Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 49 of 49

Thread: Street Workout Vs Teretana

  1. #26
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Adrogue, Argentina
    Posts
    619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Divljina View Post
    Procitah gore nekakve gluposti da radis "kratke" zgibove itd...Nemojte nikad to da radite, bolje vam je uradit 3 pravilna ponavljanja na vratilo/razboj nego 20 ponavljanja sa cimanjem, kracenjem pokreta itd itd...
    nidje veze

    ne prica niko o cimanju nego o spustanju ''na pola'' kad misic nema kad da se opusti vec ga forsiras kratkim trzajima. Eo 10 godina sam prosao i Goricu i Ljubovic i Karadjordjev park i svaki kutak u Podgorici dje postoji vratilo i razboj i upoznao se sa stotinu ljudi i svi ce ti reci da postoji razlika izmedju spustanja do kraja prilikom zgibova i propadanja i odradjivanja na pola to jest dok ne osjetis prvu kontrakciju misica. Ali ne znaci da je jedan od to dvoje nepravilan.
    non-stop, non-stop, indijski konop

  2. #27
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Спуштање до пола на разбој, ако не идеш до краја не ради ништа осим да не активира пуно предње раме, спуштање на вратило до пола више активира бицепс него леђа...
    Не знам зашто слушате некога о активацији мишића, кога боли она работа за теорију, пробаш па видиш што ради?

    Оно што пита неко како раде ноге, изолују мишиће, остале вјежбе итд...

    Нисам ја противник СВ-а, напротив, на сваки тренинг груди радим разбој, на сваки тренинг леђа радим вратило, али да ћеш ти стећ' неку бог зна хипертрофију са тиме, тешко...
    Рече некад Пеђа Петровић ''Понеку цртицу на тијелу-да, хипертрофија- јок.'' и то је жива истина...
    Дакле постоје неке вјежбе, али неће нешто пуно помоћ' за раст мишића, знам по себи, пробао сам, не причам напамет...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  3. #28
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fernando Redondo View Post
    nidje veze

    ne prica niko o cimanju nego o spustanju ''na pola'' kad misic nema kad da se opusti vec ga forsiras kratkim trzajima. Eo 10 godina sam prosao i Goricu i Ljubovic i Karadjordjev park i svaki kutak u Podgorici dje postoji vratilo i razboj i upoznao se sa stotinu ljudi i svi ce ti reci da postoji razlika izmedju spustanja do kraja prilikom zgibova i propadanja i odradjivanja na pola to jest dok ne osjetis prvu kontrakciju misica. Ali ne znaci da je jedan od to dvoje nepravilan.
    Pa to spustanje "na pola" je kracenje pokreta, sto sam ja i napisao.To sto ti 10 godina visis na vratilo i razboj i sto si prica sa 100 ljudi koji ce mi rec isto sto i ti, nema ama bas nikakve veze.Taj "trend" kracenja pokreta, i forsiranja te price, se javlja iskljucivo zbog kompleksa ljudi koji ne mogu mrdnut na trening, pa na ovaj nacin odrade vise ponavljanja i onda ispanu mudonje.

  4. #29
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Adrogue, Argentina
    Posts
    619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Široki zgibovi su sjajni za trokut, ramena i gornje trbušne i ne znam koliko voljeli teretanu dobro bi bilo da uključite i to u trening.
    non-stop, non-stop, indijski konop

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,991
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    A šta je najbolje da se makne stomačina
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Ostavljanje viljuške i kašike - 3 serije po 5 ponavljanja, 3 puta dnevno pri obrocima

  7. #32
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    A šta je najbolje da se makne stomačina
    Prije svega regulisana ishrana.Kad kazem ishrana, ne mislim da ne jedes nista.Normalno je da se ne mogu svi pridrzavati pravilne ishrane, nismo profesionalci.Jednostavno jedi manje masnog, manje slatkisa i manje alkohola.To ti je sto se tice ishrane, a sto se tice treninga kojim bi makao stomak, to se uglavnom svodi na trcanje.Trci lagano, cisto toliko koliko ti treba da se dobro oznojis.Pojas za stomak, ili obicna kesa ukoliko nemas pojas pomaze kolko-tolko.

  8. #33
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Divljina View Post
    Prije svega regulisana ishrana.Kad kazem ishrana, ne mislim da ne jedes nista.Normalno je da se ne mogu svi pridrzavati pravilne ishrane, nismo profesionalci.Jednostavno jedi manje masnog, manje slatkisa i manje alkohola.To ti je sto se tice ishrane, a sto se tice treninga kojim bi makao stomak, to se uglavnom svodi na trcanje.Trci lagano, cisto toliko koliko ti treba da se dobro oznojis.Pojas za stomak, ili obicna kesa ukoliko nemas pojas pomaze kolko-tolko.
    Sve je ovo tacno osim pojasa. Ne postoji nacin da ciljano trosis salo (osim naravno liposukcijom) pojasom sigurno ne mozes, jos ga niko nije izmislio, kako si ga dobio, tako ce se i trositi. Tacnije, dje ga prvo dobijes, tu ga zadnje trosis. Trcanje ili bilo koji cardio trening, koji ce ti otkucaje srca drzati u fat burning zone. A to ces pratiti tako sto ces kupiti neki HRM sat. A tako ces cuvati i zdravlje svog srca, sto je mnogo bitnije.

    Sto cesce a manje obroka, sto vise vode, ujutru dominira unos UH, nakon 15h proteini. Mozes da jedes i do kasno uvece, ali zadnji obroci da budu proteinski, nemasni sir, fit jogurt 0% m. masti itd.

    Ujutru dan pocnes sa casom vode sobne temperature i najkasnije pola sata nakon ustajanja doruckujes.

    Maksimalno redukuj svu hranu sa visokim GI - glikemijskim indeksom. Unosom takve hrane secer u krvi brzo skace, i nakon nekog vremena jos brze opada, sto ce te uciniti jos gladnijim nego prije. I tako se stvara kruzni ciklus unosa nezdrave i nepotrebne hrane.
    Last edited by Minion; 26-12-13 at 15:33.

  9. #34
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pojas i te kese po meni nidje veze...Ljudi misle ako se znoje da to se salo topi i izlazi...A to se ne desava, samo voda izlazi jer tako tijelo regulise temperaturu...Salo se trosi kada nema na usta dovoljno unosa
    energije pa se koriste masne rezerve koje su ispod koze...

    Inace ako ti je bas tesko da smrsas, dokazano je studijama da je kombinacija teretane (odnosno vjezbi misica kao sklekovi, vratilo, cucnjevi, (cijelo tijelo da pogodis, sto vise energije da potrosis)) i
    kardio treninga najbolja...

    Sto se tice kardija, opet preporucuje se ujutro na gladan stomak, kad su ti rezerve glikogena potrosene nakon 8h spavanja, lagani kardio 20-30 minuta, brzo hodanje i slicno, ritam toliko jak da
    i dalje mozes da vodis razgovor sa nekim, da ne gubis dah; i posle ovako teretane treninga isto lagani kardio... Mozes i da radis Intervalno, HIIT treninge, oni dosta pomazu takodje...


    al u biti, sve se vodi Kalorije iz unesene hrane < Kalorije potrosene u toku dana...Za hranu imas tabele, za kalorije bazalnog metabolizma+trening imas kalkulatore na netu
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,991
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Alo ljudi, ja ustejm u 5 ujutru, jedem u 5,30, drugi put oko 12 a treći šut oko 6.
    Ne prežderavam se, ali mislim da je alkohol problem :P
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #36
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Ja treniram jaaaaa ko dugo. Sad ce 20g. Vježba je jako bitna ali ishrana je još bitnija. Ako ishranu ne korigujete neće tu biti neke definicije ako niste prirodno predisponirani. Ishrana traži jako puuuuno para. Ja sam neke elemente usvojio koliko mi vrijeme i finansijske mogućnosti dozvoljavaju. Okačiću kad stignem onaj dio o ishrani sa programom Insanity Workouta od Shaun T-ija da bi ste vidjeli o kakvoj se ishrani radi i koliko novca i vremena treba za to.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  12. #37
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Što se tiče pojasa tačno je da nema puno veze sa mršanjem... Ali ja ga redovno koristim prilikom kardio treninga, trčanja ili fudbala iz prostog razloga što imam fine naslage sala baš oko stomaka, i onda se stomak ne "talasa" pri brzim pokretima kad ga stisneš pojasom Takođe, pojas mi pokriva čitav stomak do grudi i drži mi toplotu mišića donjih leđa, pa sam primjetio da u poslednjih godinu dana od kako ga koristim nisam imao bolove donjih leđa koja su me znala ranije zezati... Sve u svemu ne škodi...
    Tačno je da je ishrana praktično sve, svjestan sam da nemam nekog napretka jer svjesno se uništavam "junk" hranom, radim 3xsedmično HIIT i 1 sedmično fudbal, i to mi je dobro za održavanje kilaže... Shame on me...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  13. #38
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Adrogue, Argentina
    Posts
    619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Alo ljudi, ja ustejm u 5 ujutru, jedem u 5,30, drugi put oko 12 a treći šut oko 6.
    Ne prežderavam se, ali mislim da je alkohol problem :P
    svaka ti čast kad stigneš da se napiješ i ujutru ustaneš u 5
    non-stop, non-stop, indijski konop

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,991
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Znači da imam dan predamnom... Problem je sa onima koji ustaju u 12, izgubili su 7 sati dragocjenog vremena.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  15. #40
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fernando Redondo View Post
    Ima i pravilo da npr kratke serije sa više ponavljanja bolje doprinose definiciji. Takođe kad radiš na vratilo ako se spuštaš do kraja bolje doprinosi masi nego kad odradiš više ponavljanja sa spuštanjem do pola itd. Ovo su sve potvrđena, neposredna iskustva lična i drugih ljudi. Na kraju, ishrana je najbitnija, kako god obrneš.
    Ovo je ziva istina, pa neka prica ko sta hoce. Potvrdjeno na X slucajeva, a i ja sam jedan od njih. Brze, explozivne serije doprinose definiciji, odnosno "crtanju" misica, dok iscrpljujuce, ravnomjerno-spore vjezbe doprinose masi, odnosno "pumpanju" misica.
    A sto se konkretno tice teme street workout VS teretana, to mu maltene dodje na isto, a razlika je ustvari uvijek u mozgu, odnosno pametnom radu. Ljudi se "u prirodi" mogu tako dobro napumpati i iscrtati, da covjek ne povjeruje, ali treba znati i treba imati volje.. A sa druge strane, teretana izlazi u susret onima koji imaju problem sa voljom, jer brojne spravice u dobroj mjeri pomazu kada treba da se "napadne" odredjena ciljna grupa misica. Medjutim, grad je pun "teretanasa" koji zbog toga ne lice ni na sta, bez na neki neproporcionalni sifonjer, upravo iz razloga sto furaju jednu te istu vjezbu (uglavnom bendz), pa eto koliko teretana zna da koristi kad se mozga nema.. A kad je rijec o likovima koji furaju taj street workout, teze ce se naci tako komicni primjeri neproporcionalno prenapumpanih likova kao iz teretane, jer sposoban covjek itekako moze da "zaposli" svaki misic u prirodi..


  16. #41
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Što se tiče pojasa tačno je da nema puno veze sa mršanjem... Ali ja ga redovno koristim prilikom kardio treninga, trčanja ili fudbala iz prostog razloga što imam fine naslage sala baš oko stomaka, i onda se stomak ne "talasa" pri brzim pokretima kad ga stisneš pojasom Takođe, pojas mi pokriva čitav stomak do grudi i drži mi toplotu mišića donjih leđa, pa sam primjetio da u poslednjih godinu dana od kako ga koristim nisam imao bolove donjih leđa koja su me znala ranije zezati... Sve u svemu ne škodi...
    Tačno je da je ishrana praktično sve, svjestan sam da nemam nekog napretka jer svjesno se uništavam "junk" hranom, radim 3xsedmično HIIT i 1 sedmično fudbal, i to mi je dobro za održavanje kilaže... Shame on me...
    Incognito da ti slucajno ne koristis ovaj pojas
    Click image for larger version. 

Name:	Slim-N-Lift.jpg 
Views:	119 
Size:	7.6 KB 
ID:	116168


    xaxa, :glee: (sala mala)

  17. #42
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ovo je ziva istina, pa neka prica ko sta hoce. Potvrdjeno na X slucajeva, a i ja sam jedan od njih. Brze, explozivne serije doprinose definiciji, odnosno "crtanju" misica, dok iscrpljujuce, ravnomjerno-spore vjezbe doprinose masi, odnosno "pumpanju" misica.
    A sto se konkretno tice teme street workout VS teretana, to mu maltene dodje na isto, a razlika je ustvari uvijek u mozgu, odnosno pametnom radu. Ljudi se "u prirodi" mogu tako dobro napumpati i iscrtati, da covjek ne povjeruje, ali treba znati i treba imati volje.. A sa druge strane, teretana izlazi u susret onima koji imaju problem sa voljom, jer brojne spravice u dobroj mjeri pomazu kada treba da se "napadne" odredjena ciljna grupa misica. Medjutim, grad je pun "teretanasa" koji zbog toga ne lice ni na sta, bez na neki neproporcionalni sifonjer, upravo iz razloga sto furaju jednu te istu vjezbu (uglavnom bendz), pa eto koliko teretana zna da koristi kad se mozga nema.. A kad je rijec o likovima koji furaju taj street workout, teze ce se naci tako komicni primjeri neproporcionalno prenapumpanih likova kao iz teretane, jer sposoban covjek itekako moze da "zaposli" svaki misic u prirodi..
    Nidje veze druze...Nemoj da pricas gluposti o zivoj istini...Prouci malo biologiju... Da misic raste moras da iskidas pomalo misicna vlakna, da bi se zamijenila debljim i jačim. Mišiću je isto radio ga brzo il sporo, samo eto veci je napor kad se pravilno radi nego kad se covjek cima jer se onda vise dobija na izdržljivosti nekoj. Misic se vise pumpa brzim serijama sa vise ponavljanja, jer tad vise krvi udje u njega...drugo pumpanje ne postoji.

    Mozes radit 1000 brzih trbusnjaka dnevno, neces ih vidjet dok ne smrsas, tj smanjis unos kalorija pa se ta mast koja ih prekriva potrosi.

    Mišić je svima isti, tj ne mozes brzim il sporim radom promijenit njegov nacrt, il izcrtat ga...Samo je stvar koliko masti imas ispod koze na mjestu tog misica.

    Teretana nije za ljude koji imaju problem sa voljom, no ti itekako treba volje da se izmaras i iztrosis 10 puta vise no viseci na vratilo i razboj, znaci profesionalni bodibilderi imaju problem sa motivacijom?

    Ko mozga nema nece ga ni street spasit, isto ce napucat ledja, ruke i grudi, a 10 puta je teze napucat noge...Doduse tu ima veze genetika, neko od samog trcanja i vozenja bicikla ima nogurde ka balvane...isto kao sto se neko opuca u teretanu i jedva ima pristojne noge.

    Covjek moze u prirodi sve to, samo ne vidim razlog da se crnjacis 3 sata po kisi i tamo amo vas nagrđen, kad mozes to u teretani sve za 45min da odradis i to duplo kvalitetnije...Sve se svodi na stimulaciju misica, nema nista neprirodno vezano za teretanu...Tu se ide da se malo poveca misicna masa, da se smanji nivo masti, da covjek sam sebi ljepse izgleda i da mu je banja kad je pun snage i energije...Nista drugo.
    Last edited by Loverclocker; 27-12-13 at 12:06.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  18. #43
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    Mišiću je isto radio ga brzo il sporo
    dovidjenja, prijatno...


  19. #44
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahahhaha Daj brate studiju, dokaz, argument, znaci izjava ti je BroScience doktorat
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  20. #45
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    A onda dođeš u teretanu pa onda počne priča machines vs free weights.
    Pa onda compound vs isolation.
    Pa onda partial vs full ROM.
    Pa onda high reps vs low reps.
    Pa onda supersets vs dropsets
    Pa onda split xyz vs split abc vs full body...

    Samo čekam da neko otvori temu Crossfit vs Bodybuilding vs Streetworkout. Da se iscrnjačimo do kraja.

  21. #46
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ada brate ovo je prosto, nidje veze prica...Sve i da je razmisljao ista cojek, i da prica o energiji, deficitu i sl...zna se da se vise energije potrosi vecim intenzitetom ponavljanja, a ne radeci vise ponavljanja A ne prica iz parkova brzo sporo i sl gluposti Jedino aj da recemo sporo kontraktilna, brzo kontraktilna, bijelo i crveno tkivo, al to se opet svodi na nabacivanje mase il povecavanje snage/izdržljvosti...Nidje nema definicije tu
    http://www.bodybuilding.com/fun/5-nu...ence-part3.htm

    Te stvari sto si naveo nisu iskljucive...

    Free weights su super jer koristis mnogo vise misica za stabilizaciju, vise opterecujes tijelo, vise se testosterona luci i sl...Ima i dobrih mashina naravno...Pogotovo za pocetnike i ko ima neke povrede, npr ledja i sl...

    Compund za vise mase snage, isolation da ispeglas lose particije misica, tj koncentrises se na osudna mjesta...

    Zavisi kako za koje misice, neki bolje reaguju na partial, neki na full...Uglavnom treba se trudit da se sto vise istegne misic, nije to kriticno toliko...samo ne valja cimat se i glupirat

    Low reps za snagu+manje mase, middle za masu+snagu, high reps za manje mase vise izdržljivosti...

    Superset i dropset uvijek koristan...miksujes....ošašaviš tijelo da se ne navikava

    Splitovi se rade u zavisnosti od nivoa na kojem si....koliko si postigao, jesi na pocetak il imas dosta mase nakon dugogodisnjeg treninga...

    Crossfit je ok stvar...koliko citah u vojsci se koristi...samo je fora sta ti je cilj...i da se nema kompleksa od bilo cega (prirodno, neprirodno i bla bla)
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  22. #47
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Očigledno je teško pročitati ironiju.
    Svako ima svoju perspektivu gledanja na stvari. Nekom je trip da ima 130kg na 190 visine, a nekom 80kg. E sad zamisli kad ta dvojica krenu da kenjaju.
    Ima onaj Lazić, admin na nekom BB na forumu koji te na svako pitanje priupita: "Šta je tvoj cilj?"

  23. #48
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rigodo View Post
    Očigledno je teško pročitati ironiju.
    Svako ima svoju perspektivu gledanja na stvari. Nekom je trip da ima 130kg na 190 visine, a nekom 80kg. E sad zamisli kad ta dvojica krenu da kenjaju.
    Ima onaj Lazić, admin na nekom BB na forumu koji te na svako pitanje priupita: "Šta je tvoj cilj?"
    hahah a zalaufa sam se sa pricom...Naravno, ne funkcionise svako na isti nacin nit mu tijelo reaguje na isti nacin na razne stimuluse itd...Al postoje ključne stvari, naučno dokazane i empirijski...Čisto to da je jasno..

    Lazic je faca, sa ex-yu foruma Dobar forum...preporučujem ga narodu
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  24. #49
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by don23 View Post
    Incognito da ti slucajno ne koristis ovaj pojas
    Click image for larger version. 

Name:	Slim-N-Lift.jpg 
Views:	119 
Size:	7.6 KB 
ID:	116168


    xaxa, :glee: (sala mala)
    Haha, da da, i nazvao sam bio u prvih pola sata pa sam dobio i brošuru sa svim načinima nošenja ovog pojasa :P
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. p90x Extreme body workout
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Sve i svašta
    Replies: 101
    Last Post: 02-09-11, 22:15
  2. NFS pro street problem
    By Razor in forum Game Server CG
    Replies: 9
    Last Post: 01-10-08, 16:38
  3. Need For Speed Pro street
    By NightY in forum Game Server CG
    Replies: 70
    Last Post: 06-03-08, 11:20
  4. Sex on the street...
    By hammer in forum Sex i erotika
    Replies: 12
    Last Post: 29-12-07, 14:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •