Pozdrav forumasi

Treba mi "mala" pomoc ili barem informacije oko problema koji imam vec duze vreme ( otprilike od puberteta, sad imam 19 godina ).
Imam problema sa aritmijama tj. ja barem mislim da ovo spada u aritmije, ali posto sam baksuz onda se desi bas da prestanu kad radim EKG, a radio sam ga 7 puta do sad.
Cak sam i nosio onaj holter monitor pre oko 4 god i zabiljezio je oko 150 pre vremenih otkucaja u roku od 48 sati nakog cega su mi bili prepisani Beta Blokatori ali mi je receno da uzimam samo cetvrtinu i to samo kad mi se desi sledeca "epizoda".
Nakon toga je usledila pauza od oko godinu dana da nisam imao problema pa sam cak nastavio i sa sportom, a pre tih "problema" sam bio veoma fizicki aktivan, a doslo je do toga da me je sad strah da radim bilo sta fizicki teze jer imam osecaj da ce nesto lose da se desi zbog cega se naravno uplasim i onda to aktivira sledeci nalet tih prevremenih otkucaja.
Sad sta je stvar, svaki put kad bude pauza tih aritmija sledeci put kad se pojave ( a to se desi iznenada ) budu jace i cesce nego sto su pre bile. Da je doslo do toga da sam pre cetiri dana zavrsio u hitnoj jer sam mislio da imam srcani udar, pao mi je pritisak utrnule mi obe ruke i lice i samo sto se nisam onesvestio, tog dana kad sam se vratio uspio sam da izbrojim oko 1000 u roku od par sati, i ovaj put su bas bile jake, refleksivno mi dodje da se zakasljem svaki put kad se dese. Btw to mi se desilo dok sam trcao do fakulteta da ne zakaznim slucajno na ispit sto ih je verovatno "aktiviralo".
I naravno kao i svaki put EKG savrsen, krvna slika odlicna, malo nisaka Urea ( sta god to bilo ) i posalju me kuci "idi odmori se".
Posto nemam zdravstvenu knjizicu a ni drzavljanstvo iako sam pokusavao da ga dobijem zadnjih 10 godina, ne bacaju mi se bas pare na doktore da bi mi rekli idi kuci i odmori se.
Tako da.. ima li iko iskustva sa ovakvim problemima ili zna nacin da smirim ove aritmije posto je proslo 4 dana a kako vidim nemaju nameru da skorije prestaju.
Ili ako znate mozda da li moze nekako da se poprica sa nekim kardiologom oko ovoga a da mi ne isprazni novcanik.
Trenutno sam u PG tako da ako iko ima neko resenje... neka napise plz.
Hvala vam svima unapred.

Ubacio bih i Scan poslednjeg EKG-a ali kao sto rekoh nista nije zabiljezeno.

Btw ovako bi izgledalo ono sto ja osecam kad bi se prikazalo na EKG, barem mislim da bi izgledalo tako

Izvinite za Eksterni link.

http://imgur.com/TjClSAk