Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 37 of 37

Thread: Beč

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Vjerujem da si nasla ovo kao i ja iz PG-a 98eur, preko BG-a se ide i ceka se 2ipo sata tamo. To ni malo nije lose. Ili ako neces da cekas 2ipo sata imas direkt iz PG-a za 132eur.

    Druge ti opcije nema. Mislio sam preko Ljubljane da se ide, ali se ne isplati.
    One Ring to Rule them all...

  2. #27
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,712
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    147
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Prater je cisto bacanje para. Valja poc u madam tiso muzej, ali onaj njihov panoramski tocak ne vrijedi centa.
    Haha... Kad kazem Prater mislim na park, dio grada, ulice, bulevare, spustanje na rijeku i sve sto ide uz to, ne samo panoramu... Meni se sviDZa taj dio, ima sirinu i relaksirajuci je..

    A tocak kao tocak je jeftina zabava... S obzirom da Beč i nije bas najjeftinije mjesto u Evropi

  3. #28
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,046
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,349
    Thanked in
    1,214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Vjerujem da si nasla ovo kao i ja iz PG-a 98eur, preko BG-a se ide i ceka se 2ipo sata tamo. To ni malo nije lose. Ili ako neces da cekas 2ipo sata imas direkt iz PG-a za 132eur.

    Druge ti opcije nema. Mislio sam preko Ljubljane da se ide, ali se ne isplati.
    Hvala, vazda pomogneš
    Ovo 98 eur?? To je Airserbia? Nije mi problem čekati. Mada ni 132 eur nije loše. Gledača sam Croatia, ali im u krv karte iz Dubrovnika.
    Sad ću da pronjuškam.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Jeste Air Serbia, i ja sam mislio mozda da se ide iz Du ili Ljubljana pa da se uzme neki vozic ili bus to bi bilo prelijepo. Ali se ne isplati jer su u krv karte.

    Ne zamjeri sto pitam, ali kako se vracas i koliko planiras da ostanes, posto iz Becha mozes gdje hoces ako imas koji dan na raspolaganju?

    A za hvala - nema na cemu. Putnici su tu da se pomazu
    One Ring to Rule them all...

  5. #30
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,046
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,349
    Thanked in
    1,214 Posts

    Default

    Mislila sma ono 4 dana za praznike. Da je duže, išla bih sigurno kolima pa malo obišla do Poljske ili Njemačke. Madjarsku sma već obišla.

  6. #31
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Pa ja bih ipak sugerisao da ukoliko si pri kolima ipak opet razmotris tu opciju za put do Beca jer kola su majka
    Ako je polazna tacka Herceg Novi onda je i isplativije a da ne pricam koliko je komotnije.
    Na malo vise od dva sata voznje si od autoputa i onda u petu pa lagano.
    Mislim da je ta opcija jeftinija,komotnija a cak i jednako brza ako iz Novog idete u Podgoricu pa onda na aerodrom,let pa slijetanje onda sa aerodroma do grada pa u hotel u Becu ja vjerujem malo vam vise treba kolima pravo tamo da zapucate za Bec.

  7. #32
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,046
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,349
    Thanked in
    1,214 Posts

    Default

    Ja to kao pravi patriota još držim lokaciju HN, a već 5 godina radim i živim u Podgoricu
    Aerodrom Dubrovnik računam jer me neko od mojih često prebaci, vikendom sam dolje.
    4 dana mi se čini malo za auto, a rado bih išla. Hrvatsku sam doduše svu obišla autom, tako da tu mnogo ne propuštam.
    Mada, razmotriću i to. Imamo dvoje kola u kuću, jedna udobna i jedna štedljiva ša ćemo vidjeti

  8. #33
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    A pa to je ipak druga stvar Mislio sam da je polazna tacka Novi a ovako je racunica ipak drugacija ukoliko kreces iz Podgorice a postoje karte za 98 eura.
    Ja moram priznati da uvjek dajem prednost kolima,volim brate tu komociju da strpam u njih i sta mi treba i sta mi ne treba a i ako kupim nesto samo strpam u njih,hotele uvjek uzmem malo izvan grada za duplo manje para pa kolima pravo u centar platim parking i mlatim dje ocu i kad ocu,ako ima kakav zanimljiv skok do nekog mjesta izvan grada i to obidjem-jednostavno volim da putujem automobilom i svakom preporucujem.

  9. #34
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Bec je relativno mali, moze se dosta toga pjeske obici...

    Fino izadjes na glavnu metro stanicu stephanplaz, tu ti je glavna gradska katedrala stephandome i cunjaj...

    5min odatle pjeske su ti parlament, zgrada opstine i predivni parkovi... Takodje i becka filharmonija, muzicki univerzitet i bla bla bla... To je sve u centru...

    Malo dalje od toga imas museum quartier (ime ti sve kaze)... Cak i tamo ides lagano pjeske (15-tak min)... Ukoliko ces metroom, stanica se zove isto tako...

    Valjalo bi obic i prater... Tamo imas panoramu, pandan londonskom eye-u samo naravno manju i oooogroman predivni park...

    Sto se tice izlazaka imas zilion klubova, dosta njih se nalazi u museum quartieru kao npr volksgardtner...

    Uzivaj. Bec je stvarno cool mjesto!
    E zahvaljujem puno! Sto se tice izlazaka uveče to jed rug sredio, ja sam zadužen za ove dnevne varijante.

    A kartu sam kupio sad dok je trajala ova akcija MA, za 159€.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Da ne ides kod Pixija u Bech
    One Ring to Rule them all...

  11. #36
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Mozda je kasno ali za buduce putnike za bec. Ako ste u centru grada mjesta gdje mozete poci na rucak a da ne potrosite previse
    Caffe Einstein desno od zgrade opstine(Rathaus)
    1516 brewing company i Flanagans koji su u istoj ulici. Bio sam kratko, samo 4 dana pa nisam previse istrazivao restorane. Na ovim mjestima mozete da dobijete jako dobar obrok u rangu 15 do 18 eura.
    Einstain ima jelovnik na iPadu pa mozete da narucite na yu jezicima dok pabovi perfektno barataju sa engleskim

  12. #37
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    90
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Vjerujem da si nasla ovo kao i ja iz PG-a 98eur, preko BG-a se ide i ceka se 2ipo sata tamo. To ni malo nije lose. Ili ako neces da cekas 2ipo sata imas direkt iz PG-a za 132eur.

    Druge ti opcije nema. Mislio sam preko Ljubljane da se ide, ali se ne isplati.

    Da li ima i dalje ove ponude 98EUR? Za koje datume je to?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •