Page 9 of 28 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast
Results 201 to 225 of 683

Thread: Prorocanstva

  1. #201
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Rekao sam da li vidiš savjete (koji su ti savjetovani - stigli depešom iz Koralova)...da je to sve od šejtana i tome slično.



    Možeš li nešto da navedeš...
    Savjeti iz zivota vecinom, kako da postupe u nekim trenutcima i cemu da teze, i td.

  2. #202
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Ne znam koliko pratite eurosong, ali tu mozete da vidite koliko su mocni illuminati i kako komanduju, obratite paznju na podijum i displej , kao sto vidite sa kilometra radi se o OKU, zna se o cijem oku.



    Prostor gdje se nalazi publika je u obliku satanistickog simbola, koji predstavlja Isusa okrenutog naopako:


  3. #203
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    ovo je sarumanov festival majku mu... ziv je saruman umro nije dok je srpstva i srbije idemoooo

  4. #204
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    sarumane kuco nasa....

  5. #205
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes, ogromno oko.. ali ajde to sam moga trpjet, ali on(og)a voditelj(k)a sa onom bradom i poremecenim hormonima, sto je ono kukala ti majka.

    poslato paukom
    istrajan budi.

  6. #206
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Ko ima pola sata-sat vremena da odgleda odlican istrazivacki rad i dokumentarni film, sve se poklapa i sve je jasno, ostaje da vidimo sto se to veliko sprema:

    part 1:
    part 2:
    part 3:
    part 4:

  7. #207
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Israphel View Post
    Prorocanstvo o Siriji, Iraku i Egiptu.
    Pratim dosta islamskih blogova i utube kanala. Ono sto me u principu uzasno nervira je besomucno ponavljanje jedne recenice po 500puta. I kao rezimiranje posle svake 3-4 recenice. I za nesto sto bi moglo da se kaze u 20sec, oni naprave klip od 7min.

    Sve sto je covjek trebao da uradi je da iznese taj jedan hadis za koji se uhvatio oko propasti stranih valuta i da to nadoveze na situaciju u Iraqu i Shamu(Sirija, Jemen, Palestina itd).

    Ovako me opucio covjek vrteci jednu recenicu u krug 300puta
    One Ring to Rule them all...

  8. #208
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ne znam koliko pratite eurosong, ali tu mozete da vidite koliko su mocni illuminati i kako komanduju, obratite paznju na podijum i displej , kao sto vidite sa kilometra radi se o OKU, zna se o cijem oku.


    The Prophet (ﷺ) said, "Allah did not send any prophet but that he warned his nation of the one-eyed liar (Ad-Dajjal). He is one-eyed while your Lord is not one-eyed, The word 'Kafir' (unbeliever) is written between his two eyes."

    http://sunnah.com/bukhari/97/37

  9. #209
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pratim dosta islamskih blogova i utube kanala. Ono sto me u principu uzasno nervira je besomucno ponavljanje jedne recenice po 500puta. I kao rezimiranje posle svake 3-4 recenice. I za nesto sto bi moglo da se kaze u 20sec, oni naprave klip od 7min.

    Sve sto je covjek trebao da uradi je da iznese taj jedan hadis za koji se uhvatio oko propasti stranih valuta i da to nadoveze na situaciju u Iraqu i Shamu(Sirija, Jemen, Palestina itd).

    Ovako me opucio covjek vrteci jednu recenicu u krug 300puta
    I meni isto zna da zasmeta, al jbg, to nam je sto nam je

    Evo i ovaj kanal ako hoćeš zaprati, ima dosta dobrih videa.
    https://www.youtube.com/user/TheMercifulServant
    Last edited by Israphel; 22-05-15 at 18:00.

  10. #210
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ko ima pola sata-sat vremena da odgleda odlican istrazivacki rad i dokumentarni film, sve se poklapa i sve je jasno, ostaje da vidimo sto se to veliko sprema:
    Definitivno se nešto veliko sprema, ponovo ćemo preživjeti tragediju iz 2012.

    Moje pitanje je da li trollujete sa ovim postovima ili vjerujete u sve ovo.

    U slučaju da stvarno vjerujete u sve ovo imam jednog poznanika iz Nigerije koji je na visokom položaju i kojemu treba vaša pomoć.

  11. #211
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Definitivno se nešto veliko sprema, ponovo ćemo preživjeti tragediju iz 2012.

    Moje pitanje je da li trollujete sa ovim postovima ili vjerujete u sve ovo.

    U slučaju da stvarno vjerujete u sve ovo imam jednog poznanika iz Nigerije koji je na visokom položaju i kojemu treba vaša pomoć.
    Ja sa ateistima i anti teistima nemam ni jednu temu za razgovor jer smatram da je to jedna posebna vrsta ljudi.

  12. #212
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Savjeti iz zivota vecinom, kako da postupe u nekim trenutcima i cemu da teze, i td.
    OK...

    Zašto te pitaju ?

    I ako može da navedeš neki slučaj ...

  13. #213
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ja sa ateistima i anti teistima nemam ni jednu temu za razgovor jer smatram da je to jedna posebna vrsta ljudi.
    ovo je nešto najpametnije što pročitah dosad na forumu, najiskrenije to mislim.

  14. #214
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ja sa ateistima i anti teistima nemam ni jednu temu za razgovor jer smatram da je to jedna posebna vrsta ljudi.
    jeste posto kad pricas sa nekim pricas o istoriji pravoslavlja i duboke teoloske rasprave.

    izadjes ujutro na kafu sa drugarica i pricas o Nikejskom saboru i kako je Risto sotona duhovan..


    Aaaaaaaaaaaa bjedjaole tamoooooooo
    One Ring to Rule them all...

  15. #215
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    OK...

    Zašto te pitaju ?

    I ako može da navedeš neki slučaj ...
    Pa obicno ljudi pitaju za savjet nekog ko im je blizak a vide da je nacitan i da je pametniji od njih samih.

    Kad si vec uporan da ti pricam nesto sto nema veze sa temom , evo da ti kazem jedan primjer.

    Drugarica je imala problem sa majkom i ocem sto nisu voljeli njenog momka iz njima poznatih razloga koje nikad nisu naveli kcerki, ona nije umjela da se ponasa kada dodje do te teme i odmah nastaje histerija prvo sa njene strane a onda se to prenese na njene i tu nastaje haos. Majka i otac su joj po prirodi dosta nervozni ljudi tako da nikad nije znala kako sa njima. Par puta smo izlazili kao drustvo cijelo i jedini sam ja primijetio da joj nije sve po taman a znao sam da nije problem u vezi sa momkom. Tako 2-3 izlaska, a svaki put sam primjetio da je gore i gore, pitao sam je da se izdvojimo da popricamo, normalno odmah je pristala jer cijelo drustvo zakljucno sa njom zna da sam temelj za sve i da mogu da se oslone na mene kao na najrodjenijeg. Ispricala mi situaciju koju sam gore naveo kroz suze naravno, i postavila pitanje: "Sto da radim jer ovako vise ne mogu?" , rekao sam joj da prvo sa majkom, jer su obicno majke i kcerke vise povezane, poprica o tome kakav je on momak jer su vec izlazili pola godine, ali da bude najsmirenija sto moze da bude, da ispostuje majku i da je ne prekida ako krene nesto da joj prica, sto nije nikad do sada radila nego je uvijek upadala u rijec kada joj nesto ne odgovara i td, otisla je kuci i popricala sa majkom, rekla mi je da su pricale 2 sata, u pocetku je standardno bila nervoza, ali ona se pridrzavala toga sto sam joj rekao da bude smirena, i vjerovatno je to uticalo na njenu majku da popusti i povjeruje sve sto joj je ona rekla, posle 2-3 dana majka je prenijela ocu sto je i kako bilo, nije posle toga proslo ja mislim ni nedelju dana, roditelji su joj rekli da ga dovede da ga upoznaju. Eto ih danas samo sto se ne uzmu. Normalno zahvaljivala mi je milion puta, i dan danas isto tako.

    edit: kao sto vidis primjer nema veze sa temom, ali ima sa tim da odlicno poznajem ljude i znam kako da pomognem u svim situacijama.
    Last edited by BIGa; 22-05-15 at 20:30.

  16. #216
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post

    edit: kao sto vidis primjer nema veze sa temom, ali ima sa tim da odlicno poznajem ljude i znam kako da pomognem u svim situacijama.
    U pravu si nema veze sa temom.

    Ja skapirah da je ta mudrost podrijekla iz metafizičkog dojma meditacije, religioznosti, 20 godina službe kroz indijske hramove, 7 godina u Tibetu...hah...

    "Sto da radim jer ovako vise ne mogu?"
    Dobro nije skapirala da odmah popriča. Interesantna konstatacija...prije ozbiljnijeg razgovora.

    Kakav smo narod, kad se mačuge polome o nečija pleća, vrijedi popričati...

    Mada ima istine u tome. Dostina smatra da kroz primarni sukob stiče jednu dozu upoznavanja osobe. Što je totalni debilizam, na stranu komplekse i agresiju, onda se kreira emotivno polje na kome se može prosipati onako patetično dobrotoljublje, daju se oprosti, pomirenja padaju, koja suza, zakletva, rakija...kao da poslije sukoba ljudi imaju dozu intimnosti, smatraju se bliži. Možda ne bliži, ali izmjereni da...

    Darvinizam - primitivizam ? - oh, yeah

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    izadjes ujutro na kafu sa drugarica i pricas o Nikejskom saboru i kako je Risto sotona duhovan..
    Divan uvod u horor...
    Last edited by gaul; 23-05-15 at 20:09.

  17. #217
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

  18. #218
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Prostor gdje se nalazi publika je u obliku satanistickog simbola, koji predstavlja Isusa okrenutog naopako:


    S'obzirom da je u pitanju simbol za mir i ljubav Hipika vjerujem da je taj lik koji je zaključio da je to "satanistički znak" razvaljen od LSD-a

    L U C I F E R !!!!!!!!!!!!


    Last edited by Rakun; 25-05-15 at 00:35.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #219
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    S'obzirom da je u pitanju simbol za mir i ljubav Hipika vjerujem da je taj lik koji je zaključio da je to "satanistički znak" razvaljen od LSD-a
    A ti si vrlo inteligentan cim vjerujes svemu sto cujes , da su rekli da je to simbol za teleport u raj, ti bi govorio isto to i ako si probao i ne radi teleport, ja sam napisao nesto sto je dokazano i sto su satanisti sami rekli, sta simbol predstavlja, a ako mi ne vjerujes, odgledaj dokumentarni izvise, pomenuce se negdje

    edit: uostalom poznato je da su Hipici skoro svi povezani sa satanizmom i koriscenjem njihovih simbola, tako da je jedino njima Isus okrenut naopako neka vrsta ljubavi i mira, jer su okrenuti naopakom luciju kako mu tepaju.
    Last edited by BIGa; 25-05-15 at 00:37.

  20. #220
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    A ti si vrlo inteligentan cim vjerujes svemu sto cujes , da su rekli da je to simbol za teleport u raj, ti bi govorio isto to i ako si probao i ne radi teleport, ja sam napisao nesto sto je dokazano i sto su satanisti sami rekli, sta simbol predstavlja, a ako mi ne vjerujes, odgledaj dokumentarni izvise, pomenuce se negdje

    edit: uostalom poznato je da su Hipici skoro svi povezani sa satanizmom i koriscenjem njihovih simbola, tako da je jedino njima Isus okrenut naopako neka vrsta ljubavi i mira, jer su okrenuti naopakom luciju kako mu tepaju.
    Ne znam da li ovaj znak za mir i ljubav služi kao teleport za raj ali znam da je LSD fina prečica
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #221
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ne znam da li ovaj znak za mir i ljubav služi kao teleport za raj ali znam da je LSD fina prečica
    Zanimljivo hipi znak za mir je u stvari simbol kojeg je stvorio Gerald Holtom i predstavlja kombinaciju dva slova N i D kako su prikazani u međunarodnom sistemu nautičkih semafora.



    N i D su skraćenice dvaju rječi Nuclear Disarmament i znak je početno imao ulogu tokom demonstracija kasnih 50-tih i ranih 60-tih godina u vrijeme kubanske krize.

    Kasnije je hipi pokret uzeo taj znak kao svoj simbol mira i koji je tako (na kraju) prihvaćen kao univerzalni simbol i čak ima svoj unicode kod (262e).


    S druge strane taj znak se dovodi u vezu sa satanizmom jer pomalo liči na izvrnuto raspelo što mnogi (čak i satanisti) smatraju kao simbol satanizma iako je to ironično pograšno.



    Naime izvrnuto raspelo nipošto nije satanistički simbol već hrišćanski i simbolizira širenje hrišćanske vjere izvan Palestine u stvari je simbol apostolstva i mučeništva.

    Na žalost to dokazuje koliko u stvari i satanisti i hrišćani malo znaju o svojoj simbolici.

    E sada objašnjenje zašto baš izvrnuti križ? Razlog je mučenička smrt Svetog Petra koji je razapet u Rimu od strane Rimljana, naglavačke. Sam simbol se javlja u ranohrišćanskoj ikonografiji, sam ili u kombinaciji sa ključevima (raja).





    Simbol se i danas često koristi u Anglikanskoj crkvi, a do nedavno su ga i sve ostale hrišćanske crkve koristile (osim Kopta). Ostatak te simbolike se može naći i u grbu Papske države.




    U stvari jedini stvarni satanistički simbol je izvrnuti pentagram (akcenat je na izvrnuti) koji simbolizira stilizirano lice demona.



    S druge strane uspravni pentagram nema veze sa satanizmom i predstavlja 5 vrlina kojima ljudi trebaju stremiti: istina (san. Sat, eng. truth), velikodušnost (san. Nimrata, eng. generosity), čojstvo (san. Daya, eng. kindness), poniznost (san. santokh, eng. humility) i lojalnost (san. Pyar, eng Loyalty).



    Taj pentagram se pojavljuje u svim većim svjetskim religijama od dalekoistočnih (Hindu, Siki, Budisti, Taoisti itd) pa do Hrišćanstva i Judaizma pa i donekle Islama kroz njihovu specifičnu fraktalnu umjetnost, a danas ga koriste i neopagani te mnoge novopečene religije.

    Čak je u srednjem vjeku korišten kao simbol vitezova i simbolizirao je takođe 5 viteških vrlina (koje su malo drugačije ali esencijalno iste, velikodušnost je recimo zamjenjena sa hrabrošću odnosno vještinom zavisno od autora).

    Uspravni pentagram je jedan od najstarijih religijskih simbola i jedan od rjetkih koji prevazilaze granice raznih religija i koji je univerzalno prihvaćen od većine.
    Last edited by funestis; 25-05-15 at 12:41.

  22. #222
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    ovo je sarumanov festival majku mu... ziv je saruman umro nije dok je srpstva i srbije idemoooo
    Žao mi je moram da ti fiknem (a i ovom Jokaču) jednu crvenu...ovoliko nepoznavanje osnova epske fantastike je prosto za kaznu.

    Sauron je posrijedi nikako Saruman - ccc

    Quote Originally Posted by BIGa View Post

    Prostor gdje se nalazi publika je u obliku satanistickog simbola, koji predstavlja Isusa okrenutog naopako:

    DA...u nekom smislu i jeste.

    Mada ima mnogo stariji simbolizam...u svijetu mistike jako sliči runi KALC (K - chalice , kalež), mada njeno polovično značenje - konkretno je vezana za predaju, nerazumnost , onaj dio ličnosti koji jeste dosta naopak, ali svakako dio iste...još što šta

    Još ako dodamo neizbježni dodatak -



    E onda imamo komplet runu KALC (calc) KK - (vrlo interesantno KKK ? ) - pogotovo ako se vežemo za njeno značenje...

    Ženski princip, pehar, rađanje. DAVANJE - ŽRTVA...

    Konkretno ...

    Kalc je koristna runa za pripremu da bi nešto od velike vrijednosti u ceremoniji , takođe može se koristiti ako čovjek posvjećuje sebe, nečijem putu.




    ..
    Last edited by gaul; 31-05-15 at 20:02.

  23. #223
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  24. #224
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Violence against women? Islam says -No!


  25. #225
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    edit: kao sto vidis primjer nema veze sa temom, ali ima sa tim da odlicno poznajem ljude i znam kako da pomognem u svim situacijama.
    Aaaa, ti si neki iscjeljitelj ? Skidaš razne crne magije, vradžbine i sl.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 9 of 28 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prorocanstva ...
    By OpUsTeNo in forum Religija i filozofija
    Replies: 23
    Last Post: 26-09-04, 20:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •