Page 28 of 28 FirstFirst ... 182425262728
Results 676 to 683 of 683

Thread: Prorocanstva

  1. #676
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Čudesni Po...
    Neka slična priča je bila za Titanik...

    Vidi koliko poznatih ljudi sa istim imenom i prezimenom.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Parker
    Last edited by Bugi; 16-01-16 at 19:34.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  2. #677
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Neka slična priča je bila za Titanik...

    Vidi koliko poznatih ljudi sa istim imenom i prezimenom.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Parker

    Ipak je Prokletnik bio čudesan

    Šta znam, može se posmatrati kao slučajnost, ako one zaista i postoje.

    ***
    čudesna Nataša...

    Nataša Demkina

    Nataša Demkina

    Foto: ilyke.com


    Nataša je otkrila svoju sposobnost kada je imala 10 godina – ona može da vidi kroz kožu ljudi. Iako njena sposobnost još uvek nije u potpunosti naučno dokazana, ona je velikom broju ljudi, između ostalih uključujući i svom lekaru i britanskom novinaru, tačno rekla na kojim kostima su imali prelome.
    Teoretski , kad bi se grupa ljudi sa nekim netepičnim osobinama ili sposobnostima našla na jednom mjestu, koje se recimo zove Salem, šta bi se dogodilo
    Last edited by gaul; 17-01-16 at 02:04.

  3. #678
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    Apokalipticna prorocanstva zvuce zastrasujuce! Ne znam da li je to zbog godina i iskustva kojeg imam kada su apokalipse u pitanju, ali sigurno je da su prorocanstva na neki nacin oblikovala moj zivot.


    Prisjeti cu se sada samo par onih najznacajnih koje sam nekako prezivio: 1985,1987 Apr 29,1987 Avg 17, 1988 Sep 13, 1988 Okt 3, 1989 Sep 30, 1990 Apr 23, 1991 Sep 9, 1991, 1992 Sep 28, 1992 Okt 28, 1993, 1994 Maj 2, 1994 Sep 6, 1994 Sep 29, 1994 Okt 2, 1995 Mar 31, 1996 Dec 17, 1997 Mar 26, 1997 Okt 23, 1998 Mar 31, 1999 Jul, 1999 Avg 18, 1999 Sep 11, 1999, 2000 Jan 1, 2000, April 6, 2000 Maj 5, 2000, 2001, 2002, 2003 Maj, 2003 Nov 29, 2006 Sep 12, 2007 Apr 29, 2010, 2011 Maj 21, 2011 Sep 29, 2011 Oct 21, 2011 Avg–Okt, 2012 Maj 27, 2012 Jun 30, 2012 Dec 21, 2013 Avg 23, 2015 Sep.


    Iskren da budem, najteze mi padnu prorocanstva koja dolaze od strane samo-proklamovanih vjerskih lidera i raznoraznih vidovnjaka. Kao npr. ovaj zadnji, ni sam ne znam kako sam izgurao taj dan. Valjda me je bog, licno, pogledao, jer sve ovo normalan covjek ne moze izdrzati i prezivjeti! Drugo objasnjenje nemam.

    kad je sljedeci datum posto si u tome koliko vidim:dejection:.....

  4. #679
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    već viđeno

    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  5. #680
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,577
    Thanks Thanks Given 
    680
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    kad je sljedeci datum posto si u tome koliko vidim:dejection:.....
    Za sledecu apokalipsu nisam siguran, ali jedno znam, parking u Kotor sigurno nece biti jeftiniji u skorijoj buducnosti. Cak sto vise, ocekuje se poskupljenje poslije 31. Maja za nekih 17,6%.

  6. #681
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    Za sledecu apokalipsu nisam siguran, ali jedno znam, parking u Kotor sigurno nece biti jeftiniji u skorijoj buducnosti. Cak sto vise, ocekuje se poskupljenje poslije 31. Maja za nekih 17,6%.

    Postoji parking u Kotoru :shock:

    ***

    Podgoričani su pravi ikonoborci, apsolutno su protiv saobraćajnih krajputaških simbola i njihovo štovanje proglasili su mnogobožačkom jeresi.

    Takođe u njih vlada vjerovanje da uključivanje pokazivača pravca je opasno jer tako nevidjiva bića mogu vidjeti kuda su se zaputili i tako ih dovode u zabludu. Često običavaju da meditiraju dok voze uz duhovnu muziku odjeveni u kukuljcu.
    Dok kod žena vlada vejrovanje da ne valja gledati na put isred sebe, već ako nema ništa zanimljivo da gledaju sa strane onda koriste srednje sokoćalo radi nanošenja raznih boja po licu.
    Last edited by gaul; 18-01-16 at 14:38.

  7. #682
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    da stavim ovo ođen

    Misteriozno vanzemaljsko biće uslikano na oblacima iz britanskog aviona



    Ljudi neretko uočavaju likove u oblacima, ali ovo je definitivno nešto drugačije.

    U pitanju je nešto što ima dve ruke, dve noge, glavu i telo, pa čak i senku.
    Misteriozna figura je uslikana kroz prozor tokom leta aviona do Getvika iz Austrije od strane šokiranih putnika.
    Nik O Donahju (30), rekao je da se vraćao sa skijaškog odmora u Austriji kada je uočio ovo čudno stvorenje kroz prozor aviona.
    „Sedeo sam sa dvojicom kolega, pri čemu sam ja sedeo do prozora. Oni su pričali kao navijeni, a ja sam gledao kroz prozor. Mogao sam iz daljine da vidim obrise nečega, a figuru sam uočio tek kada smo se malo približili.
    On je rekao da je pitao neke žene pored da li i one vide figuru jer je mislio da halucinira. Međutim, one su je takođe videle.
    „Tada sam napravio par fotografija dok je avion prolazio. Figura mi je bila u vidokrugu bar oko 2 minuta“.
    Donahju je rekao da ga je figura podsetila na maskotu Michelin guma.

    „Da budem iskren, nemam pojma šta sam video“, rekao je on.
    Slika se pojavila na svim društvenim medijima, a niko ne može da objasni šta je to u stvari.
    Neki tvrde da je ispod oblaka došao dim koji je pomerio oblak i napravio oblik.
    Međutim, Donahjua to nije ubedilo. „Možda je to samo neobična formacija oblaka, ali voleo bih da to objasni neko ko se zaista razume u oblake“.
    Javio se i Skot Vering, urednik sajta UFO Sightings Daily, koji je naveo da je u pitanju vanzemaljac.
    „Taj džinovski vanzemaljac među oblacima je nekakvo energetsko biće koje imitira ljudski oblik pomoću oblaka“, rekao je Vering.
    „Najbolji način da proučavate nešto jeste da imitirate njegov izgled. Kada dodate kontrast na fotografiji, na biću se čak može videti i lice. To isključje sve sumnje. Kada istražujete NLO-e, morate shvatiti da ništa nije nemoguće“, rekao je on.

  8. #683
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    15 Most Amazing Predictions for Kali Yuga from the Bhagavata Purana


    In the last canto of the Bhagavata Purana there is a list of predictions and prophecies about the dark times for the present age of Kali Yuga. The following 15 predictions, written 5,000 years ago by sage Vedavyasa, are amazing because they appear so accurate. Despite the negative tone of these prophecies, there is still one bright spot for all of us, which is mentioned at the end.


    Vrijeme u kojem živimo, doba Kali Yuge započelo je 3012 godine prije nove ere. Osnovno mu je obilježje opšte neznanje (površna edukacija), patnja, degradacija i uništenje. Vedska literatura nema puno toplih riječi za doba u kojem živimo jer su standardi vedske kulture čak i na početku ovog doba bili daleko iznad bilo koje civilizacije koju mi danas poznajemo.
    Last edited by brutajle; 25-09-16 at 14:47.

Page 28 of 28 FirstFirst ... 182425262728

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prorocanstva ...
    By OpUsTeNo in forum Religija i filozofija
    Replies: 23
    Last Post: 26-09-04, 20:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •