Page 21 of 30 FirstFirst ... 11171819202122232425 ... LastLast
Results 501 to 525 of 740

Thread: True Detective

  1. #501
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    Ma to sam na Reddit vidio pošto posle svake epizode idem tamo da čitam komentare i teorije, zbog toga mi je prva sezona bila duplo zanimljivija ...
    Ako ti nije tesko, prenesi toga sa redita odje, ili prepricaj. Mada lakse je copy/paste. Prva sezona je i bila draz u vremenu kad se pustala, sad ljeto ufff ko ce se skoncentrisat na tezinjanje

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Ja sam taman htio da kažem da mi je Vince uz Kitcha (ili kako god mu se prezime speluje) najbolji utisak ostavio. Leži mu uloga, ima tu facu, držanje, odličan je.

    Sent from my UMI ZERO using Tapatalk
    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Dzabe kad aja i dalje samo cekam da pocne da se keseri uz nwki mohito i havajsku kosulju
    Slazem se sa obojicom

  2. #502
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Vala ako Farel pretece, usr.ali su se u seriju. A oce, evo na imdb stoji da je odglumio citavih 8 epizoda...
    Likovi su sasvim ok, drugaciji od tandema iz prethodne sezone...

  3. #503
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Dzabe kad aja i dalje samo cekam da pocne da se keseri uz nwki mohito i havajsku kosulju
    Pisacu spojlere u nastavku ko nije gledao ove 2 epizode nek prekoci post, mada je vec petak pa cisto sumnjam da neko nije pogledao dosad obje epizode.

    Ista stvar kod njega.Ljudi misle da Farel je taj koji treba da glumi ono sto je glumio Mekonahi ali zapravo to je njegova uloga i to njemu, za razliku od Metjua nimalo ne lezi.Von je jedan od onih glumaca sto su se probili zato sto brzo pricaju neke bezvezne stvari i upadaju ljudima u rijec u filmovima pa je to ljudima smijesno.Odje pokusavaju od njega da naprave da iznosi scene sam, neke monologe koje njemu nimalo ne leze koji nijesu nimalo uvjerljivi za razliku od Mekonahijevih monologa dje sam imao osjecaj da ne moram ni da ga slusam vec prakticno mogao si osjetiti one rijeci njegove.Plus za tipa koji glumi nekog negativca, bolje bi bilo da se pojavljuje sto manje, da se razvija neka misterija o takvim ljudima da nikad ne znas sta od njih mozes da ocekujes.On uopste ne djeluje opasno plus se pojavljuje svako malo dje svoje "zle" planove prezentuje svojim saradnicima.

    Rejcel i Texas Forever momak od njih pokusavaju da naprave neke sjebane likovi sa mutnom prosloscu koja ih proganja pa su zato ovako sjebani i nepristupacni.Rejcel sa nekim daddy issues a ovaj sa mommy issues su mi nekako dosadni i cini mi se da scene sa njima nikad nece da se zavrse.Pokusavaju od bajkera da naprave nekog misterioznog tipa koji izgovara 10 rijeci za sat vremena (poput onog blavora Goslinga u Drive(najgori film svih vremena)) i pravi neke grimase gdje bi ti trebao da gatas sta se njemu po glavi vrzma iako je meni mnogo bolji glumac Kitsch od njega.Dok Rejcel glumi neki opasni zenski lik sa kojom nema zaebancije i jos joj dodali neku kolekciju nozeva sto vuce non stop sa sobom.

    Sto se Farela tice, meni je sam lik Velkora nedovoljno dugo tu da bi me zanimalo sto ce se desiti sa njim, ali iz trailera i scena koje sam gledao prije pocetka sezone, ocigledno je da se pojavljuje u mnogo vise od dvije epizode.Stoga mislim da ce prezivjeti nekako.Previse je utroseno na tu njegovu background pricu, sa silovanom zenom, vezama sa lokalnim gangsterom, sjebanim djetetom da bi ga tek tako ubili i makli iz serije.Vjerovatno oce neki GoT momenat da dodaju, da nam daju do znanja da niko nije siguran.Ja Farela zeru ne volim, mislio sam da ce sjebati citavu sezonu, ali zasad mi je on skroz ok.

  4. #504
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A vrlo je moguće da je Velkora omaj upucao sačmon sa onim salt pellets.

    Sent from my UMI ZERO using Tapatalk
    DICIOTTO

  5. #505
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Pisacu spojlere u nastavku ko nije gledao ove 2 epizode nek prekoci post, mada je vec petak pa cisto sumnjam da neko nije pogledao dosad obje epizode.

    Ista stvar kod njega.Ljudi misle da Farel je taj koji treba da glumi ono sto je glumio Mekonahi ali zapravo to je njegova uloga i to njemu, za razliku od Metjua nimalo ne lezi.Von je jedan od onih glumaca sto su se probili zato sto brzo pricaju neke bezvezne stvari i upadaju ljudima u rijec u filmovima pa je to ljudima smijesno.Odje pokusavaju od njega da naprave da iznosi scene sam, neke monologe koje njemu nimalo ne leze koji nijesu nimalo uvjerljivi za razliku od Mekonahijevih monologa dje sam imao osjecaj da ne moram ni da ga slusam vec prakticno mogao si osjetiti one rijeci njegove.Plus za tipa koji glumi nekog negativca, bolje bi bilo da se pojavljuje sto manje, da se razvija neka misterija o takvim ljudima da nikad ne znas sta od njih mozes da ocekujes.On uopste ne djeluje opasno plus se pojavljuje svako malo dje svoje "zle" planove prezentuje svojim saradnicima.

    Rejcel i Texas Forever momak od njih pokusavaju da naprave neke sjebane likovi sa mutnom prosloscu koja ih proganja pa su zato ovako sjebani i nepristupacni.Rejcel sa nekim daddy issues a ovaj sa mommy issues su mi nekako dosadni i cini mi se da scene sa njima nikad nece da se zavrse.Pokusavaju od bajkera da naprave nekog misterioznog tipa koji izgovara 10 rijeci za sat vremena (poput onog blavora Goslinga u Drive(najgori film svih vremena)) i pravi neke grimase gdje bi ti trebao da gatas sta se njemu po glavi vrzma iako je meni mnogo bolji glumac Kitsch od njega.Dok Rejcel glumi neki opasni zenski lik sa kojom nema zaebancije i jos joj dodali neku kolekciju nozeva sto vuce non stop sa sobom.

    Sto se Farela tice, meni je sam lik Velkora nedovoljno dugo tu da bi me zanimalo sto ce se desiti sa njim, ali iz trailera i scena koje sam gledao prije pocetka sezone, ocigledno je da se pojavljuje u mnogo vise od dvije epizode.Stoga mislim da ce prezivjeti nekako.Previse je utroseno na tu njegovu background pricu, sa silovanom zenom, vezama sa lokalnim gangsterom, sjebanim djetetom da bi ga tek tako ubili i makli iz serije.Vjerovatno oce neki GoT momenat da dodaju, da nam daju do znanja da niko nije siguran.Ja Farela zeru ne volim, mislio sam da ce sjebati citavu sezonu, ali zasad mi je on skroz ok.
    Skoro sve se slazem, narocito za Drive koji je toliko izvikan film a umro sam od dosade gledajuci ga, malo je falilo da ga posle pola sata prekinem. Ali jedino mislim da Farrellu odgovara ova uloga a uopste mi ne spada u omiljene glumce. Jeste da bio on na neki nacin trebao da bude Rust Cohle druge sezone, narocito me to podsetilo u onoj "we get the world we deserve" sceni u kolima sa McAdams ali se u tome po meni dosta dobro snalazi. A normalno da mu je lik ziv i sigurno ce se pojavljivati sve do zadnje epizode, on im je glavna zvezda sezone.

  6. #506
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=karamazov;4122179]Vala ako Farel pretece, usr.ali su se u seriju. A oce, evo na imdb stoji da je odglumio citavih 8 epizoda...
    Likovi su sasvim ok, drugaciji od tandema iz prethodne sezone...[/QUOTE

    I ja bi se maksimalno razocarao da farel pretekne.Nekako vjerujem da je Picolato jednostavno izdusio zbog ostavljanja zivog rastija u prvoj sezoni.I dalje tvrdim da je rasti prezivio cisto da bi se zadovoljio neki prosjek amerike(a tih je najvise) Ja sam od onih koji mu je miliji bio mrtav rasti nego onakav kakav je postao ispred one bolnice....SPOJLER(KO NIJE GLEDAO SOPRANOSE)Sjetimo se kraja sopranosa,koji je izazazvao toliku diskusiju da je vecina komentara bilo negativno.Dejvid Čejs nije mogao normalno da zivi zbog priitiska da objasni misteriozni kraj.I tek je poslije vise od 10 godina progovorio,jer mu nisu dali mira..Po meni jedan od najboljih krajeva neke tv serije ikad.


    McAdams ubjedljivo najbolji lik u seriji,i nadam se ispadanjem Farela,da ce ona dobit vecu minutazu
    Last edited by Insua; 03-07-15 at 17:07.

  7. #507
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lagano drugovi, Farel je posao u vjecna lovista. Sad ide retrospektiva...

  8. #508
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    a ovaj sa mommy issues su mi nekako dosadni i cini mi se da scene sa njima nikad nece da se zavrse.Pokusavaju od bajkera da naprave nekog misterioznog tipa koji izgovara 10 rijeci za sat vremena (poput onog blavora Goslinga u Drive(najgori film svih vremena)) i pravi neke grimase gdje bi ti trebao da gatas sta se njemu po glavi vrzma iako je meni mnogo bolji glumac Kitsch od njega.Dok Rejcel glumi neki opasni zenski lik sa kojom nema zaebancije i jos joj dodali neku kolekciju nozeva sto vuce non stop sa sobom.

    Bajkera je treba da glumi Terminator T-1000, Robert Patrik, sa onom mrtvom facom.


    Samo sto bi mommy issues radili sa neikim flesbekovima i sl.


  9. #509
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    spojler je u pitanju, pa ono, ko oce...
    http://1.bp.blogspot.com/-lenOFF_tJt...mxHyF0bRFo.JPG
    1993-2020

  10. #510
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Moglo se i pretpostaviti.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  11. #511
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Who the fu*ck is Stan ?

  12. #512
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad već posle ove epizode polako mogu da se uživim priču i ne znam što su svi skeptični oko Vince-a i njegove uloge, meni je ok pogotovu u ovu zadnju ... a što se radi sa elektronskim cigarima, mora da im je prošlu sezonu mcconaughey uništio budžet koliko je pušio ... a viđoste li masku onome što je zapalio auto, ka' wc šolja.

    btw. R.I.P Stan.


  13. #513
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad vec poslije ove epizode mogu da batalim da je gledam.
    SPOJLERRRR


    Maksimalno sam razocaran.Ne znam jesu li vise naivne scene neke ili ja koji je vjerovao da ce izbacit farela vec poslije druge..A ne da bi njega izbacio,no bi ih skoro sve poizbacha..Jaojj,kako je mrzan Vins.Kao da se trudi da bude sto mrzniji.A sto se vise trudi,vise ispada smijesan.Neko gore pomenu kako je za promjenu dobro biti ugladjeni bos,kako svi prave da su opasni ti s vrha..nije tacno,Gilingen je genijalno gurnuo Gasa Fringsa...
    Tezak je i onaj superhensom policajac choche,pomami sve zensko i mushko ..policajac pomami chush...Mracni Nik Sloter.


    Uporedo gledam twin peaks,ima je je na 720p HD.Pa neki kazu cak da je true detective twin peaks 21 vijeka...e bogami je to uvreda,naravno mislim na ovu drugu sezonu...

  14. #514
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako fino sakrise da Vins ne zna da se bije, pa onda povadi 10 zuba onoj krmaci. calm the fcuk down dude.
    inace epizoda gofno, a otkrismo i da je Vudrou Broukbekmantovan nedje na daleki istok.

  15. #515
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Fine mu ove životinjice iznad


  16. #516
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    3 epizoda smorina. Osim sto sam poceo da se lozim na policajku, nista zabavno..
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  17. #517
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vince dominira.

    Inace je druga sezona vec podbacila.

    Ovo ostalo cu sacekat da se nagomila pa kad mi bude smor cu je ispostovat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #518
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Meni je top do sad . Vince odlican.

  19. #519
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Meni je top do sad . Vince odlican.
    i meni. a tek ce da bude dobra.
    trek je hebeno genijalan.
    1993-2020

  20. #520
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Skidoh 3 epizode prve i stoje mi u folder, nakanit' se ne mogu da pogledam. A vidim da je kvalitetna druga sezona po postovima

  21. #521
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    Sad već posle ove epizode polako mogu da se uživim priču i ne znam što su svi skeptični oko Vince-a i njegove uloge, meni je ok pogotovu u ovu zadnju ... a što se radi sa elektronskim cigarima, mora da im je prošlu sezonu mcconaughey uništio budžet koliko je pušio ... a viđoste li masku onome što je zapalio auto, ka' wc šolja.

    btw. R.I.P Stan.
    Ja redovno nedje tek za vikend uspijem da pogledam TD.Postalo tradicija da pisem neke duge postove ovako subotom uvece Stana ni ja nijesam poznavao dok sad ne vidjeh ovo u spojler.

    Ja ne znam vise sto da mislim.Potrosise 3 epizode na nesrecnog pandura koji ni sam ne zna sto ce sa sobom i nije pretjerano zanimljiv.Mozda on i nije los lik ali je prilicno neharizmatican i mozda mu se i zbog toga desava sve ovo sto mu se desilo dosad u zivotu.

    Rejcel glumi ribu koja hoce da bude dobar pandur.Nista posebno njen lik nije razradjen, niti ona treba nesta posebno da glumi.I dalje se ne zna njena svrha postojanja u ovoj seriji osim kao neka "moralna" protivteza Velkoru.

    Tejlor glumi nekog zgodnog tipa kojem su vjerovatno dali tu neku closeted gay osobinu, pored drugih raznih sjebova njegovih koji jos nijesu razradjeni.Nijesam homofob, ali smorise vise svaku seriju koju pocnem da gledam, sad ulazim sa pretpostavkom da ce po defaultu bar jedan od glavnih likova biti gej.

    Meni se ovo dosad ne svidja nesta posebno, vjerovatno cu pogledati sezonu do kraja ali nakon ovakve prve 3 epizode svaka im cast ako uspiju da izvuku dobru sezonu.Da se serija ne zove True Detective, sumnjam da bi ljudi nastavili da gledaju ovo, uglavnom gledaoci nastavljaju da gledaju iz postovanja prema prvoj sezoni i nadaju se da ce se vremenom poboljsati(barem u mom slucaju).Taj hype iz prve sezone i dalje drzi ljude da gledaju dalje.

  22. #522
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovako sama po sebi sezona mi je totalno ok, ne treba je poredit sa prvom, mada evo da vidimo do kraja ... na momente mi je odlična a nekad zna da bude spora i dosadna ...

    Evo komentari sa Reddita ...

    http://i.imgur.com/Z1eIy.gif - Enjoy the badge, son.
    Next weeks episode of True Detective, "The Paperwork".
    The Glovebox of Champions.
    I really liked how Paul felt lost in the beginning of the episode, and by the end he seemed right at home.
    So hyped for the wedding episode <3 <3 <3
    as far as Paul's gay hook up I'm sorry but waffles and taped sports sounds like a good deal to me
    Really surprised me when the sketchy cop got iced. I thought he was going to eventually out the biker cop.
    You know what I'm also forgetting? Maybe the insanity of this shootout, the news/reporters is going to be integral to the plot? Velcoro and Paul's car conversation where he called them dogfuckers, etc.So here we have 3 police officers left standing after the craziest shootout in L.A. history. Who are these officers? Only a suspected dirty detective, a detective who was suspended that same morning, oh and don't forget the detective who WAS ALREADY BEING ACTIVELY INVESTIGATED FOR WAR CRIMES WHILE HE WAS OVERSEAS WITH A MERCENARY ORGANIZATION.
    Shit. Is. Gonna. Hit. The. Fan.
    I've said it since episode 2...Dr. Pitlor is the Birdman. This episode just sealed it. When Chessani's daughter said her mother hung her self in Dr. Pitlor's room, I mean cmon we all know he killed her and made it look like a hanging.
    best shootout ever. they even reloaded.
    So sad for scared Ani trying to reload a knife at a gunfight.
    No one ever tells me I've gotta nice aura


  23. #523
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Hahaha, dobri. :lolblue:

    Svidja mi se kako napravise ovu pucnjavu, i naravno Sten je kljuc ove sezone. :mrgreen:

  24. #524
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima li dje prevoda? sve je smorila izgleda... 8pm nema prevoda, bas nerealno

  25. #525
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nece ga ni bit, strajk prevodilaca. nesto su se pokacili sa titlovi.com ima na prijevode-online forumu oko cega... muka mi je bilo citat... reklamiranje valjda, brisanje autorskih potpisa, uh...
    1993-2020

Page 21 of 30 FirstFirst ... 11171819202122232425 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. true blood [2008-?]
    By big giant head in forum Televizija
    Replies: 32
    Last Post: 16-09-10, 00:11
  2. Acronis True Image
    By Drug Tito in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 14-03-10, 01:08
  3. True School @ Ambis maj 21
    By Nasty_Mind in forum Centralni
    Replies: 29
    Last Post: 23-05-09, 17:18
  4. ? true/false ?
    By [alien_with_N_attitude] in forum Ljubav
    Replies: 31
    Last Post: 03-01-05, 02:45
  5. Sad But True!
    By Gile_sampion in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 05-05-04, 16:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •