Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 87

Thread: Masakr u HN

  1. #51
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    :cry: :cry: :cry:
    debil, ja bih ga golim rukama zadavila, u stavri ne nego bih ga na Trgu Republike posula benzinom i zapalaila. pi pi pi kreten
    Kako Vaša bolest ?

  2. #52
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Slazem se sa prvim, a za drugo ipak mislim da je politicka spekulacija.
    Ako bolje pogledas taj clanak Pobjede, vidjeces da je to "nezvanicnih izvora", a ostale dnevne novine to nijesu prenijele.
    Za ocekivati je da Dan i Pobjeda odu u suprotne krajnosti u ovom slucaju.
    U Pobjedi pise da je to on izjavio, kao provocirali su ga na politickoj osnovi jer
    su Crnogorci a on srbin.


    DIDI nemo brisat svaku majku mu *ebem

    ne brisem al se sa politikom malo igras, a imamo za to vec forum :P
    Last edited by DIDI; 05-01-06 at 16:06.
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  3. #53
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by Undead
    A evo i naslov iz "Pobjede":
    "Osumljiceni Milan Zekovic srpskim vlastima izjavio da je osnovni motiv njegovog zlocina mrznja prema Crnogorcima.]
    Biće da je u Zemunu slučajno naleteo na nekog ''Crnogorca''...

    Svakom razumnom živom biću jasno je da je reč o poremećenoj osobi tako da su oni koji ovo ubistvo koriste zarad političkih poena, takođe ne manje poremećeni.

    Bio on ove ili one vere ili nacije meni bi umirao mesec dana.
    Za primer drugima.

    P.S. Taj isti letos umalo nije dobio batine od mene. Opsedao me je desetak dana sa nekim glupim pitanjima dok ga najzad nisam oterao.
    Biće da me samo sreća spasila da se ne nađem na njegovom spisku jer eto nisam Dukljanin.

  4. #54
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    S kim si takav si !!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  5. #55
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Normalno da ne vjerujem 100% novinama, ali da je normalan i pored sve mrznje
    ne bi mogao to da uradi, znaci on je nenormalan a eventualna mrznja je samo
    pogorsala stanje.

    Eo je bilo na 1wi drzavne, prIJebachili su ga u spuz!
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  6. #56
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Gotham City
    Posts
    667
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ulazite uopste u te nacionalne stvari pa u svakom slucaju je crnogorac zar ne, kako god da se izjasnjavao.
    Po meni je ovaj nacionalnosti psihopata i kraj price
    Sinoc sam $edio sa jednim drugom sto je bio u Spuz. Ako ovaj zavrsi tamo, nedaj boze sto ce da mu rade, a i treba naravno, nekih 40 godina
    "Ej zoro stani noc nek ostane..."

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Podgorica, 4.januara - Do sukoba je došlo prije svega po nacionalnoj osnovi, tj. Roganovići su bili "dukljansko-štedimlijskog opredjeljenja", pa sam od strane njih doživljavao provokacije, dio je monstruozne izjave Milana Zekovića koji je 31. decembra prošle godine, nešto poslije 12 sati ubio oca, majku i tri maloljetna sina porodice Roganović. On je ovo izjavio zvaničnim organima srpske vlasti nakon hapšenja u Gornjem Milanovcu.
    "Kod komšija Roganovića došao sam toga dana da mu vratim flaše koje sam posudio za pomen majci koja je preminula 24. decembra. Slavoljub mi je tada izjavio saučešće koje je djelovalo cinično, a i zbog ranijih sukoba ja sam tada odlučio da ga ubijem. Pozvao sam ga u kupatilo da mi popravi slavinu, a ja sam tada otišao u sobu, uzeo moj pištolj, vratio se i Slavoljubu ispalio metak u potiljak. Odmah poslije toga istrčao sam iz kuće, ušao kroz otvorena vrata njegove kuće, prišao njegovoj ženi Slavici i ispalio joj metak u lice, potom u njihovog sina Srđana. Zatim sam otrčao u susjednu prostoriju gdje sam zatekao Marka, kojem sam takođe pucao u lice. Nakon nekoliko trenutaka čuo sam da Marko ječi, pa sam sa stola uzeo kuhinjski nož i zatim Marku prerezao vrat, klao sam ga, ali nož je bio tup tako da sam morao da uradim više rezova da bi mu prerezao grkljan. Poslije toga sa istim nožem prišao sam Slavici i nekoliko puta je ubo u leđa, a zatim sam to radio i Srđanu kojem sam zadao ubode nožem u predjelu leđa i lobanje usljed čega je nož pukao. U međuvremenu pojavio se najstariji sin Željko na vratima . Pucao sam i u njega, ali sam promašio. Pošto više nijesam imao municije počeo sam da ga udaram drškom pištolja i uzeo drugi nož koji je bio veći od prethodnog, pa sam i Željka zaklao."
    Ovo je dio zvanične izjave koju je Zeković dao u beogradskom MUP-u, opisujući hladnokrvno svoje postupke u ubistvu petočlane porodice Roganović u hercegnovskom naselju Nemila.
    "Pobjeda" nezvanično saznaje da je Zeković srpskim organima izjavio kako je sa Roganovićima bio u sukobu zbog toga"što su oni bili crnogorski opredijeljeni dok je on po nacionalnosti Srbin i član Narodne stranke i Srpske narodne stranke". Na pitanje zašto je službenicima MUP-a u Čačku priznao izvršenje i jednog ubistva u Zemunu iz 2001. godine, Zeković je naveo da je to uradio iz razloga "što ne želi da mu kosti trunu u Crnoj Gori, već da mu se to desi u njegovoj rodnoj Srbiji". Tada je izjavio i da "ne osjeća ni trunku sažaljenja, niti kajanja zbog počinjenog monstruoznog zločina, već da je taj "ljudski šljam" koji je svojim ponašanjem i svojom nacionalnom pripadnošću kriv za smrt njegove majke trebalo još ranije pobiti - istrijebiti to zlo."
    Zeković je u izvjavi srpskim policijskim vlastima naveo da je pištolj "bereta", kalibra 7,65 mm kupio 2003. godine od izvjesnog Deja sa Cetinja za 300 eura.

    ---------------------------

    nadam se da ovaj post nece bit izbrisan
    Last edited by intruder; 05-01-06 at 21:56.

  8. #58
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by intruder
    "Pobjeda" nezvanično saznaje da je Zeković srpskim organima izjavio...
    ''Srpske vlasti'' su vidim posebno inspirisane da daju izjave povodom slučaja Zeković.

    Specijalno za ''Побједино'' izdanje. Gde bi nam tek bio kraj da je saopštenje zvanično...
    Last edited by Juni; 05-01-06 at 22:31.

  9. #59
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Komentara nemam.
    Šta bih mu kao kaznu smislila, ne znam. Kada bih mogucnosti imala, izrezirala bih mu je tako da zazali sto se rodio. Kolika je monstruoznost ubiti troje malo dece, pa za njega je ubistvo mladica iz komsiluka od 18 godina onda bila sitnica. To ne moze ljudsko bice da ucini ja mislim, to je monstrum. Smrtna mu je preblaga, zatvorska i dozivotna premalo, osim, kako neko rece, nadati se da su i robijasi ljudi, pa da ga unistavaju polako, ali tako, da pozali svaki sekund svoga bezveznog zivota.
    Sto se tice prenosa iz raznih novina, njegovih izjava i slicno, treba samo procitati clanke iz nekolicine razlicitih novina (nevezano jesu li srpske ili crnogorske, nezavisno od orijentacije). Skoro sve novine prenosile su razlicite detalje i izjave i ovog monstruma i drugih ispitivanih ljudi - komsija, rodbine i slicno; postoje bar 4 verzije kako je uhapsen u okolini Gornjeg Milanovca (te sedela zena neka s njim dok su rodjaci isli da vide sta je s kravom koja se teli, pa tamo zvali miliciju, te ovo, te ono). Samo raspon njegove starosti, zavisno od novina kretao se od 36 do 48, sto govori o istinitosti navoda u novinama. Toliko i o medji, toliko i o dukljanima i srbima, toliko o tome da su deca pustala glasnu muziku od koje mu majka nije mogla spavati, toliko o tome da je ostao sterilan zbog pasa i slicno. Koliko novina, toliko istina.
    Cinjenjica je da ove jadne dece vise nema, i sve i da je taj nesrecni malisan koji je pruzao otpor preziveo, kakav bi mu zivot bio, kada doktori i policajci koji su na uvidjaju bili ne mogu zaspati od strasnih slika pred ocima, kada ja, samo videvsi slike na TV sa onim razbacanim nozevima i viljuskama, sa lokvama krvi, okrecem glavu, pitanje je kakav bi zivot bio onome ko bi ovo preziveo.
    Ostaje mi samo neverovatno kako da niko nista cuo nije, pa to su barake, zidovi su tamo cini mi se od kartona.
    I ostaje ono najstrasnije saznanje da se, ko zna koliko ovakvih i gorih ludaka seta gradom. Sada me strah od svega, osvrcem se, zakljucavam se i pitam se kakve se budale sve setaju Zemljom. Strah me od svega, a ni s kim se ne svadjam, vodim neki libero zivot, te i druge pustam da rade sta misle da trebaju, ali eto, kad vidim ovakve stvari onda me je strah.
    Ne postoji dovoljna kazna, jer kazna je za coveka koji se zna pokajati, a on (ne znam ni kako da ga nazovem) nit je covek, niti se kaje, zato jednostavno ne znam, nisam pametna. Svaki put kada prodjem magistralom pored Nemile, zgrozim se i najezim.
    Last edited by Zizak; 05-01-06 at 22:51.

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidim da se pobjeda lagano za referendum sprema!!

    novine imaju razne izvore, al u jednom nisu odstupile u svom izvjestaju, u njegovoj izjavi kako je pocinio zlocin!!! eto azrael je dao njegovu izjavu, no dako se u spuz serupo u njega
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #61
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Quote Originally Posted by DIDI
    vidim da se pobjeda lagano za referendum sprema!!

    novine imaju razne izvore, al u jednom nisu odstupile u svom izvjestaju, u njegovoj izjavi kako je pocinio zlocin!!! eto azrael je dao njegovu izjavu, no dako se u spuz serupo u njega
    Skroz si upravu, ovo je prica iz horror filma.
    Propaganda i interesi nemaju emocije ali ipak koristiti ovo u politicke svrhe je jadno i bedno.

  12. #62
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    922
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    jos jedan slican post i bices banovan!!!
    Last edited by DIDI; 05-01-06 at 23:28.

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sthlm
    Skroz si upravu, ovo je prica iz horror filma.
    Propaganda i interesi nemaju emocije ali ipak koristiti ovo u politicke svrhe je jadno i bedno.
    shto?da nisi i ti jedan od ovih te se danas raduju u herceg novi ovome
    pi

  14. #64
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Kako mozes da kazes ovako nesto, kakav si ti to covek?
    Zar je u tvom zivotu sve politika? Monstrum je pobio neduzne ljude a ti to koristis za propagandu.
    Sa tobom je svaka dalja prica zavrsena
    Last edited by Sthlm; 05-01-06 at 23:43.

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sthlm
    Kako mozes da kazes ovako nesto, kakav si ti to covek?
    Zar je u tvom zivotu sve politika? Monstrum je pobio neduzne ljude a ti to koristis za propagandu.
    Sa tobom je svaka dalja prica zavrsena
    znaci JESI?hvala.
    ja se ne radujem vec pripadnici zna se kojih politickih partija

  16. #66
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by azrael
    Sa tim avatorom bas i nemas previse prostora da pricas ovakve stvari.
    Da u tvom zivotu sve nije politika i nacionalizam, ne bi to drzao na avataru.
    Na avataru je Mirko Vucinic, fudbaler Lecce-a, to je verovatno provokacija za nekog ali ipak nema veze sa pricom...
    Ja mislim da nije uredu koristiti ovaj stravican zlocin u politicke svrhe , ko god to pokusao.
    Last edited by Sthlm; 06-01-06 at 22:56.

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo bi debili mogli ovome pridavati politicku konotaciju... a pobjeda je debilna novina.

    u svakom slucaju, oglasila se porodica roganovic, koja je zamolila, da se po novinama ne potezu price rekla-kazala, jer je vise nego degutantno.

  18. #68
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    Samo bi debili mogli ovome pridavati politicku konotaciju... a pobjeda je debilna novina.

    u svakom slucaju, oglasila se porodica roganovic, koja je zamolila, da se po novinama ne potezu price rekla-kazala, jer je vise nego degutantno.
    pa nisi jedini koji debilom smatra svakog koji ovakav dogadjaj koristi za politicko palamoodjenje...na zalost, frustrirani pojedinci koji i ovdje dokazuju da im treba pomoc u psihijatrijskoj ustanovi, imaju svoju ustanovu na forumima o politici a nadam se da ce se ovaj topik zakljucati jer je grijeh da se o tragediji koja se desila pise na ovakve nacine... ocigledno je da ima bolesnika gorih od izvrsioca ubistva kojima je ljudski zivot beznacajna stvar u odnosu na mrznju u svom djelovanju....

    ako procitate pojedince koji oslikavaju nacin na koji bi klali izvrsioca ubistva, moglo bi se zakljuciti da su mnogi ucesnici potencijalne psihopate i ubice....

  19. #69
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Ovo je ozbiljna i tuzna tema i nebi trebalo da je trivijalizujemo politickim pricama. Zato izvini sto te bodem u oci i ja ti vise necu odgovarati.
    Last edited by Sthlm; 07-01-06 at 12:23.
    Booka Shade - Mandarine EP - a1 Mandarine girl

    vodoravno: Luka u Italiju, pet slova

  20. #70
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Yeah, right!
    Tebe znamo kakav si, i u kom smjeru razmisljas, i zasto ovako pises.
    Zato odjebi u troskocima.
    Moj smjer razmisljanja politicki nema blage veze sa ovakvom temom i zato i pisem ovako kako god tebe to nerviralo, malo skalaj sa nervozom jer nisam rekao nista sto bi tebe pogodilo zar ne? Mada i ja znam zasto ti ovako reagujes

  21. #71
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zalosno je u sta pretvoriste pricu na ovu temu...ali bas zalosno...

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u shta je pretvorismo?u trazenje razloga ubistva?
    Last edited by intruder; 07-01-06 at 12:10.

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milo mi je da si se prepoznao u mom postu

  24. #74
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eto...
    pisanje potvrdjeno!

  25. #75
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    milo mi je ...
    eto o cemu govorim, prvo pa "milo"

    neka ovaj topik ode pod kljuc....

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. teksaski masakr motornom segom
    By BlackGoddess666 in forum Film
    Replies: 35
    Last Post: 15-05-04, 13:31
  2. Muslimanski masakr nad 400 mladica prilikom povlacenja JNA
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 10-02-04, 09:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •