. #39
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Auuuu.. BIGa brani se brate moj.. :icon_frown:

  15. #40
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Opet pogresno tumacis,niko nije rekao da si ti nevaspitana,bez ako sama mislis da jesi.Moje misljenje da vise uvazavam nevine djevojke je iz razloga sto cekaju,pametnog,postenog i donekle lijepog momka.Nema potrebe da pricam o tome sto skoro svaka "otpakovana" sadasnjem momku ili ti 'j****u" govori moj prvi je bio i onda sve najgore kaze? I sto treba covjek da misli o toj finoj djevojci? Kakva je ta djevojka koja je spavala sa tim momkom o kome je rekla sve najgore,znaci da je gora 100 puta od njega,ili nije?
    aaa vi se na sastancima bavite tim razgovorima?! E pa sad mi je sve jasno
    Ta ti je djevojka taman broj, ako ti na prvom sastanku priča sve najgore o bivšem...nesam školovala...
    Bože me sabrani što bi rekla moja majka! Imate li vi kakvoga vašega, normalnoga razgovora ili tebe samo zanima ko je bolji ljubavnik, ti ili njen bivši?

    moj je momak bio pametan pošten i samo donekle lijep ne ljuti se ovo "donekle lijep" mi se mnogo sviđa
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #41
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    aha...posebno u ovome što je tebe neka tamo ispljuvala kao svog prvog :*
    Eh da je pa da znam o cemu govoris,imam svoje kriterijume koji su dosta teski za ispuniti,pa nemam problema sa tim

  17. #42
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    sam si napisao, jasno je da te boli, get over it, nastavi da živiš, ugušićeš se u safri.

  18. #43
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    aaa vi se na sastancima bavite tim razgovorima?! E pa sad mi je sve jasno
    Ta ti je djevojka taman broj, ako ti na prvom sastanku priča sve najgore o bivšem...nesam školovala...
    Bože me sabrani što bi rekla moja majka! Imate li vi kakvoga vašega, normalnoga razgovora ili tebe samo zanima ko je bolji ljubavnik, ti ili njen bivši?

    moj je momak bio pametan pošten i samo donekle lijep ne ljuti se ovo "donekle lijep" mi se mnogo sviđa
    Nije tacno,posle odredjenog vremena mora se doci i do te teme.A to donekle lijep sam naveo da ne bude sad da samo lijepi mogu da dobiju ono najbolje
    Last edited by BIGa; 08-03-14 at 15:25.

  19. #44
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Donekle se slazem sa tobom,ali mi samo ovo reci,ta tvoja prijateljica je tezila cemu ako ih je promijenila toliko a da je ona sve naj naj?
    a što bi ih mijenjala???? Đevojka se zabavljala sa par momaka i to je to?! Kakvo ti je to razmišljanje "promijenila ih je toliko"? Jednostavno su raskidali kao svi mladi ljudi...da se ne bi zanosio da je ostala u$eđelica da ti javim da je ona udata žena sa odraslom đecom i najbolja supruga čovjeku sa kojim je minimum dva tri puta raskidala kad su bili momak i djevojka i ponovo počinjali vezu koja je na kraju završena brakom....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #45
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Auuuu.. BIGa brani se brate moj.. :icon_frown:
    Cinjenica je da se davno izgubilo ono crnogorsko postenje,danas se svodi sve na voli svoje dijete i ako je komsijino...

  21. #46
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    volim ovu đecu što su odrastala u teglama za džem.

  22. #47
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    a što bi ih mijenjala???? Đevojka se zabavljala sa par momaka i to je to?! Kakvo ti je to razmišljanje "promijenila ih je toliko"? Jednostavno su raskidali kao svi mladi ljudi...da se ne bi zanosio da je ostala u$eđelica da ti javim da je ona udata žena sa odraslom đecom i najbolja supruga čovjeku sa kojim je minimum dva tri puta raskidala kad su bili momak i djevojka i ponovo počinjali vezu koja je na kraju završena brakom....
    Mislim da znam o kome pricas

  23. #48
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,064
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zvonci, koliko god se covjek trudio da nekom objasni ovakve stvari, mislim da samo gubi vrijeme. BIGa, razumijem te donekle, ali nemoj da mislis da ako ti cura kaze da je nevina, da je zaista tako. Namazane mogu sve to isfolirat, boli ih, ide krv, itd...ti ces povjerovat, a ona te izigrala. Ti zadovoljio svoju sujetu, ona se udala. Svi sretni, svi zadovoljni.
    ''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''

  24. #49
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Nije tacno,posle odredjenog vremena mora se doci i do te teme.
    kod normalnoga svijeta ne dolazi do tih tema...zašto bi neko o tome razgovarao osim da hrani svoj ego, tj da mu njegova djevojka stalno govori da je on bolji i ljubavnik i tehničar i po gabaritima....što je vaš najveći problem generalno....ka da je koga briga za lanjski snijeg
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #50
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Meni za ljubav View Post
    Zvonci, koliko god se covjek trudio da nekom objasni ovakve stvari, mislim da samo gubi vrijeme. BIGa, razumijem te donekle, ali nemoj da mislis da ako ti cura kaze da je nevina, da je zaista tako. Namazane mogu sve to isfolirat, boli ih, ide krv, itd...ti ces povjerovat, a ona te izigrala. Ti zadovoljio svoju sujetu, ona se udala. Svi sretni, svi zadovoljni.

    A sto ako djevojka nije namazana, nego samo iskrena i pokusava da pronadje pravu osobu u ovoj sve vise pokvarenoj sredini?

Page 2 of 14 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. kako ste izgubili nevinost ?
    By Godrafcf in forum Sex i erotika
    Replies: 44
    Last Post: 03-02-12, 18:45
  2. Da li je vise na cijeni nevinost
    By Marinela in forum Sex i erotika
    Replies: 225
    Last Post: 20-03-10, 10:38
  3. nevinost u braku ili...
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 90
    Last Post: 04-10-06, 11:50
  4. Kad je nevinost sramota...
    By CicaMaca in forum Sex i erotika
    Replies: 135
    Last Post: 23-03-06, 13:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •