View Poll Results: na EP kao najbolji treci direktno ide:

Voters
55. You may not vote on this poll
  • Ukraine

    2 3.64%
  • Croatia

    2 3.64%
  • Sweden

    3 5.45%
  • Denmark

    0 0%
  • Switzerland

    1 1.82%
  • Belgium

    1 1.82%
  • Czech Rep.

    1 1.82%
  • Hungary

    1 1.82%
  • Ireland

    0 0%
  • Serbia

    4 7.27%
  • Turkey

    2 3.64%
  • Slovenia

    1 1.82%
  • Israel

    0 0%
  • Norway

    0 0%
  • Slovakia

    1 1.82%
  • Romania

    1 1.82%
  • Austria

    0 0%
  • Poland

    2 3.64%
  • Montenegro

    22 40.00%
  • neko dvadeseti..

    11 20.00%
Page 12 of 28 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 276 to 300 of 694

Thread: EP 2016 - kvalifikacije

  1. #276
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makelele View Post
    Široko...ako nastave ovako,naša reprezentacija će utakmice igrati na stadion Lovćena
    Kad već optužuju nikšićki klan da žari i pali reprezentacijom red je kod nas da se igra...
    #fakenews

  2. #277
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Zastava tzv 'Velike Albanije'. Sad da sam na mjestu drzava (Grcka, Makedonija, CG i Srbija) pa da se tuze ovi smecari. Realno ne zanimaju me ni jedni ni drugi, al' ovo je krajnje smecarski odradjeno. Sto od ovoga koji je upravljao dronom (pa bio on ovaj uhapseni il neko drugi) do igraca ove male selekcije.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  3. #278
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sad su na hrvatskom RTL-u prikazali nekoga iz svečane lože s iPhoneom u ruci. Ne znam je li to taj brat albanskog premijera, ali ako jest vidi se da čovjek snima onu zastavu.

  4. #279
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Ne moze niko sa nama, jaci smo od sudbine.
    pričaju dva crnogorca kako da se bolje živi u budućnosti,
    kaže jedan-ajde da zaratimo sa amerikom.koja god je država sa njima ratovala i izgubila, procvjetala je,npr. Njemačka-viđi đe je sad,japan-viđi đe je sad...
    kaže drugi- a ko ti garantuje da ćemo da izgubimo?

  5. #280
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post

    Možemo li mi iz Bloka ispregovarat' kakvu autonomiju ili je ovo već gotova stvar,da se ne trudimo... :-)
    Shit has hit the fan !

  6. #281
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije problem utvrditi ko je upravljao, nego ko je DOPUSTIO da se ona stvar unese na stadion.Tako su mogli nuklearku unijeti da su htjeli.Neko je dopustio da odigra predstava....neko je pozajmio ključeve od pozorišta.
    Ad astra.

  7. #282
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Dje si ti to vidio da je cijepao zastavu?
    Krenuo je bio da gazi po njoj i ko zna sta bi sve radili, nismo ni gluvi ni coravi, sad sto se novinari rts-a vade to je druga prica....

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Kakvo postovanje za albanske reprezentativce sto nisu dali svoju zastavu da im cijepa Mitrovic!!! Kakva sloga ljudi, kad je doslo do frke svi zajedno su se drzali!
    Ti znas brate moj (Plav i Gusinje su albanski gradovi, ne zaboravi)

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ps: i to u sred bga
    Kako sam ponosan na ove albanske reprezentativce i na sebe sto sam albanac.... pa ovaj dozivljaj ne bih prodao ni za hiljadu eura!

  8. #283
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mok4 View Post
    Nije problem utvrditi ko je upravljao, nego ko je DOPUSTIO da se ona stvar unese na stadion.Tako su mogli nuklearku unijeti da su htjeli.Neko je dopustio da odigra predstava....neko je pozajmio ključeve od pozorišta.
    Ne mora značiti da je dron bio na stadionu. Ako se njime upravlja iPhoneom on može biti bilo gdje gdje je signal dostupan.

  9. #284
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mok4 View Post
    Nije problem utvrditi ko je upravljao, nego ko je DOPUSTIO da se ona stvar unese na stadion.Tako su mogli nuklearku unijeti da su htjeli.Neko je dopustio da odigra predstava....neko je pozajmio ključeve od pozorišta.
    Ne znam jesi li primjetio da "ona stvar" leti, a tribine JNA i nijesu baš najvisočija prepreka na svijetu...
    #fakenews

  10. #285
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    NEKA DAJU DOKAZ da je on upravljao, neka daju sliku daljinskog upravljaca i sve ce biti u redu. Ali toga vjerovatno nema, nego su ga uhapsili eto onako sto im se diga ***** i sto je mahao sa zastavom Albanije a ne onim transparentom

    Ps: evo sad ispada da sam ja albanac (a nisam) koliko ih branim, nego me boli nepravda i ocu sve na cistac da se izbaci, a ne da se okrivljuje samo 1 strana
    Druze koliko sam procitao dogovor saveza je bio da nema gostujucih navijaca i nema unosenja zastava Albanije receno je da ce svakog koga nadju sa albanskom zastavom hapsiti dakle ovaj lik koji se slikao sa zastavom ako zbog bilo cega uhapsen je bar zbog isticanja zastave
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  11. #286
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Druze koliko sam procitao dogovor saveza je bio da nema gostujucih navijaca i nema unosenja zastava Albanije receno je da ce svakog koga nadju sa albanskom zastavom hapsiti dakle ovaj lik koji se slikao sa zastavom ako zbog bilo cega uhapsen je bar zbog isticanja zastave
    Eto, rijeseno. Nije uhapsen zbog upravljanja nego zbog zastave. Idemo dalje...
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #287
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Niđe na svijet nema budala kao na Balkan, kako se ismijah noćas suze mi na oči idu.
    Naravno, šteta što se meč nije nastavio.

  13. #288
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Zastava tzv 'Velike Albanije'. Sad da sam na mjestu drzava (Grcka, Makedonija, CG i Srbija) pa da se tuze ovi smecari. Realno ne zanimaju me ni jedni ni drugi, al' ovo je krajnje smecarski odradjeno. Sto od ovoga koji je upravljao dronom (pa bio on ovaj uhapseni il neko drugi) do igraca ove male selekcije.
    Pa ovo i nije nikakva zvanicna zastava ovo je transparent tako da mi nije jasno sta je ovdjje ko branio konkretno.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  14. #289
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

  15. #290
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Krenuo je bio da gazi po njoj i ko zna sta bi sve radili, nismo ni gluvi ni coravi, sad sto se novinari rts-a vade to je druga prica....
    Nije tačno da je iko krenuo da je cijepa niti gazi. A sve i da jeste, pa šta onda?
    Ono nije zastava Albanije nego najobičnija provokacija albanskih nacionalista.

    Evo video klip



    Vidi se da je normalno uzeo transparent i da vuče kanap da bi dohvatio dron. Tu ulijeće albanska ekipa i počinje ******.

    Last edited by ASC; 14-10-14 at 23:08.

  16. #291
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije više stadion JNA, sad je stadion AA (Albanske Avijacije).
    :lolblue::lolblue:




  17. #292
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Dobro su ih zajebali, Albanija do pobjede par forfe vjerovatno. Iako je u Italiji Srbija najebala, a Italijani su organizovali utakmicu.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  18. #293
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Sad ce vama Tripleta da kaze o cemu se odje zapravo radi. Nikakve veze ovo nema sa Srbima i Albancima, RIJEC JE O VUCICU, opozicija je smisljeno ovo odradila da bi se napao Vucic pred cijelom Srbijom (nema ko ovo nije gledao). Vidjeli ste da je pola stadiona pjevalo 'Vucicu *****u izdao si Srbiju'. Albanskih navijaca nije bilo na stadionu tako da oni letjelicu nisu ubacili na teren, ovo je neki opozicionar uradio da bi izrevoltirao publiku i uspio je u tome.
    Kako volim kad sam u pravu. Samo je trebalo hladne glave razmisljat i shvatit neke stvari.

    VIDEO) SKANDAL: Član SRS uleteo u prenos i psovao Vučića!
    Igor Mikić iz Žarkova, član Srpske radikalne stranke, za vreme prekida utakmice Srbija - Albanija upao je u direktan prenos RTS-a i u kameru vikao: "Vučiću, *****u!"

    BEOGRAD - U trenutku kada je zbog dešavanja na terenu prekinuta fudbalska utakmica između reprezentacija Srbije i Albanije još jedan incident viđen je u televizijskom prenosu Radio-televizije Srbije. Kako Kurir saznaje u vrhu SNS smatraju da je neko iz FSS i Partizana pomogao u vezi sa ovim incidentom. Na stadion je upao*Igor Mikić iz Žarkova, član Srpske radikalne stranke. On je za vreme prekida utakmice upao u direktan prenos RTS-a i u kameru vikao: "Vučiću, *****u!"

    Situacija na stadionu Partizana potpuno je izmakla kontroli, a to potvrđuje i incident koji se dogodio u improvizovanom studiju Radio televizije Srbije.

    Naime, jedan od navijača, inače član SRS, uz pomoć ljudi iz FSS i Partizana iznenada je uleteo u kadar i prekinuo intervju voditelja Predraga Strajnića sa bivšim golmanom reprezentacije Jugoslavije Ivicom Kraljem.

    On je tada, u direktnom prenosu, vređao i psovao premijera Srbije Aleksandra Vučića.

    Uvrede na račun*premijera Srbije čule su se i na tribinama stadiona Partizana.


    Aj sad cao. Lijepo mi spavajte. :-*
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #294
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Nije tačno da je iko krenuo da je cijepa niti gazi. A sve i da jeste, pa šta onda?
    Ono nije zastava Albanije nego najobičnija provokacija albanskih nacionalista.

    Evo video klip



    Vidi se da je normalno uzeo transparent i da vuče kanap da bi dohvatio dron. Tu ulijeće albanska ekipa i počinje ******.

    Vec sam napisao da je uradio ono sto bi svako normalan uradio: uklonio prepreku sa stadiona. Da je srece Albanski igraci su trebali da im se pridruze i u sportskom duhu uklone tu prepreku kako bi se utakmica mogla nastaviti. A vecina ljudi na ovaj forum izgleda ne zna kako izgleda Albanska zastava pa misle da je ovo zapravo Albanska zastava. I ja bi sam uklonio Crnogorsku zastavu, ma nebitno koja je. I eto to pokusavam da objasnim ljudima da ne treba poklanjati puno paznje ovome jer po meni to predstavlja prepreku i nista vise. Da su ovako razmisljali Albanski igraci sada bismo znali ko je pobjedio. Uopste me ne zanima sta kome ta zastava znaci.
    Last edited by siraj; 14-10-14 at 23:16.

  20. #295
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Šta reći za albanski narod, a ne zaplakati?

  21. #296
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Odlicna fora nema price ali realno ako ovo prodje to ce bit odlican signal drugim reprezentacijama koje igraju meceve ove vrste da se bave svakakvim stvarima da bi dobili nesto sto je moguce da igrom ne bi.
    Pozdrav za foru sa dronom

  22. #297
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kažu po portalima da je Srbija već počela s pripremama za ponavljanje utakmice


  23. #298
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Kako volim kad sam u pravu. Samo je trebalo hladne glave razmisljat i shvatit neke stvari.

    VIDEO) SKANDAL: Član SRS uleteo u prenos i psovao Vučića!
    Igor Mikić iz Žarkova, član Srpske radikalne stranke, za vreme prekida utakmice Srbija - Albanija upao je u direktan prenos RTS-a i u kameru vikao: "Vučiću, *****u!"

    BEOGRAD - U trenutku kada je zbog dešavanja na terenu prekinuta fudbalska utakmica između reprezentacija Srbije i Albanije još jedan incident viđen je u televizijskom prenosu Radio-televizije Srbije. Kako Kurir saznaje u vrhu SNS smatraju da je neko iz FSS i Partizana pomogao u vezi sa ovim incidentom. Na stadion je upao*Igor Mikić iz Žarkova, član Srpske radikalne stranke. On je za vreme prekida utakmice upao u direktan prenos RTS-a i u kameru vikao: "Vučiću, *****u!"

    Situacija na stadionu Partizana potpuno je izmakla kontroli, a to potvrđuje i incident koji se dogodio u improvizovanom studiju Radio televizije Srbije.

    Naime, jedan od navijača, inače član SRS, uz pomoć ljudi iz FSS i Partizana iznenada je uleteo u kadar i prekinuo intervju voditelja Predraga Strajnića sa bivšim golmanom reprezentacije Jugoslavije Ivicom Kraljem.

    On je tada, u direktnom prenosu, vređao i psovao premijera Srbije Aleksandra Vučića.

    Uvrede na račun*premijera Srbije čule su se i na tribinama stadiona Partizana.


    Aj sad cao. Lijepo mi spavajte. :-*
    Brate mislim da si se previse uzivio u ulogu inspektora

  24. #299
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Kapa dolje Kolarovu koji smiruje.

  25. #300
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Samo mi nije jasno dje je htio ovaj igrac Albanije sa zastavom kad ju je uzeo ne kapiram ga.

Page 12 of 28 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sta ocekujemo od Vlade u narednih 4 godine (2012-2016)?
    By Maja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 341
    Last Post: 06-12-12, 17:09
  2. Focus turns to France in 2016
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 02-07-12, 08:20
  3. EP kvalifikacije
    By Gile_sampion in forum Ostali sportovi
    Replies: 51
    Last Post: 12-10-06, 17:39
  4. Kvalifikacije? No way!
    By Aelita in forum Politika generalno
    Replies: 4
    Last Post: 26-03-04, 22:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •